133 Sihirbaz İlluzyonist hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Banu T.

Sihirbaz İlluzyonist 15/10/2021

Gittiğimiz sihirbaz illuzyonist gösterileri yapan kişilere teşekkür ederiz. Kendileri o kadar yanıltıcı ve imkansız olayları yapıyorlar. Sayelerinde çok şaşırdık ve eğlendik. Gösterdikleri bütün emeklere teşekkür ederiz. Herkesin..

Ebrar M.

Sihirbaz İlluzyonist 09/10/2021

Gittiğimiz eğlence yerinde sihirbaz illuzyonist yapan Ozan beye teşekkür ederiz. Kendisi çok iyi bir sihirbazcı. Yaptığı şeyler akıl almaz derece de kimsenin yapamayacağı şeyleri yapıyor. Gösteri bitmiş olsa bile insanın aklında k..

Sezen A.

Sihirbaz İlluzyonist 02/10/2021

Eğlenmek için Sihirbazlar gösterileri yapan çeşitli göz yanıltıcı teknikler kullanarak, gerçekte olması imkânsız olayları olmuş veya oluyor gibi gösteren çağırdığımız sanatçılar gerçekten bizi çok şaşırttı. Öyle şeyler yapıyorlar..

Semra B.

Sihirbaz İlluzyonist 26/09/2021

Canımız sıkıldığında ailecek gittiğimiz sihirbaz illüzyon gösterisini yapan Cafer bey ve ekip arkadaşlarına şaşırmaktan başka birşey yapmıyoruz. O kadar değişik sihirbazlar yapıyorlar ki ilk defa göreceğiniz şeyleri yapıyorlar. Si..

Esma K.

Sihirbaz İlluzyonist 15/07/2021

Eğlenmek için açık alanda yapılan sihirbaz illuzyonist gösterisine bilet aldık. Gerçekten böyle bir şey olmaz. Yaptığı sihirbazlar akıl almaz üstünlükteydi. İzlerken çok keyif aldım. Bu mekanı herkese tavsiye ederim.

Sihirbaz İlluzyonist Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Sihirbaz İllüzyonist

Gerçeğin varsayımsal bir algı ile değiştirilmeye çalışılması yani insanları geçici süreliğine kandıracak şekilde gerçeğin farklı bir hale getirilmesi illüzyon olarak adlandırılır. İllüzyon, genellikle eğlence amaçlı gerçekleştirilen bir faaliyet olmakla birlikte bazen de şaşırtma amaçlı gerçekleştirilebilir. Fakat yanılsama olarak adlandırılan bu eylem, bir sihirbazlık faaliyeti de oluşturmaktadır. Bu nedenle genellikle partilerde, eğlencelerde, festivaller ve etkinlikler içerisinde Uzman Deposu üzerinde yapacağınız bir araştırma ile bu hizmetleri almak için kişi ve firmalara ulaşabilirsiniz.

Uzman sistemimiz sayesinde örnek olarak çocuğunuz için düzenlediğiniz bir doğum günü partisi etkinliğinde bu gösteriyi sunabilecek uzmanlara ulaşma fırsatınız bulunmaktadır. Bireysel olarak bu sanatı gerçekleştiren kişiler gibi sihirbaz ve illüzyonist firmaları arasında da seçimler yaparak, çok daha kaliteli ve profesyonel gösterilere ulaşma şansınız bulunmaktadır. Bu gösterileri sergilerken kullanılan malzemeler uygulama türü veya ne kadar popüler bir sanatçı olduğu gibi ayrıntılara göre değişen fiyat tekliflerini ve ayrıntıları göz önünde bulundurarak seçimler yapabilirsiniz.

Sihirbaz Ve İllüzyonist Gösterisi Nasıl Yapılır?

Sihirbaz veya illüzyonist olarak adlandırılan kişi seyircide bir yanılsama oluşturmaya çalışır. Yani aslında gerçek bir nesne bulunurken, duygularda farklılık sağlayarak bir yanlış değerlendirme ortaya çıkarılır. Bir sihirbaz yaptığı her çalışmada illüzyonu kullanmaya önem verirken, dünyaca ünlü Harry Houdini gibi isimler sihirbaz ve illüzyonist gösterisi sunumlarıyla tüm dünyanın tanıdığı isimler olmuştur. Günümüze kadar Türkiye'de de bu konuda tanınmış isimler arasında Sermet Erkin veya Zati Sungur gibi isimler yer almıştır.

Bu özel sanat ile ilgilenen yani sihirbazlık yapan kişiler yapacakları gösteriler içerisinde birçok farklı ayrıntıdan ve araçtan yararlanırlar. Bilindiği üzere sihirbaz şapkaları, tavşanlar, özel sopalar, çiçekler, iskambil kağıtları, masalar, özel dolaplar gibi birçok farklı eşya bu gösterilerde kullanılır. Genellikle doğum günü organizasyon firmaları bünyesinde de bulunan sihirbazlar, yaptıkları çalışmalarda çocuklar veya yetişkinlere uygun bir şekilde farklı ve ekip ve ekipmanlar kullanabilir.

Sihirbaz Ve İllüzyonist Firmaları Nasıl Hizmet Verir?

Bünyesinde bir veya birden fazla personel bulunduran sihirbaz ve illüzyonist firmaları genellikle talep üzerine organizasyonlar içerisinde veya özel olarak gösteriler açısından hizmetler verir. Örneğin, talep üzerine bir çocuk esirgeme kurumunda, kreşte veya okulda gerçekleştirilecek bir gösteri için bu firmalar özel bir program hazırlayarak gösteriler sağlayabilir. Bünyelerinde palyaço ve oyun ablası gibi personeller de bulunduran bu firmalar, çocuğunuz için düzenlemiş olduğunuz bir doğum günü partisinde veya yaz partisinde çocuklara uygun bir gösteri için hizmet verebilir.

Uzman Deposu üzerinde sihirbaz ve illüzyonist gösterisi sunacak bir uzman için araştırma yaptığınızda, özellikle gösteriyi izleyecek kişi sayısı, yaş grubu ve eğitim seviyesi gibi ayrıntıları belirtmeniz doğru olacaktır. Çünkü firmalar genellikle bu ayrıntılara bağlı olarak özel yeteneklere sahip olan sanatçılar sayesinde size hizmet verebilir. Bir ev partisi için alacağınız hizmet ile profesyonel bir etkinlik ya da halka açık bir gösteri için alacağınız hizmetlerde de bu firmaların verecekleri hizmetin boyutu ve planlaması değişiklik gösterebilir.

Sihirbazlık Fiyatları Ne Kadardır?

Aslında sihirbazlık bir hizmet kategorisinden çok bir sanat olarak görülmesi gereken bir yere sahip olsa da günümüzde bu sanatı icra ederek gelir elde eden birçok sanatçı da yer almaktadır. Yani çocuğunuz için sürekli bir şekilde yardımcı olacak bebek ve çocuk bakıcısı seçtiğiniz gibi onun yaş günü partilerinde illüzyon gösterileri sunacak bir sanatçı açısından da Uzman Deposu sayesinde usta kişilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uzman sisteminiz üzerinde yaptığınız araştırmalar ile yaşadığınız bölgede yer alan bir sanatçıya ulaştığınızda, daha önce belirtildiği gibi farklı ayrıntıları ifade ederek fiyat teklifleri talep edebilirsiniz. Bireysel sanatçılar veya sihirbaz ve illüzyonist firmaları size bu ayrıntılara bağlı olarak çok net fiyat teklifleri sunacaktır. Bu sayede teklifler ile birlikte firma yorumlarını ve değerlendirme puanlarını da göz önünde bulundurarak en doğru kararı verebilirsiniz.