121 Türkçe Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Türkçe Dersi

4 Türkçe Dersi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
121 Türkçe Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Ç

ÇağrıÇevik

Kırıkkale / Merkez

İlkokul ortaokul lise öğrencileri gelin eksikliklerinin beraber tamamlayalım...


Mutlu Müşteriler
Samet B.

Türkçe Dersi 15/07/2022

Türkçe dersinde sınavlarda geçmemi sağlayan Ayşe hocama teşekkür ederim. Zor bir dersi bana kolaylaştırdı ve sınavlarda başarılı olmamı sağladı. Kendisiyle daha da çok çalışmaya devam edicem. Sizlerede kesinlikle tavsiye ediyorum...

Berna Ç.

Türkçe Dersi 30/06/2022

Türkçe dersinden geri kalmıştım. Beni hızlı bir şekilde konuları anlatıp yetiştiren Aybüke hocama teşekkür ederim. Sayesinde konulara yetiştim ve sınavdan yüksek aldım. Birdaha Türkçe dersi almak istediğim zaman kendisinden alacağ..

Bilal Ç.

Türkçe Dersi 22/06/2022

Türkçe dersi için YKS ye hazırlık için Yusuf hocayı seçtim. Türkçe dersinde başarılı bir hoca ve işini seven ve öğretmeye çalışmak için elinden gelen çabayı harcayan bir hoca. İlk bir hafta dersler çok iyi gitti ve anlamadığım kon..

Umut R.

Türkçe Dersi 16/06/2022

Türkçe dersini bana kolayca öğreten ve sınavlarda başarılı olmamı sağlayan her yollarıyla ders anlatmaya çalışan anlamadığım zaman sıkılmadan tekrar anlatan İnci hocama teşekkür ederim. Zor resmen başardı. Emeğine sağlık hocam.

Zafer Ş.

Türkçe Dersi 07/06/2022

Türkçe dersinde özellikle dil bilgisi kısmında zorlanıyordum. Bana dil bilgisini kolaylaştırıp artık soruları rahatça çözmemi sağlayan Binnaz hocama teşekkür ederim. Türkçe dersinde çok bilgili ve asla sıkılmadan ders anlatan biri..

Türkçe Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Tamamlayıcı Yapılı Türkçe Dersi

İlkokulun başlangıcı ile birlikte her öğrencinin almaya başladığı ve neredeyse üniversite sonuna kadar devam eden Türkçe dersleri kimi zaman Türk dili kimi zaman edebiyat gibi farklı bölümleri ile devam eder. Aslında Türkiye'de yaşayan her insan için Türkçe dersi kolay bir şekilde sürdürebilecek bir ders olsa da işin bilimsel yanına gelindiğinde, bazı konularda sıkışıklıklar yaşanabilir. Yani gramer yapısının tam öğrenilebilmesi, edebi metinlerin tam anlaşılabilir bir hale gelmesi gibi birçok farklı konuda özel dersler ile destekler alınabilir.

Uzman sistemimiz dahilinde Türkiye'nin istediğiniz farklı bir il veya ilçesinde yaptığınız filtreli aramalar sayesinde kolaylıkla bir özel Türkçe dersi için size yardımcı olacak eğitmenler ve kurumlar ile buluşabilirsiniz. Bu sayede şahsen veya bir öğrencinin velisi olarak çocuğunuz için bu eğitmenler ile yaptığınız görüşmelerde tamamen bütçenize uygun ve Türkçe alanı içerisinde gereken bölümler ile eksiksiz bir kurs programı düzenlenmesini talep edebilirsiniz.

Türkçe Dersi Hangi Noktalarda Gerekir?

Okul hayatı ile birlikte başlayan Türkçe dersleri genellikle işlenen konular, okunan kitaplar ve bir miktar üzerinde durulması ile aslında kolaylıkla tamamlanabilecek bir yapıya sahiptir. Fakat bazen okul içerisinde yapılan sınavlarda başarı elde edebilmek ya da üniversite sınavları hazırlığı döneminde veya KPSS hazırlık döneminde eksikleri kapatabilmek için de özel Türkçe dersleri alınması gerekebilir.

Herhangi bir amaç ile alınacak bu derslerde işlenebilecek konular bağlamında sözcükte anlam, cümlede anlam, paragrafta anlam, yazın bilgileri, dilbilgisi, edebi türler üzerinde işlenen konular gibi birçok ayrıntı yer alır. Bu nedenle alacağınız eğitimlerde iyi bir Türkçe öğretmeni bu konuların herhangi biri üzerinde sizin için destek sağlayabileceği gibi tamamı üzerinde de eksiksiz bir ders programı sağlayabilir. Bu açıdan Uzman Deposu üzerinde ulaştığınız eğitmenler ile iletişim kurulurken de bu ayrıntılar ile birlikte hangi noktalarda ders desteği istediğinizi ifade etmeniz doğru olacaktır. 

Türkçe Dersi Ne Kadar Sürebilir?

Türkçe, bir öğrenci için aslında pratikler sayesinde anlaması en kolay olacak ve en hızlı sürede tamamlanabilecek bir derstir. Fakat elbette ki öğrencinin anlama süresi ve dersi tamamen sindirebilmesi için hazırlanacak bir Türkçe özel dersi kapsamında öğrencinin durumuna bağlı olarak ders programının süresi de ortaya çıkacaktır. Örneğin bir matematik özel ders alırken harcanan süreye göre Türkçe eğitimlerinde daha az bir süre gerekebilir.

Uzman sistemimiz üzerinde matematik gibi konularda da size destek verebilecek eğitmenlere ulaşabildiğiniz gibi isterseniz fizik dersi isterseniz sanatsal eğitimler açısından da piyano eğitimi kapsamında eğitmenlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu gibi konularda alınan dersin boyutu ve ne kadar konunun programa dahil edileceği gibi ayrıntılar ile dersin ne kadar süreceği de belirlenebilir. Kimi zaman haftada bir kimi zaman günaşırı gerçekleştirilecek özel dersler ile Türkçe hocaları size istediğiniz konu miktarınca yeterli sürede bir ders programı hazırlayacaktır.

Türkçe Dersi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Okul eğitimine yardımcı olması açısından veya her aşamada öğrencilerin sınav hazırlıkları sırasında ihtiyaç duyabilecekleri Türkçe dersleri her öğrencinin bulunduğu kademeye, öğretmenin kalitesine, verilen dersin kapasitesi gibi noktalara göre farklı fiyatlarda olabilir. Çünkü ortaokul çağında, lise sınavlarına hazırlanan veya KPSS sınavlarına hazırlanan bir öğrenci için verilecek derslerde anlatılacak konular ve kursun kapasitesi farklılık sağlayacaktır.

Uzman sistemimiz içerisinde yaptığınız aramalar ile ulaştığınız Türkçe öğretmenleri sizden ilk aşamada bahsedilen tüm bu bilgileri talep edecek ve buna göre kaç saatlik bir eğitim verilmesi gerektiğine karar verecektir. Bu sayede belirlenen eğitim programının süresi ve öğretmenin sahip olduğu tecrübe gibi ayrıntılara bağlı olarak da ödemeniz gereken rakamlar ortaya çıkacaktır. 

✅ Türkçe Dersi Öğretmenleri : Özel Talep veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Türkçe Dersi Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler