129 Şömine Yapımı Ustası hizmet vermeye hazır

Şömine Yapımı Ustası

4 Şömine Yapımı Ustası Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
129 Şömine Yapımı Ustası hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Arif İrişik

Arif İrişik

Mersin / Çamlıyayla

Şömine, fayans, karo, parke, doğal taş döşeme, taş duvar, pejaz işleri itinayla yapılır.


Mutlu Müşteriler
Erdinç L.

Şömine Yapımı Ustası 15/07/2022

Ayhan ve Bekir ustalar çok güzel bir şömine yaptılar. Çok memnun kaldım. Bizim için sadece ikisi gelip istediğimiz şömineyi kısa sürede tamamladılar. Hem çok iyiler hem de onlardan daha iyi iş yapabilecek ustalar olduğunu düşünmüy..

Cihan E.

Şömine Yapımı Ustası 11/07/2022

Sadece bir şömine yapmak için 3 saatlik yoldan gelip çalışanı ile beraber şömineyi yaptılar. Biraz uzun sürse de güzel olması için çok çalıştılar. O kadar güzel yaptılar ki bu işi onlara verdiğim için çok mutlu oldum. Şömine yaptı..

Cüneyt C.

Şömine Yapımı Ustası 30/06/2022

Bizim için uzun yoldan gelip ortağı ile beraber istediğim şömineyi yapmayı başladılar. Hem işlerinde çok iyiler hem de insanlarla iletişimi çok iyi. Çok sevdim kendilerini. İşi de 1 gün içinde bitirdiler ve istediğim şömineye sahi..

Ceyhun C.

Şömine Yapımı Ustası 22/06/2022

Herkesin şömine yapımı için önerdiği Eyüp ustayı bende seçtim. İlk başta tereddüt etsemde kendisine güvenmeye çalıştım. Ortağı ile gelip hemen şömineyi yapmaya başladılar. Çok özenli ve hata yapmamaya dikkat ediyorlar. Gerçekten i..

İsmail N.

Şömine Yapımı Ustası 16/06/2022

Bağ evindeki şöminemi kuran her şeyi de dahil olmak üzere yapan Muhammet ustamın emeğine sağlık. Bizim için 2 saat yoldan gelip çalışanı ile beraber şömineyi kurdular. Çalışanına çok iyi davranan ve bizimle ilgisini kesmeyen isted..

Şömine Yapımı Ustası Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Klasikten Moderne Şömine Yapımı Ustası

Ev hayatı içerisinde değişmez bir estetiği ve romantik bir havası bulunan şömine, her konutu daha özel ve daha romantik bir hale getirecek ayrıntılardan birisidir. Sadece estetik duruşu sayesinde dahi evlere ayrı bir görsellik katan şömineler, bazen tamamen bir klasik bazen model tarzlarıyla bir şömine ustası sayesinde gerçeğe dönüşebilir. 

İyi bir usta uygulama yapılacak evin en doğru noktasını belirleyerek, istenilen şöminenin tarzını da en estetik şekilde planlayabilir. Çünkü sadece bir şömine sahibi olmak değil evinizin tarzına ve beğeninize uygun bir şekilde şömine sahibi olmak daha doğru bir sonucu ortaya çıkarır. Bütünlük sağlayan bir parça olarak kullanılacak iyi bir şömine, hem içinize sinecek hem sağlıklı ısıtma sağlayacak hem de gerçekten modern veya klasik çizgisi ile eksiksiz olacaktır.

Salonların Odak Noktası Şömine

Her ne kadar günümüzde ısıtma sistemlerinde doğalgaz bağlantısı ile çalışan kombiler, ısı pompaları, yerden ısıtma sistemleri gibi alternatifler yer alsa da bir şömine her zaman salonun odak noktası olmayı başaracaktır. Sıcak bir şömine karşısında yenilecek bir yemek, aile ile yapılacak bir sohbet, arkadaşlarla geçirilecek güzel saatler için şömine en vazgeçilmez merkez noktası olacaktır.

Bir evde özellikle şöminenin bulunduğu odaya girildiği andan itibaren odak noktası oluşturan ve göze çarpan şömine, dekorasyon içerisinde hem mimari yapıya hem de mobilya yerleşimine göre uygulanmalıdır. Bu nedenle uzman sistemimizde evinizin yapısına en uygun şekilde şömine yapımı gerçekleştirebilecek ustaları bulma şansınız yer almaktadır.

İyi bir usta şömineci bir yapının birçok farklı noktasını göz önünde bulundurarak çalışmasına başlamalıdır. Bu nedenle kimi zaman tek bir ustadan alınacak fikir yerine farklı kişilerin sunduğu fikirleri değerlendirmek açısından da Uzman Deposu yaşadığınız bölgede bu noktada hizmet veren tüm kişileri size sunmayı amaçlamaktadır. Arama filtrelerinde adresiniz, bölgeniz, yapılacak işin türü, istediğiniz şöminenin cinsi gibi her ayrıntıyı belirleyerek çok daha doğru bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Şömine Yapımı Ve Onarımı İçin Profesyonellere Danışın

Kimi zaman evinizde bulunmayan bir şöminenin sıfırdan uygulanması kimi zaman kullandığınız şöminenin onarım ya da dekoratif değişiminin yapılması açısından profesyonellerden hizmet almak her zaman önemlidir. Uzman sistemimiz içerisinde kayıtlı her şömineci ustaları kendi alanında farklı bir bakış açısına, çalışma sistemine ve sahip olduğu farklı ürün gamlarına bağlı olarak size aradığınız bu değişim hizmetlerini sunabilir.

Uzman Deposu sayesinde yaşadığınız ilçe hatta semt genelinde yapabileceğiniz aramalar ile size en yakın noktada bulunan şömineci ile bağlantı kurabileceğiniz gibi bambaşka bir ilçede bulunan ustalara da ulaşabilirsiniz. Bu sayede örnek olarak satın aldığınız yeni bir ev için henüz ilk aşamadayken, profesyonel ve estetik bir şömine uygulaması gerçekleştirilmesini talep edebilirsiniz.

Yaşadığınız Şehirdeki En İyi Şömine Ustaları İle Buluşun

Şömine denildiğinde akla daha çok müstakil evler, dağ evleri, kır evleri veya çiftlik evleri gelse de bugün apartman dairelerinde de uygulanabilen şömine çeşitleri yer almaktadır. Klasik şömineler halen odun yakılan yapıları ile evlerde kullanılsa da günümüzün modern uygulamalarında doğalgaz ve elektrik bağlantılı şömine sistemleri de yer almaktadır. Bu sayede Uzman Deposu üzerinde bütçenize uygun fiyat teklifleri ile Ankara, Antalya, Rize veya Kars ilinde eviniz için şömine uygulaması yaptırmayı seçebilirsiniz.

Şömine kadar otantik ve keyifli bir yapıya sahip olan barbekü noktasında da aynı ustalar balkon, teras ve bahçenizde benzer bir uygulama sağlayabilir. Mangal yapmaktan ve açık havalarda ızgara keyfinden hoşlanan insanlar için eşsiz bir tercih oluşturacak barbekü açısından da şömine konusunda hizmet veren tüm ustalar size güvenilir ve uygun fiyatta uygulamalar sunabilir.

Aynı yapı ile birlikte evinizde gerçekleştireceğiniz doğal taş duvar uygulamaları gibi noktalarda şömine işleri ile ilgilenen profesyonel bir usta size tadilat hizmetleri de sağlayabilir. Hatta bu onarımlarda bir iç mimar açısından da uzman sistemimiz üzerinde doğru kişilere ulaşabilir ve bu çalışmalar için seramik ustası gibi önemli ustaları da seçerek evlerinizde dekoratif değişimleri daha bütüncül bir şekilde en uygun fiyatlar ile yapmayı seçebilirsiniz.

✅ Şömine Yapımı Hizmeti : Hizmet Talebi ve Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Şömine Ustası İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.