132 Sosyal Medya Yönetimi Uzmanı hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

ST

Senanur Tuysuz

Erzurum / Yakutiye

Evimde 2 adet bilgisayar ve telefon bulunmaktadır.Evimde istediğiniz sosyal medya hesabınızı yönetebilirim.Daha öncesin den büyük hesap yönettim tecrübem sabittir.


UA

Uğur Ağırgöl

İstanbul / Sarıyer

Dijital pazarlama sosyal medya reklam uzmanı blogger


Mutlu Müşteriler
Çağatay S.

Sosyal Medya Yönetimi 13/10/2021

Şirketimizin sosyal medya hesaplarının yönetimini yapan kişiyi etrafımızdaki tanıdığımız kişiler sayesinde bulduk. Kendisi daha önce birçok şirketin sosyal medya yöneticiliğini yapmış deneyimli yöneticidir. Sosyal medya ile ilgili..

Salih D.

Sosyal Medya Yönetimi 07/10/2021

Okulumuzun sosyal medya yönetimi ile uğraşacak Eser beyi seçtik. Kendisini 3 gün deneme süresinden sonra beğendik ve normal çalışmaya başlattık. O 3 günde bile neler yaptığını görünce doğru kişiyi bulduğumuz anladık. Gerçekten sos..

Ateş K.

Sosyal Medya Yönetimi 30/09/2021

Ürünlerimin paylaşıldığı Sosyal Medya yönetimini Tevfik beye verdim. Kendisi sosyal medyayı o kadar ürünlerle ilgili içerikler paylaşıyor ki beğeniler fazlasıyla artmıştı. Kendisini iyi ki seçmişim diyorum yoksa iş yerimi kapatmay..

Turan A.

Sosyal Medya Yönetimi 23/09/2021

Ajansımızın sosyal medya yönetimini daha öncede bu işlerle ilgilenmiş farklı paylaşımlar yapıp insanları teşvik etmeye yönelik çalışmalarını çok iyi yapan Nurullah beye verdik. Gerçekten o kadar güzel ve anlaşılır paylaşım yapıp a..

Oğuz Y.

Sosyal Medya Yönetimi 16/07/2021

Sosyal medya yönetimimizde konusunda Tolga Bey'le sürekli çalışmak üzere anlaştık. Kendisinin kurduğum markanın hakkında yaptığı bir program vardı ve çalışmaya başladı. Kendisi sosyal medya hesaplarımızı yönetirken bizi de doğru..

Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Sosyal Medya Uzmanı

Hayatın artık iki farklı yüzü var. Biri reel biri sanal olarak tanımlayabileceğimiz madalyonun iki yüzü ancak eşit derecede parlak olursa başarılı olunur. Sosyal medya yönetimi, sanal dünyadaki tün etkileşim kanallarında nasıl göründüğünüzü, nasıl tepkiler aldığınızı analiz ederek doğru bir etki yaratmayı amaçlayan işleri kasar. Firmalar için bu konu bir kat daha önemli. Çünkü marka bilinirliğinin, müşteri etkileşiminin istenen etkiyi sağması için kurumsal sosyal medya yönetimi sosyal medya uzman tarafından profesyonel şekilde yapılmalı. Bireysel ve kurumsal sosyal medya yönetim teknikleri, planlaması, stratejileri değişirken, kurumsal alanda sektöre göre, firma vizyonuna göre adımlar atılıyor. Dijital pazarlamanın oyun sahası olan sosyal medyada etkili olmak istiyorsanız uzman desteği almalısınız. Uzman Deposu sosyal medya yönetimi alanında uzman, deneyimli ve güvenilir hizmet verenlere kolay ulaşmanızı sağlıyor.

Profesyonel Ve Güvenilir Sosyal Medya Uzmanı Bulmanın En Kolay Yolu

Uzman Deposu sosyal medya yönetimi alanında başarılı hizmet verenlerle sizi bir araya getirir. Platformumuzda karşınıza çıkan uzmanlar yaptıkları işlerle müşterilerden onay alarak güvenilir kabul edilir. Profesyonel, güvenilir ve deneyimli sosyal medya yönetimi ajans seçeneklerini ve kişisel çalışan uzmanları sistemimizden kolaylıkla bulabilirsiniz. Şehir, il, aradığınız standartlar gibi detayları belirterek tam aradığınız hizmet verenlerle buluşabilirsiniz. Üstelik en iyi fiyat avantajını teklif sistemi ile yaşarsınız. kısa sürede trafik dönüşleri olarak açıkça işlerinize olumlu yansır. Firmanızı kısa sürede sosyal medyada daha etkin ve güçlü kılacak sosyal medya stratejilerini geliştirecek uzmanlardan anında fiyat alabilirsiniz. Sosyal medya yönetiminde aradığınız standartları sağlayan ve en uygun fiyatı sunan uzmanlara birkaç kolay adımda ulaşın:
• Uzman Deposu arama butonuna almak istediğiniz hizmeti yazın
• Şehir seçin ve kendi yakınlarınızdaki uzmanlardan teklif alın
• Teklifleri müşteri yorumlarına bakarak ve fiyat karşılaştırarak değerlendirin
• Uzman Deposu güvencesiyle sosyal medya yönetim hizmetini kolaylıkla alın

Sosyal Medya Yönetimi İçin En Uygun Fiyatlı Başarı Garanti Hizmeti Seçin

Sosyal medya yönetim hizmetlerini veren birçok ajans ve freelance uzman bulunuyor. Uzman Deposu ’nda sadece yaptıkları işlerle ve müşteri onayıyla başarılarını kanıtlamış olanlar hizmet sunuyor. Sosyal medya yönetimi fiyat tekliflerini kendi bütçenize göre değerlendirebilirsiniz. En iyi fiyat teklifini veren ajans ya da uzmanla birebir daha detaylı görüşebilirsiniz. Uzman Deposu hizmet olanaklarından yararlanırken fiyat şeffaflığı ayrıcalığını yaşarsınız. Başta aldığınız fiyat neyse onu öderseniz. Ekstra ücretler çıkmaz. Sosyal medya kanallarınızın durumu analiz edilir, dijital verilere göre yeni stratejiler geliştirilir. Her an her saniye sosyal medya hesaplarınız kontrol altında olur. Tüm bunlar için oldukça uygun fiyat sunan bir uzmanla çalışabilirsiniz. Uzman Deposu ’nda lokasyon odaklı arama yaparak size yakın olan hizmet olanaklarını değerlendirebilirsiniz ya da Türkiye’nin her yerindeki en iyi uzmanlardan teklif alabilirsiniz.

1

Sosyal Medya Yönetimi İçin Profesyonel Hizmet Almak Neden Önemli?

Sosyal medya sosyal ilişkileri de iş ilişkilerini bireyler için bambaşka boyuta taşıdı. Firmalar sosyal medya kanallarını dijital pazarlamanın en önemli aracı olarak görüyor. Ekonomik, siyasal, kültürel, ticari dinamikleri sosyal medya trendleri etkiliyor. Öncelikle bireylerin neden sosyal medya yönetimine ihtiyaç duyduklarından bahsedelim. Bireysel sosyal medya yönetimi özellikle iş hayatında başarılı olmak isteyenler için önemli. Sosyal medya artık kimliğimizi tanımlayan bir ayna görevi görüyor. Bu alanda en ufak bir olumsuzluk itibarı zedeleyebiliyor ya da etkileşime geçilmeyen her bir kişi kaybedilerek giderek popülerlik azalıyor. Etkili sosyal medya yönetimi ile kısa sürede sanal dünyada tanınır ve popüler olmak mümkün oluyor. Firmalar için sosyal medya yönetiminin anlamı çok daha büyük. Sosyal medya sanal dünyada firmanın çalınan ilk kapısı. Diğer alanlara ziyaretçi çekebilmek için sosyal medya kanallarında güçlü olmak gerekiyor. Dijital pazarlamanın hedef kitleye uygun şekilde stratejilerle planlanması için sosyal medya kanalları kullanılıyor. Facebook reklamlarından Instagram kampanyalarına kadar her dijital reklam trafik sağlamak için önemli. Sosyal medyanın yeni nesil tüketici üzerinde muazzam bir etkisi var. E-ticaretle ürün ya da hizmet sunan bir firma sosyal medyadan sitesine müşteri çekerek satış yapabilir. Sosyal medya yönetimi sadece hesaplardan paylaşım yapmayı kapsamıyor. Bundan çok daha fazlasını ifade eder. En basitinden e-ticarette önemli olan ürün fotoğraf çekimi bile sosyal medya uzmanı ile daha doğru şekilde gerçekleşir. Bu nedenle etkili sosyal medya yönetimi için uzmanlarımıza danışmalısınız.
2

Sosyal Medya Yönetiminde Etkili Taktikler Nelerdir?

Bir kere her şeyden önce söylemeliyiz ki bu iş profesyonellik ister. Tam zamanında istenen etkiyi yaratacak bir içerik paylaşmanın çok ötesinde bir iştir. Dijital veri analizlerine göre planlanır. Sosyal medya yönetimi taktikleri konusunda sistemimizde yer alan deneyimli sosyal medya uzmanlarına istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Taktikler belli bir şekilde genel olsa da aslında sosyal medya hesap sahiplerinin hedeflerine göre belirlenir. Yani bir tatil acentesinin sosyal medya yönetimi ile bir süpermarket zincirinin sosyal medya yönetimi çok farklı olacaktır. Aynı şekilde bir belediyenin sosyal medya yönetimi online ders veren bir müzisyenin sosyal medya yönetim planı farklıdır. Sosyal medya yönetiminde genel olarak etkili olan taktikleri şu şekilde sıralayabiliriz;
• Hedefe uygun sosyal medya platformları belirleme
• Sosyal medya stratejilerini içerik sıklığı ve paylaşım süresine göre planlama
• Sosyal medya takipçileriyle etkileşim kurma
• Potansiyel müşteriler için fırsatlar yaratma
• Sosyal medya reklam kanalları oluşturma
• Sosyal medya performanslarını izleme ve analiz etme
3

Sosyal Medya Yönetimine Neler Dâhildir?

Sosyal medya yönetim hizmetlerinde paket şeklinde hizmet olanakları sunulur. Sosyal medya paketleri bireysel ve kurumsal olarak farklı seçenekler sunar. Paket tanımları Başlangıç, KOBİ, Kurumsal, Profesyonel gibi içerik olanaklarına göre isimlendirilir. Genel olarak sosyal medya yönetimine dâhil olan hizmetler şunlardır;
• Sayfa ve sektör analizi
• Sosyal medya kurumsal kimlik oluşturma
• İnstagram ve Facebook rakip analizi
• Hedef kitle tespiti ve hedef kitlenin oluşturulması
• Hedef kitleye uygun içerik paylaşımı
• Mesaj, yorum takibi ve bilgilendirme
• Kampanya ve promosyon planlama
Sosyal medya yönetimi ile firmanızın web sitesi yapımı ya da tabela ve reklam gibi süreçlerini de kolaylıkla yönetebilirsiniz. Uzman Deposu sosyal medya yönetim hizmeti veren ajans ve uzmanlara hizmet detaylarını ücretsiz sorma şansı sunuyor. Uzmanlarımızdan hemen beklentilerinize uygun hizmet standartlarıyla ilgili fiyat teklifi alabilirsiniz.
4

Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti Alırken uzman Deposu Ne Gibi Ayrıcalıklar Sunar?

Uzman Deposu tamamen hizmet arayanların en iyi hizmete kolay, güvenilir ve en uyun fiyatla ulaşması için tasarlanmış bir sistemdir. Sosyal medya yönetimi nedir diye size açıklarken işinize yaracağından emin olduğumuz profesyonel hizmeti tavsiye diyoruz. Uzman Deposu hizmet arayanlar için şu ayrıcalıklıları yaratır;

Sınırlar ortadan kalkar: İstediğiniz hizmeti veren uzmanların en iyilerine sınırsız erişim olanağınız olur
Hizmet kalite güvencesi sağlanır: Sistemimiz kaliteyi müşteri memnuniyeti ile değerlendirir. Hizmet almak isteyenlerin karşısına sadece hizmet kalitesini garantilemiş uzmanlar çıkar
En iyi fiyat avantajını yaşatılır: Fiyat teklifi hizmet verenlerin rekabet etmesini ve en iyi hizmeti daha uygun fiyatla sunmasına olanak tanır
Hizmet almadan önce her şey netleşir: Hizmet verenlerle hizmet standartları en baştan belirlenir
Fiyatlar şeffaf ve nettir: Anlaştığınız fiyatla hizmet alırsınız. Farklı ücret talepleriyle karşılaşmazsınız. Olumsuz sürprizler yaşanmaz.