Psikolog

Psikolog

psikolog

Bulunduğunuz ilde, online, klinik, psikolojik danışmanlık ve destek alabileceğiniz, güvenilir ve profesyonel 60 uzman psikolog sizin için seçtik.
4 Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver. Yüzlerce Psikolog hizmet vermeye hazır.

Şehrini Seç Uzmana Ulaş!

İSTEDİĞİN HİZMETİ ARAT VE
ALTMIŞ UZMANA DİREK ULAŞ

Aradığın hizmeti yaz bulunduğun ili seç
60 yıldızlı ve yorumlu uzmana dırek ulaş!
Veya İstersen Fiyat tekliflerı al !

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Bulunduğun ildeki uzmanlardan fiyat teklifi al !
Fiyatları Kıyasla ve
Tercihini yap !

Psikolog Doktor

İnsan duygu ve davranış sorunlarıyla ilgilenen psikologlar üniversitelerin psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra bu unvanı alır. Psikolog doktorlar ise dört yıllık lisans sonrası doktora yaparak bu unvanı alır. Psikologlar ilaç tedavisi uygulama yetkisine sahip değildir. Psikoterapi yöntemleriyle sorunların üstesinden gelinmesine yardımcı olurlar. Psikolog ve psikiyatrist arasında hem eğitim hem de yaklaşım açısından fark vardır. Psikiyatristler tıp fakültesinden mezun olur psikologlar ise sosyal bilimler fakültelerinden mezun olur. Psikolog doktoru nasıl olunur diye sorarsak psikoloji bölümünü bitirdikten sonra yüksek lisans ve doktora yaparak doktor olunabilir diyebiliriz. Duygu ve davranış sorunlarının altında psikolojik sıkıntılar, sosyolojik baskılar olabilir. Psikolog desteği almak sorunların ardındaki perde arkasını görmeyi ve sorunları doğru yöntemlerle çözmeyi sağlar. Uzman sistemimizde uzman psikolog doktorlara kolaylıkla ulaşabilir, ihtiyacınız olan uzmanı kolay şekilde seçebilirsiniz.

Psikolog Doktorlar Hangi Hastalıklarla İlgilenir?

Psikolog doktorları insan duygu ve davranışlarındaki tüm sorunlarla ilgilenir. Depresyon, ankisiyete, sosyal fobi, travma sonrası bozukluk, yeme bozuklukları gibi hastalıklarda psikolog desteği alınabilir. Klinik psikologlar başlangıç aşamasında akıl hastalıklarını önleyebilmek için tedavi uygulayabilir. Psikolog doktoru hangi hastalıklara bakar sorusu da hastanelerdeki klinik psikologlar açısından değerlendirilmelidir. Lisans mezunu psikologlar sadece rehberlik yapabilir. Hastalık teşhisi ya da tedavisi yapamaz. Klinik psikologlar ruh sağlığı sorunlarını teşhis etmek için testler uygulayabilir. Psikolog doktoru ne yapar sorusu da eğitim farkına göre değerlendirmelidir. Psikolog doktor yüksek lisans ve doktora yaparak klinik psikolog unvanıyla psikolojik sorunların teşhis ve tedavisinde rol alabilir. Uzman sistemimizde çocuklarınız için ihtiyaç duyacağınız uzman pedagog seçeneklerine de ulaşabilir. Evinize yakın seçenekleri değerlendirerek, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Psikolog Desteği Neden Önemlidir, Psikologlardan Destek Almaktan Çekinmeyin!

Ruh sağlığı da fiziksel sağlığımız gibi bozulabilir. Psikolog desteği almak herhangi bir hastalıkta doktora gitmek gibi algılanmalıdır. Psikolog desteği almaktan kesinlikle çekinmemelisiniz. Psikologlar insan duygu ve davranışları konusunda uzmandır. Yaşadığınız sorunların asıl nedenlerini keşfetmenizde size yardımcı olur. Atlatamadığınız problemler olduğunda psikolog desteği almak sağlığınız için önemlidir. Psikolog doktorları devlet hastaneleri, özel hastaneler, psikolojik danışmanlık merkezlerinde hizmet verdikleri gibi özel kliniklerinde de hizmet verirler. Psikolog desteği almak için online psikoterapi seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Psikologla sorunlarınızı rahatlıkla konuşabilirsiniz. Psikologdan destek almaktan kesinlikle çekinmeyin. Uzman Deposu’nda karşınıza çıkan psikologlardan profesyonel destek alabilirsiniz. Ruh sağlığının da fiziksel sağlığınız gibi zaman zaman bozulabileceğini ve tedavi edilebileceğini bilmelisiniz.
1

En iyi Psikolog Doktorları Nasıl İnceleyebilirim?

Tanınmış, başarılı, güvenilir psikolog doktor arıyorsanız uzman sistemimizde arama yapabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi psikologları uzman sistemimizde karşınıza çıkar. Karşınıza çıkan psikologların detaylı şekilde eğitimlerini, başarılarını inceleyebilirsiniz. Psikolog seçiminizi yaparken en iyiler arasından seçim yapma şansınız olur. En iyi psikologlar İstanbul Avrupa yakası seçeneklerini akıllı arama kolaylığı ile tek tıkla görebilirsiniz. Uzman sistemimizde yer alan psikologların hakkında yapılan yorumları da inceleyebilirsiniz. En doğru seçimi yapmak için psikolog tavsiye ediyorum diyen kişilerin deneyimlerini değerlendirebilirsiniz. En iyi psikolog tercihini Uzman Deposu çok yönlü değerlendirme olanaklarıyla yapabilirsiniz.
2

Psikolog Ücretleri Ne Kadardır İyi Fiyatla Başarılı Psikolog Bulabilir Miyim?

Uzman sistemimizin en avantajlı olanaklarından biri fiyat teklifiyle en iyi fiyatı bulmaktır. İstanbul psikolog fiyatları arasında en uygun fiyatı sunan başarılı psikologların tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Devlet hastanelerinde de klinik psikolog desteği sunulmaktadır. Ücretsiz psikolog arıyorsanız devlet hastanelerine bakabilirsiniz. Ancak sizinle yakından ilgilenecek, sorunlarınızı çözerken sadece size zaman ayırabilecek uzman psikolog arıyorsanız özel psikolog hizmetlerine bakmalısınız. Psikolog randevu devlet hastanelerinde internet üzerinden alınabiliyor. Ancak devlet hastanelerinde psikologlar çok fazla hastaya baktığı için gereken zamanı hastaya ayıramayabiliyor. Uzman sistemimizdeki başarılı psikologlardan fiyat teklifi alarak iyi fiyatla uzman psikolog desteğinden yararlanabilirsiniz. Psikolog ücretlerini karşılaştırmak için uzman sistemimizdeki psikologlardan teklif alabilirsiniz. Sistemimizde ihtiyaç duyduğunuz her hizmete özel seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Diyetisyen desteğinden özel derse, tadilattan nakliyeye kadar birçok hizmette her zaman en iyi uzmanlara en iyi fiyat seçenekleri ile ulaşırsınız.
3

Bulunduğum Şehirdeki En iyi Psikologlara Nasıl Ulaşırım?

Yaşadığınız ildeki en iyi psikologlara uzman sistemimizde il bazlı arama yaparak ulaşabilirsiniz. Konya psikolog doktorları olarak arama yaparsanız Konya genelinde başarısıyla öne çıkan psikologları inceleyebilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde size yakın olan başarılı psikologları kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Eğitimlerini, hizmet detaylarını inceleyebilirsiniz. Eskişehir’de psikolog arıyorsanız Eskişehir psikolog doktorları araması yapabilirsiniz. Yaptığınız aramada karşınıza çıkan psikologları danışanların yorumlarına bakarak daha iyi değerlendirebilirsiniz. Nerede olursanız olun Uzman Deposu akıllı arama sistemiyle bulunduğunuz şehirdeki en iyi psikologları bulabilirsiniz. Elazığ psikolog doktorları diye arama yaparsanız Elazığ genelinde popüler psikologları inceleme şansınız olur.
Diğer Sağlık Güzellik Hizmetleri