105 Piyano Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Piyano Dersi

4 Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
105 Piyano Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

hazal yeşilkaya

hazal yeşilkaya

Yozgat / Merkez

yetişkin ve çocuklara özel öğretim yöntem ve teknik ile bireysel ders veriyorum. hem grupla hem bireysel olarak sayısız tecrübem mevcuttur.


SE

Selen E

İstanbul / Kadıköy

Dkkdkdkdmdk


Mutlu Müşteriler
Doğan Ö.

Piyano Dersi 15/07/2022

Kendisi piyona dersinde üst düzey ve sonuna kadar öğrencisi için çabalayan Merve hoca ile tanıştım. Kendisi dersi çok eğlenceli hale getiren ve öğrencisinin öğrenene kadar emek harcayan hoca. Kendisinden çok memnun kaldım. İyi ki..

Doğan T.

Piyano Dersi 30/06/2022

Piyano dersi işin bu siteden görüştüğüm Yamaç bey çok yardımcı oldu. İlk baştan sona kadar özet olarak geçip daha sonra her şeyi uygulama şeklinde verdiği ödevler şeklinde anlatıyordu. Anlamam için çok güzel yöntemler buldu. Teşek..

Rabia T.

Piyano Dersi 22/06/2022

Aldığım piyano dersi o kadar güzel ve verimli geçiyor ki durmadan çalasım geliyordu. Saatlerin artık geçmemesini istiyordum o derece sevmiştim. Zaten ders gören kişi bir kaç parça çalmaya başlayınca daha çok hevesleniyor. Bu yüzde..

Burak D.

Piyano Dersi 16/06/2022

Bu site üzerinden piyano dersi veren Ahmet bey ile görüştüm. Uygun fiyata ders veriyor. Kendisi öğrenmeniz için elinden geleni yapıyor. Gerektiği zaman ders saatini bile fazla ücret almadan uzatıyor. Kendisinden ders aldığım için..

Hasret Z.

Piyano Dersi 07/06/2022

İlk başta notaları gösterip daha sonra tekniğiyle beraber nasıl çalınacağı söyledi. Her zaman sakin olmamı ve sese ayak uydurmamı istedi. Sayesinde kısa süre de bir kaç birşey çalmaya başladım. Derslere devam edeceğim.

Piyano Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

En Faydalı Piyano Özel Ders İmkanları

Piyano çalmaktan hoşlanan veya piyano çalarak ilerleyen hayatında müzik kariyeri elde etmek isteyen herkes, bu konuda daha iyi bir sonuç için piyano kursu imkanlarından yararlanabilir. Birçok farklı enstrümana göre çok küçük yaşlarda eğitimlere başlamanız gereken piyano, gerçekten zor ve gerçekten de çok faydalı bir müzik aleti olarak gelişime katkı sunmaktadır. Bu açıdan da birçok aile Uzman Deposu sayesinde çocukları için en iyi kurs imkanlarına ulaşma açısından araştırmalar yapmaktadır.

Uzman sistemimiz üzerinde istediğiniz her yaşta ve istediğiniz her konumda sadece keyifli bir şekilde piyano çalarak hayatınıza bir renk katmak açısından da özel ders imkanlarına ulaşabilirsiniz. Bugün sistem üzerinde yaşadığınız il ve ilçe genelinde size eğitim verebilecek birçok farkı piyano öğretmeni sundukları ders ve ders ortamı imkanları ile birlikte değişen fiyatlarda eğitim imkanları sağlamaktadır.

Piyano Özel Ders Nasıl Alınır?

Çocuk yaşta veya yetişkinlik döneminde piyano eğitimine başlamanız için öncelikle profesyonel bir eğitmen ile çalışmayı seçmelisiniz. Bu konuda genellikle kurs verilen ortamda piyano özel ders için kullanılabilecek profesyonel bir piyano yer alır. Fakat bazı noktalarda eğitmenler ev ortamında size ait piyano üzerinde de size ders vermek için imkan sunmaktadır. Aslında her iki koşulda da eğitim sonrasında pratiklerinizi sürdürmeniz için elbette ki kendi piyanonuza da sahip olmanız gerekir.

Piyano kursları verilirken, eğitmenler öncelikle size nota, şan ve ses gibi birçok farklı konuda eğitimler sunacaktır. Aslında piyano kullanımı genellikle şan eğitimi sırasında tercih edilen bir yere sahip olmakla birlikte bu iki eğitimi uzman sistemimiz sayesinde aynı eğitmen üzerinden alma şansı da elde edebilirsiniz. Çünkü genellikle bateri davul öğretmeni arayışı içerisinde bulunan ve ritim sazları çalışmak isteyen kişiler için piyano dersleri farklı bir noktada bulunabilir. Benzer şekilde eğer konservatuvar hazırlığında veya çocukluk yaşta müzik eğitiminde bir bağlama kursu tercih ediliyorsa, piyano ek veya ilerleyen vadede bir tercih de olabilir.

Piyano Kursu Ne Kadar Sürer?

Profesyonel bir eğitmen sayesinde özel piyano dersi aldığınızda, bu ders eğitmenin sizin için hazırladığı programa veya tamamen bağımsız bir şekilde sizin öğrenme sürenize bağlı olarak değişebilir. Bazı eğitmenler siz derse devam etmek istediğiniz sürece ders başına alacakları ücretler ile gerekirse, yıllarca piyano kursları vermeye devam edebilmektedir. Bazı noktalarda da örneğin 100 saat olarak belirlenmiş bir ders programına katılarak, bu süre içerisinde piyano çalmayı öğrenebilirsiniz.

Piyano çalabilmek için öncelikle notaları ve solfej bilgisini tamamladıktan sonra piyano üzerinde yıllar boyunca emek vererek bir alışkanlık ve bir terbiye edinmek gerekmektedir. Parmakların piyanonun tuşlarına alışması, notaların yerlerini öğrenmesi ve artık belirli ezgilerin zihinden çalınabilecek hale gelmesi ile piyano konusunda başarılı bir noktaya ulaşılabilir. Aslında bu noktada bir piyano hocası sizin için içinizdeki başarıya ortaya çıkarmak ve kulağınızı eğitmek açısından da destek sağlayacaktır.

Piyano Kursu Fiyatları Ne Kadardır?

Tamamen profesyonel bir eğitmenden veya belirli derecede amatör bir eğitmen üzerinden alabileceğiniz piyano kursu için fiyatlar her zaman eğitmenin kalitesi ve aldığınız dersin süresi gibi koşullara göre değişiklik gösterebilir. Uzman sistemimiz sizin için tamamen bütçenize uygun şekilde bu eğitimleri alabilmeniz açısından bulunduğunuz çevredeki onlarca alternatifi size sunmayı amaçlamaktadır.

Uzman Deposu sayesinde gerçekleştirdiğiniz tüm alternatif sorgulamalar ile birlikte piyano eğitimleri için çevrenizdeki en doğru noktalara veya kişilere ulaşabilirsiniz. Görüştüğünüz eğitmenin tecrübesi, verilecek kursun süresi, ne kadar profesyonel bir eğitmen olduğu, kullanılan ders materyalleri, sunulan imkanlar ve istediğiniz programın boyutları gibi birçok ayrıntı kurs fiyatlarının belirlenmesi için önem arz edecektir. 

✅ Piyano Dersi Eğitmenleri : Özel Talep veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Piyano Ders Eğitimi İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler