108 Psikolog hizmet vermeye hazır

Psikolog

4 Psikolog Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
108 Psikolog hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Rana İrem Güler

Rana İrem Güler

İstanbul / Kadıköy

Unvanlar: Klinik psikolog, Aile danışmanı, Nöropsikolog İlgilendiği Yaş Aralığı 18-65 Eğitim • Üniversite: ODTÜ Üniversitesi, Psikoloji Bölümü (Tam Burslu, Onur Öğrencisi) • Yüksek Lisans: Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Klinik Psikoloji (Yüksek Onur Öğrencisi) İstinye Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sinirbilim (Onur Öğrencisi) Sertifikalar ve Diğer Eğitimler: • Bilişsel Davranışçı Terapi Kuram ve Uygulama Eğitimi- Prof. Dr. Mehmet Z. Sungur • Aile Danışmanlığı Eğitimi- Yıldız Teknik Üniversitesi (450 saat/30 saat süpervizyon) • Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi- Doç. Dr. Nevin Dölek • Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi Eğitimi- Prof. Dr.Gök..


Timuçin Ata Şenses

Timuçin Ata Şenses

İzmir / Karşıyaka

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Lisans bölümünden mezun oldu. Ege Üniversitesi BATI Enstitüsünde Bağımlılık Danışmanlığı Yüksek Lisans eğitimi boyunca, Bambu, Yardım Sevenler Derneği gibi çeşitli sivil toplum kuruluşlarında psikolojik destek profesyoneli olarak görev yaptı. Ege Üniversitesinde 450 saatlik "Aile Danışmanlığı" Eğitimi aldı. Okul öncesi, ortaokul ve lise kademesinde özel okullarda görev yaptı. Halen İzmir/Karşıyaka' da kendi ofisinde bilişsel davranışçı temelli bireysel psikolojik danışmanlık ve özel okullara/iş yerlerine kurumsal danışmanlık hizmetleri vermektedir. ​ Ergen(12-20) ve Yetişkinler ile çalışmaktadır. Çalışma Alanları Ergen..


Eminterapi Merkezi

Eminterapi Merkezi

Ankara / Çankaya

2019 yılında EMİN TERAPİ, EVLİLİK ve EĞİTİM MERKEZİ’nin kurulumunda bulunarak hem öğrenci yetiştirme, hem özellikle halkımızın ruh sağlığı konusunda hassasiyetinin arttırılmasında dinamik, çalışkan ve üretken bir ekiple beraber ciddi çalışmalar içinde bulunmaktayız. ALDIĞIM EĞİTİMLER Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler (Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik) 1992 Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Psikoloji Bölümü 1999 Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü PDR Anabilim Dalı Yüksek Lisans Yakın Doğu Üniversitesi Sosyal bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans 2019 Bilişsel Terapi (Doç. Dr. Hakan TÜRKÇAPAR'dan)..


İlbey UÇAR

İlbey UÇAR

Kütahya / Merkez

İlbey UÇAR İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji bölümünde burslu olarak lisans eğitim hayatına başlamıştır. Öğrenim hayatı süresince; Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Hayat Vakfı gibi stklarda ara vermeden gönüllü olarak çalışmıştır. Eyüp Çocuk Yuvasında Yetim bireyler ile gönüllü olarak etkinliklerde bulunarak sivil toplum sorumluluklarını yerine getirmiş aynı zamanda alanında kendini geliştirmiştir. Bu süreçte "Geç Değil" projesi kapsamında avrupa yakasında 12 lise ile MEB bakanlığının izinleri doğrultusunda motivasyonel görüşme çalışmaları yapmıştır. Lisans eğitiminin son senesinde MEVA özel hastanesinin çocuk psikiyatrisinde oyun terapisi ve çocuk psikolojisi üzerine asistan..


müge ertürk berber

müge ertürk berber

İstanbul / Ataşehir

Uzman klinik psikologum . Özel eğitim , öğrenme güçlüğü , dikkat eksikliği , sınav kaygısı , kaygı sorunları , boşanma öncesi ve sonrası durumlar, dürtü kontrol sorunları , eğitimsel koçluk hizmetleri vermekteyim. Ev ve ofis ve online çalışıyorum. Bilişsel ve Davranışçı Terapi Eğitimi-Hakan Türkçapar( 42 saat) Deneyimsel Oyun Terapisi-Byron ve Carol Norton (1.ve2.düzey eğitimleri) Çocuk Merkezli Oyun Terapisi-Nisan Danışmanlık (1.düzey eğitimi) Vaka Analizleri –Yard.Doç.Alper Şahin Çocuk ve resimleri-Psikolog İlknur Kurt İstanbul Psikodrama Enstitüsü Lisans Öğrencileri Psikodrama Grup Çalışması 06.07 (50saat)) T.C Maltepe Üniversitesi Fen- Edebiyat Fakültesi Psikolojiyi Yeniden Düşü..


Şule Sepin İçli

Şule Sepin İçli

Ankara / Çankaya

KİŞİSEL BİLGİ NOTU 1988 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. 1992-2012 tarihleri arasında Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğüne (SHÇEK) bağlı kuruluşlarda psikolog olarak çalıştım ve emekli oldum. Emeklilikten sonra çeşitli özel sosyal hizmet kuruluşunda ve uluslararası kaynaklı projelerde çalıştım. SHÇEK’te, özellikle de toplum merkezlerinde çalıştığım sırada 0-18 Yaş Aile Eğitimi ve Kadının İnsan Hakları Eğitimi programlarında eğitimci olarak görev aldım ve çok sayıda grup çalışması yaptım. Bu çalışmalarda, grupla çalışma konusunda deneyim kazandım. Stres yönetimi, öfkeyle başa çıkma, travmayla başa çıkma vb. konulard..


İrem Bektaş

İrem Bektaş

Ankara / Çankaya

Merhaba, ben Psikolog İrem Bektaş. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. Lisans hayatım boyunca çeşitli staj ve iş deneyimlerim oldu. Hepimizin Kırmızı Oda, Camdaki Kız, Masumlar Apartmanı gibi dizilerden kendisini tanıdığımız Dr. Gülseren Budayıcıoğlu hocamın Madalyon Psikiyatri Kliniğinde Stajyer Psikolog olarak çalıştım. Ardından, Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma hastanesinde görev yaptım. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde Psikoloji bölüm başkanlarının yürütmüş olduğu çalışmada stajyer öğrenci olarak yer aldım. İlgilendiğim konular arasında çocuk ve ergen problemleri, kimlik karmaşası, dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite, ebeveynle..


Şe

Şenay esen

Antalya / Konyaaltı

İstanbul Üniversitesinden mezun olduktan sonra görev aldığı yıllar içinde yetişkinlerde görülen öfke ,kaygı ,depresyon, fobi, Obsesif kompulsif bozukluklar,travma sonrası stres bozuklarında görülen kişinin hayatını olumsuz yönde etkileyen sorunlara yönelik bilişsel Davranışçı terapi, şema terapi, EMDR terapi, kısa süreli çözüm odaklı terapi ekolleriyle çift danışmanlıklarında Gottman çift terapisi , duygu odaklı çift terapi ekolleriyle çalışmalarına devam etmektedir. çocuklarda gelişim takipleri, davranış sorunları yaşayan çocukların değerlendirilmesi, okula uyumda psikolojik destek çalışmaları, ders başarısında akademik güçlendirme çalışmalarında bulundu. Antalya Güllük Çocuk Sağlığı Merkez..


NG

Nursima Göraler

İzmir / Buca

Ben Nursima Göraler. Dokuz Eylül Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2021 yılında "3,80" genel akademik not ortalaması ile bölüm birincisi, fakülte üçüncüsü olarak mezun oldum. Beş yıllık lisans eğitimim süresince güçlü ve donanımlı bir teorik eğitim altyapısı kazandım. Eğitim sürecim içerisinde araştırma, proje geliştirme, öz motivasyon, yaratıcılık, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. Lisans eğitimimin son yılında 24 oturumluk "Aile danışmanlığı" eğitimini aldım ve sertifika kazandım. 2019-2020 eğitim öğretim yılında "Erasmus+ öğrenci değişim programı"na katılarak Yunanistan'da "Aristotle University of Thessaloniki" üniversitesinde eğitim gördüm. Böylec..


Hilal Erkuş

Hilal Erkuş

Antalya / Kaş

Hakkında Uzman Psikolog Hilal Erkuş, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lisans Eğitimini İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji Bölümünde tamamladıktan sonra Yüksek Lisans Eğitimini İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Aile Danışmanlığı ve Eğitimi bölümünde tezli ve bölüm birincisi olarak tamamlamıştır. Yurt dışında Psikoloji alanında çeşitli araştırmalarda bulunmuş ve bilimsel çalışmalarda yer almıştır. Uzun bir süre İstanbul'da psikolog olarak çalıştıktan sonra Anka Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezinde Psikoterapist olarak çalışmıştır. Vuslat TV kanalında psikoterapiyle ilgili olan "Psikiyatri Gündemi" isimli programda Psikiyatrist Reşat Önal'a eşlik etmiştir...


Levent dokuzer

Levent dokuzer

Niğde / Merkez

Merhabalar ben Levent DOKUZER. Lisans eğitimimi Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji bölümünde Şeref derecesi ile tamamladıktan sonra Yüzüncü Yıl Üniversitesinde Yüksek Lisans yaparak uzmanlığımı aldım. 2013 yılından itibaren alanda aktif olarak çalışarak danışan görmekteyim. Ergen ve yetişkinler ile birebir/ grup terapileri, evlilik ve eş secimi danışmanlığı , aile çift terapisi, cinsel terapi, boşanma dönemi ve sonrası danışmanlık, psikolojik testler, anksiyete, depresyon, kisilik bozuklukları, özgüven ve iletişim sorunları, uyku problemleri, tükenmişlik sendromu uzerine çalışmalar, duygu durum bozuklukları, panik atak, OKB/takıntı, alkol-madde ve internet bağımlılıkları, yas ve yas..


ÖM

Özgül Mermer

Kayseri / Kocasinan

Uzman Psikolog Özgül Mermer İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Kayseri’de tamamladı. İstanbul Okan Üniversitesi psikoloji bölümünü kazandı ve psikoloji lisans eğitimi boyunca 3 ayrı yerde staj yapma imkanı buldu. İstanbul Okan Üniversitesi ve Doğuş Üniversitesi psikoloji günlerine katılarak edindiği bilgileri pekiştirme fırsatı buldu. Kayseri denetimli serbestlik müdürlüğünde stajyer psikolog olarak görev yaptı ve burada adli bilimler alanını da gözlemleme fırsatı buldu. Ayrıca TMS Klinik Psikiyatr ve Psikoloji Merkezi’nde klinik odaklı stajyer psikolog olarak stajını tamamladı ve klinik anlamda değerli tecrübeler edindi. Bununla birlikte, İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi’nde de stajyer ps..


Sena Nur Özdemir

Sena Nur Özdemir

İstanbul / Bağcılar

Psikolog Sena Nur Özdemir, İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. İstanbul Medipol Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirmiştir. Bölümünü %100 burs ile İngilizce dilinde okumuştur. Lisans eğitimi sırasında stajlar yaparak ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü hizmetler vererek kendini geliştirmeyi amaçlamıştır. Lisans eğitimi sırasında Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Stajyer Psikolog olarak görev almıştır. Hastanede yatılı tedavi gören hastaları klinik ortamda gözlemlemiş, hasta-doktor görüşmelerine gözlemci olarak katılarak deneyim kazanmıştır. Bu esnada birçok psikiyatrist ve psikolog ile çalışma fırsatı bulmuş, deneyimleri hakkında bilgi edinmiştir. Aynı zamanda Psik..


EK

Emin KOMŞAL

Denizli / Merkezefendi

Psikolog Emin KOMŞAL,1973 Denizli'de dünyaya gelmiştir. İlk öğrenimini kendi köyünde tamamlamıştır. Orta okul ve Lise yıllarını Yatılı olarak Isparta Gönen Öğretmen Lisesi'nde iyi derece ile tamamlamıştır. Lise yıllarında psikoloji derslerine ilgi duymuş ve 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünü kazanmıştır. Üniversiteden mezuniyeti sonrasında çeşitli eğitim kurumlarında rehber ve psikolojik danışman olarak görev yapmıştır. İnsan psikolojisine olan ilgisi daha da derinleşerek devam ettirmiş 2009 yılında Psikoterapi Enstitüsü'nde Bütüncül Psikoterapi Eğitimine başlamış ve 3 yıl süren eğitimini tamamlamıştır. 2016 Yılında Klinik Psikolojide yüksek lisans eğitimini tamamlamış..


Merve Adanur

Merve Adanur

İstanbul / Esenyurt

Merhaba, Merve Adanur. Klinik psikoloğum. Bahçeşehir Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden 2012 de %100 ÖSYM bursu ile mezun oldum. 2015 e kadar özel bir şirkette endüstriyel psikolog olarak görev aldım. 2022 senesinde Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programından mezun oldum. Özel bir okulda hala okul psikoloğu olarak ergen grupla çalışmalarımı yürütüyorum. Aynı zamanda bağımsız olarak son 2 yıldır aktif danışan görmekteyim. Aldığım Eğitimler: Her Psikoterapistin Bilmesi Gereken 10 Teknik- Doç. Dr. Itır Tarı Cömert Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi- Nevin Dölek Bilişsel Davranışçı Terapi- Doç. Dr. Itır Tarı Cömert ISST Şema Terapi- Klinik Psk...


Ali İhsan ÖZTÜRK

Ali İhsan ÖZTÜRK

Eskişehir / Tepebaşı

PSİKOLOG ALİ İHSAN ÖZTÜRK Ali İhsan ÖZTÜRK Eskişehir’de doğmuştur. İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünde zorunlu stajını yapmıştır. İstanbul’da psikolojik danışma merkezinde gönüllü olarak staj yapmıştır. Üniversite sürecinde arama kurtarma kulübü kurucu başkanlığını yapmıştır. Afet öncesi sonrası psikolojisi ile ilgilenmektedir. Gençlik ve Spor Bakanlığında lider olarak görev almaktadır. Eskişehir’de özel kolejde Okul Psikoloğu olarak çalışmıştır. Limanım Psikolojik Danışmanlık Eskişehir merkez olmak üzere İstanbul da hizmet vermektedir. Oyun Terapisi, hizmeti vermektedir. Objektif, Projektif testl..


Elif Özlem Cebeci

Elif Özlem Cebeci

İzmir / Çiğli

Ben psikolog Elif Özlem Cebeci. İzmir Bakırçay Üniversitesi Psikoloji bölümünü yüksek onur derecesiyle bitirdim. 1.5 yıl boyunca TPÖÇG bünyesinde üniversite temsilciliği görevini yürüttüm. Aktif olarak Kızılay ve AFAD bünyesinde afet ve felaket durumlarında gönüllü psikolog olarak çalışmaktayım. Kayseri Şehir Hastanesi'ne bağlı Adli Psikiyatri Hastanesi, Çocuk Psikiyatri , Yetişkin Psikiyatri ve Psikoterapi bölümlerinde klinik stajımı, bir özel eğitim kurumunda ise gelişim alanındaki stajını tamamladım. Çocuk-Ergen ve Yetişkinlerle çalışmaktayım. Bireysel yüz yüze ve online Terapi hizmeti vermekteyim. Seanslarımda Bilişsel Davranışçı Terapi Ekolü çerçevesinde tedavi formülasyonları oluşturm..


İZEL ŞAHİN

İZEL ŞAHİN

İstanbul / Ümraniye

Merhabalar, ben Psikolog & Aile danışmanı Fatma İzel ŞAHİN. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünü derece ile bitirdikten sonra Maltepe Üniversitesi Gelişim Psikoloji yüksek lisansına başladım. Masal ve oyun terapisi eğitimleri, pedagojik formasyon, çocuk ve ergenler için Objektif Testler Eğitimi ve Çocuk Resim Analizi eğitimi, enneagram eğitimi, istismar tanı ve müdahale eğitimi Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi vb. eğitimlerim bulunmaktadır. Anaokulu ve lise iş tecrübem mevcuttur. Uzmanlığımın çocuk ve ergenler üzerine olmasını yanında Aile Danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Aldığım ve gelişmek adına almakta olduğum eğitimlerim doğrultusunda online olarak aktif danışan görmekte..


ME

Mehmet Ergül

İstanbul / Kağıthane

Uzman Psikolog Mehmet ERGÜL, psikoloji lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Sonrasında İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji yüksek lisans programını 2019 yılında bitirerek uzmanlığını almıştır. Lisans eğitimi sırasında Şişli Etfal Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde stajını tamamlamıştır. Askerliğini Psikolog Asteğmen olarak Edirne’de tamamlamıştır. Burada başta bağımlılık ve kaygı bozukluğu olmak üzere birçok konuda askerlere destek sağlamıştır. Bilişsel-Davranışçı Terapi eğitimini Prof. Dr. M. Hakan Türkçapar’dan almıştır. Yetişkin ve gençlere bireysel psikoterapi hizmeti vermektedir. Eğitim ve Sertifikalar Bilişsel Davranışçı Terap..


LY

Lal Yazır

İstanbul / Bakırköy

Merhabalar, Psikolojide uzmanlık serüvenime İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Psikoloji bölümünü İngilizce okuyarak başladım. Lisans hayatımın 2. senesinde Beslenme ve Diyetetik bölümüyle çift anadal programına başladım. 2020 Haziran'da her iki bölümden mezun oldum. Lisans hayatımda Koç Üniversitesi Hastanesi, Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi, İstanbul FTR Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bulundum. Mezuniyetimin ardından Dual Eğitim ve Danışmanlık Merkezi'nde gönüllü stajyerlik yaptım. Bilişsel Davranıışçı Terapi Eğitimlerimi tamamladım. Ardından Aile Danışmanlığı Eğitim Programı'na b..


Mutlu Müşteriler
Büşra Z.

Psikolog 21/07/2022

Psikolog Seher hanım sıkıntılarımı çok iyi bir şekilde dinleyip çözüm buldu. Evliliğim başka bir kadın yüzünden bitti ve bu psikoloji beni bitirmişti. Beni eski Halime döndüren ve benden daha önemli bişey olmadığını farkına vardır..

Melike M.

Psikolog 07/07/2022

Psikolog Burcu hanım sayesinde yaşadığım acılı günleri unutmaya ve geride bırakmaya başladım. Annem vefat edince biraz psikolojim alt üst olmuştu. Bir şekilde hayatım devam ettiğini gösteren konuşmaları hem beni rahatlattı hem de..

Kadir B.

Psikolog 26/06/2022

Eşimden boşandığım için psikolojim alt üst durumdaydı. Toparlanmalar değildi. Psiklog uzmanı Gül hanım toparlanmama yardımcı oldu. Verdiği tavsiyeler konuşmalar gerçektende etki yarattı. Sayesinde şuan eskisi gibi olmaya başladım...

Rabia M.

Psikolog 18/06/2022

Psikolog uzmanı Sedef hanım birçok sorunlarıma çözüm buldu. Bir şeyi çok düşünüyordum ve takıntı yapıyordum. Bu durum git gide kötüleşmeye başladı. En son çare Sedef hanım ile görüştüm. Tedaviler ve yaptığı konuşmalar çok hoşuma g..

Savaş E.

Psikolog 10/06/2022

O kadar altüst durumdaydım ki Psikoloji ve Ruh bilimi, davranışı ve zihnim bitik durumdaydı. Bilinçli ve bilinçsiz olayların yanı sıra daha çok duygu ve düşünceyi engelledi. Tam o sırada Pskilog Caner bey ile tanıştım. Kısa sürede..

Psikolog Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Psikolog Doktor

İnsan duygu ve davranış sorunlarıyla ilgilenen psikologlar üniversitelerin psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra bu unvanı alır. Psikolog doktorlar ise dört yıllık lisans sonrası doktora yaparak bu unvanı alır. Psikologlar ilaç tedavisi uygulama yetkisine sahip değildir. Psikoterapi yöntemleriyle sorunların üstesinden gelinmesine yardımcı olurlar. Psikolog ve psikiyatrist arasında hem eğitim hem de yaklaşım açısından fark vardır. Psikiyatristler tıp fakültesinden mezun olur psikologlar ise sosyal bilimler fakültelerinden mezun olur. Psikolog doktoru nasıl olunur diye sorarsak psikoloji bölümünü bitirdikten sonra yüksek lisans ve doktora yaparak doktor olunabilir diyebiliriz. Duygu ve davranış sorunlarının altında psikolojik sıkıntılar, sosyolojik baskılar olabilir. Psikolog desteği almak sorunların ardındaki perde arkasını görmeyi ve sorunları doğru yöntemlerle çözmeyi sağlar. Uzman sistemimizde uzman psikolog doktorlara kolaylıkla ulaşabilir, ihtiyacınız olan uzmanı kolay şekilde seçebilirsiniz.

Psikolog Doktorlar Hangi Hastalıklarla İlgilenir?

Psikolog doktorları insan duygu ve davranışlarındaki tüm sorunlarla ilgilenir. Depresyon, ankisiyete, sosyal fobi, travma sonrası bozukluk, yeme bozuklukları gibi hastalıklarda psikolog desteği alınabilir. Klinik psikologlar başlangıç aşamasında akıl hastalıklarını önleyebilmek için tedavi uygulayabilir. Psikolog doktoru hangi hastalıklara bakar sorusu da hastanelerdeki klinik psikologlar açısından değerlendirilmelidir. Lisans mezunu psikologlar sadece rehberlik yapabilir. Hastalık teşhisi ya da tedavisi yapamaz. Klinik psikologlar ruh sağlığı sorunlarını teşhis etmek için testler uygulayabilir. Psikolog doktoru ne yapar sorusu da eğitim farkına göre değerlendirmelidir. Psikolog doktor yüksek lisans ve doktora yaparak klinik psikolog unvanıyla psikolojik sorunların teşhis ve tedavisinde rol alabilir. Uzman sistemimizde çocuklarınız için ihtiyaç duyacağınız uzman pedagog seçeneklerine de ulaşabilir. Evinize yakın seçenekleri değerlendirerek, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Psikolog Desteği Neden Önemlidir, Psikologlardan Destek Almaktan Çekinmeyin!

Ruh sağlığı da fiziksel sağlığımız gibi bozulabilir. Psikolog desteği almak herhangi bir hastalıkta doktora gitmek gibi algılanmalıdır. Psikolog desteği almaktan kesinlikle çekinmemelisiniz. Psikologlar insan duygu ve davranışları konusunda uzmandır. Yaşadığınız sorunların asıl nedenlerini keşfetmenizde size yardımcı olur. Atlatamadığınız problemler olduğunda psikolog desteği almak sağlığınız için önemlidir. Psikolog doktorları devlet hastaneleri, özel hastaneler, psikolojik danışmanlık merkezlerinde hizmet verdikleri gibi özel kliniklerinde de hizmet verirler. Psikolog desteği almak için online psikoterapi seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Psikologla sorunlarınızı rahatlıkla konuşabilirsiniz. Psikologdan destek almaktan kesinlikle çekinmeyin. Uzman Deposu’nda karşınıza çıkan psikologlardan profesyonel destek alabilirsiniz. Ruh sağlığının da fiziksel sağlığınız gibi zaman zaman bozulabileceğini ve tedavi edilebileceğini bilmelisiniz.

En iyi Psikolog Doktorları Nasıl İnceleyebilirim?

Tanınmış, başarılı, güvenilir psikolog doktor arıyorsanız uzman sistemimizde arama yapabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi psikologları uzman sistemimizde karşınıza çıkar. Karşınıza çıkan psikologların detaylı şekilde eğitimlerini, başarılarını inceleyebilirsiniz. Psikolog seçiminizi yaparken en iyiler arasından seçim yapma şansınız olur. En iyi psikologlar İstanbul Avrupa yakası seçeneklerini akıllı arama kolaylığı ile tek tıkla görebilirsiniz. Uzman sistemimizde yer alan psikologların hakkında yapılan yorumları da inceleyebilirsiniz. En doğru seçimi yapmak için psikolog tavsiye ediyorum diyen kişilerin deneyimlerini değerlendirebilirsiniz. En iyi psikolog tercihini Uzman Deposu çok yönlü değerlendirme olanaklarıyla yapabilirsiniz.

Psikolog Ücretleri Ne Kadardır İyi Fiyatla Başarılı Psikolog Bulabilir Miyim?

Uzman sistemimizin en avantajlı olanaklarından biri fiyat teklifiyle en iyi fiyatı bulmaktır. İstanbul psikolog fiyatları arasında en uygun fiyatı sunan başarılı psikologların tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Devlet hastanelerinde de klinik psikolog desteği sunulmaktadır. Ücretsiz psikolog arıyorsanız devlet hastanelerine bakabilirsiniz. Ancak sizinle yakından ilgilenecek, sorunlarınızı çözerken sadece size zaman ayırabilecek uzman psikolog arıyorsanız özel psikolog hizmetlerine bakmalısınız. Psikolog randevu devlet hastanelerinde internet üzerinden alınabiliyor. Ancak devlet hastanelerinde psikologlar çok fazla hastaya baktığı için gereken zamanı hastaya ayıramayabiliyor. Uzman sistemimizdeki başarılı psikologlardan fiyat teklifi alarak iyi fiyatla uzman psikolog desteğinden yararlanabilirsiniz. Psikolog ücretlerini karşılaştırmak için uzman sistemimizdeki psikologlardan teklif alabilirsiniz. Sistemimizde ihtiyaç duyduğunuz her hizmete özel seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Diyetisyen desteğinden özel derse, tadilattan nakliyeye kadar birçok hizmette her zaman en iyi uzmanlara en iyi fiyat seçenekleri ile ulaşırsınız.

Bulunduğum Şehirdeki En iyi Psikologlara Nasıl Ulaşırım?

Yaşadığınız ildeki en iyi psikologlara uzman sistemimizde il bazlı arama yaparak ulaşabilirsiniz. Konya psikolog doktorları olarak arama yaparsanız Konya genelinde başarısıyla öne çıkan psikologları inceleyebilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde size yakın olan başarılı psikologları kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Eğitimlerini, hizmet detaylarını inceleyebilirsiniz. Eskişehir’de psikolog arıyorsanız Eskişehir psikolog doktorları araması yapabilirsiniz. Yaptığınız aramada karşınıza çıkan psikologları danışanların yorumlarına bakarak daha iyi değerlendirebilirsiniz. Nerede olursanız olun Uzman Deposu akıllı arama sistemiyle bulunduğunuz şehirdeki en iyi psikologları bulabilirsiniz. Elazığ psikolog doktorları diye arama yaparsanız Elazığ genelinde popüler psikologları inceleme şansınız olur.

✅ Pisikolog Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Psikolog Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
DİĞER SAĞLIK VE GÜZELLİK HİZMETLERİ