4 Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
146 Personal Trainer hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Eray Bulut

Eray Bulut

İstanbul / Ataşehir

Profesyonel eşliğinde birebir (1-1) Kickboks - Boks - Muay Thai Fonksiyonel Kardiyo ve İstasyon antrenmanları hem kilo vermenize kas kütlesi kazanmanıza ve kondisyonunuzu en ileri seviyeye getirmeye yardımcı olacaktır.


Personal Trainer Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Personal Trainer - PT

Modern zamanlar bireysel gelişimi destekleyen birçok meslek alternatifi sunuyor. Personal trainer - PT bireysel spor programını kişiyi motive ederek uygulayan profesyoneldir. Forma girmek isteyen ya da formunu korumak isteyen herkes kendi metabolizmasının ve kişisel durumunun verilerine göre personel trainer tarafından yönlendirilebilir. Personal trainer nedir, daha açık ifade etmek gerekirse özel spor eğitmeni olarak ifade edebiliriz. Spor hayatınıza rehber olan personal trainer sizin fiziksel ve yaşamsal analizlerinize göre program hazırlar. Hedefe yönelik spor yapmanızı ve fit bir vücuda sahip olmak için gereken yaşamsal düzene sahip olmanızı sağlar. Uzman Deposu’nda personal trainer seçimi yapabileceğiniz farklı alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Size en iyi teklifi veren profesyonel spor eğitmeniyle çalışabilirsiniz.

Akıllı Arama İle Size En Yakın Konumdaki Personal Trainer Seçeneklerini Değerlendirin!

Uzman sistemimizde arama yaparken il ve ilçe belirterek konum odaklı arama yapabilirsiniz. Personal trainer İstanbul araması yaptığınızda İstanbul genelindeki en iyi özel eğitmenler karşınıza çıkar. Personal trainer Kadıköy olarak ararsanız Kadıköy bölgesindeki eğitmenlerle iletişim kurabilirsiniz. Akıllı arama ile ihtiyacınız olan tüm eğitim, kurs ve diğer hizmetlerde işinin en iyilerine ulaşabilirsiniz. Yüzme dersi almak istiyorsanız lokasyon olarak size en yakın başarılı eğitmenleri kolaylıkla bulabilirsiniz. İstediğiniz her şey için işinin en iyileri parmaklarınızın ucunda olur. Uzman Deposu kolay, hızlı, güvenilir ve esnek hizmet alma olanaklarını yaşayabileceğiniz bir platformdur.

Personal Trainer Eğitimi
Nasıldır?

Kişisel spor eğitmeniz öncelikle sizin fiziksel ve yaşamsal analizinizi inceler. Sağlık standartlarına uygun olarak size bir program hazırlar. Haftalık çalışma programını kendi takviminize göre ayarlayabilirsiniz. Personal trainer eğitimi tamamen kişiye özel olarak planlanır. Özel fitness eğitmeni şu şekilde çalışır;

• Kişinin bedeni ile ilgili farkındalığını arttırır.
• Kilo, güç, dayanıklılık, hız ve kişisel performansı ölçer.
• Kişinin değerlendirmesi ile ilgili geri bildirimlerde bulunur.
• Belirlenen hedefe ulaşmak için kişiyi motive eder.
• Sağlıklı beslenme ve yaşam standartlarıyla ilgili rehberlik eder.
• Spor programına uyma konusunda kişiyi destekler.

Personal Trainer Ücretleri Ne Kadardır?

Özel fitness eğitmeniyle çalışmak istiyorsanız en uygun fiyatla beklentilerinizi karşılayacak eğitimi veren eğitmeni seçebilirsiniz. Uzman sistemimizde arama yaptığınızda karşınıza çıkan personal trainer alternatifleri arasından en iyi fiyat teklifini vereni tercih edebilirsiniz. Eğitim ücretleri kişisel programa göre belirlenir. Haftalık, aylık, yıllık olarak eğitim alabilirsiniz. En avantajlı fiyatla eğitim alma olanağı teklif sistemiyle yaşayabilirsiniz. İstediğiniz eğitim programını uygulayacak, sizi hedefinize ulaştıracak özel eğitmenle bütçenize uygun ödeme imkânıyla çalışabilirsiniz. Personal trainer ücretleri ne kadar merak ediyorsanız arama yaparak karşınıza çıkan eğitmenlerden teklif alabilirsiniz.

Personal Trainer Seçimi Nasıl Yapılır?

Kişiye özel spor eğitmeni seçilirken kişinin bu alanda uzman olan eğitmenleri incelemesi gerekir. Uzman Deposu ’nda karşınıza çıkan personal trainer belgesi olan eğitmenler arasından güvene seçim yapabilirsiniz. Eğitmenlerle daha önce çalışmış kişilerin yorumlarını inceleyerek daha net bir düşünceye sahip olabilirsiniz. Seçiminizi yaparken size uygun çalışma programı uygulayabilecek, hizmetinden memnun kalanların yorum yaptığı eğitmenleri tercih edebilirsiniz. Online personal trainer eğitimi almak istiyorsanız gerekli dijital donanımla size kusursuz hizmet verecek eğitmenleri değerlendirebilirsiniz. Online eğitimin avantajlarından yararlanabilir, zaman kazanabilirsiniz. Kendi evinizde özel spor eğitmeni ile online olarak çalışma imkânınız olur. Uzman Deposu ’nda daha önce eğitmenlerle çalışmış kişilerin değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. En iyi fiyat teklifini veren size uyan eğitmeni seçme şansınız var. Pilates dersi almak isterseniz de en iyi fiyat teklifini veren profesyonel eğitmeni Uzman Deposu ’nda bulabilirsiniz.

Online Personal Trainer Hizmeti Almak Daha Mı Avantajlı?

Günümüzde artık insanlar zamandan kazanmak ve kendi özgürlüğünü yaşamak için spor çalışmalarını evinde yapıyor. Online personel trainer hizmeti alarak evinizden bir profesyonelle çalışma fırsatı bulursunuz. Personal trainer Ataşehir gibi kısıtlamalara gerek kalmadan istediğiniz yerdeki, özel eğitmenler online olarak çalışabilirsiniz. Ücretsiz olarak da farklı şehirlerdeki eğitmenler daha iyi teklif veriyorsa onlarla çalışma fırsatınız olur. Personal trainer İzmir fiyatları daha iyiyse oradaki bir eğitmenle çalışmayı tercih edebilirsiniz. Online hizmet almak size özgürlük kazandırır. Kendi yaşamsal akışınıza göre spor programınıza devam edebilirsiniz. Online özel fitness eğitmeniyle çalışmak için hemen uzman sistemimizdeki eğitmenlerden teklif alın.
DİĞER ÖZEL DERS HİZMETLERİ