136 Pimapenci hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Ea

Ender aykut

İzmir / Karşıyaka

Merhaba lar


Mutlu Müşteriler
Melek M.

Pimapenci 24/10/2021

Çok kuvvetli, dayanıklı, aşınma ve neme karşı koyan, paslanmayan, çürümeyen, elektrik akımı geçirmeyen ve yangına karşı mükemmel bir şekilde dirençli olması için Hüseyin ustaya pvc pencere kapı yaptırdık. Sayesinde daha güvenilir..

Nazım İ.

Pimapenci 15/10/2021

Çeşitli katkı maddeleriyle harmanlandıktan sonra yüksek sıcaklıklarda şekillendirip ve plastik haline getirilerek kullanımı sağlayan firmaya teşekkür ederiz. İlk defa seçmeme rağmen bu kadar ilgileneceklerini ve işini sağlam yapac..

Halil D.

Pimapenci 09/10/2021

Çok kuvvetli, dayanıklı, aşınma ve neme karşı koyan, paslanmayan, çürümeyen, elektrik akımı geçirmeyen ve yangına karşı mükemmel bir şekilde dirençli olması için pvc pencere kapı taktırmak istedim. Çağırdığım ekip bunun üstesinde..

Yener Ç.

Pimapenci 02/10/2021

Çok kuvvetli, dayanıklı, aşınma ve neme karşı koyan, paslanmayan, çürümeyen, elektrik akımı geçirmeyen ve yangına karşı mükemmel bir şekilde dirençli olması için Pvc Pencere Kapı yaptırmak istedim. Görüştüğüm ustaların ekibinden o..

Abbas D.

Pimapenci 26/09/2021

Çok kuvvetli, dayanıklı, aşınma ve neme karşı koyan, paslanmayan, çürümeyen, elektrik akımı geçirmeyen ve yangına karşı mükemmel bir şekilde dirençli olması için pvc pencere kapıyı Oğuzhan ustaya yaptırdım. Çok başarılı bir iş çık..

Pimapenci Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Pimapenci

Eski zamanlarda kullanılan ahşap doğrama pencereler yerine daha sağlıklı bir arayış içerisine girilmesi ile yakın tarihte PVC malzeme kullanımı başlamıştır. Daha dayanıklı, ısıya karşı yalıtımlı ve kolay işlenen yapısıyla PVC malzeme ile ilk üretilen markalardan biri olan Pimapen, Türkiye'de PVC pencereler için standart bir isim haline gelmiştir. Günümüzde bu hizmeti veren kişi ve firmalar da pimapenci olarak bilinmektedir. Pimapen hizmetlerini talep etmeniz doğrultusunda da uzman sistemimiz sayesinde bu konuda hizmet veren kişi ve firmalara 365 gün kolayca ulaşabilirsiniz.

Uzman Deposu pratik yapısı ile birlikte herhangi bir konuda hizmet alabileceğiniz usta ve firmaları bir araya getiren bir yapıya sahiptir. Bu yapı içerisinde örnek olarak bir pimapenci firma tarafından verilecek hizmetler için bulunduğunuz il ve ilçeye göre çok geniş bir şekilde alternatiflere ulaşabilirsiniz. Bu alternatiflere ulaştıktan sonra istediğiniz hizmetin türüne göre örneğin, mutfak penceresinin değiştirilmesi veya salon balkonunun kapatılması gibi bir noktada istediğiniz hizmete göre firmaların size sunacağı teklifler arasında rahatlıkla seçim yapabilirsiniz.

Uzman Pimapenci Seçimleri Nasıl Yapılmalıdır?

Pimapen aslında bir marka olsa da bugün PVC pencere için kullanılan temel kelime haline gelmiştir. Yani aslında bakılırsa PVC pencere açısından Pimapen markası dışında bugün onlarca farklı marka ve fason üretim gerçekleştiren atölyeler ve fabrikalar yer almaktadır. Bu açıdan düşünüldüğünde uzman pimapenci seçimlerinde öncelikle ustanın tercih ettiği malzeme kalitesi yani markası göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin, farklı bir iş açısından düşünülürse bir mermer ustası hizmet verilirken de size Türk mermeri, İtalyan mermeri veya kırmızı mermer gibi alternatifler sunar.

Profesyonel bir pimapenci firma vereceği hizmette her zaman kaliteyi ön planda tutulmalıdır. Bu açıdan kullandığı PVC markası, kalitesi, kilitler, pencere kolları, kapı kolları, cam, filtreler ve ekipmanlar gibi her konuda kaliteye önem vermelidir. Aslında tıpkı iyi bir koltuk döşemeci tarafından doğru malzemelerin seçilmesi ile nasıl ki gerçekten kaliteli bir koltuk ortaya çıkıyorsa, pimapen uygulamasında da aynı mantık yer alır. Buna bağlı olarak sizde iyi malzemeleri kullanan, iyi yorumlar almış ve doğru fiyat teklifleri veren uzmanları seçebilirsiniz.

Pimapenci Hizmetleri Nelerdir?

PVC doğrama aslında sadece pencere değil kapı, bölümlendirme uygulaması, tavan kaplaması veya kapatma gibi birçok farklı noktada kullanılmaktadır. Örneğin, evlerde genellikle balkon kapatma işlemleri için tercih edilen PVC, bazı yapılarda bölümlendirme için kullanılabilir. Örneğin, bir restoran içerisinde mutfak bölümünün ayrılması için PVC doğrama sayesinde bir duvar örme işlemi yapılabilir. Bazen yapı içerisinde mutfak ile salon arasında yıkılan duvarda bir PVC pencere ile servis penceresi açılabilir. Bu açıdan bir pimapenci üzerinden hizmet alınırken, istediğiniz işlemin ayrıntılarını belirtmeniz her zaman doğru olacaktır.

Aslında PVC uygulamaları genellikle inşaat aşamasında müteahhitler tarafından ve ev sahipleri tarafından tercih edilirken, bazen de eski evlerde demir doğrama ya da ahşap doğrama pencereler yerine yeni PVC pencereler talep edilmektedir. Her iki konuda da mutlaka bir uzman pimapenci tarafından hizmet verilmesi gerekirken, pencere kasalarının ölçümlerinin alınması, doğru doğramaların atölyede üretilmesi, tek cam veya çift cam seçimlerinin yapılması gibi ayrıntılar ile sonuç elde edilir. Bu durum tıpkı bir mobilya montaj ustası tarafından yapılacak dolap montajı gibi yerinde tamamlanan bir işlem ile sağlanır.

Pimapenci Firma Nasıl Fiyat Verir?

Pimapen yani PVC doğrama bahsedildiği şekilde onlarca farklı marka tarafından üretilmek ile birlikte kalitesi ve özellikleri değişebilir. Öte yandan uygulama açısından da PVC birçok noktada görülen bir malzeme olduğu için bu iki ayrıntıya bağlı olarak bir pimapenci firma size net fiyatlar verebilir. Bu açıdan uzman sistemimiz üzerinde de sizin istediğiniz hizmetin ayrıntılarını ve kalite kriterlerini net bir şekilde belirtmeniz gerekir.

Uzman Deposu üzerinde pimapenci araştırmaları gerçekleştirirken, mutlak bir şekilde istediğiniz hizmetin boyutlarını, türünü ve kullanılması gereken malzemenin net olarak markasını ya da kalitesini ifade etmeniz gerekir. Bu sayede bu kriterleri göz önünde bulunduran firmalar size takriben yakın bir teklif verilecektir. Bu teklifler arasında da bütçenize en uygun hizmet almayı seçerek, istediğiniz her ayrıntısıyla uygulamanın yapılmasını sağlayabilirsiniz.