136 Pet Shop hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Paticik Pet Market

Paticik Pet Market

Sakarya / Adapazarı

Paticik, 2014 yılının başında Sakarya ilinde faaliyete geçen hayvan dostu bir evcil hayvan işletmesidir. Kurulduğu günden bu güne evcil hayvan sektörünün gelişimi, hayvan refahı, sokak hayvanlarının beslenmesi ve korunması, kedi ve köpek ırklarının korunması gibi evcil ve sokak hayvanları üzerine birçok projeleri başlatmış ve sürdürmektedir. 2017 ve 2018 yılında sokak hayvanları yararına düzenlenmiş 3 farklı organizasyona öncülük etmiştir. Yine sokak hayvanları yararına buluşmalar düzenleyerek, yardım kampanyaları yapmış ve şehrimizin sivil toplum kuruluşlarının hayvan refahı üzerine yaptığı çalışmalara destek olmuştur. Yine yararları projelerimizden biri olan evlerde ve sokaklarda yaşayan p..


Mutlu Müşteriler
Eren Ç.

Pet Shop 13/10/2021

Görüştüğüm pet shop sahibi Sinan bey çok yardımcı oldu. İstediğim hayvan satışını yaptı. En sağlıklı ve en evcil ele alışkın bir muhabbet kuşu aldım. Kendileri de hediye olarak hayvan yemi, sarf malzemesi ve aksesuarları verdi. Ço..

Kerim E.

Pet Shop 06/10/2021

Hayvan satışı yapılan perakende işyeri olan pet shop sahibi Cafer beye teşekkür ederim. İstediğim yavru evcil kedi sahiplendim. İstediğim mavi gözlü sarı olan kediyi anında getirdi. Ekstra olarak kendisi ilk mamasını kendisi hediy..

Pet Shop 30/09/2021

Evcil hayvan mağazası veya pet shop değişik türde hayvan satışı yapılan perakende işyeri ile anlaştım. Kendilerinden aldığım yavru muhabbet kuşu için çok teşekkür ederim. Ayrıca yemlerini filanda oradan aldığım için uygun bütçe im..

Güney Ç.

Pet Shop 23/09/2021

Köpeğimin aksesuarlarını almak istediğim için pet shop sahibi Ferdi bey ile görüştüm. Kendisi bütün istediğim aksesuarları kendisi getirdi. Çok ilgili davrandı. Kendisi hem de tam bir hayvan sever. Hediye olarak köpeğime kendi öze..

Nagihan K.

Pet Shop 16/07/2021

Balıklar çok hoşuma gittiğim için pet shop sahibi çok yardımcı oldu. En hareketli ve fazla yem yiyen bir balık istediğim. Kendisi bu konuda çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.

Pet Shop Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Pet Shop Hizmeti

Pet shop hizmeti, evcil dostlarınız için ihtiyacınız olan her türlü eşya için rahatlıkla erişim sağlayabileceğiniz bir yer olmaktadır. Bir anlamda da evcil hayvan marketi denilebilmektedir. İçerisinde sayısız mama, ödül bisküvisi vb. yiyecek ürünlerinin yer almasının yanı sıra tuvalet, tarak, oyuncak, tasma, ev vb. gibi bir evcil hayvanın ihtiyaç duyacağı çok sayıda şeyi içerisinde barındırmaktadır. Eğer siz de bir tüylü dost sahibiyseniz, Uzman Deposu üzerinde yer alan pet shop sahibi uzmanlarımız ile iletişime geçerek, dilediğiniz an evcil dostunuzun ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Pet shop hizmetinin yanı sıra pet nakil ve köpek eğitim gibi hizmetlere göz atmayı da ihmal etmemelisiniz! İşte, pet shop hizmeti hakkındaki tüm detaylar…

Pet Shop Hizmeti İçin Uzmanlara Başvurun!

Pet shop hizmeti için piyasada çok sayıda yer bulunmaktadır, fakat işinde gerçekten iyi olan bir pet shop bulabilmek epey zordur. Çoğu pet shop sahibi bu işi sırf maddi yönleri yüzünden tercih etmektedir. Toptancıdan almış olduğu ürünleri yüksek faizler ile satışa sunduğu için çoğu evcil hayvan sahibi pet shoplardan alışveriş yaptıktan sonra epey zarara uğramaktadır. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına gerçekten hayvanlara karşı ciddi bir sevgi duyan ve bu alanda uzun yıllardır aktif olan pet shop sahibi uzmanlar ile çalışarak müşterilerimize güvenli ve kaliteli bir hizmet anlayışı sunmaktayız. Eğer siz de işinde tecrübeli bir pet shop uzmanı arıyorsanız, burası tam da ihtiyacınız olan yer olacaktır.

Tüm Evcil Dostlarınız İçin Sayısız İmkan Burada!

Platformumuz üzerinde yer alan her bir pet shop uzmanı, alanında uzun süredir aktif olarak çalışmış kişiler olmaktadır. Tüm evcil hayvanları yakından tanıyan, sevgi duyan pet shop uzmanları, aynı zamanda kaliteli ürün garantisi ile müşterilerin güvenini kazanmaktadır. Sayısız ürün seçeneği ile hem sizi hem de evcil dostunuzu heyecanlandıracak olan pet shop uzmanları ile her an her yerde görüşmeler gerçekleştirebilir ve evcil dostunuz ile pet shopu ziyaret edebilmek adına randevu alabilirsiniz. Evcil dostunuz için en uygun ve en kaliteli pet shop burada sizleri bekliyor olacak!

Pet Shop Hizmetinin Kapsadıkları Saymakla Bitmiyor!

Pet shop hizmeti, evcil hayvan sahibi olan kişilerin en fazla ihtiyaç duyduğu şey olmaktadır. Genel olarak bakıldığı zaman evcil hayvanlar için minik bir alışveriş merkezi olan pet shoplar, aynı zamanda içerisinde balık, kuş, hamster, kedi, köpek vb. çeşitli evcil hayvanlar için sayısız ürünü barındırmaktadır. Acil bir durumda evcil hayvanınızın maması bitebilir ya da tasma ihtiyacı duyabilir. Bunun yanı sıra sayısız vitamin vb. ek takviye ihtiyacı pet shoplar aracılığı ile giderilebilmektedir. Eğer siz de bir evcil hayvan sahibiyseniz ve evcil hayvanınız için hem güvenilir hem de uygun fiyatlı bir pet shop arıyorsanız, Uzman Deposu olarak size birkaç pet shop hizmeti veren uzman kişiyi gönül rahatlığı ile önerebiliriz. İşlettikleri pet shoplar içerisinde evcil dostlarınız için gereken her türlü hizmeti barındıran uzman kişilerimizi bu alanda uzun yıllardır yer alan ve sonsuz bir hayvan sevgisine sahip olan kişiler arasından seçmekteyiz. Eğer tüylü dostunuz için böyle bir pet shopa ihtiyacınız varsa, platformumuz aracılığı ile her an her yerden pet shop işleten uzman kişilere ulaşabilir ve evcil dostunuzun ihtiyaç duyduğu şeylere ulaşım sağlayabilirsiniz. Platformumuz ile evcil dostlarınızın hayatı iş bu kadar kolay bir hal alıyor!

Uygun Fiyatlar ile Uzmanlarımıza Danışın!

Platformumuz üzerinde yer alan her bir uzman kişi, müşterilerine uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Firma olarak her bütçeye hitap eden bir kuruluş olduğumuzu her an her yerde belirtmekteyiz. Bu tutumu tıpkı bizler gibi benimsemiş olan uzmanlarımız ile pet shop piyasasında uçuk fiyatlar ile karşılaşabileceğini sayısız ürüne platformumuz aracılığı ile hem üstün kaliteli hem de oldukça uygun fiyatlar ile erişebileceksiniz. Kuruluş yılından itibaren tek önem verdiği şey müşteri memnuniyeti olan platformumuz üzerinden bir bütçe belirledikten sonra bütçenize en uygun olan pet shopların sıralı listesine ulaşarak gerekli incelemelerde bulunabilir ve daha sonrasında evcil dostunuzun ihtiyaçları için pet shop sahibi uzman kişi ile görüşerek randevu oluşturma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.