108 Psikolog hizmet vermeye hazır

Psikolog

4 Psikolog Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
108 Psikolog hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Rana İrem Güler

Rana İrem Güler

İstanbul / Kadıköy

Unvanlar: Klinik psikolog, Aile danışmanı, Nöropsikolog İlgilendiği Yaş Aralığı 18-65 Eğitim • Üniversite: ODTÜ Üniversitesi, Psikoloji Bölümü (Tam Burslu, Onur Öğrencisi) • Yüksek Lisans: Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Klinik Psikoloji (Yüksek Onur Öğrencisi) İstinye Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sinirbilim (Onur Öğrencisi) Sertifikalar ve Diğer Eğitimler: • Bilişsel Davranışçı Terapi Kuram ve Uygulama Eğitimi- Prof. Dr. Mehmet Z. Sungur • Aile Danışmanlığı Eğitimi- Yıldız Teknik Üniversitesi (450 saat/30 saat süpervizyon) • Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi- Doç. Dr. Nevin Dölek • Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi Eğitimi- Prof. Dr.Gök..


Serkan Tuğrul GÜNAY

Serkan Tuğrul GÜNAY

Kars / Merkez

Serkan Tuğrul GÜNAY 2008 yılında Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisans eğitimini yine Atatürk Üniversitesinde aldı. 15 yıldan beri Kars Merkezde Psikolojik Danışma hizmeti vermektedir. Meslekte geçirdiği 15 yıl boyunca yüzlerce kişiye yardımcı olmaya çalışmıştır. Yeditepe Üniversitesinden 464 saatlik eğitim sonrası Aile Danışmanlığı Sertifikasına sahiptir. Ayrıca başta Cinsel Terapi, Dil ve Konuşma Güçlüğü, Psikososyal Müdahale, Ergenlik Süreci ve Yönetimi olmak üzere 68 farklı eğitime (1 Haziran 2022 e kadar olanlar) katılıp sertifika almış ve birçok eğitim programında eğitici olarak eğitim vermiştir. Özellikle genç ye..


Timuçin Ata Şenses

Timuçin Ata Şenses

İzmir / Karşıyaka

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Lisans bölümünden mezun oldu. Ege Üniversitesi BATI Enstitüsünde Bağımlılık Danışmanlığı Yüksek Lisans eğitimi boyunca, Bambu, Yardım Sevenler Derneği gibi çeşitli sivil toplum kuruluşlarında psikolojik destek profesyoneli olarak görev yaptı. Ege Üniversitesinde 450 saatlik "Aile Danışmanlığı" Eğitimi aldı. Okul öncesi, ortaokul ve lise kademesinde özel okullarda görev yaptı. Halen İzmir/Karşıyaka' da kendi ofisinde bilişsel davranışçı temelli bireysel psikolojik danışmanlık ve özel okullara/iş yerlerine kurumsal danışmanlık hizmetleri vermektedir. ​ Ergen(12-20) ve Yetişkinler ile çalışmaktadır. Çalışma Alanları Ergen..


Eminterapi Merkezi

Eminterapi Merkezi

Ankara / Çankaya

2019 yılında EMİN TERAPİ, EVLİLİK ve EĞİTİM MERKEZİ’nin kurulumunda bulunarak hem öğrenci yetiştirme, hem özellikle halkımızın ruh sağlığı konusunda hassasiyetinin arttırılmasında dinamik, çalışkan ve üretken bir ekiple beraber ciddi çalışmalar içinde bulunmaktayız. ALDIĞIM EĞİTİMLER Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler (Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik) 1992 Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Psikoloji Bölümü 1999 Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü PDR Anabilim Dalı Yüksek Lisans Yakın Doğu Üniversitesi Sosyal bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans 2019 Bilişsel Terapi (Doç. Dr. Hakan TÜRKÇAPAR'dan)..


İlbey UÇAR

İlbey UÇAR

Kütahya / Merkez

İlbey UÇAR İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji bölümünde burslu olarak lisans eğitim hayatına başlamıştır. Öğrenim hayatı süresince; Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Hayat Vakfı gibi stklarda ara vermeden gönüllü olarak çalışmıştır. Eyüp Çocuk Yuvasında Yetim bireyler ile gönüllü olarak etkinliklerde bulunarak sivil toplum sorumluluklarını yerine getirmiş aynı zamanda alanında kendini geliştirmiştir. Bu süreçte "Geç Değil" projesi kapsamında avrupa yakasında 12 lise ile MEB bakanlığının izinleri doğrultusunda motivasyonel görüşme çalışmaları yapmıştır. Lisans eğitiminin son senesinde MEVA özel hastanesinin çocuk psikiyatrisinde oyun terapisi ve çocuk psikolojisi üzerine asistan..


müge ertürk berber

müge ertürk berber

İstanbul / Ataşehir

Uzman klinik psikologum . Özel eğitim , öğrenme güçlüğü , dikkat eksikliği , sınav kaygısı , kaygı sorunları , boşanma öncesi ve sonrası durumlar, dürtü kontrol sorunları , eğitimsel koçluk hizmetleri vermekteyim. Ev ve ofis ve online çalışıyorum. Bilişsel ve Davranışçı Terapi Eğitimi-Hakan Türkçapar( 42 saat) Deneyimsel Oyun Terapisi-Byron ve Carol Norton (1.ve2.düzey eğitimleri) Çocuk Merkezli Oyun Terapisi-Nisan Danışmanlık (1.düzey eğitimi) Vaka Analizleri –Yard.Doç.Alper Şahin Çocuk ve resimleri-Psikolog İlknur Kurt İstanbul Psikodrama Enstitüsü Lisans Öğrencileri Psikodrama Grup Çalışması 06.07 (50saat)) T.C Maltepe Üniversitesi Fen- Edebiyat Fakültesi Psikolojiyi Yeniden Düşü..


Şule Sepin İçli

Şule Sepin İçli

Ankara / Çankaya

KİŞİSEL BİLGİ NOTU 1988 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. 1992-2012 tarihleri arasında Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğüne (SHÇEK) bağlı kuruluşlarda psikolog olarak çalıştım ve emekli oldum. Emeklilikten sonra çeşitli özel sosyal hizmet kuruluşunda ve uluslararası kaynaklı projelerde çalıştım. SHÇEK’te, özellikle de toplum merkezlerinde çalıştığım sırada 0-18 Yaş Aile Eğitimi ve Kadının İnsan Hakları Eğitimi programlarında eğitimci olarak görev aldım ve çok sayıda grup çalışması yaptım. Bu çalışmalarda, grupla çalışma konusunda deneyim kazandım. Stres yönetimi, öfkeyle başa çıkma, travmayla başa çıkma vb. konulard..


İrem Bektaş

İrem Bektaş

Ankara / Çankaya

Merhaba, ben Psikolog İrem Bektaş. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. Lisans hayatım boyunca çeşitli staj ve iş deneyimlerim oldu. Hepimizin Kırmızı Oda, Camdaki Kız, Masumlar Apartmanı gibi dizilerden kendisini tanıdığımız Dr. Gülseren Budayıcıoğlu hocamın Madalyon Psikiyatri Kliniğinde Stajyer Psikolog olarak çalıştım. Ardından, Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma hastanesinde görev yaptım. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde Psikoloji bölüm başkanlarının yürütmüş olduğu çalışmada stajyer öğrenci olarak yer aldım. İlgilendiğim konular arasında çocuk ve ergen problemleri, kimlik karmaşası, dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite, ebeveynle..


Şe

Şenay esen

Antalya / Konyaaltı

İstanbul Üniversitesinden mezun olduktan sonra görev aldığı yıllar içinde yetişkinlerde görülen öfke ,kaygı ,depresyon, fobi, Obsesif kompulsif bozukluklar,travma sonrası stres bozuklarında görülen kişinin hayatını olumsuz yönde etkileyen sorunlara yönelik bilişsel Davranışçı terapi, şema terapi, EMDR terapi, kısa süreli çözüm odaklı terapi ekolleriyle çift danışmanlıklarında Gottman çift terapisi , duygu odaklı çift terapi ekolleriyle çalışmalarına devam etmektedir. çocuklarda gelişim takipleri, davranış sorunları yaşayan çocukların değerlendirilmesi, okula uyumda psikolojik destek çalışmaları, ders başarısında akademik güçlendirme çalışmalarında bulundu. Antalya Güllük Çocuk Sağlığı Merkez..


NG

Nursima Göraler

İzmir / Buca

Ben Nursima Göraler. Dokuz Eylül Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2021 yılında "3,80" genel akademik not ortalaması ile bölüm birincisi, fakülte üçüncüsü olarak mezun oldum. Beş yıllık lisans eğitimim süresince güçlü ve donanımlı bir teorik eğitim altyapısı kazandım. Eğitim sürecim içerisinde araştırma, proje geliştirme, öz motivasyon, yaratıcılık, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. Lisans eğitimimin son yılında 24 oturumluk "Aile danışmanlığı" eğitimini aldım ve sertifika kazandım. 2019-2020 eğitim öğretim yılında "Erasmus+ öğrenci değişim programı"na katılarak Yunanistan'da "Aristotle University of Thessaloniki" üniversitesinde eğitim gördüm. Böylec..


Hilal Erkuş

Hilal Erkuş

Antalya / Kaş

Hakkında Uzman Psikolog Hilal Erkuş, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lisans Eğitimini İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji Bölümünde tamamladıktan sonra Yüksek Lisans Eğitimini İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Aile Danışmanlığı ve Eğitimi bölümünde tezli ve bölüm birincisi olarak tamamlamıştır. Yurt dışında Psikoloji alanında çeşitli araştırmalarda bulunmuş ve bilimsel çalışmalarda yer almıştır. Uzun bir süre İstanbul'da psikolog olarak çalıştıktan sonra Anka Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezinde Psikoterapist olarak çalışmıştır. Vuslat TV kanalında psikoterapiyle ilgili olan "Psikiyatri Gündemi" isimli programda Psikiyatrist Reşat Önal'a eşlik etmiştir...


Levent dokuzer

Levent dokuzer

Niğde / Merkez

Merhabalar ben Levent DOKUZER. Lisans eğitimimi Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji bölümünde Şeref derecesi ile tamamladıktan sonra Yüzüncü Yıl Üniversitesinde Yüksek Lisans yaparak uzmanlığımı aldım. 2013 yılından itibaren alanda aktif olarak çalışarak danışan görmekteyim. Ergen ve yetişkinler ile birebir/ grup terapileri, evlilik ve eş secimi danışmanlığı , aile çift terapisi, cinsel terapi, boşanma dönemi ve sonrası danışmanlık, psikolojik testler, anksiyete, depresyon, kisilik bozuklukları, özgüven ve iletişim sorunları, uyku problemleri, tükenmişlik sendromu uzerine çalışmalar, duygu durum bozuklukları, panik atak, OKB/takıntı, alkol-madde ve internet bağımlılıkları, yas ve yas..


ÖM

Özgül Mermer

Kayseri / Kocasinan

Uzman Psikolog Özgül Mermer İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Kayseri’de tamamladı. İstanbul Okan Üniversitesi psikoloji bölümünü kazandı ve psikoloji lisans eğitimi boyunca 3 ayrı yerde staj yapma imkanı buldu. İstanbul Okan Üniversitesi ve Doğuş Üniversitesi psikoloji günlerine katılarak edindiği bilgileri pekiştirme fırsatı buldu. Kayseri denetimli serbestlik müdürlüğünde stajyer psikolog olarak görev yaptı ve burada adli bilimler alanını da gözlemleme fırsatı buldu. Ayrıca TMS Klinik Psikiyatr ve Psikoloji Merkezi’nde klinik odaklı stajyer psikolog olarak stajını tamamladı ve klinik anlamda değerli tecrübeler edindi. Bununla birlikte, İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi’nde de stajyer ps..


Sena Nur Özdemir

Sena Nur Özdemir

İstanbul / Bağcılar

Psikolog Sena Nur Özdemir, İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. İstanbul Medipol Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirmiştir. Bölümünü %100 burs ile İngilizce dilinde okumuştur. Lisans eğitimi sırasında stajlar yaparak ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü hizmetler vererek kendini geliştirmeyi amaçlamıştır. Lisans eğitimi sırasında Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Stajyer Psikolog olarak görev almıştır. Hastanede yatılı tedavi gören hastaları klinik ortamda gözlemlemiş, hasta-doktor görüşmelerine gözlemci olarak katılarak deneyim kazanmıştır. Bu esnada birçok psikiyatrist ve psikolog ile çalışma fırsatı bulmuş, deneyimleri hakkında bilgi edinmiştir. Aynı zamanda Psik..


Ceren Gökoğlu

Ceren Gökoğlu

İzmir / Konak

Merhaba, ben Psikolog Ceren Gökoğlu. 1990 yılında İzmir'de doğdum. Lise eğitimimi Bornova Anadolu Lisesinde sayısal alanda tamamladıktan sonra İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde tam burslu olarak İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümüne başladım. Psikolojiye ve nörobilime olan ilgimi fark ettikten sonra iç mimarlık eğitimimden ayrılıp Psikoloji bölümü için tekrar sınavlara hazırlandım. Lisans eğitimimi 2018 yılında tam burslu olarak okuduğum Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünden birincilik derecesi alarak tamamladım. Lisans eğitimim boyunca anaokulu, hastane ve araştırma laboratuvarlarında stajlar yaptım. Mezuniyet sonrası rehabilitasyon merkezi, anaokulu ve danışmanlık merkezinde çalıştıktan..


EK

Emin KOMŞAL

Denizli / Merkezefendi

Psikolog Emin KOMŞAL,1973 Denizli'de dünyaya gelmiştir. İlk öğrenimini kendi köyünde tamamlamıştır. Orta okul ve Lise yıllarını Yatılı olarak Isparta Gönen Öğretmen Lisesi'nde iyi derece ile tamamlamıştır. Lise yıllarında psikoloji derslerine ilgi duymuş ve 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünü kazanmıştır. Üniversiteden mezuniyeti sonrasında çeşitli eğitim kurumlarında rehber ve psikolojik danışman olarak görev yapmıştır. İnsan psikolojisine olan ilgisi daha da derinleşerek devam ettirmiş 2009 yılında Psikoterapi Enstitüsü'nde Bütüncül Psikoterapi Eğitimine başlamış ve 3 yıl süren eğitimini tamamlamıştır. 2016 Yılında Klinik Psikolojide yüksek lisans eğitimini tamamlamış..


Merve Adanur

Merve Adanur

İstanbul / Esenyurt

Merhaba, Merve Adanur. Klinik psikoloğum. Bahçeşehir Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden 2012 de %100 ÖSYM bursu ile mezun oldum. 2015 e kadar özel bir şirkette endüstriyel psikolog olarak görev aldım. 2022 senesinde Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programından mezun oldum. Özel bir okulda hala okul psikoloğu olarak ergen grupla çalışmalarımı yürütüyorum. Aynı zamanda bağımsız olarak son 2 yıldır aktif danışan görmekteyim. Aldığım Eğitimler: Her Psikoterapistin Bilmesi Gereken 10 Teknik- Doç. Dr. Itır Tarı Cömert Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi- Nevin Dölek Bilişsel Davranışçı Terapi- Doç. Dr. Itır Tarı Cömert ISST Şema Terapi- Klinik Psk...


Ali İhsan ÖZTÜRK

Ali İhsan ÖZTÜRK

Eskişehir / Tepebaşı

PSİKOLOG ALİ İHSAN ÖZTÜRK Ali İhsan ÖZTÜRK Eskişehir’de doğmuştur. İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünde zorunlu stajını yapmıştır. İstanbul’da psikolojik danışma merkezinde gönüllü olarak staj yapmıştır. Üniversite sürecinde arama kurtarma kulübü kurucu başkanlığını yapmıştır. Afet öncesi sonrası psikolojisi ile ilgilenmektedir. Gençlik ve Spor Bakanlığında lider olarak görev almaktadır. Eskişehir’de özel kolejde Okul Psikoloğu olarak çalışmıştır. Limanım Psikolojik Danışmanlık Eskişehir merkez olmak üzere İstanbul da hizmet vermektedir. Oyun Terapisi, hizmeti vermektedir. Objektif, Projektif testl..


Elif Özlem Cebeci

Elif Özlem Cebeci

İzmir / Çiğli

Ben psikolog Elif Özlem Cebeci. İzmir Bakırçay Üniversitesi Psikoloji bölümünü yüksek onur derecesiyle bitirdim. 1.5 yıl boyunca TPÖÇG bünyesinde üniversite temsilciliği görevini yürüttüm. Aktif olarak Kızılay ve AFAD bünyesinde afet ve felaket durumlarında gönüllü psikolog olarak çalışmaktayım. Kayseri Şehir Hastanesi'ne bağlı Adli Psikiyatri Hastanesi, Çocuk Psikiyatri , Yetişkin Psikiyatri ve Psikoterapi bölümlerinde klinik stajımı, bir özel eğitim kurumunda ise gelişim alanındaki stajını tamamladım. Çocuk-Ergen ve Yetişkinlerle çalışmaktayım. Bireysel yüz yüze ve online Terapi hizmeti vermekteyim. Seanslarımda Bilişsel Davranışçı Terapi Ekolü çerçevesinde tedavi formülasyonları oluşturm..


İZEL ŞAHİN

İZEL ŞAHİN

İstanbul / Ümraniye

Merhabalar, ben Psikolog & Aile danışmanı Fatma İzel ŞAHİN. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünü derece ile bitirdikten sonra Maltepe Üniversitesi Gelişim Psikoloji yüksek lisansına başladım. Masal ve oyun terapisi eğitimleri, pedagojik formasyon, çocuk ve ergenler için Objektif Testler Eğitimi ve Çocuk Resim Analizi eğitimi, enneagram eğitimi, istismar tanı ve müdahale eğitimi Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi vb. eğitimlerim bulunmaktadır. Anaokulu ve lise iş tecrübem mevcuttur. Uzmanlığımın çocuk ve ergenler üzerine olmasını yanında Aile Danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Aldığım ve gelişmek adına almakta olduğum eğitimlerim doğrultusunda online olarak aktif danışan görmekte..


Mutlu Müşteriler
Büşra Z.

Psikolog 21/07/2022

Psikolog Seher hanım sıkıntılarımı çok iyi bir şekilde dinleyip çözüm buldu. Evliliğim başka bir kadın yüzünden bitti ve bu psikoloji beni bitirmişti. Beni eski Halime döndüren ve benden daha önemli bişey olmadığını farkına vardır..

Melike M.

Psikolog 07/07/2022

Psikolog Burcu hanım sayesinde yaşadığım acılı günleri unutmaya ve geride bırakmaya başladım. Annem vefat edince biraz psikolojim alt üst olmuştu. Bir şekilde hayatım devam ettiğini gösteren konuşmaları hem beni rahatlattı hem de..

Kadir B.

Psikolog 26/06/2022

Eşimden boşandığım için psikolojim alt üst durumdaydı. Toparlanmalar değildi. Psiklog uzmanı Gül hanım toparlanmama yardımcı oldu. Verdiği tavsiyeler konuşmalar gerçektende etki yarattı. Sayesinde şuan eskisi gibi olmaya başladım...

Rabia M.

Psikolog 18/06/2022

Psikolog uzmanı Sedef hanım birçok sorunlarıma çözüm buldu. Bir şeyi çok düşünüyordum ve takıntı yapıyordum. Bu durum git gide kötüleşmeye başladı. En son çare Sedef hanım ile görüştüm. Tedaviler ve yaptığı konuşmalar çok hoşuma g..

Savaş E.

Psikolog 10/06/2022

O kadar altüst durumdaydım ki Psikoloji ve Ruh bilimi, davranışı ve zihnim bitik durumdaydı. Bilinçli ve bilinçsiz olayların yanı sıra daha çok duygu ve düşünceyi engelledi. Tam o sırada Pskilog Caner bey ile tanıştım. Kısa sürede..

Psikolog Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Psikologlar Nasıl Çalışır?

Psikologlar genellikle insanlara ruhsal ve Duygusal açıdan yardım eden doktorları. Bu doktorların hepsinin kendine özgü bir çalışma stili bulunmaktadır. Öyleyim bazı Psikologlar online psikolog hizmeti verirken bazıları kendi bu kliniklerinde hizmet vermektedir. Bu doktorların çalışma stillerine baktığımızda psikologa ihtiyaç duyan hastalara bu hizmeti vermek için onlarla birebir konuşması gerekmektedir. Bunun için ilk olarak psikolog randevu işlemini oluşturmanız gerekir. Bu işlemi yapmanızın ardından psikologlar artık sizlerle birebir görüşür. Sizlerin duygu ve düşüncelerimizdeki sorunu tespit ederek pratik çözümler üretir. Sizin Duygu ve düşüncelerinizdeki sizi rahatsız eden olayı tespit ederek sizlerin bu durumdan en kısa sürede kurtulmanız için yardım eder. Bununla birlikte klinik psikolog yerlerinde tercih ettiğiniz psikolog ile görüştükten sonra artık terapilere başlanır. Bu terapiler neticesinde sizlerin durumundaki gelişmeleri gözlemler. Aynı zamanda Psikologlar kendi uzmanlık alanlarına göre çalışma stilleri de değişmektedir. Örneğin Sosyal psikolog olan psikologlardan bazıları sizlerin sosyal yaşantınızdaki sorunları çözmek amacıyla çalışmalar gösterir. Adli psikolog dediğimiz Psikologlar ise adli vakalardaki kişilerin sağlıklı bir şekilde ifade verebilmeleri için çalışırlar. İnsanlarla nasıl iletişim kurulması gerektiğini en iyi şekilde bilen bu psikologlar psikolog merkezlerinde insanlara hizmet verebilmek amacıyla çalışmalar gösterirler.

Psikologlar Sorunları Nasıl Çözer?

Psikologlar karşılaşmış oldukları sorunlara genellikle en uygun olan tedavi şeklini uygulayarak çalışmaktadırlar. Karşılaşmış oldukları sorunlara uygun olan tedavi yöntemini belirler Ve işe bu şekilde başlarlar. Çalışma sitelerinde genellikle ilk olarak hastanın Ne gibi bir sorunu olduğunu gözlemleyerek işe başlarlar. Ardından çözüm odaklı hastalarla terapi yapmaya başlarlar. Sizler de psikolojik açıdan kendinizi iyi hissetmiyorsanız psikolog Tavsiye üzerine bir psikoloğa başvurabilir ve bu şekilde rahatlayabilirsiniz. Aynı zamanda psikologlar hastalıkları kalıcı bir şekilde tedavi etmeyi amaçlayan kişilerdir. Yani Sizler psikolog önerileri üzerine gitmiş olduğunuz bir psikologda hastalığınıza kalıcı çözümler bulunması hedeflenir. En başarılı Psikologlar dahi ilk olarak hastanın Ne gibi bir psikolojik durumda olduğunu anlayarak işe başlamaktadırlar. Bu durumu analiz ettikten sonra terapiler uygulamaya devam ederler.

Psikologa Gitmenin Ne Gibi Avantajları Vardır?

Psikologa gitmek insanların sadece hasta olduklarında değil aynı zamanda düşünce yapılarının sağlıklı kalabilmesi için gerekli olan bir terapi yöntemidir. Bu yüzden insanlar ilk olarak psikolog nedir İlk olarak bunu tanımladıktan sonra kendilerine uygun bir psikolog bulmaları gerekir. Bu Psikologlar bizlere sosyal yaşantımızda düşünce yapısı sağlıklı olan bireyler olarak kalabilmemize yardımcı olur. Aynı zamanda psikologlar bizlerin bazı durumlarda yaşamış olduğu psikolojik bunalımlardan sağlıklı bir şekilde kurtulmamıza da yardımcı olurlar. Örneğin İzmir'de yaşıyorsak İzmir psikolog adreslerinden bir tanesine bir Tanesine giderek burada Doktorunuz fan sağlıklı bir dönem geçirebilmek için yardım alabiliriz.

Hangi Durumlarda Psikolog Desteği Almalıyız?

Hayatımızın bazı alanlarında psikologlardan yardım almamızı gerektirecek durumlar ile karşı karşıya kalmaktayız. Bu durumlardan en sağlıklı şekilde kurtulabilmek için ilk olarak bir psikolog desteği almalıyız. Örneğin ergenlik dönemindeki bir birey için içinde bulunmuş olduğu ruhsal durumdan sağlıklı bir şekilde çıkabilmesi için mutlaka Ergen psikoloğu ile iletişime geçmeliyiz. Bununla birlikte anlam veremediğimiz ruhsal bir çöküntü içerisinde bulunuyorsak ve İstanbul'da yaşıyorsak İstanbul psikolog adreslerinden bir tanesine başvurarak buradan psikolog desteği almamız gerekir. Aynı zamanda başımıza kötü bir olay gelmişse Bu olaydan Beynimiz çok fazla etkilenmeden kurtulmamız için de psikoloğa başvurmalıyız. Eğer Sakarya'da yaşıyorsak Sakarya psikolog veya Eskişehir'de yaşıyorsak Eskişehir psikolog adreslerinden bir tanesine başvurup içinde bulunduğumuz bütün durumlardan en sağlıklı şekilde kurtulabilirim.

Psikolog ve Psikiyatrist Arasındaki Farklar Nelerdir?

Psikolog ve psikiyatrisiler arasındaki farklara baktığımızda psikiyatrisiler Tıp Fakültesinden mezun olan Psikologlar ise 4 yıllık lisans eğitiminde psikoloji bölümünü tamamlayan kişilerdir. Bu duruma göre psikiyatrisiler ilaç yazabilme yetkisine sahip olan tıp fakültesi mezunlarıdır. Psikologlar ise genellikle kişileri ilaçlı değil terapiler şeklinde iyileştirmeyi hedefleyen ve ilaç cilt yazma yetkisi bulunmayan kişilere denilmektedir. Bu yüzden Bizler kendi içinde bulunduğumuz duruma göre psikiyatrikte veya psikologa gideceğimize karar vermeli ve bu şekilde psikolog mu psikiyatrisi mi tercih etmeliyiz. Sizler de en iyi psikologu bulabilmek için Uzman deposundan yardım alabilirsiniz.

✅ Pisikolog Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Psikolog Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
DİĞER SAĞLIK VE GÜZELLİK HİZMETLERİ
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.