115 Tabelacı hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Tabelacı Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Tabelacı

Reklam, tanıtım ve işletme dış cephe dekorasyonu gibi farklı konularda en temel sistemlerden birisi tabela sistemleridir. Tabela, bir zemin üzerinde ışık, renk, harf, yazı, resim gibi kullanımlar ile markanın, firmanın veya işletmenin dış alandan tanıtılmasını ve görsel olarak ifade edilmesini sağlar. Bu uygulamayı gerçekleştiren firma veya kişiler tabelacı olarak bilinirken, her kentte belirli teknolojiler ile bu hizmet verilmektedir. Yani uzman sistemimiz üzerinde de yaşadığınız şehirde bu hizmeti sunan işletmelere 7/24 rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Uzman Deposu sayesinde ulaşabileceğiniz bir uzman tabelacı size işletmenizin türüne, bütçenize ve istediğiniz tanıtım şekline göre özel bir tabela tasarımı sağlayabilir. Bu açıdan yapacağınız araştırmada il ve ilçe fitresini seçtikten sonra sistemimiz üzerinde aradığınız tabelanın özelliklerini ve takriben boyutlarını belirtmeniz gerekebilir. Çünkü sunduğunuz bu özelliklere bağlı olarak size teklif verebilecek firmalar, ellerindeki imkanları ve işi kabul edip edemeyeceklerini bilerek net teklifler sağlayabilir.

Tabelacı Hangi Ürünler İle Hizmet Verir?

Tabela, standart bir yapı ile belirli bir boyutta tanıtım materyali olsa da tabela üretimi açısından bugün teknolojinin sağladığı onlarca farklı imkan kullanılabilir. Yani bir tabelacı size onlarca farklı materyal ile tabela tasarımı sağlayabilir. Örnek olarak standart bir tabelada genellikle kutu profil arasında matbaa üzerinde baskı yapılmış bir germe branda kullanılır. Branda üzerinde isteğe bağlı olarak görseller, yazılar, logo, slogan veya istenilen tüm bilgiler bulunabilir. Bazen bu branda bir kutu içerisine yerleştirilerek arkasında LED veya floresan aydınlatma ile ışıklandırma da sağlanabilir.

Günümüzde bir uzman tabelacı uygulamalarda alüminyum kutu harf, pleksi kutu harf, gravür oyma tabela, ahşap tabela, strafor kesim tabela veya neon tabela gibi birçok tercih sağlayabilir. Aslında bu tercihlerin hangisinin yapılması gerektiği bizzat sizin tarafınızdan belirlenmelidir. Tabelada kullanılacak zemin malzemesi, profil malzemesi, ışıklandırma malzemesi ve renklendirme malzemesi gibi her ayrıntıyı siz seçerek istediğiniz en özel tabelayı belirleyebilirsiniz. Çünkü tabela tasarımı bir tente branda firması tarafından sunulan tasarımlardaki gibi belirli malzemelerle değil çok daha geniş bir malzeme seçimi ile yapılabilmektedir.

Uzman em>Tabelacı Nasıl Hizmet Vermelidir?

Uzman sistemimiz sayesinde tabela açısından istediğiniz boyutların kullanılması, gereken malzemeleri ve özellikleri belirlediğinizde, sistemimizde bulunan birçok uzman tabelacı size uygun fiyat teklifleri verebilir. Bu açıdan teklif sunan firmalar arasında ürün kalitesi, değerlendirmeler, yorumlar ve hizmet puanları gibi ayrıntıları gözden geçirerek iyi bir karar verebilirsiniz. Karar verdiğiniz firma istediğiniz tabela için sizinle anlaşma gerçekleştirdiğinde, öncelikle işletmenizde inceleme sağlayarak net bir şekilde uygulama alanı için ölçüleri alır. 

Profesyonel bir tabelacı uygulama alanı ölçüleri ile birlikte seçtiğiniz malzemelere göre size alternatifleri ve malzeme kalitelerini sunarak yapılacak baskı ve kesim işlemleri için açıklamalarını gerçekleştirir. Yani projenin tasarlanmasından üretimin yapılmasına ve uygulamanın sağlanmasına kadar her aşama için size bilgilendirme sağlar. Örnek olarak uygulama sırasında ışıklandırma için çalışacak elektrik ustası tarafından kullanılacak malzemeler ve işlem tipine kadar her noktada bilgi sağlayarak projeyi profesyonel bir şekilde yürütür.

En Yakın Tabelacı Nasıl Bulunabilir?

İşletmeniz için açılış noktasında veya sonradan bir tabela uygulaması talep ediyorsanız, bu noktada özellikle hızlı bir çözüm için en yakın tabelacı tercih edilebilir. Bu tarz bir işletme istediğiniz boyut, malzeme ve özellikler ile tabela tasarımı gerçekleştirmek için size en hızlı şekilde teklif sunacak ve bu teklifi değerlendirmeniz kapsamında da aynı gün içerisinde size ulaşarak hizmet için projeyi başlatacaktır.

Uzman Depomuz üzerinde bugün birçok farklı kentte yer alan ve giderek 81 vilayetin tümüne yayılan şekilde en yakın tabelacı seçeneklerine ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz sayıda firmadan teklif alacağınız şekilde yaptığınız değerlendirmeler ile birlikte 7/24 istediğiniz firma üzerinde rezervasyon sağlayabilirsiniz. Ardından bu rezervasyon ile birlikte en kaliteli hizmetleri alabilirsiniz.