107 Özel Yüzme Eğitmeni hizmet vermeye hazır

Yüzme Kursu

4 Yüzme Kursu Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
107 Özel Yüzme Eğitmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

s

serap

Çanakkale / Merkez

Yüzme öğrenmek için asla geç değil! sizin için özel yüzme dersleri her yaşta yetişkin ve çocuklarımız için mükemmel bir başlangıç noktasıdır. Kısa sürede basit yüzme becerileri kazanıp sonrasında artan özgüven… Ders işleme yöntemi Derslerimize her bireyin yüzme ile ilgili geçmişini baz alarak başlıyoruz. Genel özellikler, yetenekleri psikolojik durumu, kişinin ne kadar ve ne için ders almak istediği ile ilgili olarak ta dersin süresini belirliyoruz. Her yaşa ve seviyeye uygun olarak bireysel planladığımız özel ders eğitimlerimize katılmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz...


Ökkeş Türkmen ÇİÇEK

Ökkeş Türkmen ÇİÇEK

Hatay / İskenderun

Merhaba ,İskenderunda özel ve grup yüzme dersileri veriyorum.Beden Eğitimi Öğretmeniyim.Hatay Büyükşehir Belediyesi spor kulübü yüzme ve sutopu antrenörüyüm.Ayrıca Bayanlar Sutopu Milli takım antrenörlüğü yapıyorum.Çoçuklarımızın hem sağlık açısından hemde daha profesyonel bir eğitim alması İçin çalışıyoruz.Yetenekli olan çoçuklarımızı kulübümüzde lisanslı sporcu olarak müsabakalara katılmasını sağlıyoruz.


BERKE ÖZYILMAZ

BERKE ÖZYILMAZ

İzmir / Dikili

YILDIZLARSPOR YÜZME OKULU DİKİLİDE ! 3. KADEME İLE KUZEY EGE’NİN EN YÜKSEK DERECELİ YÜZME ANTRENÖRÜ ANTRENÖR EKİBİNİN YÜZME ANTRENÖRÜ VE CANKURTARANLARDAN OLUŞTUĞU TÜM YÜZME STİLLERİYLE HER SEVİYEYE UYGUN GRUPLARLA EĞİTİ LİSANSLI YÜZÜCÜ OLMA FIRSATI İnstagram : berkeozyilmazz


Ta

Turan acar

İzmir / Torbalı

4 yaşında başladığım yuzme sporunda birçok başarı elde ettikten sonra 9 Eylül üniversitesi. buca eğitim fakültesi beden egitimi ve spor bölümü yuzme uzmanlık olarak mezun oldum çeşitli illerde beden egitimi ogretmeni ve yuzme antrenörüluğü yaptım 2002 yılından itibaren torbali ilçesinde çalışıyorum


Göksenin İLGİN

Göksenin İLGİN

Balıkesir / Bandırma

Namık Kemal Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Yüzme, tenis, pilates ve masa tenisi branşlarında uzmanım.


Optimum Fiofit spor kompleksi

Optimum Fiofit spor kompleksi

Hatay / Dörtyol

Optimum Fiofit spor kompleksi fitness havuz hamam sauna buhar odası jakuzi ve plstation yüzme kursları deneyimli hocalar eşliğinde hizmet vermektedir


Özkan Yüksel

Özkan Yüksel

İstanbul / Büyükçekmece

Besk yüzme kulübü 2 kademe yüzme antrenörüyüm heryaşa özel yüzme dersleri verilmektedir


Optimum Fiofit fitness camplexi

Optimum Fiofit fitness camplexi

Hatay / Dörtyol

Yüzme kursu fitness hamam sauna buhar cafeterya odası jakuzi ve plstation olarak hizmet vermekteyiz


Dolphin Mardin Yüzme

Dolphin Mardin Yüzme

Mardin / Artuklu

Mardin'in ilk ve tek profesyonel anlamda yüzme eğitimi veren akademisi.


Eray EREL

Eray EREL

Edirne / Keşan

Her yaşa ve seviyeye uygun yüzme dersi


RD

Remziye Demir

Kastamonu / Seydiler

Ben 9,yaşındaki oğlum için basvurdum


MT

MUSTAFA TAN

Aksaray / Merkez

özel ve grup yüzme kursları


Gülseren çelebi

Kırklareli / Lüleburgaz

Yuzme kursu varsa bilgi almak istiyorum


İm

İremnur morkoç

Kırklareli / Babaeski

Yüzme ders


M

Metin

Adana / Ceyhan

...


Mutlu Müşteriler
Atlas Ö.

Yüzme Kursu 18/07/2022

Yüzmeyi öğrenmek kolay olduğunu bilsem bile yüzlemiyordum. Kendimi o kadar sıkıyordum ki her an boğulacakmış gibi hissedip direk suya girdiğim gibi batıyordum. En son yüzme kursunda tanıştığım Güney hoca sonunda bana yüzmeyi öğret..

Ferit R.

Yüzme Kursu 02/07/2022

Yüzmeyi ne kadar öğrenmeye çalışsam da beceremedim. Kürşat hocamla tanıştığım günden itibaren yüzmeyi öğrenmek için can attım. O kadar iyi bir şekilde öğretiyor ki asla kendisi bile öğretene kadar vazgeçmiyor. Sayesinde şuan yüzme..

Turgay T.

Yüzme Kursu 24/06/2022

Nereye gitsem kim öğretse yüzmeyi öğrenemedim. Son olarak tanıştığım Muzaffer hocam sayesinde yüzmeye başladım. Sen gel o kadar kişide öğrenememe ama Muzaffer hoca da tak diye öğrenmeye başla. Çünkü çok iyi bir hoca ve bildiği her..

Yunus S.

Yüzme Kursu 18/06/2022

Çok heyecanlı ve çok korkuyordum. İlk yüzme dersine başladığımda daha çok heyecanım arttı fakat verilen eğitimler sayesinde ne yapacağımı bildiğim için heyecanımı ve korkumu yendim. Yavaş yavaş da yüzmeye başladım. Gerçekten yüzme..

Eren L.

Yüzme Kursu 10/06/2022

Ne zaman yüzmeye çalışsam yüzemeden geri çıkmak beni üzüyordu. Gülçin hanım sayesinde şuan yüzmeye başladım. Kendisi de çok beğendi hatta derslere devam ettirip yarışmalara hazırlamaya başladı. Çok memnun kaldım kendisinden.

Yüzme Kursu Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Yüzme Dersi

Beden gelişiminde en etkili spor olarak görülen yüzme vücudun tüm kasalarını çalıştırır. Küçük yaşlardan itibaren yüzme sporuyla uğraşan kişiler fiziksel olarak güçlü ve dengeli olur. Çok geniş kategorilerde yüzme kursu seçenekleri vardır. Bu sebeple de her yaşa uygun yüzme eğitim programları bulmak mümkündür. Gerektiğinde de özel yüzme dersi alınabilir. Ya da grup halinde düzenlenen yüzme kurslarına katılmak mümkündür. Yüzme kursuna gitmek istiyorsanız ya da çocuğunuzu yüzme kursuna göndermek istiyorsanız uzman sistemimizde yer alan kursları ve eğitmenleri değerlendirebilirsiniz. Yüzme kursu olarak en temiz, kaliteli yüzme havuzu seçeneklerine kolay ulaşmanızı sağlıyoruz.

Yüzme Kursu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Yüzme kursu seçerken yüzme havuzu standartlarına bakmak gerekiyor. Yüzme havuzunun her seviye için uygun olup olmadığı, kişiye özel eğitime önem verilip verilmediğine dikkat etmelisiniz. Yüzme kursu Bahçelievler diye arama yatığınızda uzman sistemimizdeki kursların tüm standartlarını görebilirsiniz. Yüzme havuzu nasıl, eğitmenler nasıl, kaç kişilik eğitimler var detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Yüzme kursu Kartal olarak baktığınızda karşınıza çıkan kursların da tüm detaylarını net şekilde değerlendirebilirsiniz. Kurslarla ve ders verenlerle birebir görüşebilirsiniz. Kurs seçeneklerini incelerken bu kursa gidenlerin değerlendirmelerine bakabilirsiniz. Mesela; Anadolu yakası yüzme kursu tavsiye isterseniz de, bu değerlendirmeler size fikir vererek karar vermenizde yardımcı olacaktır. Yorumlar kurslar hakkında en güvenilir değerlendirmelerdir. Başka kurs ya da ders almak isterseniz de aynı kolaylıktan yararlanabilirsiniz. Örneğin; pilates kursu almak isterseniz uzman sistemindeki seçenekleri yorumlara bakarak değerlendirebilirsiniz.

Aradığınız Standartlara Göre Yüzme Kursu Seçin!

Yüzme kursu seçiminizi yaparken kendi standartlarınıza göre arama yapabilirsiniz. Detaylı özellik belirterek aradığınıza daha kolay ulaşabilirsiniz. 4 yaş yüzme kursu Anadolu yakası olarak detaylı arama yaparsanız karşınıza sadece bu standartları karşılayan kursalar çıkar. Siz de kurslar arasından en iyi fiyatı teklif edeni seçebilirsiniz. Ya da sadece kadınların olduğu yüzme kurs tercih etmek isteyebilirsiniz. Bayanlara özel yüzme kursu Avrupa yakası olarak arama yaptığınızda sadece kadınlara özel yüzme kurslarını değerlendirme şansınız olur. Özel yüzme kursu araması yaparak sadece kişiye özel kurs imkânları olan kurslara bakabilirsiniz.

Bulunduğunuz Bölgedeki En iyi Yüzme Kursu Seçeneklerini Değerlendirin!

Yüzme kursu ararken zahmete girmeden size en yakın yüzme kursu yerlerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Yüzme kursu İstanbul seçeneklerinde başkalarının gidip memnun kaldığı alternatiflere bakılabilirsiniz. Yüzme havuzu özelliklerini, eğitmen özelliklerini, ücretleri karşılaştırarak sizin için en iyi seçeneği tercih edebilirsiniz. Uzman Deposu aradığınız her şey için en iyiye kolay, hızlı ve güvenilir şekilde ulaşma imkânı sunar. Yüzme kursu Avrupa yakası olarak arama yaparsanız sistemdeki Avrupa yakası yüzme kursu olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Daha detaylı lokasyon araması da yapabilirsiniz. Yüzme kursu Ataşehir diye bakarak sadece Ataşehir bölgesindeki yüzme kursu ve yüzme dersi seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Konumunuza en yakın yerleri inceleyebilir en iyi fiyat teklifini sunanı seçebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki özel spor eğitmenlerini de personal trainer araması yaparak bulabilirsiniz.

Fiyatı Uygun Yüzme Kursunu Nasıl Bulurum?

Uzman sisteminde karşınıza çıkan yüzme kursları fiyat teklifleriyle size seçenekler sunar. En uygun fiyatla kaliteli yüzme kursu bulmak için uzman sistemimizde arama yapmanız yeterli. Yüzme havuzu Kadıköy olarak arama yaptığınızda karşınıza Kadıköy'deki en iyi fiyatı veren popüler kursalar çıkar. Size sadece imkânları karşılaştırıp en iyisini seçmek kalır. Her lokasyonda en iyi hizmeti sunan fiyatlar konusunda da memnun kalacağınız kurs seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yüzme kursları Pendik diye baktığınızda Pendik bölgesindeki kaliteli kurslardan avantajlı fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Hangi Bölgede Hangi Yüzme Kursu Daha İyi Nasıl Anlarım?

Uzman sistemimizde kayıtlı olan yüzme kursları beğeni ve kaliteye göre değerlendirilebilir. Yüzme kursu Beylikdüzü olarak arama yaptığınızda Beylikdüzü bölgesinde iyi yorumlar almış, kaliteli kursları görebilirsiniz. İl ve ilçe bazında arama yaparak istediğiniz bölgedeki en iyi seçeneklere bakabilirsiniz. Yüzme kursu Pendik olarak baktığınızda Pendik bölgesinde kaliteli kurslar arasından seçim yapma şansınız olur. Yüzme kursunun iyi olup olmadığını kursa gidenlerin yorumlarını inceleyerek anlayabilirsiniz. Yüzme kursu Maltepe seçenekleri arasında beğenilen, iyi yorumlar almış kursu tercih edebilirsiniz. Hangi kursun daha iyi olduğuna kendiniz karar verebilirsiniz. Tüm detayları, kursa gidenlerin yorumlarını inceledikten sonra en iyi fiyat teklifini sunan kursa gidebilirsiniz.

Bilim insanlarına göre yüzme en sağlıklı spordur. Çünkü tüm kasları aynı anda çalıştıran ve sağlıklı olabilecek başka bir spor yoktur. Özellikle yaz aylarında tatile giden kişiler sıcak havalarda kendini denizin serin sularına bırakıp keyifle yüzmek istiyor. Ancak yüzme bilmeyenleri sularda birçok tehlike bekliyor. Sizlerde iyi bir yüzücü olmak istiyorsanız Uzman Deposu üzerinden özel yüzme dersi alabileceğiniz, özel yüzme kursu olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Yüzme kursu genellikle birebir eğitim yüzme süreçleriyle başlıyor. Bayanlara özel yüzme kursu yine Uzman Deposu ayrıcalıklarıyla kadınlara sunuluyor. Özel yüzme dersi için profesyonel yüzücü sertifikası olan profesyonelleri tercih etmelisiniz. Sertifika sahibi olmayan birey ve kurumlardan kesinlikle bu hizmeti almanızı tavsiye etmeyiz. Kadınlara ve hatta bebeklere yüzme dersi veren profesyonel yüzme eğitmenleri, platformumuz üzerinden Online yüzme dersi hizmetlerini Uzman Deposu ziyaretçilerine sunmaktadır. 

Özel Yüzme Dersi

Özel yüzme dersi sayesinde tüm yüzme süreçlerini öğrenebilecek ve sizlerde istediğiniz sularda kolayca ve özgüvenli bir şekilde yüzebileceksiniz. Beceri gerektiren yüzme sağlığa oldukça yararlı bir spordur. Ayrıca her an denizlerde ve göllerde mahsur kalabilme ihtimaline ihtimalinize karşılık yüzme öğrenmek son derece gereklidir. 

Ankara Yüzme Kursu

Ankara’da yüzme arayan kişiler Uzman Deposu’na gelerek Ankara’da yüzme dersi veren uzmanları tercih edebilirler. Vücutta mükemmel etkiler uyandıran yüzme günümüzde en büyük hobilerden biridir. Ancak yaz aylarında insanların bir nebze serinlemek için yüzme gereklidir. Sertifika sahibi olan Kurs ve bireylerle çalışın!

Yaz ayları denince herkesin aklına, kum, güneş ve plajlar geliyor. Ancak yüzme bilmeyen kişiler için bu söylediklerimiz pek bir anlam ifade etmiyor. Uzman Deposu yüzme eğitmenlerinin yüzmenin öğrenilmesi gerektiği kanat

Yüzme Kursu Fiyatları

Yüzme kursu fiyatları, alınacak eğitim süresine göre değişmektedir. Ayrıca bu fiyatları hizmet veren kişiler inisiyatif alarak belirleyebilir. Uzman bir İngilizce eğitmenleri fiyatları saatlik olarak belirlemektedirler. 

Yüzme oldukça faydalı bir spordur. Herkesin öğrenmesi gereken bir spordur. Zor zamanlarda hayat kurtaran önemli spor kulvarlarından biridir. Profesyonel olarak bu hizmeti almak istiyorsanız; hemen bizi takip edin. Uzman Deposu’nda kendinize en uygun yüzme hocasını tutabilirsiniz. Hemen şimdi www.uzmandeposu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

✅ Yüzme Kursları : Özel Talep veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Yüzme Kursları İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.