149 Pilates Eğitmeni hizmet vermeye hazır

Pilates

4 Pilates Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
149 Pilates Eğitmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

GY

GAMZE YAŞAR

Denizli / Çivril

pilates eğitmeni .özel ders


MC

Meral Ceyhan

Denizli / Çivril

Meral Ceyhan


Mutlu Müşteriler
Zehra M.

Pilates 18/07/2022

Pilates eğitmeni Tuğçe hoca bize çok iyi bir şekilde ders veriyor. Sayesinde ilk haftadan bile faydasını gördük. Daha hızlı ve esnek bir şekilde hareket edebiliyoruz. O kadar çok sevdik ki derslerin olduğu günleri iple çekiyoruz...

Zümrüt E.

Pilates 02/07/2022

Pilates hocası Sabiha hanım çok iyi bir hoca. Egzersizleri o kadar insanı rahatlıyor ki rahat bir vücuda alıştırıyor. Özellikle vücudun o kadar esniyor ki hiç bir yerinde ağrı kalmıyor. Buraya geldiğim için çok mutluyum. İyi ki si..

İlayda R.

Pilates 24/06/2022

Pilates dersi sayesinde sanki ağrılarımda gitmiş gibi hissettim. İstediğim gibi sağa sola dönebiliyordum. Vücudum artık esmek olmaya başladı ve istediğim gibi zıplayabiliyordum. Sizleri tercih ettiğim için çok mutluyum hocam. İyi..

Züleyha A.

Pilates 18/06/2022

Sevda hoca pilates konusunda çok bilgili ve çok öğretici bir kadın. Dersine gittiğim ilk günden beri sürekli her gün farklı şeyler öğretiyor ve vücudumuzun daha rahatladığını hissediyoruz. Yani ilk defa bir hocanın öğrencilerine b..

Senem K.

Pilates 10/06/2022

Yaptırdığı egzersizler ve aynı zamanda evde bile günlük verdiği egzersiz programları sayesinde vücudum daha esnek olmaya başladı. Kolay rahat edebiliyorum artık. Teşekkür ederim.

Pilates Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Pilates Dersi

Beden ve zihin bütünlüğünü odak alan pilates egzersiz sistemi vücudun genel sağlığını iyileştirmeyi amaçlar. Pilates gerçekten işe yarayan, stresi azaltan ve vücuda istenen formu kazandıran bir egzersiz sistemidir. Pilates dersi almak günlük yaşamanızda daha iyi hissetmenizi ve vücudunuzun güçlenmesini sağlar. Pilates dersini bu alanda uzman olan pilates eğitimi almış kişiler verebilir. Uzman Deposu’nda profesyonel pilates eğitmenleri arasından seçim yapma şansınız var. Pilates dersi fiyat avantajını en iyi fiyatı teklifi ile yaşayabilirsiniz. Uzman sistemimizde akıllı arama kolaylığı ile size yakın kurs ve eğitmenleri bulabilirsiniz. Online olarak de evinizden pilates eğitimi alabilirsiniz.

Pilates Yapmak İçin Profesyonel Eğitmen Tercih Edin!

Pilates dersi almak istiyorsanız mutlaka profesyonel eğitmenle çalışmalısınız. Pilates egzersiz sistemi aşama aşama ilerleyen vücut kas sistemini çalıştırmaya yönelik bir sistemdir. Pilates yapmak için bu alanda uzman olan bir rehbere ihtiyacınız var. Pilates dersi nasıl verilir diye merak ediyorsanız uzman sistemimizdeki profesyonellerin eğitim olanaklarını inceleyebilirsiniz. Profesyonel pilates eğitmeniyle ister özel olarak isterseniz de grup derslerine katılarak çalışabilirsiniz. Pilates dersi video üzerinden çok kolay ilerleyebileceğiniz bir program değildir. Uzman rehberliğinde ilerlemek çok daha sağlıklıdır. Pilates dersi alırken evinizden online olarak eğitmenle çalışarak da ilerleyebilirsiniz. Pilates kursu seçeneklerini detaylı olarak incelemek için uzman sistemimizdeki kurslara bakabilirsiniz.

Profesyonel Pilates Eğitmeniniz Pilates Ders Planı Nasıl Hazırlar?

Pilates dersi planı kişiye özel olarak yapılır. Herkesin fiziksel ve zihinsel dengesi farklıdır. Pilates özellikle vücut ve zihin dengesi üzerine kurulu egzersiz uygulamaları sunar. Pilates eğitmeni kişiye özel pilates ders planı hazırlar. Bunu yapmak için öncelikle kişinin fiziksel ve zihinsel analizi incelenir. Evde pilates dersleri alırken pilates yapılacak ortamın da düzenlenmesi gerekir. Pilates bir mat üzerinde mümkünse ferah ve huzurlu bir ortamda yapılmalıdır. Pilates kurslarında mekân özel olarak düzenlenmiştir. Evde de pilates atmosferi oluşturulabilir. Pilates ders planını kendi takviminize öre ayarlayabilirsiniz. Uzman sistemimizden tercih ettiğiniz pilates eğitmeniyle kendinize göre plan yapabilirsiniz. Pilates dersi ücretleri egzersiz planına göre belirlenebilir.

Pilates Dersi Veren Bana Yakın Profesyonel Eğitmenleri Nasıl Bulurum?

Bulunduğunuz yere yakın, birebir çalışabileceğiniz pilates eğitmeni arıyorsanız lokasyon özelinde arama yapabilirsiniz. Pilates dersi İstanbul olarak arama yaparsanız, İstanbul genelindeki en iyi eğitmenleri ve kurs yerlerini bulabilirsiniz. Ayrıca kurs mekânlarını ve kurs detaylarını da görebilirsiniz. Pilates dersi Fatih olarak arama yaptığınızda ilçe özelinde arama yapmış olursunuz. Kendi konumunuza yakın olan kurs fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Uzman sistemimizde akıllı arama kolaylığı ile aradığınız tüm hizmetlerin en iyilerine ulaşabilirsiniz. Uzman sistemimizde birbirinden farklı ders seçeneklerini kolayca bulabilirsiniz. Mesela; dans kursu seçeneklerini değerlendirmek için dans kursu olarak arama yapmanız yeterli. İstediğiniz eğitim için ya da almak istediğiniz hizmet için sadece istediğiniz standartları belirleyerek en iyi fiyat olanağından yararlanabilirsiniz.

Pilates Dersi Ücretlerinde En Uygun Alternatiflere Nasıl Ulaşırım?

Pilates dersi almak isteyenler için en uygun fiyat avantajını yakalayabilecekleri teklif sistemini sunuyoruz. Uzman Deposu’nda başarılı eğitmenlerin size verdikleri fiyat tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Pilates kursu fiyatlarıarasından en iyi fiyat avantajını yaşayabilirsiniz. Teklif sistemi eğitim almak istediğiniz alanda en iyi eğitimi verenler arasından uygun fiyatla eğitim alma şansını yaratır. Pilates kursu Bakırköy araması yaptığınızda Bakırköy civarındaki en iyi eğitmenleri ve kursları fiyat olarak karşılaştırabilirsiniz. En avantajlı fiyat teklifini vereni seçebilirsiniz. Pilates dersi ücretlerinde en uygun alternatifleri görmek için pilates eğitmenlerinden hemen teklif alabilirsiniz. Personal trainer seçeneklerini değerlendirmek için uzman sistemimizdeki personal trainer seçeneklerine bakabilirsiniz.

Evde Pilates Dersi Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Evde pilates dersi almak için isterseniz evinize eğitmen çağırabilir ya da isterseniz online pilates dersini tercih edebilirsiniz. Pilates dersini özel bir programla almak istiyorsanız eğitmenle özel program planlayabilirsiniz. Kendi takviminize ve günlük yaşamanıza göre egzersiz planı yapabilirsiniz. Evde pilates dersi almak için özel eğitmenlerden teklif alabilirsiniz. Uzman sistemimizdeki pilates eğitmenlerine evde pilates dersi programlarını sorabilirsiniz. Daha önce evde ders almış kişilerin eğitmen hakkındaki yorumlarını değerlendirebilirsiniz. Evde pilates dersi almak için eğitmenin önerdiği mat ve diğer gereçlere ihtiyacınız olur. Evde ya da kursta olsun Mat pilates dersleri mat üzerinde uygun bir zeminde verilir. Uzman sistemimizden her zaman en iyi profesyonellere en iyi fiyatlar ile ulaşırsınız.

✅ Pilates Eğitmenleri : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Pilates Eğitmenleri İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler