134 Televizyon Tamir Servisi hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Kardeşler Kual Dijital

Kardeşler Kual Dijital

İstanbul / Beşiktaş

Garantili ve profesyonel ekipmanlar ile haftasonu dahil hizmet vermekteyiz. Sağlıcakla kalın 🙏 KUAL DİJİTAL ELEKTRONİK SEKTÖRDE 12.YILIMIZ🇹🇷 www.kualdijital.com Alperen DURMUŞ


Cs

Caner sağlam

Trabzon / Vakfıkebir

Acıl


Mutlu Müşteriler
Devrim C.

Televizyon Tamir 15/10/2021

Televizyon açılmıyor fakat sadece kırmızı ışık yanıyor. Bu yüzden bu site sayesinde bulduğum televizyon tamir ustası gelip hemen bizimle ilgilendi. Sorunu hemen anladı ve televizyonu götürüp 2 gün içinde halledilmiş bir şekilde ge..

İlyas Y.

Televizyon Tamir 09/10/2021

Televizyonda sinyal yok sorunu için servisini çağırdım. Hemen gün içinde gelip televizyondaki sorunu bulup götürdüler. Hemen 1 gün içerisinde televizyon güncellenmiş ve yeni bir hal almıştı. Bu kadar sorunu iyi yapacaklarını tahmi..

Alperen Ç.

Televizyon Tamir 02/10/2021

Televizyonda durup dururken kapanıp açıldığında çizgiler gelmişti. Çağırdığım servis sorunu buldu. Televizyonu götürdükten sonra 2 gün içinde gelip sorunu uygun bütçe karşılığında hallettiler. Gerçekten çok sevindim bozuldu diye k..

Erol T.

Televizyon Tamir 26/09/2021

Televizyonun ana kartında sorun olduğu için bazı kanallar yoktu. Bu yüzden servisine vermek istedim. Gelip televizyonu götürdüler. 2 gün içinde sorunu çözülmüş bir şekilde getirdiler. Uygun bütçede her imkanı sağlıyor tavsiye eder..

Vedat M.

Televizyon Tamir 25/08/2021

Televizyonda görüntü yok ama ses var bazende görüntü gelip ses gidiyor. Çağırdığımı servis hızlı bir şekilde televizyonu alıp götürdüler. 2 Gün sonunda televizyonu getirdiler. Her şeyi şuanda sorunsuz çalışıyordu. İşlerini çok tem..

Televizyon Tamir Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Televizyon Tamiri

Gündelik hayatın yorucu ve stresli yapısından kurtulmak ve biraz dinlenerek eğlenmek açısından televizyon her evin en temel eşyaları arasına girmeyi başarmıştır. Hatta evler dışında dükkanlar, oteller, hastaneler, kurumlar veya araçlar içerisinde dahi kullanılan televizyonlar bu amaç ile birlikte önemli bir yere sahip olmuştur. Ancak ister eski ister yeni tip televizyonlarda belirli bir süre önce gerçekleştirilen kullanım sonucunda veya hatalar sonucunda arızalar ile karşılaşılırken, bir televizyon tamircisi bu arızaların giderilmesi için hizmet verebilir.

Uzman Deposu televizyonlarınızda yaşayabileceğiniz akla gelebilecek tüm arızalarda size hizmet verebilecek bir servise ulaşmanız için çok geniş bir portföye sahiptir. Bu yapı içerisinde bugün onlarca farklı şehrimizde değişen ilçeler içerisinde hizmet veren televizyon tamircisi veya firmalarına ulaşarak televizyonunuz için hızlı bir onarım ve servis hizmeti almanız mümkündür. Bu konuda özellikle televizyonunuzun marka, model ve arızasını belirterek araştırma yapmanız daha kolay bir sonuca ulaşmanızı sağlayabilir.

Tüplü Televizyon Tamiri Nasıl Yapılır?

Televizyonun hayatımıza girdiği ilk dönemlerde tüplü televizyon olarak adlandırılan CRT televizyon çeşitleri kullanılmaktaydı. Adı ile müsemma bir şekilde bu cihazlar içerisinde renklerin oluşmasını ve görüntünün ortaya çıkmasını sağlayan büyük boyutlu bir tüp bulundururdu. Elektrik enerjisini alan ve elektronik bir devreden geçilerek bu tüpe aktaran cihaz, renkli veya renksiz bir şekilde görüntünün elde edilmesini sağlardı. Bugün çok nadir olsa da halen bazı evlerde ve yapılarda bu tüplü cihazlar kullanılmaktadır.

Eski tip tüplü televizyon kullanımı nadir olsa da halen var olan cihazlarda karşılaşılabilecek arızaların onarımı için de yine hizmet vermeye devam eden servisler bulunmaktadır. Bu cihazlarda mevcutta bulunan sağlam bir tüpün yeniden farklı bir cihaza monte edilmesi, elektronik devrenin tamirinin yapılması, cihaza kumanda eklenmesi veya elektrik hattı onarımı yapılması gibi işlemler ile tamir hizmetleri verilmektedir.

LCD TV Tamiri Nasıl Yapılır?

Tüplü cihazların hızlı bir şekilde terk edilmesi ile birlikte öncelikle plazma TV olarak adlandırılan sonrasında LCD TV şeklinde kabul edilen televizyonlar gündelik hayatta yer almaya başlamıştır. LCD ekranlar görüntünün çok daha net ve keyifli bir hale gelmesini sağlarken, hem çözünürlük hem de renk kalitesi anlamında büyük bir farklılık sağlamıştır. Televizyonda izlenecek bir futbol maçı veya bir sinema filmi için daha keyifli bir görsellik sunan bu cihazlar televizyonu daha özel bir hale getirmiştir.

Bugün birçok kişi LCD TV tarzındaki televizyonları için eski tip tamirciler yerine profesyonel servisleri kullanmayı seçmektir. Çünkü bilinen beyaz eşya markaları tarafından LCD ekran üretimleri yapılırken bu televizyonların onarımlarında beyaz eşya tamir servisi üzerinden hizmet almak mümkün bir hale gelmiştir. Yani örnek olarak yerli veya yabancı seçtiğiniz bir marka evinizdeki buzdolabını ürettiği gibi televizyonunuzu da ürettiği için aynı servis size onarım açısından hizmet verebilir.

En Yakın Televizyon Tamircisi Nasıl Bulunabilir?

Günümüzde modern bir şekilde kullandığınız LCD ekranlar hatta daha ileri teknoloji ile birlikte artık tercih edilen LED ekran televizyonlar için öncelikle profesyonel bir bağlantı yapılması gerekir. Çoğu zaman duvara montaj yapılarak kullanılan veya TV ünitesi üzerinde kullanımı tercih edilen bu televizyonlarda bir elektrik ustası doğru bağlantılar ile televizyonun sağlıklı çalışmasını sağlayabilir. Bu açıdan Uzman Deposu üzerinde size bu hizmetleri sağlayabilecek en yakın televizyon tamircisi sadece birkaç saniyede bulunabilir.

Yaşadığınız çevrede yer alan en yakın LCD veya tüplü televizyon tamirci Uzman Deposu üzerinde vereceği hizmetler açısından size kendi tanıtımını gerçekleştirirken, daha önce vermiş olduğu hizmetlerde aldığı yorumlar ve değerlendirmeler ile de fayda sağlayacaktır. Seçtiğiniz bir tamirciden teklif almak istediğinizde alacağınız hizmetin detaylarını belirttikten sonra isterseniz sorun ile ilgili görseller ekleyebilir ve kişisel bilgilerinizi de ekledikten sonra da uzmandan fiyat teklifi talep edebilirsiniz.