139 Web Site Yapımı ve Tasarım Uzmanı hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Fatih Aydar

Fatih Aydar

İstanbul / Bahçelievler

Profesyonel Web Site Tasarımı ve Yönetimi istiyorsanız, biz buradayız.. Alanında uzman ve profesyonel 7 kişilik ekibimizle Web Site, Web Site Yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi, Web Yazılım, E-Ticaret, Web Site Teknik Destek, Yazılım Çözümleri, SEO, Google Ads, Adwords, SQL, Php, Python, Java, C# gibi konularda sizlerin problemlerini çözmek için buradayız. Kurumsal Kimlik, Kurumsal Web Site Tasarımı ve daha bir çok hizmetimiz ile Markanızı Globalleştirme fırsatını bizimle yakalayın. 11 yıldır Web Site/Web Tasarım ve Yönetimi alanında bir çok başarılar elde eden profesyonel ekibimiz sizleri bekliyor.. Kalite Asla Tesadüf Değildir. Web Site Tasarım ve Web Çözümleri Hakkında Bizlere Ulaşman..


B

By Maça Bilişim

İzmir / Karşıyaka

Şirketimiz 2010 yılında İzmir’de kurulmuştur. Türkiye’de faaliyet gösteren tüm firmaların web tasarımlarını ve internet reklam hizmetlerini kurmak ve geliştirmek amacıyla hizmet vermeye başladık. Bugüne kadar binlerce firmaya Web Tasarımı, Mobil Uygulama, Hosting, Domain, Web Programlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sunucu Barındırma, Google Adwords, Marka Tescili, E-Ticaret Sitesi, Yazılım Geliştirme, Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Afiş Tasarımı, Katalog ve Dergi Tasarımı, Micro Web Tasarımı ve Sosyal Medya danışmanlık konularında hizmet vermiş bulunmaktayız.


His Medya Bilişim

His Medya Bilişim

İzmir / Seferihisar

Kurumsal ve şahıs internette yerinizi sağlıyoruz, web sayfası ve sosyal medya yönetiminiz bizimle beraber daha çabuk büyüyor


UA

Uğur Ağırgöl

İstanbul / Sarıyer

Blog yazarı , Web sitesi tasarımı dijital pazarlama sosyal medya reklam uzmanı


tugay ilhan

tugay ilhan

İzmir / Konak

Web site yapımı


Mutlu Müşteriler
Tuna T.

Web Site Yapımı 14/10/2021

Tasarım düşüncelerinin estetiksel bir çizgide, bir hedef doğrultusunda, belirlenen ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve tasarımın yazılıma evrildiği işlemler bütününü eksiksiz uygulayan web tasarımcısı Kıvanç bey il..

Yusuf Ç.

Web Site Yapımı 07/10/2021

İnternet üzerinden ürünlerimizin paylaşılacağı web site yapımı için Berk bey ve yazılım ekibi bizim için bir araya geldi. Gerçekten muhteşem bir ekip düzenli ve karışıklık olmadan çalışıyorlar. İstediğimiz siteyi 1 haftada tamamla..

Şeyma T.

Web Site Yapımı 30/09/2021

Elektronik eşyalarımın satılması için web site yapımı için profesyonel site yapan Hüseyin beye teşekkür ederiz. Ekibi ile çok fazla ilgilendi. Gerçekten ortaya mükemmel bir site çıkardı. İçerikleri rahatla paylaşabileceğim ve karı..

Yasin Ç.

Web Site Yapımı 23/09/2021

Marketimizin web sitesini yazılımlarda dahi olmak üzere çalışmalara başlattığımız kişiyi bu site sayesinde bulduk. Gerçekten 1 hafta içinde siteyi bitirdi. O kadar güzel oldu ki ürünler ve fiyatlar çok anlaşılır yapılmıştı. Hiç ka..

Merve A.

Web Site Yapımı 16/07/2021

Reyhan Hanım'dan site yapımı ile ilgili hizmet aldım, Sürecin en başından en sonuna kadar açıklayıcı ve bilgi verici konuşmalar yaptı. Hızlı bir şekilde tüm isteklerime dönüş sağladı ve çok içime sinen bir iş oldu. Aldığım hizmett..

Web Site Yapımı Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Web Site Tasarımı

Dijital dünyanın vitrini olan web siteleri hem teknik altyapı hem de görsel tasarım açısından ziyaretçi etkileşimini belirliyor. Google aramalarında öne çıkmak için sağlam, güçlü ve kriterlere uygun bir web siteniz olmalı. Web sitesi tasarımı nasıl yapılır diye düşünüyorsanız profesyonel destek almalısınız. Profesyonel Web sitesi tasarımı yapabilmek için teknik ve estetik donanıma sahip olmak gerekiyor. Bu işin uzmanları sektöre ve amaca göre, Google kriterlerine uygun web sitesi tasarlıyor. Uzman Deposu web tasarımda en iyi olan uzmanlarla bir araya gelmenizi sağlıyor. İster web sitesi yaptırmak için ister web sitesi yapmayı öğrenmek için sistemimizdeki uzmanlardan destek alabilirsiniz. Hazır web sitesi alma şansınız da var. Hazır web sitesi hizmeti veren ajansları yanı sıra sosyal medya yönetimi yapan ajans ve uzmanlarını da sistemimizde bulabilirsiniz.

Web Sitesi Tasarım Hizmetlerinde En iyi Olan Uzmanlardan Teklif Alın!

Uzman Deposu sistemi aradığınız hizmeti sunan en iyilere hızlı, kolay ve güvenilir şekilde ulaşma imkânı sunar. Türkiye’nin her yerinde işinin en iyileriyle bu işi yaptırmak isteyenleri bir araya getiriyoruz. Sistemimizde bulunan web tasarım uzmanları yaptıkları işlerle başarılarını kanıtlamış uzmanlardır. İstediğiniz dijital başarıyı size getirecek web tasarımını yapabilirler. Web tasarım hizmetleri konusunda kalite farkıyla öne çıkan firmaları ve uzmanları her açıdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Size web tasarım fiyat teklifi veren uzmanların ya da firmaların tekliflerini iş kalitesine göre değerlendirebilirsiniz. Fiyat teklifi sistemi işinin en iyilerinden en avantajlı fiyatları ücretsiz olarak alma şansı yaratır. Ücretsiz teklif alarak web sitenizi dijitalde fark yaratacak şekilde tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Fiyatları ve web tasarım detaylarını karşılaştırabilirsiniz. Web tasarımının nasıl yapılacağınız uzmanlara sorabilirsiniz. Amaca göre teknik detayları ve tasarım detaylarını belirleyebilirsiniz. Örneğin; bir e-ticaret sitesi yaptıracaksanız satış odaklı olması gerekir. Bu alanda uzmanlaşmış tasarımcıları tercih edebilirsiniz. Dijitalde nasıl bir imaj yaratmak, kullanıcıya nasıl bir deneyim sunmak istediğinizi belirterek fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca web sitenizi daha etkili hale getirmek için profesyonel ürün fotoğraf çekimi için de sistemimizden destek alabilirsiniz.

Ziyaretçi Sayısını Arttıran Web Tasarım Hizmeti!

Web sitesinin en temel amacı ziyaretçi çekmektir. Ziyaretçi trafiğini kullanıcı deneyimi belirler. Bir web sitesi kullanıcıya ne kadar fazla olanak sunuyorsa o kadar beğenilir. Ziyaretçilerin 3 saniyede çıktığı web siteleri olduğunu unutmayın. Ziyaretçi sayınızı arttırmak için her şeyden önce sağlam bir web sitesi oluşturmalısınız. Teknik olarak kullanıcıya kolaylıklar sunarken güvenlik olarak da güçlü olan bir web siteniz olmalı. Kurumsal web site tasarımı, kurumun imajını ortaya koyacak şekilde yapılmalıdır. Ziyaretçiler için web sitelerinin kullanışlı olması önemlidir. Site içinde gezinmek, siteden bir şeyler satın almak için öncelikle sitenin teknik alt yapısının buna uygun olması gerekir. Ziyaretçi sayısını arttıran web sitesi tasarım hizmetlerini Uzman Deposu sisteminde bulabilirsiniz. Web sitesi teknik donanımının yanında Google kriterlerine de uygun olmalıdır. Google aramalarında öne çıkan web siteleri profesyonel olarak tasarlanır. Web sitesi yapımında profesyonel hizmet almak ziyaretçi sayısı, etkileşim, arama sıralaması gibi önemli detaylar açısından değerlidir. Uzman Deposu sisteminde yer alan web tasarımcılar ziyaretçi sayısını arttıran web tasarım olanakları sunarken, online sayfanızın etkili görünmesi için logo grafik tasarım uzmanlarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

1

Web Sitesi Nasıl Tasarlanır?

Web siteleri algoritma temelli bir sistemle tasarlanır. Html ile web sitesi yapımı hiper metin işaretleme dili ile tasarım yapma anlamına gelir. Kullanıcı tarafından görünen kısmı olan html bir kodlar sistemidir. Yani işaretleme dilidir. Basit şekilde web sitesi yapmak için html ve csss kodları kullanılır. Sıfırdan web sitesi kodlamak için bu alanda teknik bilgi sahibi olmak gerekir. Html ve csss ile site yapımı için profesyonel destek almak en iyisidir. Kendiniz site yapmak istiyorsanız bu teknolojileri bilmelisiniz. Web sitesi kurulumu için programlar da kullanılabilir. Wordpress ile site kurulumu en pratik seçeneklerden biridir. Site kurucusu ile site kurmak da en kolay yollardan biridir. Ancak bunlar daha basit düzeyde web siteleri olur. Sabit web sitelerinin kurulumu kolaydır. Ve bu web siteleri hızlıdır. Sabit web sitesi tasarlamak için kod düzenleyici kullanmak gerekir. Html site kurulumunda kullanılan dildir. Css ise web sitesinin stil olarak geliştirilmesini sağlar. Yazı tipleri, bağlantılar, görseller, tablolar oluşturabilmek için Html ve Css birlikte kullanılır. Kod yazmayı öğrenmek için online kurslara da katılabilirsiniz. Ya da web sitenizi işin uzmanlarına yaptırabilirsiniz.
2

Web Sitesi Tasarım Fiyatları Ne Kadardır?

Bir web sitesi tasarımda fiyatları belirleyen birçok faktör vardır. Web sitesinin amacı, kullanım olanakları, firma beklentileri gibi detaylara göre fiyat hesaplanır. Uzman Deposu ücretsiz fiyat teklifi alabileceğiniz harika bir platformdur. Alanında uzman web tasarımcılardan fiyat teklileri alabilirsiniz. Web tasarım fiyatları konusunda rekabet sizin için en uygun fiyatı bulma şansını yaratır. Uzman Deposu’nda web sitesi tasarımı yaptırmak için işinin en iyileriyle iletişim kurma olanağınız var. Ne tür bir web sitesi istediğinizi belirterek fiyat alabilirsiniz. Farklı uzmanlardan iş ve fiyat hakkında görüşler alabilirsiniz. Kendiniz istediğiniz web sitesi tasarımını yapmak için kod yazma ve diğer teknik konularda eğitimlere bakabilirsiniz. Web sitesi tasarımı ücretsiz olsun istiyorsanız bunu kendiniz yapmalısınız. Ancak bu konuda da teknik donanım sahibi olmak gerekir. Basit bir web sitesi yapmak için kod yazmayı bilmelisiniz. Web sitesi dijitaldeki adresiniz olacağından ne kadar kaliteli olursa o kadar iyidir. İnternette web sitesinin öne çıkması ve ziyaret edilmesi için kullanıcı deneyimine göre tasarlanması gerekir. En iyi fiyatla web tasarımı yaptırmak için sistemimizden uzman arayabilirsiniz. Karşınıza çıkan teklifleri değerlendirebilirsiniz. Daha önce bu uzmanlarla çalışmış müşterilerin yorumlarına bakarak kaliteyi anlayabilirsiniz.
3

En Uygun Fiyatla Profesyonel Web Sitesi Yaptırmanın Kolay Yolu

Uzman Deposu aradığınız hizmeti en avantajlı fiyatla alabileceğiniz fiyat teklifi sistemi ile çalışır. Size sunulan Web sitesi yapımı fiyatları işinin en iyileri tarafından sunulan fiyatlardır. Hizmet verenlerin fiyat teklifinde rekabet etmesi hizmet alanların en uygun fiyatı bulmasını sağlar. Sistemimizde müşteri memnuniyeti hizmet verenlerin kalitesini belirler. Sadece işinde çok iyi olan, müşterileri memnun etmiş web tasarım uzmanlarıyla karşılaşırsınız. Kalite açısından sorun yaşamadan uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Dijitalde başarınızı arttıracak bir web sitesine sahip olmak için profesyonel web tasarım hizmeti almalısınız. Web sitenizin ziyaret edecek hedef kitleye göre tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Web sitesinde ne gibi olanaklar sunulmasını istediğinizi tasarımcıya söyleyebilirsiniz. En baştan her şeyi konuşup net fiyatla anlaşabilirsiniz. İleride ekstra ücret ödeme gibi sorunlar yaşamazsınız. Uzman Deposu şeffaf koşullar yaratır. Hem fiyat hem de işin kalitesi konusunda uzman Deposu güvencesi yaşarsınız.Html web sitesi yaptırmak için kendi standartlarınızı belirleyebilirsiniz. Sitenin ziyaretçilere nasıl görünmesini istediğinizi, ne gibi kolaylıklar sunmasını beklediğinizi uzmanlarla konuşabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi istiyorsanız satış ve ödemede kolaylıklar sağlayan site olanakları sağlanır. Beğendiğiniz web sitelerini de örnek gösterebilirsiniz. Uzmanlar da size daha önce yaptıkları sitelerden örnekler sunar. En uygun fiyatla profesyonel web sitesi yaptırmak için teklif sistemi avantajımızı kullanabilirsiniz. Size teklif veren web tasarım uzmanları arasından seçim yaparken her açıdan standartları değerlendirebilirsiniz. Türkiye’nin istediğiniz bir yerindeki ya da size yakın olan uzmanlardan kolay, hızlı ve güvenilir hizmet alma fırsatını sunuyoruz.