107 Özel Yüzme Eğitmeni hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

s

serap

Çanakkale / Merkez

Yüzme öğrenmek için asla geç değil! sizin için özel yüzme dersleri her yaşta yetişkin ve çocuklarımız için mükemmel bir başlangıç noktasıdır. Kısa sürede basit yüzme becerileri kazanıp sonrasında artan özgüven… Ders işleme yöntemi Derslerimize her bireyin yüzme ile ilgili geçmişini baz alarak başlıyoruz. Genel özellikler, yetenekleri psikolojik durumu, kişinin ne kadar ve ne için ders almak istediği ile ilgili olarak ta dersin süresini belirliyoruz. Her yaşa ve seviyeye uygun olarak bireysel planladığımız özel ders eğitimlerimize katılmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz...


Optimum Fiofit spor kompleksi

Optimum Fiofit spor kompleksi

Hatay / Dörtyol

Optimum Fiofit spor kompleksi fitness havuz hamam sauna buhar odası jakuzi ve plstation yüzme kursları deneyimli hocalar eşliğinde hizmet vermektedir


Özkan Yüksel

Özkan Yüksel

İstanbul / Büyükçekmece

Besk yüzme kulübü 2 kademe yüzme antrenörüyüm heryaşa özel yüzme dersleri verilmektedir


Optimum Fiofit fitness camplexi

Optimum Fiofit fitness camplexi

Hatay / Dörtyol

Yüzme kursu fitness hamam sauna buhar cafeterya odası jakuzi ve plstation olarak hizmet vermekteyiz


Dolphin Mardin Yüzme

Dolphin Mardin Yüzme

Mardin / Artuklu

Mardin'in ilk ve tek profesyonel anlamda yüzme eğitimi veren akademisi.


Eray EREL

Eray EREL

Edirne / Keşan

Her yaşa ve seviyeye uygun yüzme dersi


RD

Remziye Demir

Kastamonu / Seydiler

Ben 9,yaşındaki oğlum için basvurdum


M

Metin

Adana / Ceyhan

...


Mutlu Müşteriler
Haluk L.

Yüzme Kursu 18/10/2021

Geçmiş senelerden boğulma vakam olduğu için su korkum olarak başladık Tuğrul hocayla diz kapağıma kadar su gelince bile panik atak geçiriyordum. Kısa sürede su korkumu yendik yüzmeye başladım benim için hayal olan şeyleri şu an ko..

Toygar I.

Yüzme Kursu 11/10/2021

Sırtüstü, kelebek ve kurbağa stillerinin her birini tek tek öğretmeye çalışan yüzme hocası Adil hoca benim için fazlasıyla uğraştı. Çünkü öğrenme isteğimi görünce daha da çok çabalıyordu. Bunları yapmam için ilk başta normal serbe..

Eda A.

Yüzme Kursu 05/10/2021

Yüzme yarışlarına hazırlandığım için yüzme kursuna yazıldım. Kendisinin şampiyonlukları olan Emre hoca çok yardımcı oldu. Bu yarışma isteğim onun daha çok hoşuna gidip sıkı çalışmalara başladık. Tatilde bile beni eğitmeye söz verm..

Sevil C.

Yüzme Kursu 28/09/2021

Yüzmeyi bilmediğim için denize gittiğim zaman fazla eğlenemiyordum. Bana artık keyif aldıran yüzmeyi öğreten Orhan hocaya teşekkür ederim. Gerçekten mükemmel bir hoca. Sizlere bir şey öğretmek için çok fazla çabalıyor. Sizleri de..

Nurullah Y.

Yüzme Kursu 22/09/2021

Yüzmeyi bilmediğim halde yüzmeyi çok seviyordum ama yüzmeyi öğrenmemin vakti geldiğini düşündüğüm için Yüzme dersi veren Buray hocanın yanına gittim. Kendisi ilk günden kısaca başlangıç olarak çalıştırmaya başladı. Daha sonra ders..

Yüzme Kursu Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Yüzme Dersi

Beden gelişiminde en etkili spor olarak görülen yüzme vücudun tüm kasalarını çalıştırır. Küçük yaşlardan itibaren yüzme sporuyla uğraşan kişiler fiziksel olarak güçlü ve dengeli olur. Çok geniş kategorilerde yüzme kursu seçenekleri vardır. Bu sebeple de her yaşa uygun yüzme eğitim programları bulmak mümkündür. Gerektiğinde de özel yüzme dersi alınabilir. Ya da grup halinde düzenlenen yüzme kurslarına katılmak mümkündür. Yüzme kursuna gitmek istiyorsanız ya da çocuğunuzu yüzme kursuna göndermek istiyorsanız uzman sistemimizde yer alan kursları ve eğitmenleri değerlendirebilirsiniz. Yüzme kursu olarak en temiz, kaliteli yüzme havuzu seçeneklerine kolay ulaşmanızı sağlıyoruz.

Yüzme Kursu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Yüzme kursu seçerken yüzme havuzu standartlarına bakmak gerekiyor. Yüzme havuzunun her seviye için uygun olup olmadığı, kişiye özel eğitime önem verilip verilmediğine dikkat etmelisiniz. Yüzme kursu Bahçelievler diye arama yatığınızda uzman sistemimizdeki kursların tüm standartlarını görebilirsiniz. Yüzme havuzu nasıl, eğitmenler nasıl, kaç kişilik eğitimler var detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Yüzme kursu Kartal olarak baktığınızda karşınıza çıkan kursların da tüm detaylarını net şekilde değerlendirebilirsiniz. Kurslarla ve ders verenlerle birebir görüşebilirsiniz. Kurs seçeneklerini incelerken bu kursa gidenlerin değerlendirmelerine bakabilirsiniz. Mesela; Anadolu yakası yüzme kursu tavsiye isterseniz de, bu değerlendirmeler size fikir vererek karar vermenizde yardımcı olacaktır. Yorumlar kurslar hakkında en güvenilir değerlendirmelerdir. Başka kurs ya da ders almak isterseniz de aynı kolaylıktan yararlanabilirsiniz. Örneğin; pilates kursu almak isterseniz uzman sistemindeki seçenekleri yorumlara bakarak değerlendirebilirsiniz.

Aradığınız Standartlara Göre Yüzme Kursu Seçin!

Yüzme kursu seçiminizi yaparken kendi standartlarınıza göre arama yapabilirsiniz. Detaylı özellik belirterek aradığınıza daha kolay ulaşabilirsiniz. 4 yaş yüzme kursu Anadolu yakası olarak detaylı arama yaparsanız karşınıza sadece bu standartları karşılayan kursalar çıkar. Siz de kurslar arasından en iyi fiyatı teklif edeni seçebilirsiniz. Ya da sadece kadınların olduğu yüzme kurs tercih etmek isteyebilirsiniz. Bayanlara özel yüzme kursu Avrupa yakası olarak arama yaptığınızda sadece kadınlara özel yüzme kurslarını değerlendirme şansınız olur. Özel yüzme kursu araması yaparak sadece kişiye özel kurs imkânları olan kurslara bakabilirsiniz.

Bulunduğunuz Bölgedeki En iyi Yüzme Kursu Seçeneklerini Değerlendirin!

Yüzme kursu ararken zahmete girmeden size en yakın yüzme kursu yerlerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Yüzme kursu İstanbul seçeneklerinde başkalarının gidip memnun kaldığı alternatiflere bakılabilirsiniz. Yüzme havuzu özelliklerini, eğitmen özelliklerini, ücretleri karşılaştırarak sizin için en iyi seçeneği tercih edebilirsiniz. Uzman Deposu aradığınız her şey için en iyiye kolay, hızlı ve güvenilir şekilde ulaşma imkânı sunar. Yüzme kursu Avrupa yakası olarak arama yaparsanız sistemdeki Avrupa yakası yüzme kursu olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Daha detaylı lokasyon araması da yapabilirsiniz. Yüzme kursu Ataşehir diye bakarak sadece Ataşehir bölgesindeki yüzme kursu ve yüzme dersi seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Konumunuza en yakın yerleri inceleyebilir en iyi fiyat teklifini sunanı seçebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki özel spor eğitmenlerini de personal trainer araması yaparak bulabilirsiniz.
1

Fiyatı Uygun Yüzme Kursunu Nasıl Bulurum?

Uzman sisteminde karşınıza çıkan yüzme kursları fiyat teklifleriyle size seçenekler sunar. En uygun fiyatla kaliteli yüzme kursu bulmak için uzman sistemimizde arama yapmanız yeterli. Yüzme havuzu Kadıköy olarak arama yaptığınızda karşınıza Kadıköy'deki en iyi fiyatı veren popüler kursalar çıkar. Size sadece imkânları karşılaştırıp en iyisini seçmek kalır. Her lokasyonda en iyi hizmeti sunan fiyatlar konusunda da memnun kalacağınız kurs seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yüzme kursları Pendik diye baktığınızda Pendik bölgesindeki kaliteli kurslardan avantajlı fiyat teklifleri alabilirsiniz.
2

Hangi Bölgede Hangi Yüzme Kursu Daha İyi Nasıl Anlarım?

Uzman sistemimizde kayıtlı olan yüzme kursları beğeni ve kaliteye göre değerlendirilebilir. Yüzme kursu Beylikdüzü olarak arama yaptığınızda Beylikdüzü bölgesinde iyi yorumlar almış, kaliteli kursları görebilirsiniz. İl ve ilçe bazında arama yaparak istediğiniz bölgedeki en iyi seçeneklere bakabilirsiniz. Yüzme kursu Pendik olarak baktığınızda Pendik bölgesinde kaliteli kurslar arasından seçim yapma şansınız olur. Yüzme kursunun iyi olup olmadığını kursa gidenlerin yorumlarını inceleyerek anlayabilirsiniz. Yüzme kursu Maltepe seçenekleri arasında beğenilen, iyi yorumlar almış kursu tercih edebilirsiniz. Hangi kursun daha iyi olduğuna kendiniz karar verebilirsiniz. Tüm detayları, kursa gidenlerin yorumlarını inceledikten sonra en iyi fiyat teklifini sunan kursa gidebilirsiniz.