114 Site Apartman Yönetim Firması hizmet vermeye hazır

Site Apartman Yönetimi

4 Site Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
114 Site Apartman Yönetim Firması hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

AK-DE AKILLI DENETİM

AK-DE AKILLI DENETİM

Denizli / Merkezefendi

At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan inip onu yönetmektir., Cengiz Han Öncelikle, AK-DE akıllı Denetim Tesis ve Toplu Konut Yönetimi olarak, Binanız için hizmet teklifini vermekten memnuniyet duymaktayız. Bizim İşimiz sadece Yönetimdir, “Biz yönetelim, siz rahat edin” ; kaliteli, güvenilir ve dürüst hizmet sunmayı kendine ilke edinen bir şirkettir.1990 yılından Bu güne sadece Tesis ve Toplu Konut Yönetimi olarak hizmet vermektedir . 1990- 2016 Almanya da ( Eğitimli ) 2017 den bugüne Denizli Gelir İdaresi Başkanlığında Vergi Kimlik No 23******77 Faaliyet Kod No 683202 ile Gayrimenkul Yönetim Faaliyetleri meslek kodunda kayıtlı, Gültepe Mahallesi, 4804 Sk. Şeyma hatun C..


SMF GRUP

SMF GRUP

İstanbul / Kağıthane

Alanında uzman yöneticiler tarafından kurulmuş, tesis yönetiminde entegre hizmet çözümleri ve güvenlik hizmetleri sunan bir kuruluştur. Temel değeri olarak, en başta “insan”ı alan bu kuruluş, üzerine aldığı sorumluluğun farkında, günümüz dünyasının değişen parametrelerini takip ederek, değişimi ve inovasyonu şirket politikası olarak benimsemiş, taşıdığı bu değerlerle sektörde fark yaratmayı amaç edinmiştir. Verdiği hizmetin tam anlamıyla müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına uygun olması temel değerlerinden bir diğeridir. Müşterileri ile yaptığı toplantılar sonucunda oluşturduğu “ihtiyaç analizleri” ile muhasebesel , operasyonel, personel ya da sonradan oluşmuş ek ihtiyaçları değerlendirir,..


AYNAR YAPI YÖNETİM

AYNAR YAPI YÖNETİM

Samsun / İlkadım

AYNAR SİTE YÖNETİM HİZMETLERİ TEKLİFİ Sayın Yetkili, Öncelikle, AYNAR YAPI YÖNETİM olarak, siteniz için bu hizmet teklifini vermekten memnuniyet duymaktayız. AYNAR YAPI Yönetimi, “Biz yönetelim, siz rahat edin” sloganıyla; kaliteli, güvenilir ve dürüst hizmet sunmayı kendine ilke edinen bir şirkettir.www.aynaryonetim.com web sitemizden ekibimizi ve hizmetlerimizi daha iyi tanıyabilirsiniz. AYNAR'ı tercih edeceğinizi ümit ediyor, hizmetlerimizi ve fiyat teklifimizi aşağıda değerlendirmenize sunuyoruz. HİZMETLERİMİZ Siteniz için şirketimiz tarafından sunulabilecek hizmetler aşağıda belirtilmiştir: Site Yönetim Hizmetlerimiz • Personel görev tanımlaması, çalışma saatler..


YİĞİT YÖNETİM Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi

YİĞİT YÖNETİM Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi

Çanakkale / Biga

Misyonumuz Amacımız; BİGA’MIZDA BİR İLKİ BAŞLATMAK TECRÜBE VE deneyimimiz ile varolan ve oluşabilecek sorunları hızlı, ekonomik ve dürüst bir şeklide ortadan kaldırmak. Bunu yaparken en önemli şey ise; ailenizle ve komşularınızla huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir yaşam alanını sizlere sunmak. Her geçen yıl değişen kanunları, mevzuatları ve yönetmelikleri düzenli olarak takip ederek sizlerin olası sorunlarına önceden hızlı bir şekilde önlem alabiliyor olmak da görevlerimiz arasında yer almaktadır. Tüm yönetimsel faaliyetlerimizde öncelik; sizlerin ihtiyaçlarıdır. Bu ihtiyaçları ise ekonomik, ulaşılabilir, ve uzun ömürlü uygulamalar ile ortadan kaldırmak bizim sorumluluğumuzdur


UĞURLU YÖNETİM PROFESYONEL SİTE VE APARTMAN YÖNETİCİLİĞİ

UĞURLU YÖNETİM PROFESYONEL SİTE VE APARTMAN YÖNETİCİLİĞİ

Ankara / Keçiören

UĞURLU YÖNETİM Profesyonel Site ve Apartman Yöneticiliği olarak; Site ve Apartmanlarınızdaki profesyonel yönetim eksikliğinden kaynaklanan sorunları ortadan kaldırmak ve Türkiye’de ki "Site ve Apartman" yönetimine profesyonel bir yaklaşım kazandırmak amacıyla profesyonel kadrosu ile 2010 yılında yola çıktık. Çalışanlarımızda insan kalitesi, hizmette yenilikçilik, kullandığımız yöntemlerde maksimum ekolojik fayda ve faaliyetimizde sürekli denetim ilkesiyle hizmet verdiğimiz tüm alanlarda klasik hizmet anlayışlarından inovatif ve müşteri merkezli yapımızla ayrılıyoruz, diğer adıyla yaşam alanlarınızda “YENİ BİR SAYFA AÇIYORUZ”.


S

SİN ERKE PROFESYONEL BİNA YÖNETİMİ

İstanbul / Kadıköy

Sin Erke 2006 yılında hayata geçirilen bir firmadır. Kuruluşundan beri tek hedefi Hizmet ve Memnuniyeti amaç belirlemiştir. Bünyesinde şu zamana kadar 5.000’den fazla konut ‘ 15.000’den fazla daire sakini ile birlikte çalışmıştır. Tamamiyle şeffaf bir yönetim politikası ile sektörde öncü olmakla birlikte senelerdir çözüm ortaklığını sürdüren birçok firma vardır. Profesyonel Yönetim sektöründe vizyonu ve misyonu ile göz dolduran bir firma olduğumuza dair kendimize güvenimiz tam.


Ata Servis Ve Yönetim

Ata Servis Ve Yönetim

İzmir / Buca

Şeffaf ve paylaşımcı yönetim anlayışımız ile masraflarınızı en aza indirerek, sadece ihtiyacınız olan hizmetleri almanızı sağlıyoruz. Sizleri karmaşık prosedür ve yasal süreçlerde de yalnız bırakmıyoruz. Tüm işlemler dijital ortamda saklanır ve takibi kolaydır. Her zaman ulaşabileceğiniz ve bilgi alabileceğiniz yenilikçi ve modern yönetim anlayışımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz


Bafra Apartman Site Yönetimi Power

Bafra Apartman Site Yönetimi Power

Samsun / Bafra

Bafra Apartman ve Site Yönetimi Power olarak, 2016 Yılından itibaren bulunmuş olduğu bölgede, sunmuş olduğu hizmetler ile tamamen "Yasal ve Kanunlar" çerçevesinde yüzlerce Apartman ve Sitelere, müşteri memnuniyetini prensip edinerek hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Amacımız bu sektörde daha fazla istihdam sağlamak ve hizmet ağımızı arttırmaktır.


My

M yönetim

İzmir / Güzelbahçe

Sektörde 2016 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, öncelikli olarak kat maliklerinin ihtiyaçlarını doğru temelde tespit ederek, ihtiyaçlarına uygun çözümleri en hızlı ve en etkili biçimde çözüme kavuşturarak toplu yaşam alanlarını daha yaşanabilir yerler haline getirerek sektöre önemli katkılar sağlamaya çalışmaktadır.


Saha Site Yönetimi Danışmanlık Ltd. Şti.

Saha Site Yönetimi Danışmanlık Ltd. Şti.

Adana / Çukurova

Adana ve ilçelerinde faaliyet gösteren Saha Profesyonel Bina, Apartman ve Site Yönetimi şirketimiz içerisinde farklı iş kolları barındırarak bir hizmet grubudur. Temizlik Hizmeti, Tesis ve Bina, Site ve Apartman Yönetimi, Dezenfekte ve Haşere Kontrol Hizmeti, Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı, Bina, Apartman ve Site Temizliği hizmetlerini vermekteyiz.


A

APEX Site Yönetim Hizmetleri

Kocaeli / İzmit

2012 den beri Kocaelinin çeşitli bölgelerinde bir çok iş merkezi, apartman ve sitelerin aidat toplanması, personel iş ve işlemlerinin yapılması, yönetimlere danışmanlık yapılması hizmetlerimizi başarı ile sürdürmekteyiz. Kurucusunun fizik öğretmeni olduğu bir firma ile öğretmen titizliğinde hizmet almanız için.


Bayram yıldız

Bayram yıldız

Yalova / Merkez

Alanında uzun yıllara dayalı bilgi ve tecrübe,işinde asker kökenli olmanın verdigi kararlılık ve titizlik,mevzuat ve hukuksal bilgi,yönetimsel anlamda ihtiyac duyulan faaliyetsel ve teknik bilgi donanimina sahip bir yönetim anlayışı ilk andan itibaren sizleri bekliyor.


DATA ORGANİSAZYON EMLAK VE YÖNETİCİLİK HİZMETLERİ

DATA ORGANİSAZYON EMLAK VE YÖNETİCİLİK HİZMETLERİ

İstanbul / Kağıthane

Merhabalar; Şirketimizin ismi DATA YÖNETİM LİMİTED Şirketidir. Site ve Apartmanların Profesyonel Yönetimini Yapmaktayız, Merkezimiz Kağıthane Gürsel Mahallesindedir. Sizlere vereceğimiz hizmetler Muhasebesel, Hukuksal ve Operasyonel Hizmetlerdir, Bizlerin Hizmet Anlayışı Memnuniyet odaklıdır.


AB

Aslı Bilgiç

İzmir / Çiğli

Aileniz ile geçireceğiniz değerli vakitleri yönetim sorunları ile harcamayın. Minimum maliyetler ile kaliteli hizmet sağlayın.


Mevlüt Şaffak

Samsun / Tekkeköy

Site Apartman Yönetimi Apartman Temizliği İnşaat Sonrası temizlik Kiracı Sonrası Temizlik İşyeri Temizliği


Ia

Ismail akin

Manisa / Saruhanlı

Manisa saruhanli site yönetimini kurmak istiyorum


Mutlu Müşteriler
Derman İ.

Site Apartman Yönetimi 23/07/2022

Apartman yönetimi için birisini bulmakta epey zorlandık fakat artık karar verdiğimiz Burak bey yönetecekti. İyi ki de yönetmiş. Kendisinden önce olan bir kaç sorun sayesinde hepsini çözdü. İlk günden memnun kaldık. Bir fikir olduğ..

Güray D.

Site Apartman Yönetimi 12/07/2022

Apartman sakinleri olarak yönetim için Hakkı beyi tercih ettik. Tercih ettiğimiz ilk gün hemen bir çalışma düzenledi ve herkesin beğendiği bir şey yapmaya karar verdi ve oluşan her olumsuz bir konuda bizimle konuşup o sorunu ortad..

Cüneyt B.

Site Apartman Yönetimi 09/07/2022

Site yönetimi için Ferhat beyi seçtik. Kendisi daha önce de bir çok sitenin yöneticiliğini yapmış birisi. Gerçekten çok belli ediyor tecrübeli olması. Bir fikir olduğunda hemen herkese soruyor ve hallediyor. Sorunları hemen anında..

Mehmet Z.

Site Apartman Yönetimi 27/06/2022

Sitemizin yönetiminde olan Hakkı beye teşekkür ederiz. Bu kadar ilgilenen bu kadar bir sorun üstüne düşen bir yönetici görmedim. Her işe koşuyor ve hallediyor. Kendisini seçtiğimiz için çok memnunuz. İnşallah hep böyle güzel bir ş..

Adil C.

Site Apartman Yönetimi 21/06/2022

Sitemizde çok fazla sorun olduğu için bu sorunları ortadan kaldıracak Adem beyi seçtik. Gerçekten seçtiğimiz için çok mutlu olduk. Bütün sorunları bizimle konuşarak ortadan kaldırdı. Her bir şey olduğunda bilgi veriyor ve bizim fi..

Site Apartman Yönetimi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Site Bina ve Apartman Yönetimi Hakkında

Bina ve site yönetim işleri, toplu yaşam alanlarındaki rutin düzenlemelerin yasalara uygun şekilde sağlanmasını kapsayan işlerdir. Site apartman yönetimi işini profesyonellere yaptırmak genel düzen ve huzur için en iyi yoldur. Bu işte uzman olan firmalarla çalışabilir ya da isterseniz yönetim için özel geliştirilmiş yazılım desteği alabilirsiniz. Faturaların ödenmesinden bina enerji verimliliğine kadar her şeyle ilgilenen uzmanları sizinle buluşturuyoruz. Uzman Deposu çatısı altında bulunan uzmanlar işinde güvenilir, deneyimli ve başarılıdır. Sitede ve apartmanda yaşadığınız, tüm kamusal sorunları kısa sürede çözebilirler. Kamusal alan ortaklığının belli bir çerçevede düzenlenmesi için uyulması gereken yasal kurallar vardır. Kat Mülkiyeti Kanunu bu konuyu kapsar. İşin uzmanları kanun gereği tüm yönetim planlamasını yapabilir. Daha huzurlu, daha konforlu yani kafanızın rahat olduğu bina ve site yönetimi için uzmanlarımızdan teklif alabilirsiniz.

Daire Başı En Uygun Aidatla Profesyonel Bina Yönetimi Hizmetini Alın!

İşinde uzman bir şirket sizin için ihtiyacınız olan tüm yönetim sorunlarını çözecektir. Tüm hizmetlerin bir arada olduğu yönetim planı daire başı aidat ödemesiyle oluşturulur. Raporlar hangi mal ve hizmet için ne kadar harcandığını kalem kalem gösterir. Daire başı en uygun fiyatla bina yönetim hizmeti almak için Uzman Deposu’nda sizi bekleyen apartman yönetimi hizmetlerini keşfedin. Uzmanlara istediğiniz soruları sorun. Kaç daire olduğunu ve daire başı ne kadar aidatla tüm işlerin çözüleceğini öğrenin. Hangi hukuk firmasıyla hangi temizlik firmasıyla çalıştıklarını da sorabilirsiniz. Platformumuzda her şey şeffaftır. Bu nedenle hayal kırıklığı yaşamazsınız. Seçim yapmadan önce her şeyi analiz edebilir yaşam alanınız için en uygun fiyatlı hizmeti alabilirsiniz. Lokasyon odaklı arama yaparak size en yakın konumda olan ve müşteri referanslarıyla öne çıkan firmaları değerlendirebilirsiniz. Anadolu Yakası site yönetim firmaları gibi lokasyon odaklı aramalarda en iyi fiyat tekliflerini görebilirsiniz. Daire başı çok uygun bir aidat ödemesi ile tüm site yönetim sorunlarını çözebilirsiniz. Şehir, ilçe ve aradığınız standartları belirterek işinde en iyi olan firmalardan fiyat teklifi alın.

Profesyonel Site Yönetim Ücretleri Ne Kadardır?

Site yönetim hizmeti almak geleneksel şekilde işleri yürütmekte harcanan maliyeti düşürür. Çok yönlü bir hizmet planı için sadece her ay belli bir aylık aidat ödenir. Çatı yaptırmak ya da çöp toplama planı için ayrı çözümler aramak zorunda kalmazsınız. Profesyonel site yönetimi ücreti sözleşme kapsamına göre belirlenir. Burada önemli olan nokta hizmete nelerin dâhil olduğudur. Bütçe yönetimi, temizlik, hukuki takip gibi farklı hizmetlerin bir arada sunulması gerekir. Uzman Deposu bünyesinde bulunan firmalardan en kapsamlı hizmeti en uygun fiyatla alma şansınız var. Teklif sistemiyle firmaların size aradığınız standartlardaki hizmet için fiyat teklifi vermesini sağlıyoruz. En iyi fiyatı veren firmayla anlaşmadan önce tüm detayları konuşabilirsiniz. Başka bir çözüm olarak da site yönetim yazılımı kullanmayı deneyebilirsiniz. Site yönetim programı fiyatları arasında en avantajlı fiyatı bulmak için yazılımı kuracak firmalardan teklif alabilirsiniz.

Site Bina ve Apartman Yönetiminde Uzman Desteğine Neden İhtiyaç Duyulur?

Şehir hayatının en zor kısmı birlikte yaşamı paylaşırken anlaşabilmeyi başarmaktır. Apartman ve sitelerde geçmişten günümüze maalesef ortak yaşam yürütme konusunda sorunlar hep yaşanır. Apartman ve site sakinlerinin ortak alanları temiz tutmak, yasal gereklilikleri yerine getirmek gibi konularda bir araya gelip karar alması oldukça zor olabilir. Hem herkesin yaşam rutini buna müsaade etmez hem de her kafadan bir ses çıkabilir. Olmayan, geciken işler yüzünden sorunlar yaşanabilir. Yönetimde uzmanların olması tüm bu sorunları ortadan kaldırır. İşler otomatik olarak halledilir. Masraflar konusunda anlaşmazlıklar yaşanmaz. Çünkü profesyonel bir tutum söz konusudur. Tüm sakinler ne için ne ödediklerini bilirler. Günümüzde apartman yönetimini şirkete vermek stresli durumları ortadan kaldırmak için en akıllıca seçenektir. Karışık evrak işleri ve apartman sakinlerinin birbiri ile iletişim sorunları çözülür. Yasalar gereği yapılması gereken işler denetime uygun şekilde yapılır. Örneğin; binanın enerji verimliliği belgesi düzenlenir. Binaya mantolama yanı sıra çatı tamir ve aktarımı yapılırken, tüm bu süreçler tamamen şeffaf şekilde yürütülür. Bina yönetim hizmetleri binada yaşayan her birey için avantajlıdır. Angarya işlerle uğraşmak için zaman ayırmak zorunda kalınmaz. Sosyal iletişimde bina yönetimiyle ilgili sorunlar gündeme gelmez. Kısacası profesyonel apartman ve site yönetimi sitede ya da apartmanda yaşayan herkesin hayatını kolaylaştırır.

Site Bina ve Apartman Yönetimi İçin Güvenilir Uzmanlara En Kolay Nasıl Ulaşılır?

Uzman Deposu olarak size işinde en iyi olan güvenilir ve deneyimli uzmanlara kolay ulaşma fırsatı sunuyoruz. Sistemimizin odağında hizmet arayanların aradıkları hizmetin en iyisine en uygun fiyatla ve gönül rahatlığıyla ulaşabilmesi var. Bina yönetim şirketi aramanızı sitemimizden kolaylıkla yapabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde size en yakın olan uzmanları niteliklerine göre değerlendirebilirsiniz. Birçok açıdan hizmet verenleri değerlendirme şansınız var. Müşteri referansları deneyimlerini gösterir. Bu konudaki eğitim ve donanımlarına bakabilirsiniz. Site yönetimi hizmetleri hakkında yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Güvenilir uzmanlara ulaşmak için Uzman Deposu olanaklarından yararlanabilirsiniz. Bizim çatımız altında olan uzmanlara güvenebilirsiniz. Hızlı ve kolay hizmetin en iyisine ulaşmak isteyenler Uzman Deposu’nu tercih ediyor. Sistemimizden aradığınız hizmeti en iyi fiyatla almak için şu kolay adımları izleyin:
• İstediğiniz apartman, site, bina yönetimi standartlarını belirleyin
• Bulunduğunuz şehirdeki en iyi firmaları görmek için sistem arama butonundan arama yapın
• Sistem karşınıza hizmet alanların en çok memnun kaldığı size en yakın olan firmaları çıkartır
• Firmaları inceleyin, fiyat tekliflerini ve iş olanaklarını görün
• En uygun fiyatı veren ve standartlarınıza en uygun olan firmayı seçin
• Uzman Deposu güvencesiyle uzman desteğini almaya hemen başlayın

Bina Yönetim Şirketleri İşlerini Nasıl Yürütür?

Hukuki, teknik ve finansal yönetimi sağlamak için bina yönetim şirketleri öncelikle bir sözleşme sunar. Bu sözleşmede iş planı detaylı şekilde açıklanır. Profesyonel yönetim şirketi birçok çözüm ortağıyla çalışır. Asansörcü, avukat, bahçıvan, temizlikçi, tadilat ustası gibi ihtiyaç duyulan tüm hizmetler tek bir elde toplanır. Tadilat masrafları, toplanamayan aidatlar gibi sorunlar ortadan kalkar. Yaşam alanı ile ilgili tüm mal ve hizmetler daha ekonomik şekilde alınır. Bina sakinleri tüm mal ve hizmetler için ayrı ayrı ücret ödemez. Aylık olarak aidat şeklinde tek bir ödeme yapar. Uzman firmalar tüm daire sahiplerini aylık olarak genel finansal, hukuki ve yaşamsal konularla ilgili gelişmelerden haberdar eder. İhtiyaçlar ve ödemelerle ilgili bilgilendirme düzenli olarak yapılır. Böylece birçok sevimsiz durum yaşanmaz. Mahkeme süreçleri gibi olaylar ortaya çıkmaz. Anlaşmazlıklar yüzünden işler uzamaz. Alınan tüm kararlar ve yapılan tüm işler yasalara uygun olur. Bina yönetim şirketleri ne iş yapar konusunu daha basit şöyle açıklayabiliriz:
• Bina işletme projesinin hazırlanması
• Genel yönetim sorunlarının çözülmesi
• Giderlerin hisse başına bölünmesi
• Aylık gelir-gider raporlarının çıkarılması
• Genel temizlik kontrollerinin yapılması
• Yıllık bakım gerektiren ekipmanların bakımının zamanında yapılması
• Personel yönetimi kapsamında gerekenlerin halledilmesi
• Hukuk Bürosu ortaklığı ile hukuki süreçlerin takip edilmesi

✅ Site Apartman Yönetim Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Site Apartman Yönetim Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.