129 Şömineci hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Rasim Z.

Şömineci 24/10/2021

Sapancadaki konuk evime tuğladan şömineyi yapan Ömer ustanın ellerine sağlık. Girişteki odaya ortalanmış bir şekilde şömineyi 1 gün içinde kurmuş. İşçiliğine gerçekten çok bayıldım. Kendisini ilk kez seçmeme rağmen işinde hayranlı..

İlker T.

Şömineci 16/10/2021

Yöresel olarak yemek pişirmek gibi amaçlarla içinde ateş yakılan bir bölmesi olan mimari yapı öğesidir. Yakılan ateşten çıkan duman düz bir baca sisteminin kurulması ile doğrudan dışarı atılması için şömine yapım ustası Taner beye..

Serdar T.

Şömineci 09/10/2021

Dağ evinde olan kışlık evimizde şömine istediğimiz için bu site sayesinde şömine yapım ustasını bulduk. Kendisi bizim için 5 saatlik yoldan geldi. Hiç dinlenmeden şömineyi yapmaya çalıştı. Gerçekten enerjisine bayıldım. Tek kelime..

Ertan B.

Şömineci 03/10/2021

Eve şömine yaptırmak istedim. Gelen 2 şömine yapım ustası istediğimiz yere çok güzel şömineyi yaptılar. Gerçekten bu kadar kısa sürede istediğimiz gibi yapmaları bir mucizeydi. Ellerinize sağlık. Bundan sonra tek adres burası.

Orhan E.

Şömineci 26/09/2021

Kışlık evime bu site sayesinde şömine yapım ustasını bulduk. Çalışma arkadaşı ile bu kadar soğukta şömineyi kurdular. Gerçekten muazzam oldu. O kadar uğraşıp etrafını şekilli yaptılar. Verdikleri emekten dolayı teşekkürler.

Şömineci Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Şömineci

Türk sinemasının ve Türk televizyonlarının vazgeçilmez otantik ve romantik öğelerinden biri olan şömine, bugün uygun yapıya sahip olan her evde bir ısınma sistemi olarak kullanılabilir. Uygulanması için belirli bir genişliğin, baca sisteminin ve yüksekliğin bulunması gereken şömine açısından da profesyonel bir proje ile uygulama yapılmalıdır. Bu çerçevede de uzman sistemimiz üzerinde eviniz için uygulamayı gerçekleştirebilecek profesyonel bir şömineci tercihlerine ulaşabilirsiniz.

Şömine kullanımı için bugün geliştirilen farklı sistemlerde hem klasik yani katı yakıt kullanılan hem de modern elektrikli ve doğalgazlı şömine sistemleri görülmektedir. Aslında bu durum şöminenin farklı yapılarda eski dönemlere göre daha rahat kullanılabilmesini sağlarken, yine de bir uzman şömineci tarafından uygulama için inceleme yapılarak karar verilmesi gerekir. Eğer Uzman Deposu sistemini kullanarak bu açıdan profesyonel ustalara ulaşırsanız, istediğiniz hizmet için sizlere teklif ve hizmet önerileri sağlanabilir.

Şömineci Hizmetleri Nasıl Alınır?

Şömine için yapının öncelikle kullanılabilecek bir baca sistemine sahip olması gerekir. Örneğin, eski bir konutta salon içerisinde yer alan soba bacası bulunuyorsa, bu bacaya bağlantı yapılarak şömine kurulumu sağlanabilir. Müstakil yapılarda baca çıkışı bulunmasa dahi kolaylıkla baca açılarak, şömine montajı sağlanabilir. Bu açıdan öncelikle evinizin sahip olduğu koşulları göz önünde bulundurarak, bir uzman şömineci görüşü almak için Uzman Deposu üzerinde araştırma yapabilirsiniz.

Sistemimiz üzerinde yaptığınız araştırmalarda şömineci görüşmeleri gerçekleştirmek ve teklif alabilmek için öncelikle bahsedilen ayrıntıları ifade etmeniz gerekir. Örneğin, daha önceden bir iç mimar tarafından size bu konuda fikir verilmiş ise bu fikri yapacağınız hizmet açıklamalarına ekleyebilirsiniz. Bu sayede uzmanlar yaptığınız açıklamaya bağlı olarak size hizmet verilip verilemeyeceğini ifade eder. Hizmet alabileceğiniz evlerde de istediğiniz şömine tipini ifade ederek, doğru fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

Uzman Şömineci Nasıl Uygulama Yapar?

Eğer evinizde uygun koşullar bulunuyorsa, bir uzman şömineci ile görüşerek ve uzman sistemi üzerinde teklifler alarak uygulama için anlaşma sağlayabilirsiniz. Bu anlaşmada şöminenin kullanacağı yakıt, boyutu, dış kaplaması, görselliği ve bütçesi gibi her ayrıntıyı net bir şekilde siz belirleyebilirsiniz. Örneğin, şömine uygulaması tamamlandıktan sonra dış kısmında güzel bir kaplama için profesyonel bir fayans ustası talebinde bulunabilirsiniz. 

Alanında kalitesini kanıtlamış bir uzman şömineci sizin için bu uygulamayı gerçekleştirirken, öncelikle yerinde keşif sağlar. Örneğin, doğalgaz bağlantılı bir şömine istiyorsanız, bu uygulama için koşulların uygun olup olmadığını inceler. Baca bağlantısının nasıl yapılacağını, hangi yakıtın daha doğru olacağını, hangi ölçülerde bir şömine uygulanması gerektiğini tespit eder. Son senelerde elektrikli şömineler gibi imkanlar da çıktığı için bacasız kullanım gibi bir fırsat da doğmuştur. Bu açıdan uzman yaptığı tüm incelemeler ile size bu konuda farklı bir fikir ve özel proje uygulaması sağlayabilir.

Şömineci Hizmet Fiyatları Ne Kadardır?

Şömine uygulamalarında bahsedildiği şekilde birçok farklı sistem çeşidi, uygulama çeşidi ve her bütçeye uygun bir şekilde kullanılabilecek ürünler yer almaktadır. Bazen bir mobilya tamircisi üzerinden hizmet alırken, tamirci size mobilyanın daha farklı bir hale gelmesi ve daha alternatif kullanımı için öneriler sağlayabilir. Buna benzer şekilde şömineci tarafından da kullanılacak sistem için değişen öneriler ile fiyat değişimleri sunulabilir.

Uzman Deposu üzerinde şömine için hizmet verecek bir usta ararken, daha net fiyatlar elde edebilmek için ayrıntılara önem vermeniz gerekir. Sistemde il ve ilçe filtresi seçtikten sonra sizin için açılan açıklama bölümüne istediğiniz her özelliği girerek, en iyi uzman şömineci seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz sistemin ayrıntılarına göre de size en uygun teklifleri veren ustalar ile anlaşma yapmayı seçebilirsiniz.