133 Sihirbaz İlluzyonist hizmet vermeye hazır

Sihirbaz İlluzyonist

4 Sihirbaz İlluzyonist Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
133 Sihirbaz İlluzyonist hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

İllüzyonist Indigo

İllüzyonist Indigo

İstanbul / Kadıköy

Çok çeşitli mecralarda aktif olarak illüzyon performansı yapıyorum. 300 üzeri numara içeren repertuarım mevcut. Her türlü özel etkinliğinize ortam ve yaş grubunuzla uyumlu illüzyon programı hazırlayabilirim. Malzeme numaralarının ötesinde, dünya seviyelerini takip eden el becerisi rutinleri sergileyebilirim. Kendi tasarladığım özel gösteri "Mavibaz" her şeyin maviye dönüştüğü bir manipülasyon gösterisi olarak şirketler, kurumlar hatta ünlülerce tercih ediliyor. Çalışmalarımı ve referanslarımı aşağıda paylaştığım web sitesi linkimden inceleyebilirsiniz. Bu işe yalnızca hizmet değil ortak bir sihri paylaşma gözüyle bakıyorum. Sempatik ve İyi niyetli ilişkiler ile çevrenizde kalıcı olabilmeyi..


Mutlu Müşteriler
Ceylan H.

Sihirbaz İlluzyonist 12/08/2022

Sihirbaz gösterileri yapan Cem bey ve ekibine bizi bu kadar şehvetle izlettirdikleri için çok teşekkür ederim. Kendileri o kadar iyi sihirbaz gösterisi yapıyorlar ki ağızlarınız açık bir şekilde izliyorsunuz. Teşekkür ederim. Herk..

Tuğçe T.

Sihirbaz İlluzyonist 15/07/2022

İlk defa bir sihirbaz gösterisi izlerken keyif aldım. Sihirbaz gösterileri yapan ekibe teşekkür ederim. Bu kadar insanı memnun edip bir şeyler yapmak gerçekten çok zor. Helal olsun. Zaten yaptığı sihirbazlar olağanüstü şeyler. Yan..

Atlas İ.

Sihirbaz İlluzyonist 10/07/2022

Sihirbaz gösterileri yapıp bizi heyecanlandıran şaşırtan her türlü duyguyu yaşatan Mami beye teşekkür ederiz. Gerçekten gu sihirbaz işini ondan iyi yapan yok galiba. Herkesin gelip izlemesi gereken bir şey. Tek diyeceğim helal ols..

Aybüke G.

Sihirbaz İlluzyonist 30/06/2022

Sihirbaz gösterilerini yapan ekibe teşekkür ederim. Çok zevk aldım izlerken. Çok güzel ve çok şaşırtan sihirbazlar yaptı. Akıl almaz derece de gösteriler yaptı. Tekrar olsa tekrar gelirim. İyi ki gelmişim. Çok teşekkür ederiz.

Ayaz H.

Sihirbaz İlluzyonist 22/06/2022

Yaptığı sihirbaz gösterileriyle izleyicileri büyülen ve ağızları açık izlettiren Evren beye teşekkür ederiz. Yani o kadar şaşırtıcı ve o kadar akıl almaz durumlar oluyor ki bunu nasıl yaptı diye kalıyorsunuz ve buna rağmen izlerke..

Sihirbaz İlluzyonist Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Sihirbaz İllüzyonist

Gerçeğin varsayımsal bir algı ile değiştirilmeye çalışılması yani insanları geçici süreliğine kandıracak şekilde gerçeğin farklı bir hale getirilmesi illüzyon olarak adlandırılır. İllüzyon, genellikle eğlence amaçlı gerçekleştirilen bir faaliyet olmakla birlikte bazen de şaşırtma amaçlı gerçekleştirilebilir. Fakat yanılsama olarak adlandırılan bu eylem, bir sihirbazlık faaliyeti de oluşturmaktadır. Bu nedenle genellikle partilerde, eğlencelerde, festivaller ve etkinlikler içerisinde Uzman Deposu üzerinde yapacağınız bir araştırma ile bu hizmetleri almak için kişi ve firmalara ulaşabilirsiniz.

Uzman sistemimiz sayesinde örnek olarak çocuğunuz için düzenlediğiniz bir doğum günü partisi etkinliğinde bu gösteriyi sunabilecek uzmanlara ulaşma fırsatınız bulunmaktadır. Bireysel olarak bu sanatı gerçekleştiren kişiler gibi sihirbaz ve illüzyonist firmaları arasında da seçimler yaparak, çok daha kaliteli ve profesyonel gösterilere ulaşma şansınız bulunmaktadır. Bu gösterileri sergilerken kullanılan malzemeler uygulama türü veya ne kadar popüler bir sanatçı olduğu gibi ayrıntılara göre değişen fiyat tekliflerini ve ayrıntıları göz önünde bulundurarak seçimler yapabilirsiniz.

Sihirbaz Ve İllüzyonist Gösterisi Nasıl Yapılır?

Sihirbaz veya illüzyonist olarak adlandırılan kişi seyircide bir yanılsama oluşturmaya çalışır. Yani aslında gerçek bir nesne bulunurken, duygularda farklılık sağlayarak bir yanlış değerlendirme ortaya çıkarılır. Bir sihirbaz yaptığı her çalışmada illüzyonu kullanmaya önem verirken, dünyaca ünlü Harry Houdini gibi isimler sihirbaz ve illüzyonist gösterisi sunumlarıyla tüm dünyanın tanıdığı isimler olmuştur. Günümüze kadar Türkiye'de de bu konuda tanınmış isimler arasında Sermet Erkin veya Zati Sungur gibi isimler yer almıştır.

Bu özel sanat ile ilgilenen yani sihirbazlık yapan kişiler yapacakları gösteriler içerisinde birçok farklı ayrıntıdan ve araçtan yararlanırlar. Bilindiği üzere sihirbaz şapkaları, tavşanlar, özel sopalar, çiçekler, iskambil kağıtları, masalar, özel dolaplar gibi birçok farklı eşya bu gösterilerde kullanılır. Genellikle doğum günü organizasyon firmaları bünyesinde de bulunan sihirbazlar, yaptıkları çalışmalarda çocuklar veya yetişkinlere uygun bir şekilde farklı ve ekip ve ekipmanlar kullanabilir.

Sihirbaz Ve İllüzyonist Firmaları Nasıl Hizmet Verir?

Bünyesinde bir veya birden fazla personel bulunduran sihirbaz ve illüzyonist firmaları genellikle talep üzerine organizasyonlar içerisinde veya özel olarak gösteriler açısından hizmetler verir. Örneğin, talep üzerine bir çocuk esirgeme kurumunda, kreşte veya okulda gerçekleştirilecek bir gösteri için bu firmalar özel bir program hazırlayarak gösteriler sağlayabilir. Bünyelerinde palyaço ve oyun ablası gibi personeller de bulunduran bu firmalar, çocuğunuz için düzenlemiş olduğunuz bir doğum günü partisinde veya yaz partisinde çocuklara uygun bir gösteri için hizmet verebilir.

Uzman Deposu üzerinde sihirbaz ve illüzyonist gösterisi sunacak bir uzman için araştırma yaptığınızda, özellikle gösteriyi izleyecek kişi sayısı, yaş grubu ve eğitim seviyesi gibi ayrıntıları belirtmeniz doğru olacaktır. Çünkü firmalar genellikle bu ayrıntılara bağlı olarak özel yeteneklere sahip olan sanatçılar sayesinde size hizmet verebilir. Bir ev partisi için alacağınız hizmet ile profesyonel bir etkinlik ya da halka açık bir gösteri için alacağınız hizmetlerde de bu firmaların verecekleri hizmetin boyutu ve planlaması değişiklik gösterebilir.

Sihirbazlık Fiyatları Ne Kadardır?

Aslında sihirbazlık bir hizmet kategorisinden çok bir sanat olarak görülmesi gereken bir yere sahip olsa da günümüzde bu sanatı icra ederek gelir elde eden birçok sanatçı da yer almaktadır. Yani çocuğunuz için sürekli bir şekilde yardımcı olacak bebek ve çocuk bakıcısı seçtiğiniz gibi onun yaş günü partilerinde illüzyon gösterileri sunacak bir sanatçı açısından da Uzman Deposu sayesinde usta kişilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uzman sisteminiz üzerinde yaptığınız araştırmalar ile yaşadığınız bölgede yer alan bir sanatçıya ulaştığınızda, daha önce belirtildiği gibi farklı ayrıntıları ifade ederek fiyat teklifleri talep edebilirsiniz. Bireysel sanatçılar veya sihirbaz ve illüzyonist firmaları size bu ayrıntılara bağlı olarak çok net fiyat teklifleri sunacaktır. Bu sayede teklifler ile birlikte firma yorumlarını ve değerlendirme puanlarını da göz önünde bulundurarak en doğru kararı verebilirsiniz. 

✅ Sihirbaz İlluzyonist Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Sihirbaz İlluzyonist Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.