129 Şömine Yapımı Ustası hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Arif İrişik

Arif İrişik

Mersin / Çamlıyayla

Şömine, fayans, karo, parke, doğal taş döşeme, taş duvar, pejaz işleri itinayla yapılır.


Mutlu Müşteriler
Zülfikar T.

Şömine Yapımı Ustası 03/12/2021

Bu site sayesinde sonun en iyi şömine yapan iki ustayı buldum. Kendileri benim için 3 saatlik yoldan geldiler. Hemen gelip şömineyi yapmaya başladılar. O gün gecesi işi teslim ettiler. İstediğimiz şömineyi istediğimiz hızda ve ist..

Ferit İ.

Şömine Yapımı Ustası 25/11/2021

Son katta oturduğumuz evimizin terasın köşesine şömine yaptırmak istedik. Hemen Akif usta ve Talha usta gelip ölçülerini aldılar ve oracıkta ekipmanlarıyla yapmaya başladılar. Gün içerisinde bitirip işi teslim ettiler. Helal olsun..

Eren İ.

Şömine Yapımı Ustası 18/11/2021

Evimizin terasına şömine yapacak Kerim ustaya teşekkür ederiz. Gelip ölçülerini aldı ve çırağıyla beraber işlemlere başladılar. 1 gün içinde şömineyi kurdular. Çok güzel oldu. Bu kadar iyi yapacaklarını tahmin etmedik. Helal olsun..

Bünyamin Ş.

Şömine Yapımı Ustası 09/11/2021

Sakarya da ki kışlık evimize istediğimiz yere şömineyi kuracak Devrim ustayı çağırdık. Kendisi bizim için uzun bir yolda geldi. Ekipmanlarıyla ve bir usta arkadaşı ile gün içinde şömineyi kurdular. Çok memnun kaldım. Her istediğim..

Özgür G.

Şömine Yapımı Ustası 02/11/2021

Trabzondaki yayla evimize şömineyi kuran Arif usta ve çırağına teşekkür ederiz. Kendileri bizi kırmadan 3 saatlik yoldan gelip 1 gün içinde istediğimiz şömineyi kurdu. Ekstra olarak fiyatta da yardımcı oldular. Hiç ilgilerini kesm..

Şömine Yapımı Ustası Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Klasikten Moderne Şömine Yapımı Ustası

Ev hayatı içerisinde değişmez bir estetiği ve romantik bir havası bulunan şömine, her konutu daha özel ve daha romantik bir hale getirecek ayrıntılardan birisidir. Sadece estetik duruşu sayesinde dahi evlere ayrı bir görsellik katan şömineler, bazen tamamen bir klasik bazen model tarzlarıyla bir şömine ustası sayesinde gerçeğe dönüşebilir. 

İyi bir usta uygulama yapılacak evin en doğru noktasını belirleyerek, istenilen şöminenin tarzını da en estetik şekilde planlayabilir. Çünkü sadece bir şömine sahibi olmak değil evinizin tarzına ve beğeninize uygun bir şekilde şömine sahibi olmak daha doğru bir sonucu ortaya çıkarır. Bütünlük sağlayan bir parça olarak kullanılacak iyi bir şömine, hem içinize sinecek hem sağlıklı ısıtma sağlayacak hem de gerçekten modern veya klasik çizgisi ile eksiksiz olacaktır.

Salonların Odak Noktası Şömine

Her ne kadar günümüzde ısıtma sistemlerinde doğalgaz bağlantısı ile çalışan kombiler, ısı pompaları, yerden ısıtma sistemleri gibi alternatifler yer alsa da bir şömine her zaman salonun odak noktası olmayı başaracaktır. Sıcak bir şömine karşısında yenilecek bir yemek, aile ile yapılacak bir sohbet, arkadaşlarla geçirilecek güzel saatler için şömine en vazgeçilmez merkez noktası olacaktır.

Bir evde özellikle şöminenin bulunduğu odaya girildiği andan itibaren odak noktası oluşturan ve göze çarpan şömine, dekorasyon içerisinde hem mimari yapıya hem de mobilya yerleşimine göre uygulanmalıdır. Bu nedenle uzman sistemimizde evinizin yapısına en uygun şekilde şömine yapımı gerçekleştirebilecek ustaları bulma şansınız yer almaktadır.

İyi bir usta şömineci bir yapının birçok farklı noktasını göz önünde bulundurarak çalışmasına başlamalıdır. Bu nedenle kimi zaman tek bir ustadan alınacak fikir yerine farklı kişilerin sunduğu fikirleri değerlendirmek açısından da Uzman Deposu yaşadığınız bölgede bu noktada hizmet veren tüm kişileri size sunmayı amaçlamaktadır. Arama filtrelerinde adresiniz, bölgeniz, yapılacak işin türü, istediğiniz şöminenin cinsi gibi her ayrıntıyı belirleyerek çok daha doğru bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Şömine Yapımı Ve Onarımı İçin Profesyonellere Danışın

Kimi zaman evinizde bulunmayan bir şöminenin sıfırdan uygulanması kimi zaman kullandığınız şöminenin onarım ya da dekoratif değişiminin yapılması açısından profesyonellerden hizmet almak her zaman önemlidir. Uzman sistemimiz içerisinde kayıtlı her şömineci ustaları kendi alanında farklı bir bakış açısına, çalışma sistemine ve sahip olduğu farklı ürün gamlarına bağlı olarak size aradığınız bu değişim hizmetlerini sunabilir.

Uzman Deposu sayesinde yaşadığınız ilçe hatta semt genelinde yapabileceğiniz aramalar ile size en yakın noktada bulunan şömineci ile bağlantı kurabileceğiniz gibi bambaşka bir ilçede bulunan ustalara da ulaşabilirsiniz. Bu sayede örnek olarak satın aldığınız yeni bir ev için henüz ilk aşamadayken, profesyonel ve estetik bir şömine uygulaması gerçekleştirilmesini talep edebilirsiniz.

Yaşadığınız Şehirdeki En İyi Şömine Ustaları İle Buluşun

Şömine denildiğinde akla daha çok müstakil evler, dağ evleri, kır evleri veya çiftlik evleri gelse de bugün apartman dairelerinde de uygulanabilen şömine çeşitleri yer almaktadır. Klasik şömineler halen odun yakılan yapıları ile evlerde kullanılsa da günümüzün modern uygulamalarında doğalgaz ve elektrik bağlantılı şömine sistemleri de yer almaktadır. Bu sayede Uzman Deposu üzerinde bütçenize uygun fiyat teklifleri ile Ankara, Antalya, Rize veya Kars ilinde eviniz için şömine uygulaması yaptırmayı seçebilirsiniz.

Şömine kadar otantik ve keyifli bir yapıya sahip olan barbekü noktasında da aynı ustalar balkon, teras ve bahçenizde benzer bir uygulama sağlayabilir. Mangal yapmaktan ve açık havalarda ızgara keyfinden hoşlanan insanlar için eşsiz bir tercih oluşturacak barbekü açısından da şömine konusunda hizmet veren tüm ustalar size güvenilir ve uygun fiyatta uygulamalar sunabilir.

Aynı yapı ile birlikte evinizde gerçekleştireceğiniz doğal taş duvar uygulamaları gibi noktalarda şömine işleri ile ilgilenen profesyonel bir usta size tadilat hizmetleri de sağlayabilir. Hatta bu onarımlarda bir iç mimar açısından da uzman sistemimiz üzerinde doğru kişilere ulaşabilir ve bu çalışmalar için seramik ustası gibi önemli ustaları da seçerek evlerinizde dekoratif değişimleri daha bütüncül bir şekilde en uygun fiyatlar ile yapmayı seçebilirsiniz.