124 Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firması hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

MCS ULUSLARARASI EV VE OFİS TAŞ TİC LTD ŞTİ

MCS ULUSLARARASI EV VE OFİS TAŞ TİC LTD ŞTİ

İstanbul / Ümraniye

İnternational movers ,gümrükleme ,depolama,nakliye,paketleme ,asansörlü taşıma


Mutlu Müşteriler
Adil M.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat 02/12/2021

İstanbul'dan Kıbrıs'a taşınmak için firma aradım ve istediğimiz şekilde olanak sağlayan firma ile yollarımız kesişti. Son derece profesyonel ve oldukça deneyimli bir firma. Hiçbir şeye karıştırmadılar ve her şeyi kendileri paketle..

Güney G.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat 23/11/2021

Avusturya'ya taşınacak bir sürü kırılacak mutfak eşyalarım, ev eşyalarım ve kişisel eşyalarım vardı. Aylarca araştırdım. Sonunda Hasan Bey'i buldum. Çoğu tekliften daha uygun bir fiyata süper destek sağladı. Sözünün eri, aradığımd..

Arem M.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat 17/11/2021

İstanbul'dan Almanya'ya olan taşımamda bana her konuda yardımcı olan ve taşımamı gerçekleştiren en iyi Nakliyat firmasına ve ekibine yapmış oldukları profesyonel çalışmadan , vermiş oldukları hizmetten ve güvenden dolayı çok teşek..

Bihter F.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat 08/11/2021

Kuzey denizine yakın bir yere taşındım. En büyük endişem Almanya Bremen’in bu ücra köşesine eşyalarımı nasıl getireceğimdi. Firmalar konusunda kafam çok karışıktı. Hasan bey maksimum 21 gün garantisi verdi ve eşyalarım tam 20 günd..

Senem İ.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat 31/10/2021

İstanbul'dan Münih'e piyanom ile birlikte mutfak gereçlerimin de taşınması için yardımcı oldular. Bastan sona her noktada bilgilendirildim ve ne zaman ihtiyacım olsa ulaşabildim. Süreçte herhangi bir aksaklıkta anında çözüm bulund..

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Uluşlararası Ev Taşıma

Ev taşıma süreci her zaman dikkatle planlanması gereken bir süreçtir. Bu planlama, sürecin stressiz ve eksiksiz bir şekilde tamamlanmasına olanak sağladığı gibi en pratik ve hızlı bir biçimde gerçekleşmesi için de önemlidir. Ve imkanlar doğrultusunda kesinlikle profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. Kaldı ki söz konusu ev taşıma işlemi, bir ülkeden başka ülkedeki bir eve yapılacaksa, bu işin altından kalkabilecek uluslararası ev taşıma firmaları tercih edilmelidir.

Eşyaların paketlemesinden yerleştirilmesine kadar tüm işlemler, konuya hakim ve tecrübeli uluslararası evden eve nakliyat firmaları tarafından mesafe ve yol şartları göz önünde bulundurularak yapılacaktır. Bu da olası mal kaybı ve/veya eşyalarınızda istenmeden de olsa oluşabilecek zararları minimuma indirgeyecektir.

Uluslararası Ev Taşıma Firmasında Bulunması Gereken Özellikler

Her işte olduğu gibi ilk bakılacak konu, profesyonel ve tecrübeli bir ekibe sahip olup olmadıklarıdır. Daha önce defalarca kez uluslararası boyutta ev taşıma işlemi yapan ekipler, taşıma sürecinde karşılaşacakları zorluk ve prosedürlere hakim olacaklarından işlerini icra ederken de söz konusu şartlara hazırlıklı olacaklardır.

Uluslararası ev taşıma işlemi için gerekli lisans, izin ve belgeleri tam olmalıdır. Bir ülkeden başka bir ülkeye geçişler gümrükler aracılığı ile yapılmaktadır. Gerekli İzinlerin eksik olması durumunda geçiş hakları olmayacağı gibi günlerce uzayan ertelemeler yaşanabilir ve süreç sizler için içinden çıkılmaz bir hale gelebilir.

Donanımlı olmalıdırlar. Uluslararası çapta eşya taşıyabilmek için gerekli tüm teçhizatlara sahip ve nasıl kullanıldığını bilen personellerle çalışmalıdırlar.

Taahhütlerine uyan bir firma olmalıdır. Birçok firma yanlış planlama ve değişen durumlardan ötürü ister istemez gecikme yaşayabilmektedir. Bu gecikmeleri olağan kabul etmemiş, prensip sahibi bir uluslararası ev taşıma firması ile çalışılmalıdır. Firma size verdiği süre içerisinde size taahhüt ettiği şekilde süreci tamamlamalıdır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmasını Seçmek

Öncelikle evinizi başka bir ülkeye taşıma işine aday olan firmalardan referans istemelisiniz. Daha önce uluslararası çapta ev taşıma işini çok kez başarı ile gerçekleştirmiş olan firmalar, sizlere şeffafça referans vermekten kaçınmayacaklardır. Referans istediğinizde alamıyorsanız söz konusu firmayı kesinlikle listenizden çıkarmalı ve arayışlarınıza devam etmelisiniz.

İnternette araştırın! Günümüzde aradığımız her sorunun cevabını internette bulabiliyoruz.” En iyi tadilat firmaları hangileridir? En güzel düğün mekanları nerelerdedir? “ gibi soruların bile cevabını bulabiliyorken, aday firmanız hakkında bilgiye ulaşmanız pek de zor olmayacaktır. Kesinlikle kaliteli bir web site sahibi olmalıdır. Uluslararası çapta iş yapan bir firma elbette ki kurumsal olmalıdır. İletişim, sertifika, izin, müşteri desteği, hakkımızda bilgisi gibi sayfaları inceleyin. Yeterince iyi bir firmaysa araştırmasını yaptığınız, vermiş olduğu bilgiler sizi tatmin edecektir.

Firma hakkındaki şikayetleri okuyun! Günümüzde işlerinde en iyi olan firmalar dahi şikayetlerle karşılaşabilmektedir. Değişik platformlarda bulacağınız şikayetlerin sayısı ve kapsamı size fikir verecektir.

Sözleşmeli çalışın! Aday firmadan sözleşme örneği isteyin ve gelen örneği detaylıca okuyun. Haklarınızın korunup korunmadığını sözleşme gösterecektir.

Uzman Deposu ile Uluslararası Ev Taşıma Firması Bulmak

“İşini şansa bırakma, uzmanına bırak” sloganıyla yola çıkan ve siz ihtiyaç sahiplerini 100 den fazla kategoride en iyi hizmet sağlayanlarla buluşturmayı hedefleyen platformumuzda aradığınız tüm çözümleri bulabilirsiniz.

Uluslararası evden eve nakliyat kategorisinde sistemimiz tarafından onaylanmış ve işinde profesyonel firmaları görüntüleyebilir, daha önce yaptığı işlere yönelik aldığı puanlarla iş vermek istediğiniz firmayı seçebilirsiniz.

Evinizi başka bir ülkeye taşımak için kategorimizdeki TEKLİF AL sistemini kullanıp, sorulara cevap vererek iş ilanınızı yayınlarsınız ve sonrasında size sadece gelen teklifleri kabul etmek kalır. Bu kadar basit. Sistemimiz üzerinden teklif veren firmaların puan ve yorumlarını şeffafça görebileceğiniz için, seçim yapmakta da zorlanmazsınız.