124 Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firması hizmet vermeye hazır

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

4 Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
124 Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firması hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

MCS ULUSLARARASI EV VE OFİS TAŞ TİC LTD ŞTİ

MCS ULUSLARARASI EV VE OFİS TAŞ TİC LTD ŞTİ

İstanbul / Ümraniye

İnternational movers ,gümrükleme ,depolama,nakliye,paketleme ,asansörlü taşıma


O

Okan Evden Eve Nakliyat

İzmir / Karabağlar

Kalite asla tesaduf degildir


Mutlu Müşteriler
Servet Z.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat 25/07/2022

Yaptıkları temiz işe hayran kaldım. Anlaştığım uluslararası evden eve nakliyat firması işi eksiksiz ve hatasız bir şekilde tamamladılar. Eşyalarımı iyi bir şekilde taşıyıp yüklediler. Türkiye’den Almanya’ya sorunsuz bir şekilde ul..

Ahmet F.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat 14/07/2022

Uluslararası evden eve nakliyat firması sayesinde eşyalarım Türkiye’den Bulgaristan’a taşındı. Kırmadan dökmeden sahip çıktılar. Her konuda bilgi verdiler. Yeni evimize bile geri eşyaları kurdular. Teşekkür ederiz. Ellerine emekle..

Adnan N.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat 10/07/2022

Bu siteden anlaştığım uluslararası evden eve nakliyat firması istediğimiz her şeyin daha fazlasını yaptı. Anında gelip eşyalarımızı sıkıca zarar görmeyecek şekilde paketlediler ve Türkiye’den Almanya’ya eşyalarımızı sorunsuz bir ş..

Akın İ.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat 29/06/2022

O kadar acil bir şekilde yurtdışına taşınmam gerekti. Hemen uluslararası nakliyat firması ile anlaştım. Sağolsunlar hemen geldi ve eşyalarımı paketlemeye başladılar. Taşıdılar ve yurtdışına yola çıktılar. Yoldayken bilgi verip biz..

Çağlayan C.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat 21/06/2022

Bu siteden anlaştığım nakliyat firması Türkiye’den Fransaya eşyalarımı götürdüler. Çok güzel bir şekilde sardılar ve paketlediler. Yaptıkları işleri sayesinde gözüm hiç arkada kalmadı. Birdaha olsa birdaha bu firma ile anlaşırım.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Uluşlararası Ev Taşıma

Ev taşıma süreci her zaman dikkatle planlanması gereken bir süreçtir. Bu planlama, sürecin stressiz ve eksiksiz bir şekilde tamamlanmasına olanak sağladığı gibi en pratik ve hızlı bir biçimde gerçekleşmesi için de önemlidir. Ve imkanlar doğrultusunda kesinlikle profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. Kaldı ki söz konusu ev taşıma işlemi, bir ülkeden başka ülkedeki bir eve yapılacaksa, bu işin altından kalkabilecek uluslararası ev taşıma firmaları tercih edilmelidir.

Eşyaların paketlemesinden yerleştirilmesine kadar tüm işlemler, konuya hakim ve tecrübeli uluslararası evden eve nakliyat firmaları tarafından mesafe ve yol şartları göz önünde bulundurularak yapılacaktır. Bu da olası mal kaybı ve/veya eşyalarınızda istenmeden de olsa oluşabilecek zararları minimuma indirgeyecektir.

Uluslararası Ev Taşıma Firmasında Bulunması Gereken Özellikler

Her işte olduğu gibi ilk bakılacak konu, profesyonel ve tecrübeli bir ekibe sahip olup olmadıklarıdır. Daha önce defalarca kez uluslararası boyutta ev taşıma işlemi yapan ekipler, taşıma sürecinde karşılaşacakları zorluk ve prosedürlere hakim olacaklarından işlerini icra ederken de söz konusu şartlara hazırlıklı olacaklardır.

Uluslararası ev taşıma işlemi için gerekli lisans, izin ve belgeleri tam olmalıdır. Bir ülkeden başka bir ülkeye geçişler gümrükler aracılığı ile yapılmaktadır. Gerekli İzinlerin eksik olması durumunda geçiş hakları olmayacağı gibi günlerce uzayan ertelemeler yaşanabilir ve süreç sizler için içinden çıkılmaz bir hale gelebilir.

Donanımlı olmalıdırlar. Uluslararası çapta eşya taşıyabilmek için gerekli tüm teçhizatlara sahip ve nasıl kullanıldığını bilen personellerle çalışmalıdırlar.

Taahhütlerine uyan bir firma olmalıdır. Birçok firma yanlış planlama ve değişen durumlardan ötürü ister istemez gecikme yaşayabilmektedir. Bu gecikmeleri olağan kabul etmemiş, prensip sahibi bir uluslararası ev taşıma firması ile çalışılmalıdır. Firma size verdiği süre içerisinde size taahhüt ettiği şekilde süreci tamamlamalıdır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmasını Seçmek

Öncelikle evinizi başka bir ülkeye taşıma işine aday olan firmalardan referans istemelisiniz. Daha önce uluslararası çapta ev taşıma işini çok kez başarı ile gerçekleştirmiş olan firmalar, sizlere şeffafça referans vermekten kaçınmayacaklardır. Referans istediğinizde alamıyorsanız söz konusu firmayı kesinlikle listenizden çıkarmalı ve arayışlarınıza devam etmelisiniz.

İnternette araştırın! Günümüzde aradığımız her sorunun cevabını internette bulabiliyoruz.” En iyi tadilat firmaları hangileridir? En güzel düğün mekanları nerelerdedir? “ gibi soruların bile cevabını bulabiliyorken, aday firmanız hakkında bilgiye ulaşmanız pek de zor olmayacaktır. Kesinlikle kaliteli bir web site sahibi olmalıdır. Uluslararası çapta iş yapan bir firma elbette ki kurumsal olmalıdır. İletişim, sertifika, izin, müşteri desteği, hakkımızda bilgisi gibi sayfaları inceleyin. Yeterince iyi bir firmaysa araştırmasını yaptığınız, vermiş olduğu bilgiler sizi tatmin edecektir.

Firma hakkındaki şikayetleri okuyun! Günümüzde işlerinde en iyi olan firmalar dahi şikayetlerle karşılaşabilmektedir. Değişik platformlarda bulacağınız şikayetlerin sayısı ve kapsamı size fikir verecektir.

Sözleşmeli çalışın! Aday firmadan sözleşme örneği isteyin ve gelen örneği detaylıca okuyun. Haklarınızın korunup korunmadığını sözleşme gösterecektir.

Uzman Deposu ile Uluslararası Ev Taşıma Firması Bulmak

“İşini şansa bırakma, uzmanına bırak” sloganıyla yola çıkan ve siz ihtiyaç sahiplerini 100 den fazla kategoride en iyi hizmet sağlayanlarla buluşturmayı hedefleyen platformumuzda aradığınız tüm çözümleri bulabilirsiniz.

Uluslararası evden eve nakliyat kategorisinde sistemimiz tarafından onaylanmış ve işinde profesyonel firmaları görüntüleyebilir, daha önce yaptığı işlere yönelik aldığı puanlarla iş vermek istediğiniz firmayı seçebilirsiniz.

Evinizi başka bir ülkeye taşımak için kategorimizdeki TEKLİF AL sistemini kullanıp, sorulara cevap vererek iş ilanınızı yayınlarsınız ve sonrasında size sadece gelen teklifleri kabul etmek kalır. Bu kadar basit. Sistemimiz üzerinden teklif veren firmaların puan ve yorumlarını şeffafça görebileceğiniz için, seçim yapmakta da zorlanmazsınız.

✅ Uluslar Arası Evden Eve Nakliyat Hizmet Veren : Mail ve Telefon Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ İl İlçe Kategorileri : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.