108 Psikolog hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Rana İrem Güler

Rana İrem Güler

İstanbul / Kadıköy

Unvanlar: Klinik psikolog, Aile danışmanı, Nöropsikolog İlgilendiği Yaş Aralığı 18-65 Eğitim • Üniversite: ODTÜ Üniversitesi, Psikoloji Bölümü (Tam Burslu, Onur Öğrencisi) • Yüksek Lisans: Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Klinik Psikoloji (Yüksek Onur Öğrencisi) İstinye Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sinirbilim (Onur Öğrencisi) Sertifikalar ve Diğer Eğitimler: • Bilişsel Davranışçı Terapi Kuram ve Uygulama Eğitimi- Prof. Dr. Mehmet Z. Sungur • Aile Danışmanlığı Eğitimi- Yıldız Teknik Üniversitesi (450 saat/30 saat süpervizyon) • Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi- Doç. Dr. Nevin Dölek • Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi Eğitimi- Prof. Dr.Gök..


EM

Eminterapi Merkezi

Ankara / Çankaya

2019 yılında EMİN TERAPİ, EVLİLİK ve EĞİTİM MERKEZİ’nin kurulumunda bulunarak hem öğrenci yetiştirme, hem özellikle halkımızın ruh sağlığı konusunda hassasiyetinin arttırılmasında dinamik, çalışkan ve üretken bir ekiple beraber ciddi çalışmalar içinde bulunmaktayız. ALDIĞIM EĞİTİMLER Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler (Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik) 1992 Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Psikoloji Bölümü 1999 Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü PDR Anabilim Dalı Yüksek Lisans Yakın Doğu Üniversitesi Sosyal bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans 2019 Bilişsel Terapi (Doç. Dr. Hakan TÜRKÇAPAR'dan)..


Timuçin Ata Şenses

Timuçin Ata Şenses

İzmir / Karşıyaka

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Lisans bölümünden mezun oldu. Ege Üniversitesinde 450 saatlik "Aile Danışmanlığı" Eğitimi aldı. Bambu, Yardım Sevenler Derneği gibi çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü psikolojik destek profesyoneli olarak görev yaptı. Okul öncesi ve ilkokul kademesinde özel okullarda görev yaptı. Halen İzmir/Karşıyaka' da kendi ofisinde bilişsel davranışçı temelli bireysel psikolojik danışmanlık ve kurumsal danışmanlık hizmetleri vermektedir. Ergen(12-20) ve Genç Yetişkinler(20-35) ile çalışmaktadır. Çalışma alanları; Duygu durum bozuklukları, anksiyete bozuklukları, panik bozukluk, alkol, madde kötüye kullanımı, problemli..


Şule Sepin İçli

Şule Sepin İçli

Ankara / Çankaya

KİŞİSEL BİLGİ NOTU 1988 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. 1992-2012 tarihleri arasında Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğüne (SHÇEK) bağlı kuruluşlarda psikolog olarak çalıştım ve emekli oldum. Emeklilikten sonra çeşitli özel sosyal hizmet kuruluşunda ve uluslararası kaynaklı projelerde çalıştım. SHÇEK’te, özellikle de toplum merkezlerinde çalıştığım sırada 0-18 Yaş Aile Eğitimi ve Kadının İnsan Hakları Eğitimi programlarında eğitimci olarak görev aldım ve çok sayıda grup çalışması yaptım. Bu çalışmalarda, grupla çalışma konusunda deneyim kazandım. Stres yönetimi, öfkeyle başa çıkma, travmayla başa çıkma vb. konulard..


Şe

Şenay esen

Antalya / Konyaaltı

İstanbul Üniversitesinden mezun olduktan sonra görev aldığı yıllar içinde yetişkinlerde görülen öfke ,kaygı ,depresyon, fobi, Obsesif kompulsif bozukluklar,travma sonrası stres bozuklarında görülen kişinin hayatını olumsuz yönde etkileyen sorunlara yönelik bilişsel Davranışçı terapi, şema terapi, EMDR terapi, kısa süreli çözüm odaklı terapi ekolleriyle çift danışmanlıklarında Gottman çift terapisi , duygu odaklı çift terapi ekolleriyle çalışmalarına devam etmektedir. çocuklarda gelişim takipleri, davranış sorunları yaşayan çocukların değerlendirilmesi, okula uyumda psikolojik destek çalışmaları, ders başarısında akademik güçlendirme çalışmalarında bulundu. Antalya Güllük Çocuk Sağlığı Merkez..


NG

Nursima Göraler

İzmir / Buca

Ben Nursima Göraler. Dokuz Eylül Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2021 yılında "3,80" genel akademik not ortalaması ile bölüm birincisi, fakülte üçüncüsü olarak mezun oldum. Beş yıllık lisans eğitimim süresince güçlü ve donanımlı bir teorik eğitim altyapısı kazandım. Eğitim sürecim içerisinde araştırma, proje geliştirme, öz motivasyon, yaratıcılık, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. Lisans eğitimimin son yılında 24 oturumluk "Aile danışmanlığı" eğitimini aldım ve sertifika kazandım. 2019-2020 eğitim öğretim yılında "Erasmus+ öğrenci değişim programı"na katılarak Yunanistan'da "Aristotle University of Thessaloniki" üniversitesinde eğitim gördüm. Böylec..


EK

Emin KOMŞAL

Denizli / Merkezefendi

Psikolog Emin KOMŞAL,1973 Denizli'de dünyaya gelmiştir. İlk öğrenimini kendi köyünde tamamlamıştır. Orta okul ve Lise yıllarını Yatılı olarak Isparta Gönen Öğretmen Lisesi'nde iyi derece ile tamamlamıştır. Lise yıllarında psikoloji derslerine ilgi duymuş ve 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünü kazanmıştır. Üniversiteden mezuniyeti sonrasında çeşitli eğitim kurumlarında rehber ve psikolojik danışman olarak görev yapmıştır. İnsan psikolojisine olan ilgisi daha da derinleşerek devam ettirmiş 2009 yılında Psikoterapi Enstitüsü'nde Bütüncül Psikoterapi Eğitimine başlamış ve 3 yıl süren eğitimini tamamlamıştır. 2016 Yılında Klinik Psikolojide yüksek lisans eğitimini tamamlamış..


Merve Adanur

Merve Adanur

İstanbul / Esenyurt

Merhaba, Merve Adanur. Klinik psikoloğum. Bahçeşehir Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden 2012 de %100 ÖSYM bursu ile mezun oldum. 2015 e kadar özel bir şirkette endüstriyel psikolog olarak görev aldım. 2021 senesinde Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına başlamış bulunuyorum. Yüksek lisans eğitimim sırasında özel bir okulda hala okul psikoloğu olarak ergen grupla çalışmalarımı yürütüyorum. Aynı zamanda bağımsız olarak son 2 yıldır aktif danışan görmekteyim. Aldığım Eğitimler: Her Psikoterapistin Bilmesi Gereken 10 Teknik- Doç. Dr. Itır Tarı Cömert Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi- Nevin Dölek Bilişsel Davranışçı Terapi- Doç. Dr. Itır Ta..


ME

Mehmet Ergül

İstanbul / Kağıthane

Uzman Psikolog Mehmet ERGÜL, psikoloji lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Sonrasında İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji yüksek lisans programını 2019 yılında bitirerek uzmanlığını almıştır. Lisans eğitimi sırasında Şişli Etfal Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde stajını tamamlamıştır. Askerliğini Psikolog Asteğmen olarak Edirne’de tamamlamıştır. Burada başta bağımlılık ve kaygı bozukluğu olmak üzere birçok konuda askerlere destek sağlamıştır. Bilişsel-Davranışçı Terapi eğitimini Prof. Dr. M. Hakan Türkçapar’dan almıştır. Yetişkin ve gençlere bireysel psikoterapi hizmeti vermektedir. Eğitim ve Sertifikalar Bilişsel Davranışçı Terap..


LY

Lal Yazır

İstanbul / Bakırköy

Merhabalar, Psikolojide uzmanlık serüvenime İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Psikoloji bölümünü İngilizce okuyarak başladım. Lisans hayatımın 2. senesinde Beslenme ve Diyetetik bölümüyle çift anadal programına başladım. 2020 Haziran'da her iki bölümden mezun oldum. Lisans hayatımda Koç Üniversitesi Hastanesi, Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bulundum. Mezuniyetimin ardından Dual Eğitim ve Danışmanlık Merkezi'nde gönüllü stajyerlik yaptım. Bilişsel Davranıışçı Terapi Eğitimlerimi tamamladım. Ardından Aile Danışmanlığı Eğitim Programı'na b..


Mümine Bayram

Mümine Bayram

Mersin / Mezitli

Mersin Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2019 yılında onur derecesiyle mezun oldu. Eğitiminin 3. yılını Hacettepe Üniversitesinde değişim öğrencisi olarak tamamladı. Öğrencilik yıllarında öğrenci topluluklarında ve Toplum Gönüllüleri Vakfında gönüllülük faaliyetlerde bulundu. Özel bir danışmanlık merkezinde otizm ve özel öğrenme güçlükleri konularında gönüllü staj yaptı. Ardından Mersin Toros Devlet Hastanesinde hastane stajını tamamladı. Mülteciler ve Sığınmacılarla Yardımlaşma, Dayanışma ve Destekleme Derneğinde bir süre gönüllü psikolog olarak çalıştı. Mezuniyetinin ardından Çocuk Değerlendirme Testleri, TILLS Bütünleşmiş Dil ve Okur Yazarlık Becerileri Testi, Resim Analizi eğitimleri ald..


Hüseyin AKTÜRK

Hüseyin AKTÜRK

Ankara / Çankaya

2014-2019 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. Temmuz 2019 itibariyle Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde Disiplinlerarası Sosyal Psikiyatri Tezli Yüksek Lisans programına başladım. Hâlihazırda tezim üzerine çalışmaktayım. Kasım 2020-Nisan 2021 arası dönemde yaklaşık 6 ay kadar Türk Kızılay Ankara Şubesi Keçiören Çocuk Koruma Merkezi'nde psikolog olarak göçmenlere ve sığınmacılara yönelik online ve yüz yüze psikososyal destek hizmeti verdim. Çözüm odaklı terapi, öz şefkatli farkındalık ve bilişsel davranışçı terapi tekniklerinden seanslarım sırasında faydalandım. Bu süre zarfında danışanlarımın çoğundan gelen geri dönüşler se..


İZEL ŞAHİN

İZEL ŞAHİN

İstanbul / Ümraniye

Merhabalar, ben psikolog ve aile danışmanı Fatma İzel ŞAHİN. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünü derece ile bitirdikten sonra Maltepe Üniversitesi Gelişim Psikoloji yüksek lisansına başladım. Masal ve oyun terapisi eğitimi, pedagojik formasyon, çocuk ve ergenler için Objektif Testler Eğitimi ve Çocuk Resim Analizi eğitimim bulunmaktadır. Anaokulu ve lise iş tecrübem mevcuttur. Uzmanlığımın çocuk ve ergenler üzerine olmasını yanında Aile Danışmanlığı ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimim bulunmaktadır. Aldığım ve gelişmek adına almakta olduğum eğitimlerim doğrultusunda online olarak danışan görmekteyim. Sınav kaygısı, aile problemleri, kariyer kaygısı, umutsuzluk, boşanm..


Ayşegül SEZGİN

Ayşegül SEZGİN

İstanbul / Kağıthane

“Merhaba, ben psikolog Ayşegül Sezgin. İstanbul Medipol Üniversitesinde Onur Derecesi ile tamamladığım Lisans eğitimim süresince Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde staj görevim ile hayalim olan mesleğime ilk adımımı attım. Staj dönemimde genel olarak bipolar bozukluk, şizofreni, obsesif kompulsif bozukluk, çoklu kişilik bozukluğu, anksiyete, borderline ve narsistik kişilik bozuklukları, panik bozukluk vb. hastalarla çalışarak bunlarla ilgili yeterli deneyimi kazandım. Ayrıca Türkiye Multipl Skleroz Derneği’nde staj ve çalışmalarda bulundum ve psikoterapi, nefes terapisi ve ergoterapi alanlarında kendimi geliştirdim. Lisans sürecinde çeşitli konularda birçok seminere katıldım...


S

Seyit Can Özçelik

İstanbul / Esenler

Merhabalar, ben psikolog Seyit Can Özçelik. 2019 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi lisans programı olan psikoloji bölümünden mezun oldum. Daha sonrasında öncelikle özel bir rehabilitasyon merkezinde özel eğitimli bireylerle çalışma imkanı buldum. Buradaki 1 yıllık sürecimde otizm spektrum bozukluğu, asperger sendromu, down sendromu ve daha birçok özel eğitim alan bireyle çalıştım. Daha sonrasında İstanbul Kent Üniversitesi yüksek lisans programı olan Klinik Psikoloji bölümüne başladım. Bu süreçte rehabilitasyondan ayrılıp bireysel terapi hizmeti vermeye ve özel eğitimli bireylerle ofisimde ya da sosyal alanlarda çalışmalar yapma imkanı buldum. Şu anda aktif olarak terapi hizmeti vermektey..


Ezgi Vurkan

Ezgi Vurkan

Zonguldak / Çaycuma

Merhaba, ben psikolog Ezgi Vurkan. Lisans eğitimimi ODTÜ Psikoloji Programında onur öğrencisi olarak tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimime devam etmekteyim. Lisans döneminde Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde klinik psikoloji stajımı tamamladım. Ek olarak, halen PsikoEvim Psikoloji Merkezinde klinik psikoloji stajımı ve bu staj kapsamında süpervizyon eğitimimi sürdürmekteyim. Aldığım eğitimler doğrultusunda genç yetişkin ve yetişkinlere Bilişsel Davranışçı Terapi ekolü ışığında online psikoterapi hizmeti vermekteyim. Ek olarak, Dr. Nevin Dölek tarafından verilen Yas Danışmanlığı Yöntem ve Teknikler eğitim..


Kaan Menteş

Kaan Menteş

Manisa / Akhisar

Merhaba ben Kaan.16 Kasım 1998 doğumluyum.Akhisar/Manisa'da doğdum.Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Psikoloji bölümünü tamamladım. 8 dönemlik eğitim hayatımda 3 kez onur belgesi almaya hak kazandım.Üniversite hayatım boyunca çeşitli konferanslara ve kulüp etkinliklerine katıldım. 2021 yılı Haziran ayında mezun oldum. Hem üniversitede hem de mezun olduktan sonra çeşitli eğitimler almaya devam ediyorum.Sizlerle iletişim halinde olmaktan şeref duyarım.  SERTİFİKALAR VE KURSLAR • Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI) Uygulayıcı Eğitimi- Yetişkinlerde İlk Görüşme Teknikleri • Çocuklarda Resim Analizi Psiko-Pedagojik Yorumlama • Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi • Çözüm Odaklı Terapi..


Güneş Ceylan

Güneş Ceylan

İstanbul / Maltepe

Maltepe Üniversitesi Psikoloji lisans mezunuyum. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi'nde Çocuk Gelişimi eğitimime devam ediyorum. Bütün kariyer planım çocuklar üzerine. 4 sene bir özel eğitim kurumunda gönüllü stajyerlik yaptım. Okulumun zorunlu stajını Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tamamladım. Tüm bunların yanında Sokakta Yaşayan ve Çalışan Çocuklar (SOYAÇ) Projesinde gönüllü olarak çalışmalar yapıyorum. Öğrencilik hayatımda 3 özel gereksinimli öğrenciye ve 2 normal gelişim gösteren öğrenciye İngilizce özel ders verdim. Gönüllü gittiğim özel eğitim kurumunda da gelişimini birebir takip ettiğim 2 öğrencim vardı ve kardeşim gibiydiler. Çocuklarla iletişimime güvendiğim için..


Tuğçe Güleç

Tuğçe Güleç

İstanbul / Gaziosmanpaşa

Merhabalar, Ben Psikolog Tuğçe Güleç. 2016 yılında başladığım FMV Işık Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2019 yılında onur derecesiyle tamamladım. Üniversite eğitimim boyunca çeşitli projelerde görev aldım. Aynı zamanda mesleki anlamda gelişimimi sağlayan eğitim ve seminerlere katıldım. Mezun olduğum dönemden bugüne farklı danışmanlık merkezlerinde stajyer ve asistan psikolog olarak görev aldım. Özellikle çocuk ve ergen görüşmelerini aktif olarak sürdürdüm. Çeşitli test ve envanterleri gereksinime göre terapi süreci içerisinde uygulamaktayım. Değişen dünyayla birlikte kendimi geliştirmek adına mesleki eğitimlere katılmakla birlikte online olarak danışan görmekteyim.


esra dogan

esra dogan

Bursa / Nilüfer

Merhaba, ben psikolog Esra Doğan. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdim. Lisans hayatım boyunca pek çok kurum ve kuruluşta gönüllü olarak çalıştım. Klinik psikoloji stajımı Çorum Devlet Hastanesi, Psikiyatrist Dr. Süleyman OFLU” gözcülüğünde gerçekleştirdim. Psikiyatri servisinde yatan hastalarla, bağımlılarla görüşmeler ve grup terapileri etkinliklerine katılım gerçekleştirdim. Psikolog ve Aile Danışmanı olarak hizmet veriyorum. Bireysel terapi ve çift terapisi için başvurabilirsiniz. Seanslara yönelik tüm sorularınızı cevaplamam için benimle iletişime geçebilirsiniz.


Mutlu Müşteriler
Yiğit D.

Psikolog 12/10/2021

Hastane de çok fazla tedavi altında kaldığım için psikolojim bozulmuştu. Davranışlarımı ve hareket etme biçimlerini inceledi. Öğrendiği bilgi ve beceriler ile nedenleri açıklayıp çözüm üretmeye çalıştı. Söylediği üretimler sayesin..

Dilara Y.

Psikolog 06/10/2021

Eşimden boşandığım için zor günler geçiriyordum. Aklım fazlasıyla gidip gelmekteydi. Bu yüzden bir anca bu psikolojiden kurtulmam için Psikolog Nilay hocaya gittim. Kendisi öğrendiği tespit ettiği bilgileri öğrenip çözüm üretmeye..

Zelal S.

Psikolog 29/09/2021

Son zamanlarda yaptığım kaza hep gözümün önüne geliyordu. Durup dururken dalıyorum kimseyi duymuyorum. Psikolojimin gittikçe bozulduğunu hissettim. Daha fazla ilerlemeden psikolog Damla hoca çok yardımcı oldu. Başka iyi şeyleri dü..

Sultan A.

Psikolog 23/09/2021

Her şeyi çok fazla stres yaptığım için ve o stresler kötü günümü düşündürdüğü için psikolojim alt üst oldu. Bunun için psikolog Ceyda hanım bütün sorunumu ortadan kaldı. Seansları çok güzel ve olumlu geçti. Söylediği sözler ve kon..

Gürkan D.

Psikolog 27/07/2021

Geçimsizlik yüzünden yaşama isteğim kaçmıştı. Bu git gide intihar etmeye gitmeye başlarken hayatıma yeni renk katan Birgül hanım ile görüştüm. Kendisi bir kaç seans sonra beni kendime getirdi. Söyledikleri ve uyguladıkları o kadar..

Psikolog Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Psikolog Doktor

İnsan duygu ve davranış sorunlarıyla ilgilenen psikologlar üniversitelerin psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra bu unvanı alır. Psikolog doktorlar ise dört yıllık lisans sonrası doktora yaparak bu unvanı alır. Psikologlar ilaç tedavisi uygulama yetkisine sahip değildir. Psikoterapi yöntemleriyle sorunların üstesinden gelinmesine yardımcı olurlar. Psikolog ve psikiyatrist arasında hem eğitim hem de yaklaşım açısından fark vardır. Psikiyatristler tıp fakültesinden mezun olur psikologlar ise sosyal bilimler fakültelerinden mezun olur. Psikolog doktoru nasıl olunur diye sorarsak psikoloji bölümünü bitirdikten sonra yüksek lisans ve doktora yaparak doktor olunabilir diyebiliriz. Duygu ve davranış sorunlarının altında psikolojik sıkıntılar, sosyolojik baskılar olabilir. Psikolog desteği almak sorunların ardındaki perde arkasını görmeyi ve sorunları doğru yöntemlerle çözmeyi sağlar. Uzman sistemimizde uzman psikolog doktorlara kolaylıkla ulaşabilir, ihtiyacınız olan uzmanı kolay şekilde seçebilirsiniz.

Psikolog Doktorlar Hangi Hastalıklarla İlgilenir?

Psikolog doktorları insan duygu ve davranışlarındaki tüm sorunlarla ilgilenir. Depresyon, ankisiyete, sosyal fobi, travma sonrası bozukluk, yeme bozuklukları gibi hastalıklarda psikolog desteği alınabilir. Klinik psikologlar başlangıç aşamasında akıl hastalıklarını önleyebilmek için tedavi uygulayabilir. Psikolog doktoru hangi hastalıklara bakar sorusu da hastanelerdeki klinik psikologlar açısından değerlendirilmelidir. Lisans mezunu psikologlar sadece rehberlik yapabilir. Hastalık teşhisi ya da tedavisi yapamaz. Klinik psikologlar ruh sağlığı sorunlarını teşhis etmek için testler uygulayabilir. Psikolog doktoru ne yapar sorusu da eğitim farkına göre değerlendirmelidir. Psikolog doktor yüksek lisans ve doktora yaparak klinik psikolog unvanıyla psikolojik sorunların teşhis ve tedavisinde rol alabilir. Uzman sistemimizde çocuklarınız için ihtiyaç duyacağınız uzman pedagog seçeneklerine de ulaşabilir. Evinize yakın seçenekleri değerlendirerek, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Psikolog Desteği Neden Önemlidir, Psikologlardan Destek Almaktan Çekinmeyin!

Ruh sağlığı da fiziksel sağlığımız gibi bozulabilir. Psikolog desteği almak herhangi bir hastalıkta doktora gitmek gibi algılanmalıdır. Psikolog desteği almaktan kesinlikle çekinmemelisiniz. Psikologlar insan duygu ve davranışları konusunda uzmandır. Yaşadığınız sorunların asıl nedenlerini keşfetmenizde size yardımcı olur. Atlatamadığınız problemler olduğunda psikolog desteği almak sağlığınız için önemlidir. Psikolog doktorları devlet hastaneleri, özel hastaneler, psikolojik danışmanlık merkezlerinde hizmet verdikleri gibi özel kliniklerinde de hizmet verirler. Psikolog desteği almak için online psikoterapi seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Psikologla sorunlarınızı rahatlıkla konuşabilirsiniz. Psikologdan destek almaktan kesinlikle çekinmeyin. Uzman Deposu’nda karşınıza çıkan psikologlardan profesyonel destek alabilirsiniz. Ruh sağlığının da fiziksel sağlığınız gibi zaman zaman bozulabileceğini ve tedavi edilebileceğini bilmelisiniz.

1

En iyi Psikolog Doktorları Nasıl İnceleyebilirim?

Tanınmış, başarılı, güvenilir psikolog doktor arıyorsanız uzman sistemimizde arama yapabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi psikologları uzman sistemimizde karşınıza çıkar. Karşınıza çıkan psikologların detaylı şekilde eğitimlerini, başarılarını inceleyebilirsiniz. Psikolog seçiminizi yaparken en iyiler arasından seçim yapma şansınız olur. En iyi psikologlar İstanbul Avrupa yakası seçeneklerini akıllı arama kolaylığı ile tek tıkla görebilirsiniz. Uzman sistemimizde yer alan psikologların hakkında yapılan yorumları da inceleyebilirsiniz. En doğru seçimi yapmak için psikolog tavsiye ediyorum diyen kişilerin deneyimlerini değerlendirebilirsiniz. En iyi psikolog tercihini Uzman Deposu çok yönlü değerlendirme olanaklarıyla yapabilirsiniz.
2

Psikolog Ücretleri Ne Kadardır İyi Fiyatla Başarılı Psikolog Bulabilir Miyim?

Uzman sistemimizin en avantajlı olanaklarından biri fiyat teklifiyle en iyi fiyatı bulmaktır. İstanbul psikolog fiyatları arasında en uygun fiyatı sunan başarılı psikologların tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Devlet hastanelerinde de klinik psikolog desteği sunulmaktadır. Ücretsiz psikolog arıyorsanız devlet hastanelerine bakabilirsiniz. Ancak sizinle yakından ilgilenecek, sorunlarınızı çözerken sadece size zaman ayırabilecek uzman psikolog arıyorsanız özel psikolog hizmetlerine bakmalısınız. Psikolog randevu devlet hastanelerinde internet üzerinden alınabiliyor. Ancak devlet hastanelerinde psikologlar çok fazla hastaya baktığı için gereken zamanı hastaya ayıramayabiliyor. Uzman sistemimizdeki başarılı psikologlardan fiyat teklifi alarak iyi fiyatla uzman psikolog desteğinden yararlanabilirsiniz. Psikolog ücretlerini karşılaştırmak için uzman sistemimizdeki psikologlardan teklif alabilirsiniz. Sistemimizde ihtiyaç duyduğunuz her hizmete özel seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Diyetisyen desteğinden özel derse, tadilattan nakliyeye kadar birçok hizmette her zaman en iyi uzmanlara en iyi fiyat seçenekleri ile ulaşırsınız.
3

Bulunduğum Şehirdeki En iyi Psikologlara Nasıl Ulaşırım?

Yaşadığınız ildeki en iyi psikologlara uzman sistemimizde il bazlı arama yaparak ulaşabilirsiniz. Konya psikolog doktorları olarak arama yaparsanız Konya genelinde başarısıyla öne çıkan psikologları inceleyebilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde size yakın olan başarılı psikologları kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Eğitimlerini, hizmet detaylarını inceleyebilirsiniz. Eskişehir’de psikolog arıyorsanız Eskişehir psikolog doktorları araması yapabilirsiniz. Yaptığınız aramada karşınıza çıkan psikologları danışanların yorumlarına bakarak daha iyi değerlendirebilirsiniz. Nerede olursanız olun Uzman Deposu akıllı arama sistemiyle bulunduğunuz şehirdeki en iyi psikologları bulabilirsiniz. Elazığ psikolog doktorları diye arama yaparsanız Elazığ genelinde popüler psikologları inceleme şansınız olur.