105 Piyano Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Piyano Dersi

4 Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
105 Piyano Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

hazal yeşilkaya

hazal yeşilkaya

Yozgat / Merkez

yetişkin ve çocuklara özel öğretim yöntem ve teknik ile bireysel ders veriyorum. hem grupla hem bireysel olarak sayısız tecrübem mevcuttur.


SE

Selen E

İstanbul / Kadıköy

Dkkdkdkdmdk


Mutlu Müşteriler
Doğan Ö.

Piyano Dersi 15/07/2022

Kendisi piyona dersinde üst düzey ve sonuna kadar öğrencisi için çabalayan Merve hoca ile tanıştım. Kendisi dersi çok eğlenceli hale getiren ve öğrencisinin öğrenene kadar emek harcayan hoca. Kendisinden çok memnun kaldım. İyi ki..

Doğan T.

Piyano Dersi 30/06/2022

Piyano dersi işin bu siteden görüştüğüm Yamaç bey çok yardımcı oldu. İlk baştan sona kadar özet olarak geçip daha sonra her şeyi uygulama şeklinde verdiği ödevler şeklinde anlatıyordu. Anlamam için çok güzel yöntemler buldu. Teşek..

Rabia T.

Piyano Dersi 22/06/2022

Aldığım piyano dersi o kadar güzel ve verimli geçiyor ki durmadan çalasım geliyordu. Saatlerin artık geçmemesini istiyordum o derece sevmiştim. Zaten ders gören kişi bir kaç parça çalmaya başlayınca daha çok hevesleniyor. Bu yüzde..

Burak D.

Piyano Dersi 16/06/2022

Bu site üzerinden piyano dersi veren Ahmet bey ile görüştüm. Uygun fiyata ders veriyor. Kendisi öğrenmeniz için elinden geleni yapıyor. Gerektiği zaman ders saatini bile fazla ücret almadan uzatıyor. Kendisinden ders aldığım için..

Hasret Z.

Piyano Dersi 07/06/2022

İlk başta notaları gösterip daha sonra tekniğiyle beraber nasıl çalınacağı söyledi. Her zaman sakin olmamı ve sese ayak uydurmamı istedi. Sayesinde kısa süre de bir kaç birşey çalmaya başladım. Derslere devam edeceğim.

Piyano Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Piyano dersi eğitimlerinizi profesyonel bir şekilde almak için size en yakın özel piyano öğretmeninden Uzman Deposu aracılığı ile hemen teklif alabilirsiniz. Artık tek tek aramak yok. Aradığınız tüm kurslar ve eğitmenler tek bir sitede sizleri bekliyor.  Sizi farklı ücretler ve farklı teknikler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Aynı anda birden fazla Piyano eğitmeni bulabileceğiniz ve hemen sorularınızı sorabileceğiniz sitemize hoş geldiniz.

Peki, biz burada ne amaçlıyoruz? Farklı yerlerden ve sitelerden tek tek araştırmak yerine size en yakın olan ya da aradığınız özellikleri taşıyan piyano eğitmenlerine tek adresten ulaşmanızı amaçlıyoruz. Aynı anda birden fazla kişi ile görüşüp hem istediğiniz tekniklere sahip hem bütçenize uygun hem de size yakın Piyano eğitmenleri ile görüşebilirsiniz. Uzman Deposu sizlere kurs veren değil, tüm kursları sizinle buluşturan bir sitedir. Şimdi piyano hakkında ve sitemi hakkında biraz sohbet edelim. Ne dersiniz?

PİYANO DERSİ FİYATLARI

Piyano sanatın bir dalıdır. Kurslar arasında da en çok tercih edilen kurs olarak piyano yer almaktadır. Duygularınızı her tuşa bastığınızda daha çok hissedeceğiniz ya da olumsuzlukları müziğe aktarıp rahatlayacağınız bir enstrümandır. Öncelikle kurs hakkında biraz bilgi verelim. Kısa dönem ya da uzun dönem olarak yazılabilirsiniz. Kendiniz ya da çocuğunuz için bu kursa yazılmak isteyebilirsiniz. Özellikle 3 yaş piyano dersi oldukça popülerdir çünkü bu yaş grubu öğrenmeye daha açıktır. Sadece piyano için değil sosyal hayatı için de piyanonun oldukça faydaları vardır. Tüm bu faydalar uzun yıllardır araştırılan ve onaylanan faydalardır. Sizler de çocuğunuz için en iyisine karar verebilirsiniz.

10 parmak dersleri, piyano armoni dersleri ya da özel piyano dersleri gibi bilinmesi gereken bölümleri vardır. Seçeceğiniz bölüm ya da ders sayısına göre Piyano eğitmenleri sizlere bilgiler verecektir. Piyano kursunu grup çalışması içerisinde alabileceğiniz gibi evde özel piyano dersi de alabilirsiniz. Öncelikle site içerisindeki Piyano eğitmenleri ile bu gibi konuları konuşmalısınız ki fiyat konusunda sizlere daha iyi seçenekler sunsunlar. Ders başına ya da online, özel gibi durumlara göre özel piyano dersi fiyatları değişmektedir. Siz de hemen sitemiz içerisindeki Piyano eğitmenlerinden hemen fiyat alabilirsiniz. 

ONLINE PİYANO DERSİ

En çok merak edilenlerden birisi de online piyano dersinin ne kadar yararlı olacağıdır. Bu konudaki en doğru bilgilere yine sitemizdeki yorumlardan ulaşabilirsiniz. Düzenli çalışma ve katılım ile bire bir derslerden hiçbir farkı yoktur. Eğitmeninizin piyano tuşlarını görecek ve izleyeceksiniz. Bu şekilde temelden uzmanlığa kadar ders alabilirsiniz. Kursa katılım öncesinde sizlere deneme yapılabilir. Bu hem seviyenizi belirlemek hem de müzik kulağınız var mı yok mu onu öğrenmek için yapılır. Bu test kursiyerler için önemlidir. Çünkü bu denemeye göre kursun saatleri ve teknikleri belirlenir. Online olarak almış olsanız da mutlaka bu test sizlere yapılmalıdır.

Genellikle online dersler en fazla haftada iki kez yapılmaktadır. Bu dersten çok fayda görmek istiyorsanız mutlaka eğitmeninizi iyi seçmelisiniz ve derslere özen göstermelisiniz. Ayrıca enstrüman olmadan dersin verimliliğinin azalacağını da unutmayın. Kullanıcıların yaptıkları yorumlar ile Uzman Deposu sayesinde bu seçimde de zorlanmayacaksınız. 

EVDE ÖZEL PİYANO DERSİ

Piyanonun çocuklar üzerindeki etkileri kanıtlanmıştır. Daha başarılı olmalarından daha özgüvenli olmalarına kadar piyanonun birçok faydası bulunmaktadır. Eğer imkânınız var ise çocuklarınız için evde piyano dersini seçebilirsiniz. Hem güvenli bir ortam sağlanmış olur hem de çocuğunuzun gelişimini yakından izlemiş olursunuz. Ancak eğer piyanonuz yoksa piyano kolayca taşınabilen bir alet olmadığından evde özel piyano dersi imkânsız hale gelmektedir. 

Bire bir ve evde özel derslerin daha hızlı öğrenim sağladığını söyleyebiliriz. Site içerisinde evde piyano dersi veren Piyano eğitmenlerine de ulaşabilirsiniz. Kurs hakkındaki tüm sorularınızı sorabilir ve anında cevaplar bulabilirsiniz. Üstelik tek bir kişi ile değil aynı andan birden fazla kişiyle konuşup hemen sonuçlandırabilirsiniz. Evde özel piyano dersinin şartlarını, ders saatlerini, ders içeriklerini ve ders fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Sonrasında size uygun gelen eğitmen ile hemen çalışmalara başlayabilirsiniz. 

Uzman Deposu ile birlikte birçok ilde kurs bulma imkanınız vardır. İstanbul piyano kursu, Ankara piyano kursu gibi birçok ilde hizmetimiz bulunmaktadır.

Şunu da eklemek isteriz ki tüm kurslarda olduğu gibi Piyano dersi için de kendinize bazı sorular sormalısınız. Neden Piyano? Gerçekten piyano çalmak istiyor muyum? Bu ve bunun gibi sorulara vereceğiniz cevaplar arasında sanat ve tutku var ise o zaman kesinlikle doğru yerdesiniz. Arayışları içinde bunalıp vazgeçmenizi engellemek için aynı anda birçok kurs ve eğitmen seçeneği sunan Uzman Deposu tam size göre. Tüm Piyano eğitmenlerimizden tekliflerini almadan önce istediğiniz konular üzerinden konuşabilir ve bilmediklerinizi hemen öğrenebilirsiniz. Hadi, şimdi hemen Piyano eğitmenlerimiz ile tanışın ve isteklerinizi ertelemeyin. 

✅ Piyano Dersi Eğitmenleri : Özel Talep veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Piyano Ders Eğitimi İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.