144 Sistre Cila Ustası hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Tp

Tuğba parke

İstanbul / Çekmeköy

Tuğba parke dekorasyon olarak 30 yıldır sistire cila, lamine, lambiri, masif parke, deck döşeme, ve ahşap üzerine olan işlerde hizmet vermekteyiz


Yasin Kara

Yasin Kara

İstanbul / Ümraniye

Herkese hayırlı işler eski parkelerinizi 3kat silip arabosluklarini doldurup vernik ve cila uygulaması yapıyoruz meslemiz baba mesleğimizdir işimizi hile katmadan yapıyoruz iyi günler dilerim


Yalçın kara

Yalçın kara

İstanbul / Ümraniye

Değerli Müşterilerimiz Yıllardır Sürdürmekte Olduğumuz PARKE Sistre Cila Hizmetimiz İle Profesyonel Ekibimiz Eşliğinde Avrupa PARKE Cila En iyi Kalite Sistre Makinalarımız İle Hizmetinize Hazırız.


TOKTAŞ PARKE

TOKTAŞ PARKE

İstanbul / Avcılar

Parkenize sistre cila uygulaması yapılır. Birinci kalite malzeme ve tecbübe ile beraber güzel,sağlıklı iş yapılır.


Ea

Erhan adıguzel

İstanbul / Beşiktaş

Her türlü ahşap parkeleriniz en güzel şekilde temizlenir cilalanır tecrübeli teknik elemanlarımızla


Mutlu Müşteriler
Muhammet Ş.

Sistre Cila 25/05/2022

gerçekten dediği gibi kesinlikle tozsuz sistre yapıyor kesinlikle herkese tavsiye ederim tereddüt etmeyin dediği gibi avrupa cila uygulamıştır çok teşekkür ederim kolay gelsin.

Selçuk L.

Sistre Cila 17/05/2022

Alper usta ve ekibi gerçekten kötü gözüken parkelerimi hem söz verdiği zamanda hem de kaliteli işçilik ve kusursuz olması yaklaşımıyla çok başarılı bir duruma getirdi. Parke işinde rahatlıkla güvenebileceğiniz bir hizmet almak ist..

Ayşe K.

Sistre Cila 11/05/2022

Sözleştimiz zamanda gelerek, istedimizden çok daha harika bir şekilde, zerre toz bırakmadan parkelerimizi cilalaladılar. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.

Nihal E.

Sistre Cila 03/05/2022

Ustamıza çok teşekkürler. En zorlu parkelerimizi tertemiz yaptı. Belirttiği gun ve saatte tam ekipmanla geldi ellerine saglık. 1 gunde tüm evi tamamladı.

Levent K.

Sistre Cila 27/04/2022

Şükrü usta işinin ehli. Cila İçin seçenek sundu ve fiyat konusunda elinden gelen desteği verdi. Elinde başka iş olmasına rağmen söz verdiği için zamanında geldi ve işini ustalıkla yapıp parkeleri tertemiz etti. Tavsiye ederim.

Sistre Cila Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Sistre Cila Nedir?

Parlatma ya da Cilalama, sürtünerek veya kimyasal bir eylem kullanarak, aynasal yansıması olan bir yüzey elde etmek için pürüzsüz ve parlak bir yüzey oluşturma işlemidir. Bazı malzemeler (metaller, siyah veya şeffaf taşlar ve laminat parkeler gibi), parlatma da dağınık yansımayı minimum değerlere indirgeyebilir. Cilasız bir yüzey binlerce kez büyütüldüğünde, genellikle dağlar ve vadiler gibi görünür. Tekrarlanan aşınma ile bu "dağlar" düz veya sadece küçük "tepeler" olana kadar aşınabilir. Sistre Cila zeminlerin pürüzsüz ve parlak hale gelmesini sağlamak üzere yapılan işleme denir.

Sistre Cila Püf Noktaları

Sistre cila işlemleri sırasında önemli bazı noktalardan bahsedebilmek mümkündür. Doğru hazırlık önemlidir. İstenilen sonuçları elde etmek için temiz ve kuru bir zemine sahip olmak, cilayı yapacak ustaya temiz olarak teslim etmek gerekir. Sorunsuz bir çalışma ortamı için doğru araçları ve doğru cila miktarını planlayan usta, bu sayede daha kolay çalışacaktır. Parkelerinizin cilalama işlemi bittikten 1-2 saat sonra üzerinde sadece çorap ile yürünebilir. Normal trafiğe devam etmeden, mobilyaları yerleştirmeden ve halıları tekrar üzerine örtmeden önce 24 saat bekleyin.

Laminat Parke Cila Malzemeleri

Laminat parke cila işlemleri için kullanılan çok çeşitli malzemeler bulunmaktadır. Laminat parkelere uygulanacak cila, vernik seçenekleri fazla olduğu için özenle seçilmesi ve uygulanması gerekmektedir. Aynı zamanda ahşap mobilyalara da uygulanabilen bu cilalar, genellikle ince kısımlarında yağlı vernik türleri ve ispirtolu vernik türleri kullanılır. Bu hem ahşap mobilyalarda hem de laminat parkelerde kullanılan cilalar mobilyanın ya da laminat parkelerin sağlamlığının korunması açısından kullanılması gereken vernik türü ise sentetik ve selülozlu vernik türleridir. Ancak bu işlemleri yapmak için profesyonel destek almanız ve yapılacak alanları bir cila ustası ile keşif yaptırıp doğru malzemeyi ona göre seçmeniz her zaman en iyisidir.

Sistre Cila Nasıl Yapılır?

Evlerde, ofislerde yer kaplaması olarak kullanılan laminat parkeler, dekorasyon açısından en çok tercih edilen malzemelerden biridir. Laminat parkeler, temiz görünüm, kolay temizlik açısından önemlidir. İlk günkü gibi kullanılabilmesi açısından zaman içerisinde cilalama işlemi yapılması gerekir. Topuklu ayakkabı, evcil hayvanların tırnak izleri, sandalye ayakları çizikleri zaman içinde laminat parkeleri yıpratır. Bu yıpranmayı da ancak sistre cila ile giderebilmek mümkündür. Sistre cila işlemleri profesyonel olarak yapılması gereken bir uygulama olup makineler ve özenli işçilik gerektiren bir iştir.

Sistre Cila Yaptırmanın Avantajları

Tozsuz Sistre Cila yaptırmanın avantajları nelerdir? Dendiğinde ilk akla gelen avantaj sistre cila yaptırdığınız parkeleriniz ilk günkü gibi olması ve ömrünün uzamasıdır. Parkelerin yenilendiği düşünülecek kadar güzel bir uygulamadır. Ve yeniletme maliyetinden daha düşük bir fiyat ile yaptırmak mümkündür. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli şeyin sistre cila ustası veya firması seçiminizdir. Parkelerinize uygulanan sistre cila konusunda sorun yaşamak istemiyorsanız güvenilir firmalarla çalışmanız tavsiye edilir. Uzman Deposu olarak sistre cila konusunda güvenilir firma ve ustalarla çalışmakta size en ucuz, en kaliteli hizmeti bulmak üzere karşılaştırma yapabileceğiniz firmalarla buluşmanızı sağlıyoruz.

Sistre Cila Fiyatları

Ahşap ya da laminat parkelerin zımparalanması ve yüzeyinin temizlenerek verniklenme ve cilalanması işlemi olan sistre cila işlemi fiyatları hemen hemen her yerde aynıdır. Sadece maliyet hesaplaması kullanılacak malzemeye, kaç metrekare alana uygulanacağına, işçilik maliyetine bağlıdır. Malzeme maliyetinin dışında sistre yapılacak alana gidecek aracın nakliyesi de hesaplanarak fiyatlar hesaplanmaktadır. Eskimiş, çizilmiş, araları açmış veya renk kaybı yaşayan, mat hale gelmiş parkelerinizi kurtarmanın en iyi yolu kokusuz sistre ciladır. Sistre Cila işlemi yapılacak alana göre süresi 1 gün ila 3 gün arasında değişmektedir. Büyük alanlar daha uzun zaman alırken ortalama 5-10 metrekarelik bir odanın cilalama işlemi cila ustası tarafından 3-5 saatte kolaylıkla yapılabilir.

Cilalama işlemi bitiminde parkelerinizin ömrü uzayacaktır. Cila Ustasının ustalığına göre laminat parkelerinizin ömrü 10-15 yıla kadar sürebilmektedir. Sistre Cila Fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Bu fiyatların değişiklik gösterme sebepleri, yapılan işlemler ve usta farkından kaynaklıdır. Bu tarz işlemlerde ucuz işçilik satın almanız halinde daha büyük sorunlarla karşılaşılabileceği unutulmamalıdır. İşçilikten ya da malzemeden kaçınmak laminat parkenizin ömrünü uzatmaz aksine kısaltabilmektedir.

Tozsuz sistre cila işlemini alanında uzman kişiler ile yaptırmanız önemlidir. Ayrıca kullanılan malzemelerin kalitesine de oldukça dikkat etmeniz gerekir. Tamamen profesyonellikle çalışan firmalardan yardım alarak bu işlemi yaptırmanız, parkelerinizin daha güzel bir görünüme kavuşmasına ve uzun ömürlü olmasına yardımcı olacaktır.

Sistre Cila Sonrası Laminat Parkeleri Nasıl Korumalısınız?

Laminat parkenizi düzenli olarak süpürün. Günlük kirleri temizlemek için her birkaç günde bir zeminin yüzeyinde kuru bir toz paspasla temizleyin. Laminat parke çizilmeye karşı dayanıklı olmasına rağmen, aşırı kir, saç ve döküntüler zamanla birikmesine izin verilirse çiziklerin oluşmasına neden olabilir. Düzenli süpürme, bu tür çiziklerin oluşmasını önler.

Kuru toz paspas kullanmak yerine, yumuşak fırça eki olan bir vakum da kullanabilirsiniz. Standart bir zemin fırçası veya süpürge kullanmayın. Fırça üzerindeki sert, saman benzeri kıllar yüzeye zarar verebilir. Süpürürken, laminat yer karolarının döşendiği yönde süpürün. Bunu yapmak, laminat parke parçalarının olukları arasında kalan kalıntıları almanızı sağlar.

Dökülmelerde Sıcak Su Kullanın

Dökülmeler ve kazalar her evde yaygındır. Evcil hayvanlardan çocuklara ve hatta yetişkinlere kadar, zemininize ne zaman su ya da başka bir sıvının döküleceğini söylemek mümkün değildir. Parke zeminlerinizin iyi durumda kalmasını sağlamak için, dökülenleri en kısa sürede silin. Durgun su ahşaba hızla zarar verebilir ve kurumaya bırakılmamalıdır. Dökülmelerini derhal temizlemek için bir bez veya sünger kullanın. Uzun bir süre sıvı, hatta su bile yerde durmasına izin vermeyin. Sıvı, laminat parkenin koruyucu aşınma tabakasını lekeleyebilir veya hasar verebilir.

Uzman Deposu Sistre Cila Ustaları

Sistre cila mı yaptırmak istiyorsunuz? Ya da sistre cila maliyetlerinizi mi çıkarmak istiyorsunuz, doğru yerdesiniz. Uzman Deposu ’ndan sistre cila ustalarına kolaylıkla ulaşabilir, fiyat teklifleri alabilir, yorumlayıp puanlayabilirsiniz.

Sistre Cila İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

1

Yeni bir laminat parkeye sistre cila uygulanabilir mi?

Evet. Bu, zemininizin uzun süre parlak kalmasını ve cilada çatlakların oluşmasını önleyecektir. Yani, zemine birkaç yıl daha eklemek istiyorsanız, en iyi cila ustasını bulmak için uzmandeposu’na bir bakmanız yeterli olacaktır.
2

Laminat parke cilası pahalı mı?

Hayır. Laminat zemin cilası çok uygundur. Ancak, tüm ürünler gibi, pahalı ve uygun fiyatlı markalar da var. Uygun fiyatlı ve zemininize bakacak bir ürün aramaya çalışmalısınız.
3

Diğer zemin tiplerini parlatmak için laminat parke cilası kullanılabilir mi?

Bazı zeminler laminat zemin cilası ile iyi sonuç alabilir. Ancak, zemininizle nasıl etkileşime gireceğini bilmeden hiçbir ürünü kullanmamalısınız.
4

Eski bir laminat parkeli odam var. Laminat parke cilası ömrünü uzatır mı?

Evet. Laminat zemin cilası, zemininizin şaşırtıcı ve yeni görünmesini sağlamak için yapılmıştır. Bu ürünü zemininizin ömrünü uzatmak için uygulayabilirsiniz.
5

Laminat parke cilası kirli bir zemine uygulanabilir mi?

Hayır. Cilayı uygulamadan önce her zaman zemini temizlediğinizden emin olmalısınız. Bu, daha uzun süre dayanmasını ve çekici olmasını sağlayacaktır.