4 Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
115 Tabela ve Reklam Firması hizmet vermeye hazır

Tabela ve Reklam Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Tabelacılar

Kamusal alanda ürün ve hizmetleri tanıtmanın en iyi yolu reklam tabelası kullanmaktır. Sokaklarda ilgi çekici reklam tabelaları olan firmalar hizmet vermek istedikleri hedef kitleye çağrıda bulunabilir. Uzman Deposu olarak size en yakın konumda bulunan yaptığı işlerle öne çıkan başarılı tabelacılarla bulaşmanızı sağlıyoruz. En yakın tabelacı nerede diye ararken bu işte en iyi olanı kolay bulmak için akıllı sistemimizden yararlanabilirsiniz. Tüm Türkiye ’de müşteri memnuniyeti ile onay kazanmış tabelacıları sistemimizden kolayca bulabilirsiniz. Şehir, il belirterek size en yakın olan hizmet verenlerden teklif alabilirsiniz. Teklif avantajı ile en uygun fiyatı teklif edenle çalışabilirsiniz.

Uzman Deposundan İşinde Uzman Tabelacı Bulmak Çok Kolay!

Sistemimiz hizmet arayanların aradıkları hizmete kolay, güvenilir, hızlı ve ekonomik şekilde ulaşmasını sağlar. Reklamcı tabelacı aramanızı sistemimizdeki arama butonunun yapabilirsiniz. Şehir seçerek size en yakın olan güvenilir tabelacılara ulaşabilirsiniz. Sistemde karşınıza çıkan firmalar güvenilir firmalardır. Daha önce yaptıkları işlerle hizmet alanlar tarafından onaylanmıştır. Uzman Deposu’ndaki işinde uzman tabelacılar arasından en iyi fiyat teklifini vereni seçebilirsiniz.
• Sistemden istediğiniz hizmetin aramasını lokasyona göre yapın
• Size en yakın tabelacılar karşınıza çıkar
• Karşınıza çıkan firmaların niteliklerini değerlendirin
• Aldığınız fiyat tekliflerini ve nitelikleri karşılaştırın
• En iyi firmayı seçip işinizi hemen yaptırın
Yaptırmak istediğiniz tabelayla ilgili ne kadar detay verirseniz karşınızdaki uzmanlar size o kadar iyi yardımcı olabilir. Uzman Deposu’nda buluştuğunuz firmaların uzmanlarına istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Reklam Tabelası Yaptırırken İşin Kalitesinden Emin Olun!

Her nerede olursa olsun bir reklam tabelası firmanızın imajını yansıtacaktır. Bu nedenle kalitesinden ve vizyonunuza uygunluğundan emin olmalısınız. Işıklı tabela yaptırırken teknik donanımın her şartta en iyi şekilde çalıştığından emin olmalısınız. Uzman Deposu ’nda bulduğunuz tabelacı kalite konusunda güvence altındadır. Çünkü daha önce yaptığı işlerle ve müşteri ilişkileriyle kalitesini kanıtlamıştır. Siz bütün üretim tasarlama ve imalat sürecine dâhil olabilirsiniz. İşi istediğiniz gibi planlayabilir ve takip edebilirsiniz. Size kaliteli hizmeti verecek firmadan müşteri deneyimlerini değerlendirerek emin olabilirsiniz. Sistemimizde daha önce firmalardan hizmet alanların deneyimleriyle ilgili yorumlarını görebilirsiniz. Bir iş yaptırmadan önce işi yaptıracağınız firmayı her açıdan detaylı şekilde analiz edebilirsiniz. İş hakkında önceden her şeyi konuşabilirsiniz. Kalite garantisi veren uzmanlarla gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Malzeme, işçilik, tasarım, teknoloji gibi hizmet detaylarının hepsini önceden değerlendirebilirsiniz.

Şeffaf Ve Net Fiyatla istediğiniz Kalitede reklam Tabelası Yaptırın!

Uzman Deposu ’nda sunduğumuz avantajlardan biri de şeffaf ve net fiyat avantajıdır. Bir iş konusunda anlaştığınız fiyat net fiyattır. Bu fiyattan başka bir ek ücret talep edilmez. Başta anlaştığınız fiyatla işinizi güvenle yaptırabilirsiniz. Logo tabela yaptıracaksınız bu alanda uzmanlaşmış firmalardan teklif alabilirsiniz. Aldığınız fiyat teklifleri rekabetten dolayı daha avantajlı olur. Verilen fiyata neler dâhil her şeyi firmayla konuşabilirsiniz. Hangi malzemeye ne kadar ödüyorsunuz bilerek tabela yaptırabilirsiniz. Tasarıma ne kadar vereceğinizi malzemeye ne kadar vereceğinizi bilirsiniz. Üstelik bütçenize göre malzeme, tasarım olanakları belirleyebilirsiniz. Siz bütçenizi belirtirseniz uzmanlar size uygun seçenekleri önerebilir. Fiyat konusunda daha sonradan şu çıktı bu çıktı gibi sorunlar yaşamazsınız. Neyse onu ödersiniz.

Lokasyona Göre Etraftaki En İyi Tabelacıları Bulun!

Tüm Türkiye’deki en iyi reklam tabelası firmaları sistemimizde sizi bekliyor. Bulunduğunuz şehre ve bulunduğunuz konuma göre size en yakın olan işinin ustası firmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tek tıkla etraftaki tabelacıları görebilir. Bu firmalardan yaptıracağınız işle ilgili ücretsiz fiyat isteyebilirsiniz. Örneğin; tabela Maltepe olarak arama yaparsanız bu bölgedeki en iyi tabelacılar saniyeler içinde karşınıza çıkar. Karşınıza çıkan firmaların yaptıkları işleri de yorumlardan takip edebilirsiniz. Ne zamandan beri çalıştıklarını ve diğer firma özelliklerini değerlendirebilirsiniz. Uzman Deposu sadece işinde en iyi olan uzmanları karşınıza çıkartır. Altmış ayrı firmadan teklif alarak sizin için en iyisini seçebilirsiniz.

Uzman Deposu Ayrıcalıklarıyla Aradığınız Hizmeti Hızlıca Bulun!

Firmanız için reklam tabelası yaptıracaksınız ve bu işte en iyi kimdir bilmiyorsunuz. Uzman Deposu işinde en iyi olan uzmanları karşınıza tek tıkla çıkartır. Zaman kaybetmeden, danışmanlık ücreti ödemeden istediğiniz hizmeti veren en iyi seçenekleri inceleyebilirsiniz. Sistemimizdeki firmalar size yaptıracağınız işle ilgili fiyat teklifi sunar. Bütçenize göre fiyat tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Tabelayı nereye koyacağınızı, ne anlatmak istediğinizi firmalarla konuşabilirsiniz. Uzman Deposu hizmet verenlerle hizmet alanlar arasında güvenilir bir köprü kurar. Hizmet verenler en kaliteli hizmeti verdiklerini kanıtlayarak aramızda yer alır. Hızlı, kolay, güvenilir şekilde istediğiniz hizmeti verenlere ulaşabilirsiniz. Sayfalarımızda işlerinizi en iyi şekilde yapmanızı sağlayacak matbaa baskı uzmanlarından web sitesi yapımına kadar her türlü profesyonele ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyetini Garantileyen Sistemimizle Tanışın !

Uzman Deposu sistemi hizmet verenlerin kalitesini hizmet alanların belirlediği bir sistemdir. Alacağınız hizmet hakkında her şeyi hizmet verenlere sorabilirsiniz. Her şey şeffaftır. Sistemde daha önce aynı firmadan hizmet almış kişilerin değerlendirmeleri bulunur. En çok beğenilen firmalar aramalarda öne çıkar. Yani karşınıza çıkan teklif alacağınız firmalar en iyilerdir. Tabela ve reklam vergisi gibi konularda size yardımcı olurlar. Kontak kurduğunuz firmaya her şeyi sorma lüksünüz olur. Bir işi yaptırırken her açıdan eksiksiz şekilde memnun kalacağınız şekilde yaptırabilirsiniz. Bizim sistemimiz tamamen hizmet alanların memnuniyeti üzerine kuruludur. Siz de aldığınız hizmeti değerlendirerek sistemdeki hizmet kalitesini arttırabilirsiniz.
1

Tabela Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ekonomik fiyatlarla tabela yaptırmak istiyorsanız, vinil germe tabela tercih edebilirsiniz. Işıklı ve ışıksız seçenekleri bulunan vinil germe tabelalar profil kasa üzerine dijital baskı ile yapılır. İşletmeniz için daha şık bir tabela istiyorsanız kutu harf tabela ya da kompozit tabela tercih edebilirsiniz. Ucuz tabela isteyenlerin tercih ettiği vinil tabelaların maliyeti daha düşüktür. Tabela yaptırırken nerede kullanılacağı, boyutu, özellikleri gibi detaylara dikkat etmek gerekir. Bu konularda uzmana danışmak en iyisidir. Siz nasıl bir tabela istediğinizi nereye koyulacağını söylerseniz sistemimizdeki tabelacılar size en iyi seçenekleri önerecektir. Maliyet hesabını da ücret ödemeden öğrenmiş olursunuz. Sektörde fark yaratan bir imaj çizmek için kaliteli ve yaratıcı reklam tabelası yaptırmalısınız. Uzman Deposu sistemini kullanarak sektörünüze ve imajınıza göre yüksek kalitede reklam tabelası yaptırabileceğiniz uzmanlarsan fikir alabilirsiniz.
2

Reklam Tabelası Çeşitleri Nelerdir Neye Göre Seçilir?

Reklam tabelalarında kullanılan malzeme, tabeladaki imaj, büyüklük gibi nitelikler farklı olur. Demir tabela daha dayanıklı olan ve uzun vadede kullanılan tabela çeşididir. İşletmeler isimlerini bu tür tabelalara yazdırabilir. Reklam tabelası çeşitleri genel olarak şöyledir;
• Işıklı tabela
• Işıksız tabela
• Kayan yazı
• Pleksi kutu harf
• Krom kutu harf
• Led tabela
• Yönlendirme Tabela
Bunların yanında arazi tabelası, inşaat tabelası gibi kullanılan yere göre tasarlanan tabela çeşitleri de vardır. Siz nasıl bir tabela istediğinizi belirleyerek Uzman Deposu’ndan aradığınız tabelayı en uygun fiyatla yapacak firmayı bulabilirsiniz. Tabela seçerken ne için nerede kullanacağınıza göre seçim yapabilirsiniz. Işıklı tabela seçerek gece ve gündüz reklam yapma şansını kullanabilirsiniz. Tabela imalatı tamamen sizin istediğiniz standartlara göre yapılabilir. Standartlarınızı belirterek sistemimizdeki imalatçılardan fiyat teklifi alabilirsiniz.
DİĞER KURUMSAL İHTİYAÇ HİZMETLERİ