121 Türkçe Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Tenzile C.

Türkçe Dersi 16/10/2021

Türkçe dersi konuşan insanlara sözlü ve yazılı kültür yeteneği kazandırmayı amaçlayan derstir. İletişim, insan hayatının olmazsa olmazlarından biridir ve iletişimi etkili şekilde gerçekleştirebilmenin yeterli şartı; ana dilimizi e..

Zehra Ö.

Türkçe Dersi 10/10/2021

Kendim sayısal olduğum için türkçe dersini anlamakta güçlük çekiyordum. Özel türkçe hocası Erdem hoca öğretmek için her daim yanımdaydı. Çok sağolsun türkçe dersi için bütün bildiklerini aktardı. Sayesinde anlamadığım dersi bile ş..

Sevinç S.

Türkçe Dersi 03/10/2021

Türkçe dersini yapamadığımdan dolayı sevmiyordum ve dinlemek bile istemiyordum. Daha sonrasın da Fatma hocadan özel ders aldığım türkçe dersi benim için dönüm noktası oldu. Sayesinde türkçe derslerinde ve sınavlarında başarılı olm..

Deniz A.

Türkçe Dersi 26/09/2021

Türkçede dil bilgisi kısmını fazla anlamıyordum. Bu konu Levent hocanın dikkatini çekmiş. Kendisinden özel ders almaya başladığımda sıkmadan tatlı tatlı anlatıyordu. Daha sonra dersleri ilerletip sınav yapıyordu. Yaptığı sınavlard..

Turgut H.

Türkçe Dersi 15/07/2021

Kpss hazırlık dönemimde eksik konularım olan Türkçe ve dil bilgisi kısmında özel ders verecek aynı zamanda saatleri fazla ve uygun fiyatta anlaştığımız Galip hoca ile çalışmalara başladık. Kendisi ilk başta eksik konularımı anlatm..

Türkçe Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Tamamlayıcı Yapılı Türkçe Dersi

İlkokulun başlangıcı ile birlikte her öğrencinin almaya başladığı ve neredeyse üniversite sonuna kadar devam eden Türkçe dersleri kimi zaman Türk dili kimi zaman edebiyat gibi farklı bölümleri ile devam eder. Aslında Türkiye'de yaşayan her insan için Türkçe dersi kolay bir şekilde sürdürebilecek bir ders olsa da işin bilimsel yanına gelindiğinde, bazı konularda sıkışıklıklar yaşanabilir. Yani gramer yapısının tam öğrenilebilmesi, edebi metinlerin tam anlaşılabilir bir hale gelmesi gibi birçok farklı konuda özel dersler ile destekler alınabilir.

Uzman sistemimiz dahilinde Türkiye'nin istediğiniz farklı bir il veya ilçesinde yaptığınız filtreli aramalar sayesinde kolaylıkla bir özel Türkçe dersi için size yardımcı olacak eğitmenler ve kurumlar ile buluşabilirsiniz. Bu sayede şahsen veya bir öğrencinin velisi olarak çocuğunuz için bu eğitmenler ile yaptığınız görüşmelerde tamamen bütçenize uygun ve Türkçe alanı içerisinde gereken bölümler ile eksiksiz bir kurs programı düzenlenmesini talep edebilirsiniz.

Türkçe Dersi Hangi Noktalarda Gerekir?

Okul hayatı ile birlikte başlayan Türkçe dersleri genellikle işlenen konular, okunan kitaplar ve bir miktar üzerinde durulması ile aslında kolaylıkla tamamlanabilecek bir yapıya sahiptir. Fakat bazen okul içerisinde yapılan sınavlarda başarı elde edebilmek ya da üniversite sınavları hazırlığı döneminde veya KPSS hazırlık döneminde eksikleri kapatabilmek için de özel Türkçe dersleri alınması gerekebilir.

Herhangi bir amaç ile alınacak bu derslerde işlenebilecek konular bağlamında sözcükte anlam, cümlede anlam, paragrafta anlam, yazın bilgileri, dilbilgisi, edebi türler üzerinde işlenen konular gibi birçok ayrıntı yer alır. Bu nedenle alacağınız eğitimlerde iyi bir Türkçe öğretmeni bu konuların herhangi biri üzerinde sizin için destek sağlayabileceği gibi tamamı üzerinde de eksiksiz bir ders programı sağlayabilir. Bu açıdan Uzman Deposu üzerinde ulaştığınız eğitmenler ile iletişim kurulurken de bu ayrıntılar ile birlikte hangi noktalarda ders desteği istediğinizi ifade etmeniz doğru olacaktır. 

Türkçe Dersi Ne Kadar Sürebilir?

Türkçe, bir öğrenci için aslında pratikler sayesinde anlaması en kolay olacak ve en hızlı sürede tamamlanabilecek bir derstir. Fakat elbette ki öğrencinin anlama süresi ve dersi tamamen sindirebilmesi için hazırlanacak bir Türkçe özel dersi kapsamında öğrencinin durumuna bağlı olarak ders programının süresi de ortaya çıkacaktır. Örneğin bir matematik özel ders alırken harcanan süreye göre Türkçe eğitimlerinde daha az bir süre gerekebilir.

Uzman sistemimiz üzerinde matematik gibi konularda da size destek verebilecek eğitmenlere ulaşabildiğiniz gibi isterseniz fizik dersi isterseniz sanatsal eğitimler açısından da piyano eğitimi kapsamında eğitmenlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu gibi konularda alınan dersin boyutu ve ne kadar konunun programa dahil edileceği gibi ayrıntılar ile dersin ne kadar süreceği de belirlenebilir. Kimi zaman haftada bir kimi zaman günaşırı gerçekleştirilecek özel dersler ile Türkçe hocaları size istediğiniz konu miktarınca yeterli sürede bir ders programı hazırlayacaktır.

Türkçe Dersi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Okul eğitimine yardımcı olması açısından veya her aşamada öğrencilerin sınav hazırlıkları sırasında ihtiyaç duyabilecekleri Türkçe dersleri her öğrencinin bulunduğu kademeye, öğretmenin kalitesine, verilen dersin kapasitesi gibi noktalara göre farklı fiyatlarda olabilir. Çünkü ortaokul çağında, lise sınavlarına hazırlanan veya KPSS sınavlarına hazırlanan bir öğrenci için verilecek derslerde anlatılacak konular ve kursun kapasitesi farklılık sağlayacaktır.

Uzman sistemimiz içerisinde yaptığınız aramalar ile ulaştığınız Türkçe öğretmenleri sizden ilk aşamada bahsedilen tüm bu bilgileri talep edecek ve buna göre kaç saatlik bir eğitim verilmesi gerektiğine karar verecektir. Bu sayede belirlenen eğitim programının süresi ve öğretmenin sahip olduğu tecrübe gibi ayrıntılara bağlı olarak da ödemeniz gereken rakamlar ortaya çıkacaktır.