116 Sineklik Firması hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Nusret B.

Sineklik 03/12/2021

2 gün içinde geldiler. İstediğimiz sineklikleri kurup pencerelere monte ettiler. kilit de taktılar kedim için. pencerelere kilitli sineklik, balkon kapısına da akordeon kapı yaptırdık. bir kaç farklı sineklik turu vardı. sipariş v..

Emre D.

Sineklik 25/11/2021

takılan sineklikler kaliteli duruyor işçilik güzel sorun yok anlaştığımız tarihten önce hazırlayıp gelip montajını yaptı. Hepsini tek başına halletmesi ve hiç yorulmaması dikkatimizi çekti. Buda ustanın işine ne kadar bağlı olduğu..

Kazım D.

Sineklik 17/11/2021

Son derece saygılı ,beyefendi ,işinde başarılı titiz çalışan Murat Beye çok teşekkürler. İstediğimiz sineklik çeşidini bütün pencerelere uyguladı. İşinde kullandığı malzemeler çok kaliteli herkesin memnun kalacağı bir iş yapıyor...

Miraç S.

Sineklik 09/11/2021

Evimizin pencere ve balkon kapısına yaptırdığımız sineklikler oldukça kaliteli. Serkan usta, ölçü aldıktan 2 gün sonra sinekliklerin montajını yaptı. Oldukça hızlı, titiz çalışan ve güler yüzlü bir arkadaşımız. Sineklik yaptıracak..

Alparslan Ç.

Sineklik 02/11/2021

Levent bey uygun fiyata işini çok güzel ve titiz yapan biri. Kullandığı malzeme de oldukça sağlam, tel de antibakteriyel. Kiradayız, daha uygun maliyetli olsun diye beyaz tercih etmiştik ama sağolsun Levent bey fiyat farkı almadan..

Sineklik Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Sineklik

Haşereler içerisinde sinekler, her mevsim insanları en fazla rahatsız edebilecek canlılardır. Özellikle yaz mevsimlerinde sivrisinek uykuları kaçıracak kadar büyük bir rahatsızlık oluştururken, bu zararlılar ile mücadele etmenin en pratik yolu da pencere ve kapılarda sineklik kullanmaktır. Evinizde, iş yerinizde, işletmelerde veya yazlıklarda bu uygulamanın yapılması açısından da sadece profesyonel bir noktada standart ölçüler ile sineklik siparişi vermek yeterli olacaktır. Bu siparişi verebilmek için de Uzman Deposu sayesinde bulunduğunuz il ve ilçede sineklik üretimleri gerçekleştiren birçok farklı işletmeye ulaşabilirsiniz.

Uzman sistemimiz üretim, uygulama ve hizmet gibi birçok açıdan sizlere destek olacak her firma ve sektörde onlarca alternatifi bir arada bulundurmaktadır. Bu sayede evinizde en büyük rahatlıklardan birini sağlayacak sineklik gibi pratik eşyalarda da hizmeti ayağınıza kadar getirecek işletmeleri bulabilirsiniz. Bu açıdan genellikle PVC pencerelerde ve kapılarda standart ölçüler yer aldığı için istediğiniz sineklik ölçüsü açısından da çok daha kolay bir şekilde ürün temin edebilirsiniz. Aldığınız ölçüler ve adres filtreleri sayesinde ulaştığınız firmalardan istediğiniz ürün için fiyat teklifleri alarak, bu teklifler arasından kolaylıkla seçim gerçekleştirebilirsiniz.

Sineklik Siparişi Nasıl Verilmelidir?

Evinizde özellikle yaz mevsimi için güvenilir ve sağlam bir şekilde yıllarca kullanılacak sineklikler istiyorsanız, bu konuda birkaç ölçü ve kısa bir liste ile sipariş işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle evlerde kullanılan pencereler son yıllarda PVC olarak uygulanırken, bu pencerelerde birkaç standart ölçü yer alır. Evinizdeki tek bir pencerenin ölçüsünü aldığınızda dahi kaç adet pencere olduğunu sayarak, bu ölçü ve adet ile kolaylıkla sineklik siparişi oluşturulabilir.

Sipariş oluştururken, banyo ve tuvalet pencereleri için ayrı bir sineklik, balkon kapısı, sokak kapısı ve mutfak pencereleri gibi farklı ölçülere sahip olan alanlar için de ölçülerine göre sipariş verilmelidir. Sonrasında ölçü ve adet dışında sineklik yapımı için gereken en önemli ayrıntılar arasında kullanılacak malzemenin seçilmesi yer alır. Profil seçimi, tel seçimi, menteşe seçimi ve anahtar seçimi gibi ayrıntıları da isteğinize bağlı olarak yapabilir veya standart olarak kullanılan malzemelerin uygulanmasını talep edebilirsiniz.

Sineklik Ustası Nasıl Hizmet Verir?

Sipariş sonucunda sizin için özel bir şekilde üretimi gerçekleştirilen sineklikler, bazen direkt bir şekilde kolaylıkla montaj yapabileceğiniz bir yapıyla size kargo usulü ile dahi gönderilebilir. Bazen sineklik menteşelerinin ve kilitlerinin PVC pencere üzerinde montaj edilmesi gerektiği için profesyonel bir sineklik ustası bu ürünlerin evinizde kullanılır hale gelmesi için size hizmet verebilir. Bu tarz hizmetlerde yine uzman sistemimiz üzerinde ulaşabileceğiniz pvc kapı pencere firması seçenekleri ile de sineklik ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Evinizde bu tarz toplu tadilat işlemleri gerçekleştirirken Uzman Deposu size bahçeniz için bir peyzaj firması ve evinizdeki merdiven için bir küpeşte ustası gibi imkanları da sunabilmektedir. Bununla birlikte bir sineklik ustası sayesinde de evinizde sineklerden uzak ve rahat hayat için özel siparişler ve ölçüler ile uygulama talep edebilirsiniz. Usta bizzat kendisi tarafından ölçü alması yöntemi ile de üretimleri atölyesinde gerçekleştirdikten sonra matkap ve birkaç pratik ekipman ile bizzat evinizde uygulamaları kendisi de gerçekleştirebilir.

Sineklik Yapımı Fiyatları Ne Kadardır?

Bahsedildiği şekilde sineklik ürünleri birkaç farklı pencere ölçüsü göz önünde bulundurulduğunda genellikle sabit fiyatlar ile temin edilebilir. Bu açıdan istenilen malzeme kalitesi ve istenilen ürün adeti fiyatlarının belirlenmesine daha etkili olmaktadır. Çünkü sineklik yapımı için seçilen profilin alüminyum olması veya ahşap olması seçilen telin kalitesi gibi ayrıntılar hem kullanım ömrünü hem de fiyatları etkiler.

Uzman Deposu sayesinde farklı noktalardan sineklik siparişi vermek istediğinizde, istediğiniz temel ayrıntıları belirterek firma ve ustaların size en doğru fiyatları vermesini sağlayabilirsiniz. Size sunulan farklı teklifleri teker teker değerlendirdiğinizde ve ustaların aldıkları yorumları, aldıkları puanları ve tecrübelerini de göz önünde bulundurduğunuzda, evinizde bu yararlı uygulamayı hızlı ve kaliteli bir şekilde elde edebilirsiniz.