149 Su Tesisatçısı hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

ERCAN TEKNİK

ERCAN TEKNİK

İstanbul / Üsküdar

Termal kamera ve akustik dinleme ile noktasal su kaçak tespiti ve tamiri yapılır. Sıhhi tesisat işleriniz yapılır


Ma

Mustafa arık

Hatay / Hassa

Su tesisat montajı tesisat tamiratı


Mutlu Müşteriler
Ufuk Ç.

Su Tesisatçısı 27/10/2021

Lavabo montajı, klozet montajı, musluk değişimi, pis su yani giderlerin değişimi, alafranga tuvalet taşının değişimi gibi birçok şeyin montajını da yapan su tesisatçısı Orhan ustaya teşekkür ederiz. Hiç sıkılmadan bütün eksiklerim..

Çağatay N.

Su Tesisatçısı 18/10/2021

Halil İbrahim beye ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Çamaşır makinesinin soğuk su alma sorununu kısa sürede çözüme ulaştırdı. Tesisat ile ilgili muhattap olabileceğimiz bir abimiz oldu. Dürüst ve prensipli çalışmaları..

Harun B.

Su Tesisatçısı 11/10/2021

Musluk değişimini ve pis su yani giderlerin değişimini su tesisatçısı Barış usta gelip sorunları uzun süre sonucunda halletti. Her şeyi en iyi ve en kaliteli malzemeler kullanarak değiştirdi. Eskisinden daha sağlam oldu. Yaptığı k..

Taner O.

Su Tesisatçısı 04/10/2021

Kullandığı iyi makinaları getirip su tesisatı sorununu hallettiler. Muhteşem bir ekip herkes düzenli ve organize şekilde çalışıyor. Hepsi hiç mola vermeden tırnaklarıyla çalışıyorlar. Kendilerine çok teşekkür ederim. İşlerinde çok..

Celal Y.

Su Tesisatçısı 27/09/2021

Su tesisatı için zor şartlarda bulduğumuz ekip gerçekten muhteşem. Hiç bir yere zarar vermeden bütün su tesisatı sorununu hallettiler. Gerçekten herkesin neden bu kadar bu ekibi istediğini anladım. Çünkü yaptıkları her işten herke..

Su Tesisatçısı Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Su Tesisatçısı

İnsanın olduğu her yerde en büyük ihtiyaç olan su, bir tesisat sayesinde yapılar içerisinde kullanılır ve bu tesisatın uygulanmasından onarılmasına her zaman profesyonellerin yer alması gerekir. Su tesisatı konusunda profesyonelliğe sahip olan bir kişi, tesisatçı olarak adlandırılır. Bu noktada bir uzman su tesisatçısı örnek olarak evinizdeki bir su kaçağının giderilmesi, yeni bir tesisat düzenlemesi yapılması ya da sıfırdan tesisat kurulması gibi her konuda hizmet verebilir. İşte Uzman Deposu aradığınız bu hizmet standardını sağlayacak şekilde tesisatçı konumunda bulunan tüm ustaları ve uzmanları tek bir sistem içerisinde sizlere sunmayı hedeflemektedir.

Uzman sistemimiz sayesinde evinizde, işletmelerinizde, bir binanın tamamında, bir kurum veya alışveriş merkezi gibi bir noktada aradığınız su tesisatçıları için kolaylıkla sonuç elde edebilirsiniz. Sadece birkaç dakikanızı alacak bir inceleme gerçekleştirmek için öncelikle il ve ilçe filtresini sonrasında istediğiniz hizmetin birkaç ayrıntısını belirtilerek, sistemimizde 7/24 uzmanlara ulaşabilirsiniz. Örneğin, mutfağınızda bir su kaçağı bulunduğunu ifade ettiğinizde, Ankara’nın Mamak ilçesinde aradığınız hizmet veren ustalara 365 gün ulaşma şansınız yer almaktadır.

Su Tesisatçıları Hangi Hizmetleri Sağlar?

Müstakil bir yapıdan bir apartmana, bir rezidanstan bir okula kadar her yapı içerisinde su mutlak olarak bir tesisat sayesinde kullanılır. Genellikle su tesisatı yapı içerisinde gözle görülmeyecek şekilde duvarların içinden veya zemin altından geçer. Bu nedenle tesisat içerisinde karşılaşılan sorunlarda bir uzmanın inceleme yaparak, bu sorunu anlaması mümkündür. Sorunu çözebilecek uzmanı bulma noktasında da sistemimiz içerisinde her zaman su tesisatçıları üzerinden hizmet almak için incelemeler yapabilirsiniz.

Sistemimizde ulaştığınız uzman su tesisatçısı sizlere su kaçağının belirlenmesi, su giderlerindeki sorunların ortadan kaldırılması, tuvalet, banyo ve mutfak su tesisatlarındaki sorunların giderilmesi gibi noktalarda hizmet verir. Örneğin, mutfakta yeni bir evye kullanımı için su bağlantıları yapılması açısından hizmet alınabilir. Bazen evinizde bir iç mimar tarafından gerçekleştirilen dekorasyon sonrasında yeni bir mutfak tasarımı yapıldıysa, bu tasarıma uygun bir şekilde kullanılacak evye ve batarya için bir tesisatçı bağlantıları sağlayabilir.

Uzman Su Tesisatçısı Hangi Malzemeleri Kullanmalıdır?

Uzman bir tesisatçı kullanacağı malzemelerde tesisatın yıllarca sorun çıkarmayacağı şekilde seçimler yapmalıdır. Yani bağlantı için ve montaj için kullanılan malzemeler mutlaka sağlam olmalı veya tuvalet için bir musluk bağlantısı yapılıyorsa, iyi bir musluk kullanılmalıdır. Eğer evinizde değişiklik talep ediyorsanız, çalıştığınız bir ev dekorasyon firması kullandığı ayrıntılarda mutlaka kaliteli malzemeler seçmelidir. Tesisatçılar da aslında bir nevi dekorasyon tarzında çalışmalar yaptığı için uygulanan tadilatlar yapıyı değiştiren ve yapıyı koruyan çalışmalar sağlamaktadır.

Eğer bir uzman su tesisatçısı hizmeti talep ediyorsanız, öncelikle hizmetin türünü net bir şekilde ifade etmeniz gerekir. Örneğin, banyoda duşakabin içerisinde armatür değişikliği talebinde bulunabilir ve bunun için ayırabileceğiniz bütçeyi ifade edebilirsiniz. Nasıl ki evden eve nakliyat işletmelerinde hizmet verilirken evin boyutu, eşya miktarı ve taşıma uzaklığı gibi ayrıntılar isteniyorsa, tesisatçılar tarafından da benzer şekilde birçok ayrıntı talep edilir. Çünkü bu ayrıntılar sayesinde su tesisatçıları kullanılacak malzemeyi ve yapılacak işlemin kapasitesini görerek size teklifler verebilmektedir. 

En Yakın Su Tesisatçısı Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Genellikle tesisat üzerinde karşılaşılan sorunlar su kaçakları ve nem problemleri oluşturacağı için bu problemlerin hızlı bir şekilde çözülmesi gerekir. Örneğin, alt kata sızan bir su kaçağı komşular ile problem yaşamaya neden olacağı için en yakın su tesisatçısı ile görüşerek, hızlı bir hizmet alınması önemlidir. En yakın uzmanlara ulaşma açısından da Uzman Deposu 365 gün 7/24 hizmet verebilecek personelleri bir araya getirmektedir.

Uzman sistemimiz içerisinde istediğiniz herhangi bir an en yakın su tesisatçısı için sadece il ve ilçe fitresini seçerek dahi onlarca uzmana ulaşabilirsiniz. Açılan listede firmalardan teklif alabilmek için yaşadığınız sorunu kısa bir şekilde ifade ederseniz, firmalar size hiç beklemeden yanıt verecek ve en hızlı şekilde hizmet almanızı sağlayacaktır.