146 Personal Trainer hizmet vermeye hazır

Personal Trainer

4 Personal Trainer Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
146 Personal Trainer hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

EMİR ÖZTÜRK

İstanbul / Şişli

Merhaba ben Emir Öztürk , Satranç Turnuvalarına hazırlanmanızda ve kendinizi geliştirmeniz konusunda yardımcı olmaya hazırım, benimle iletişime geçerek satranç ile ilgili olarak merak ettiğiniz herşeyi danışabilirsiniz. ♟2200+ Raiting ♟4. Kademe Baş Antrenör ♟15 + Yıllık Deneyim ♟Milli Takım Kampları’nda eğitmenlik tecrübesi


UA

Uğur Ağırgöl

İstanbul / Sarıyer

GİRİŞİMCİLİK,İNOVASYON,ETKİLİ İLETİŞİM,LİDERLİK ,DİJİTAL PAZARLAMA,SOSYAL MEDYA,EKONOMİ EĞİTİMİ VERİYORUM.BİREBİR ,GRUP DERSİ, ONLİNE EĞİTİMLER İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.


Eray Bulut

Eray Bulut

İstanbul / Ataşehir

Profesyonel eşliğinde birebir (1-1) Kickboks - Boks - Muay Thai Fonksiyonel Kardiyo ve İstasyon antrenmanları hem kilo vermenize kas kütlesi kazanmanıza ve kondisyonunuzu en ileri seviyeye getirmeye yardımcı olacaktır.


Cem Önder

Çorum / Merkez

8 Yıllık Tecrübem Var. Antrenman programı ve beslenme programı tamamen kişiye özel olup hayat şartlarına göre hazırlanmaktadır. HAYAL ET BİRLİKTE BAŞARALIM.


A

ADEM DOĞUKAN ALTUNTAŞ

Manisa / Soma

Merhaba ben Asma Gym Fitness salonunda antrenörüm,beraber gelişip beraber sağlıklanalım.


Dolphin Mardin Yüzme

Dolphin Mardin Yüzme

Mardin / Artuklu

Yüzme kursu


Mutlu Müşteriler
Devran N.

Personal Trainer 18/07/2022

Personel trainer hocası İbrahim bey hazırladığı programlar sayesinde vücudumda belli bir yere kadar gelebildim. Daha sonrasında biraz sabretmemi ve sıkı çalışacağımı söyledi. Ev egzersizleri için program bile yaptı. Zorlanmasına z..

Nurten Ç.

Personal Trainer 02/07/2022

Burak hoca sayesinde istediğim vücuda ulaştım. Herkesin böyle personel trainer hocası istediğine eminim. Kendisi çık iyi programlar hazırlıyor. Faydasını fazlasıyla görüyorsunuz. Evde de aynı zamanda egzersiz niyetine uygulamalar..

Yiğit E.

Personal Trainer 24/06/2022

Personel trainer hocası Serdar bey hazırladığı programlarda verdiği tekniklerle vücudum kısa sürede hem şekil almaya hem rahatlamaya esnek olmaya başladı. Şuan kendisi gibi olmaya biraz daha ihtiyacım var ve biraz daha kendisiyle..

Sertap T.

Personal Trainer 17/06/2022

Özel antrenman sürecimde beni yönlendiren personel trainer hocası Engin hocama teşekkür ederim. Tüm spor aktiviteleri boyunca her türlü ölçüm ve testlerin takibini gerçekleştirdi. Bu sayede yapılan aktivitenin en doğru şekilde tam..

Ceylan H.

Personal Trainer 10/06/2022

Personel trainer hocası Kasım hocam verdiği programlarla doku çalışmalara başladık. Aynı zamanda verdiği beslenme programı İşe yaradı. Vücudumda yağ oranım yüksekken kas oranım daha fazla olmaya başladı. Teşekkür ederim hocam.

Personal Trainer Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Profesyonel Personal Trainer günümüzde en popüler mesleklerden biri haline gelmiştir. Çünkü kilo sorunu olan ve kondisyon yakalayıp kaliteli bir spor kariyerine sahip olmak isteyen bireylerin, özel spor eğitmeni talepleri gün geçtikçe artıyor. Sporcular personel trainer sertifikası olan profesyonel ve kişisel spor eğitmen tercihleri yapıyorlar. Spor eğitmenleri öğrencileriyle tüm süreç boyunca özel olarak ilgilenirler. Beslenme planı ve uyku düzeni, antrenman türleri ve antrenman özellikleri hakkında öğrencilerini bilgilendiriyorlar. Sporcu danışmanı olarak da bilinen personal trainer sayesinde sporcular daha kaliteli bir sporcu kimliğine sahip olabiliyorlar. Profesyonel personel trainer bulabilmek için Uzman Deposu’nu ziyaret edebilir ve profesyonel spor hocalarıyla çalışarak benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Sporcu olmak isteyen ve spor konusunda kendini geliştirmek için itici bir gücün olması gerektiğine inanan amatör sporcular için personal trainer oldukça etkili bir çözüm. Hayatınıza sporu dâhil etmek ve size motivasyon vermesi için spor hocalarıyla çalışma hayatınızı hiç ummadığınız parlak bir noktaya getirebilir. Günümüzde birçok amatör sporcu çeşitli online platformlar üzerinden spor hocası arayışındadırlar. Spor hocası konusunda son derece zengin alternatife sahip olan platformlardan biri de Uzman Deposu’dur. Uzman deposu üzerinden daha önce hiçbir platformda görmediğiniz deneyimlere sahip personal trainerleri keşfedebilir ve spor hayatınıza yön verebilirsiniz. 

Personal Trainer Nedir

Personal trainer spor ve fitness alanında kişisel antrenörlük, özel spor eğitmenliği yapan profesyonellere verilen isimdir. Son yıllarda popüler olan bu meslek oldukça ilgi çekici ve bir o kadar yorucudur. Profesyonel personal trainer sertifikasına sahip olan eğitmenler için bu unvan kullanılmaktadır. Bu profesyoneller, alanlarındaki tüm konulara teori ve pratik olarak hâkimdirler. Personal Trainer fit, kaslı ve öğrencilerini etkileyen bir yapıya sahiptir. 

Disiplin, motivasyon ve özgüven yükleyici özelliklere sahiptir. İnsanlar sosyal yaşamlarında daha güçlü bireyler haline gelebilmek için çeşitli yollara başvururlar. Personel Trainer bu konuda bireylerin topluma adapte olmasını sağlayan ve öğrencilerine özgüven aşılayan hocalardır. Özel spor hocalarının talimatlarına uyan ve dediklerini harfiyen yerine getiren öğrencilerin başarılı sporculara dönüşmesi içten bile değildir. Profesyonel personal trainer arayışındaysanız, bu konuda Uzman Deposu platformu üzerinden özel spor hocalarından teklif alabilir ve kendiniz için en uygun spor hocasını tercih edebilirsiniz. 

Personal Trainer sporculara danışmanlık yapmanın önemli bir süreç olduğundan bahseder. Bu sürecin başında öğrencilerden söz ister ve onun sözünden asla çıkmaması gerektiğini vurgular. Hayatına yön vermek isteyen genç sporcunun yaşam koçu, artık spor hocasıdır. Yeme, içme, uyku, sosyal ortam ve hatta cinsel hayatına kadar her şeye personal trainer karar verir. Çünkü bu detaylar sporcunun performansını etkileyen önemli unsurlardır. Personal trainer sporcuyu daha ii yapması için zorlayan, onun daha iyi olması için çaba harcayan profesyonellerdir. Sizlerde kaliteli bir Personal Trainer bulmak ve spor konusunda kendinizi geliştirmek ve daha kaliteli bir yaşama sahip olmak istiyorsanız Uzman Deposu üzerinden spor eğitmenlerinden özel koçluk alabilirsiniz. Bütçenize en uygun olan eğitmeni platformumuzda kolayca bulabilirsiniz. 

Online Personal Trainer 

Online PT olarak da nitelendirilen, Online Personal Trainerler özellikle pandemi döneminde öğrencilere uzaktan koçlukla faaliyetlerine devam eden profesyonellerdir. Online PT öğrencilerin spor anında yanındaymış gibi hisseder. Sporcuya baktığında yalan söyleyip söylemediğini, beslenme ve uyku düzenine uyum sağlayıp sağlamadığını her şeyi anlayabilecek yetiye sahiptir. Personal Trainer bu konuda öğrencilerine her zaman güvenmek ister ve öğrencilerin plana sadık kalması için sporu öğrencilere sevdirir. 

Personal Trainer online olarak hizmet verdiğinde, öğrencilerin, diyet ve spor programlarını belirler. Sadece hocanın belirlediği listedeki yiyeceklerin ve samplementlerin kullanılması gerekir. Ayrıca spor hocası, bir diyet listesi yapar. Periyodik olarak hazırlanmış olan diyet ve spor listesine uyum sağlayan, uyku düzeni oturtan sporcuların başarısı içten bile olmayacaktır. Spor öğretmeni ya da kişisel koç arayan birçok öğrenci çeşitli platformlar üzerinden genellikle birebir eğitim almak için araştırma yapmaktadırlar. Uzman Deposu üzerinden bütçenize uygun, profesyonel Persona Trainer’leri bulabilirsiniz. Online PT, birebir PT olarak çeşitli alternatifleri değerlendirebilir ve sizlere sunduğumuz avantajlarla sporculuk kariyerinizi daha iyi noktaya getirebilirsiniz. 

Personal Trainer Fiyatları 

Personal Trainer fiyatları öğrencilerin günlük spor yapma süreleri, eğitimin ne kadar süreceği ve eğitmenlerin deneyimine göre değişmektedir. Fiyatlar genellikle aylık olarak yapılmaktadır. Eğitmenler fiyatlandırmayı kendi inisiyatiflerine göre, uzmanlıklarına göre belirleme hakkına sahiplerdir. 

Personal trainer fiyatlarını belirleyen diğer unsurlarda koçluğun birebir ya da uzaktan olmasıdır. Ankara PT, birebir koçluktan daha uygun fiyatlara sunulduğu için spor konusunda gelişmek isteyenler Online PT’yi daha fazla tercih edebiliyorlar. Sporculuğu hayat felsefesi haline getirmek isteyen kişilerin PT uzmanlarından profesyonel destek almadan önce, spor hocaları hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. 

Sizleri eğitip geliştirecek olan hocanın profesyonel olup olmadığını, Personal Trainer sertifikası varsa ya da yoksa anlayabilirsiniz. Sertifikası bulunmayan kişilerden bu eğitim almanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü sporculuk ciddiyet ve profesyonellik gerektirir. Yanlış beslenme ve spor programı almanız durumunda fiziksel ve mental olarak kötüye gidebilir, spor yaparken sakatlık geçirebilirsiniz. Uzman Deposu üzerinde hizmet veren profesyonellerden destek alarak işinizi garantiye alabilirsiniz.

✅ Personal Trainer Hizmeti : Mail ve Telefon Onaylı
✅ Hizmet Veren Yorum ve Teklif : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Personal Trainer İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.