114 Site Apartman Yönetim Firması hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

YİĞİT YÖNETİM Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi

YİĞİT YÖNETİM Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi

Çanakkale / Biga

Misyonumuz Amacımız; BİGA’MIZDA BİR İLKİ BAŞLATMAK TECRÜBE VE deneyimimiz ile varolan ve oluşabilecek sorunları hızlı, ekonomik ve dürüst bir şeklide ortadan kaldırmak. Bunu yaparken en önemli şey ise; ailenizle ve komşularınızla huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir yaşam alanını sizlere sunmak. Her geçen yıl değişen kanunları, mevzuatları ve yönetmelikleri düzenli olarak takip ederek sizlerin olası sorunlarına önceden hızlı bir şekilde önlem alabiliyor olmak da görevlerimiz arasında yer almaktadır. Tüm yönetimsel faaliyetlerimizde öncelik; sizlerin ihtiyaçlarıdır. Bu ihtiyaçları ise ekonomik, ulaşılabilir, ve uzun ömürlü uygulamalar ile ortadan kaldırmak bizim sorumluluğumuzdur


Ia

Ismail akin

Manisa / Saruhanlı

Manisa saruhanli site yönetimini kurmak istiyorum


Mutlu Müşteriler
Kazım K.

Site Apartman Yönetimi 13/10/2021

Sitenin yönetimini korunması ve gerektiğinde onarımını yapan Miraç beye teşekkür ederiz. Kendisi genel yönetim işleriyle ilgili aidatların toplanmasını yapar, aidat toplanamadığı takdirde ödemeyen kat maliki hakkında yasal işlemle..

Bilal İ.

Site Apartman Yönetimi 07/10/2021

Apartman yönetimi için sitemizde oturan Tevfik beyi apartman yönetimi için seçtik. Kendisini 1 hafta denedik. Gerçekten herşeyle fazla uğraşıyor ve ilgileniyor. Bir haber olduğunda hiç kimseyi haberdarsız bırakmıyor ve fikirlerimi..

Cihangir T.

Site Apartman Yönetimi 30/09/2021

Sitemizin apartman yönetimi için seçtiğim Halis bey çok yardımcı oldu. Gerçekten tam istediğimiz yönetimi yaptı. Hiç usanmadan bıkmadan apartmanla sürekli ilgileniyor. Ortak bir şey yapılacaksa kendisi bile dahil oluyor. Çok memnu..

Tuğrul E.

Site Apartman Yönetimi 23/09/2021

Yeni yapılan sitenin oldukça yönetimi zordu. Bunun için sitenin yönetimini kaldırabilecek ve üstesinden gelebilecek Ertan beyi seçtik. Kendisinden şuana kadar hiç bir sıkıntısı dahi duymadım. Oldukça çok iyi yönetiyor ve fazlasıyl..

Tarık Y.

Site Apartman Yönetimi 27/07/2021

Apartmanda oluşan sorunları çıkan aksaklıkları tek yönetebilecek ve çözebilecek kişi Serdar beydir. Kendisi iyi bir apartman yöneticisi. Herşeyi anında çözüyor. Çok teşekkür ederiz.

Site Apartman Yönetimi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Site Bina ve Apartman Yönetimi Hakkında

Bina ve site yönetim işleri, toplu yaşam alanlarındaki rutin düzenlemelerin yasalara uygun şekilde sağlanmasını kapsayan işlerdir. Site apartman yönetimi işini profesyonellere yaptırmak genel düzen ve huzur için en iyi yoldur. Bu işte uzman olan firmalarla çalışabilir ya da isterseniz yönetim için özel geliştirilmiş yazılım desteği alabilirsiniz. Faturaların ödenmesinden bina enerji verimliliğine kadar her şeyle ilgilenen uzmanları sizinle buluşturuyoruz. Uzman Deposu çatısı altında bulunan uzmanlar işinde güvenilir, deneyimli ve başarılıdır. Sitede ve apartmanda yaşadığınız, tüm kamusal sorunları kısa sürede çözebilirler. Kamusal alan ortaklığının belli bir çerçevede düzenlenmesi için uyulması gereken yasal kurallar vardır. Kat Mülkiyeti Kanunu bu konuyu kapsar. İşin uzmanları kanun gereği tüm yönetim planlamasını yapabilir. Daha huzurlu, daha konforlu yani kafanızın rahat olduğu bina ve site yönetimi için uzmanlarımızdan teklif alabilirsiniz.

Daire Başı En Uygun Aidatla Profesyonel Bina Yönetimi Hizmetini Alın!

İşinde uzman bir şirket sizin için ihtiyacınız olan tüm yönetim sorunlarını çözecektir. Tüm hizmetlerin bir arada olduğu yönetim planı daire başı aidat ödemesiyle oluşturulur. Raporlar hangi mal ve hizmet için ne kadar harcandığını kalem kalem gösterir. Daire başı en uygun fiyatla bina yönetim hizmeti almak için Uzman Deposu’nda sizi bekleyen apartman yönetimi hizmetlerini keşfedin. Uzmanlara istediğiniz soruları sorun. Kaç daire olduğunu ve daire başı ne kadar aidatla tüm işlerin çözüleceğini öğrenin. Hangi hukuk firmasıyla hangi temizlik firmasıyla çalıştıklarını da sorabilirsiniz. Platformumuzda her şey şeffaftır. Bu nedenle hayal kırıklığı yaşamazsınız. Seçim yapmadan önce her şeyi analiz edebilir yaşam alanınız için en uygun fiyatlı hizmeti alabilirsiniz. Lokasyon odaklı arama yaparak size en yakın konumda olan ve müşteri referanslarıyla öne çıkan firmaları değerlendirebilirsiniz. Anadolu Yakası site yönetim firmaları gibi lokasyon odaklı aramalarda en iyi fiyat tekliflerini görebilirsiniz. Daire başı çok uygun bir aidat ödemesi ile tüm site yönetim sorunlarını çözebilirsiniz. Şehir, ilçe ve aradığınız standartları belirterek işinde en iyi olan firmalardan fiyat teklifi alın.

Profesyonel Site Yönetim Ücretleri Ne Kadardır?

Site yönetim hizmeti almak geleneksel şekilde işleri yürütmekte harcanan maliyeti düşürür. Çok yönlü bir hizmet planı için sadece her ay belli bir aylık aidat ödenir. Çatı yaptırmak ya da çöp toplama planı için ayrı çözümler aramak zorunda kalmazsınız. Profesyonel site yönetimi ücreti sözleşme kapsamına göre belirlenir. Burada önemli olan nokta hizmete nelerin dâhil olduğudur. Bütçe yönetimi, temizlik, hukuki takip gibi farklı hizmetlerin bir arada sunulması gerekir. Uzman Deposu bünyesinde bulunan firmalardan en kapsamlı hizmeti en uygun fiyatla alma şansınız var. Teklif sistemiyle firmaların size aradığınız standartlardaki hizmet için fiyat teklifi vermesini sağlıyoruz. En iyi fiyatı veren firmayla anlaşmadan önce tüm detayları konuşabilirsiniz. Başka bir çözüm olarak da site yönetim yazılımı kullanmayı deneyebilirsiniz. Site yönetim programı fiyatları arasında en avantajlı fiyatı bulmak için yazılımı kuracak firmalardan teklif alabilirsiniz.

1

Site Bina ve Apartman Yönetiminde Uzman Desteğine Neden İhtiyaç Duyulur?

Şehir hayatının en zor kısmı birlikte yaşamı paylaşırken anlaşabilmeyi başarmaktır. Apartman ve sitelerde geçmişten günümüze maalesef ortak yaşam yürütme konusunda sorunlar hep yaşanır. Apartman ve site sakinlerinin ortak alanları temiz tutmak, yasal gereklilikleri yerine getirmek gibi konularda bir araya gelip karar alması oldukça zor olabilir. Hem herkesin yaşam rutini buna müsaade etmez hem de her kafadan bir ses çıkabilir. Olmayan, geciken işler yüzünden sorunlar yaşanabilir. Yönetimde uzmanların olması tüm bu sorunları ortadan kaldırır. İşler otomatik olarak halledilir. Masraflar konusunda anlaşmazlıklar yaşanmaz. Çünkü profesyonel bir tutum söz konusudur. Tüm sakinler ne için ne ödediklerini bilirler. Günümüzde apartman yönetimini şirkete vermek stresli durumları ortadan kaldırmak için en akıllıca seçenektir. Karışık evrak işleri ve apartman sakinlerinin birbiri ile iletişim sorunları çözülür. Yasalar gereği yapılması gereken işler denetime uygun şekilde yapılır. Örneğin; binanın enerji verimliliği belgesi düzenlenir. Binaya mantolama yanı sıra çatı tamir ve aktarımı yapılırken, tüm bu süreçler tamamen şeffaf şekilde yürütülür. Bina yönetim hizmetleri binada yaşayan her birey için avantajlıdır. Angarya işlerle uğraşmak için zaman ayırmak zorunda kalınmaz. Sosyal iletişimde bina yönetimiyle ilgili sorunlar gündeme gelmez. Kısacası profesyonel apartman ve site yönetimi sitede ya da apartmanda yaşayan herkesin hayatını kolaylaştırır.
2

Site Bina ve Apartman Yönetimi İçin Güvenilir Uzmanlara En Kolay Nasıl Ulaşılır?

Uzman Deposu olarak size işinde en iyi olan güvenilir ve deneyimli uzmanlara kolay ulaşma fırsatı sunuyoruz. Sistemimizin odağında hizmet arayanların aradıkları hizmetin en iyisine en uygun fiyatla ve gönül rahatlığıyla ulaşabilmesi var. Bina yönetim şirketi aramanızı sitemimizden kolaylıkla yapabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde size en yakın olan uzmanları niteliklerine göre değerlendirebilirsiniz. Birçok açıdan hizmet verenleri değerlendirme şansınız var. Müşteri referansları deneyimlerini gösterir. Bu konudaki eğitim ve donanımlarına bakabilirsiniz. Site yönetimi hizmetleri hakkında yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Güvenilir uzmanlara ulaşmak için Uzman Deposu olanaklarından yararlanabilirsiniz. Bizim çatımız altında olan uzmanlara güvenebilirsiniz. Hızlı ve kolay hizmetin en iyisine ulaşmak isteyenler Uzman Deposu’nu tercih ediyor. Sistemimizden aradığınız hizmeti en iyi fiyatla almak için şu kolay adımları izleyin:
• İstediğiniz apartman, site, bina yönetimi standartlarını belirleyin
• Bulunduğunuz şehirdeki en iyi firmaları görmek için sistem arama butonundan arama yapın
• Sistem karşınıza hizmet alanların en çok memnun kaldığı size en yakın olan firmaları çıkartır
• Firmaları inceleyin, fiyat tekliflerini ve iş olanaklarını görün
• En uygun fiyatı veren ve standartlarınıza en uygun olan firmayı seçin
• Uzman Deposu güvencesiyle uzman desteğini almaya hemen başlayın
3

Bina Yönetim Şirketleri İşlerini Nasıl Yürütür?

Hukuki, teknik ve finansal yönetimi sağlamak için bina yönetim şirketleri öncelikle bir sözleşme sunar. Bu sözleşmede iş planı detaylı şekilde açıklanır. Profesyonel yönetim şirketi birçok çözüm ortağıyla çalışır. Asansörcü, avukat, bahçıvan, temizlikçi, tadilat ustası gibi ihtiyaç duyulan tüm hizmetler tek bir elde toplanır. Tadilat masrafları, toplanamayan aidatlar gibi sorunlar ortadan kalkar. Yaşam alanı ile ilgili tüm mal ve hizmetler daha ekonomik şekilde alınır. Bina sakinleri tüm mal ve hizmetler için ayrı ayrı ücret ödemez. Aylık olarak aidat şeklinde tek bir ödeme yapar. Uzman firmalar tüm daire sahiplerini aylık olarak genel finansal, hukuki ve yaşamsal konularla ilgili gelişmelerden haberdar eder. İhtiyaçlar ve ödemelerle ilgili bilgilendirme düzenli olarak yapılır. Böylece birçok sevimsiz durum yaşanmaz. Mahkeme süreçleri gibi olaylar ortaya çıkmaz. Anlaşmazlıklar yüzünden işler uzamaz. Alınan tüm kararlar ve yapılan tüm işler yasalara uygun olur. Bina yönetim şirketleri ne iş yapar konusunu daha basit şöyle açıklayabiliriz:
• Bina işletme projesinin hazırlanması
• Genel yönetim sorunlarının çözülmesi
• Giderlerin hisse başına bölünmesi
• Aylık gelir-gider raporlarının çıkarılması
• Genel temizlik kontrollerinin yapılması
• Yıllık bakım gerektiren ekipmanların bakımının zamanında yapılması
• Personel yönetimi kapsamında gerekenlerin halledilmesi
• Hukuk Bürosu ortaklığı ile hukuki süreçlerin takip edilmesi