106 Uzman Pedagog hizmet vermeye hazır

Pedagog

4 Pedagog Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
106 Uzman Pedagog hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Buse Şentürk

Buse Şentürk

İzmir / Bayraklı

Merhabalar.. Yaşar Üniversitesi Psikoloji(İngilizce) lisans mezunuyum. Çocuk, ergen ve yetişkin yaş grubu ile çalışmaktayım. Danışanlarımın ihtiyaçları doğrultusunda Oyun Terapisi, Masal Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi tekniklerini uyguluyorum. Bunun yanında Yetişkin Değerlendirme Testleri ve Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri uygulayıcısıyım. İnsanlara ihtiyaç duyduğu yardımı sağlayabilmek ve hayatlarını güzelleştirebilmek misyonuyla mesleğimi sürdürmekteyim. Varsa sorularınız ve ya daha detaylı bilgi almak için ulaşabilirsiniz.


Nur Yücesoy

Nur Yücesoy

Mardin / Artuklu

Merhaba, ben Gaziantep Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum. Yüksek şeref derecesi ile lisans mezuniyetimi aldım. Biruni Üniversitesi'nden 450 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimi aldım ve başarıyla tamamlayarak aile danışmanı ünvanı kazandım. Lisans eğitimim boyunca çeşitli seminerler, konferanslar, eğitimler, kamplara katıldım ve kendimi geliştirmeye gayret ettim. Mesleğimi severek yapıyorum ve sağlıklı iletişimi önemsiyorum. Saygılarımla..


sevcan ercan

sevcan ercan

Çanakkale / Merkez

Merhaba. Çocuk, ergen ve yetişkin yaş grupları ile çeşitli konularda psikolojik danışma hizmeti yürütmekteyim. Psikolojik danışma hizmeti; bireyin kendini anlamasına, çevresiyle sağlıklı ve uyumlu iletişim kurmasına, problemleriyle baş etmesine olanak sağlayan, gizlilik ilkesine dayanan, koşulsuz kabul ve saygı çerçevesinde ilerleyen profesyonel bir hizmettir ve herkese açıktır. Siz de bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz. Sağlıcakla


Dilara Açıkgöz

Dilara Açıkgöz

Sinop / Merkez

Çocuklarımız en büyük değerimiz. Büyüme süreci çokça heyecanlı bir o kadar da meşakkatli. Bu yolculukta yardıma ihtiyaç duymanız fazlasıyla doğal.


Mutlu Müşteriler
Fatma İ.

Pedagog 21/07/2022

Pedagog uzmanı Sevim hanım çocuğumun bazı sorunları yüzünden görüştük. Görüşmeler çok olumlu gitti ve ne önerdiyse yaptık. Şuan da o bazı sorunlardan bir kaçı gitti ve mutlu olmaya başladık. O sorunlar tam bir şekilde bitene kadar..

Demet N.

Pedagog 07/07/2022

Pedagog uzmanı Esma hanım çocuğumun psikolojisi için çok fazla tavsiye verdi ve çok güzel konuşmalar yaptı. Kendisiyle görüştüğümüzden beri çocuğumuz açılmaya başladı ve eskisine geri döndü. Bazen tekrardan birşeylerini görüyoruz..

Özlem C.

Pedagog 26/06/2022

Oğlumun tuvalet sorunundan dolayı pedagog uzman Hilal hanımla görüştük. Tedavileri buldu. Denedik. Gerçekten de işe yaradı. Şuan hiç bir sorun dahi kalmadı. Çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Dilan N.

Pedagog 18/06/2022

Oğlumun altına kaçırma sorunundan dolayı Pedagog uzmanı Rabia hanım ile görüştüm. Bir kaç seans sonra yaptığı görüşmeler bilgilendirmeler işe yaramaya başladı. Yavaş yavaş sorunumuz çözülmeye doğru gitti. Kendisine teşekkür ederim..

Cihangir Ç.

Pedagog 10/06/2022

Oğlumun psikolojisini, psikososyal, bilişsel ve duygusal gelişimini takip eden, gerektiğinde ailesi olarak bizlere psikolojik ve pedagojik danışmanlık yaptılar. Çok memnun kaldım.

Pedagog Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Pedagog Hangi Alanlarla İlgilenir?

Pedagoglar genellikle çocuklar ile ilgilenmektedir. Çocukların fiziksel, ruhsal ve duygusal açıdan gelişimlerini takip eden kişilere pedagog denir. Pedagoglar genellikle çocuk psikoloğu da diyebileceğimiz kişilerdir. Yani Pedagog nedir dediğimizde çocukların gelişimsel ve Duygusal açıdan her türlü gelişimini takip eden kişilerdir. Bununla birlikte Sizler çocuğunuzun gelişimine yakından takip etmek istediğinizde mutlaka bir çocuk pedagog ile iletişime geçmeniz gerekir. Bunun için pedagog randevu sisteminden çocuğunuza en uygun olan pedagogu seçip onların gelişimleri ile birlikte ruhsal ve Duygusal açıdan içinde bulundukları durumları anlayabilirsiniz. Pedagogların ilgilenmiş oldukları alanlar genellikle çocuklardır. Çocuklar için oldukça faydalı olan Pedagoglar çocuklarımızın İlerideki hayatlarında yaşayacakları her türlü durumda onların kazanımlarını incelenmektedir. Bununla birlikte sizler oldukça geniş bir çalışma alanına sahip olan pedagoglardan faydalanmak istediğinizde pedagog tavsiyeleri üzerine bir pedagog ile görüşüp Çocuğunuzu ona emanet edebilirsiniz.

Pedagogun Uzmanı Kalanları Nelerdir?

Pedagoglar genellikle çocuklar ve bebekler üzerinde çalışan uzmanlardır. Çalışma hayatlarında kendilerine özgü olan uzmanlık alanlarında ilerlemekte ve bu alanda uzmanlaşmaktadırlar. Bazı Pedagoglar çocuk pedagog olurken bazıları farklı alanlara yönelirler. En iyi pedagog ve içinde en iyi olan kişiler Genellikle bu alanda uzmanlaşmaya başlarlar. Uzman pedagog kendine özgü olan alanda çalışmalar yürütür ve bu alanlarda her geçen gün kendine yeni bir şeyler katar. Uzmanlık alanlarından bir tanesi olan bebek pedagog olan kişiler bu alanda uzmanlaşmış ve bebeklerimiz hakkında oldukça ayrıntılı bilgilere sahiptirler. Sizler de pedagogların uzmanlık alanları doğrultusunda çocuklarınızın bir pedagogdan faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Ülkemizde bu konuda uzmanlaşmış olan birçok pedagog bulunmaktadır ve oldukça ciddi çalışmalar yapmaktadırlar. Yapmış oldukları Bu çalışmalar neticesinde uzmanlık alanları doğrultusunda kendilerini geliştirip birçok ailenin hayatına dokunmaktadırlar. Pedagog doktor ile görüştükten sonra Sizler de çocuğunuzun fiziksel, ruhsal ve Duygusal açıdan gelişimlerini yakından takip edebilirsiniz.

Pedagog Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Pedagog seçerken dikkat etmemiz gereken birçok nokta bulunmaktadır. Bu noktalara baktığımızda pedagoglarımızı seçerken mutlaka işinin ehli olan kişileri seçmeye Özen göstermeliyiz. Çünkü çocuklarımızı emanet ettiğimiz bu Pedagoglar çocuklarımız için oldukça önemli işler yapmaktadırlar. Çocuklarımızın geleceği sağlıklı bir şekilde aktarılmasına yardımcı olan pedagog seçiminde bu yüzden çok dikkatli davranmalıyız. Örneğin onların uzmanlık alanlarını incelemeli ve buna göre seçimler yapmalıyız. Pedagog seçerken aynı zamanda pedagog nelere bakar bunu iyi araştırmamız gerekmektedir. Gerekli olan araştırmalarımızı yaptıktan sonra pedagog tavsiyesi alarak da pedagog'umuzu seçebiliriz. Pedagog seçiminde dikkat etmemiz gereken bir nokta da seçmiş olduğumuz pedagogun tecrübesi göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Daha önceki hastalarından da pedagog hakkında görüşlerini dinlemeli ve bu şekilde pedagogumuzu seçmeliyiz. Doğru seçimler yapabilmek için aynı zamanda pedagogun eğitim hayatının da araştırılması gerekmektedir. İşte bu konularda uzman deposundan yardım alabilirsiniz.

Ne Zaman Pedagogdan Destek Almalıyız?

Pedagoglar Aslında çocuklarımızın daha dünyaya gelmeden önce onlardan tavsiye alabileceğimiz kişilerden bir tanesidir. Çocuklarımızın yarınlara sağlıklı bir şekilde aktarılması için bir uzmanla birlikte hareket ettiğimizde çocuklarımızın faydasına işler yapmış oluruz. Aynı zamanda en yakın pedagog hangisi ise o pedagog ile görüşerek çocuğumuz dünyaya gelmeden veya dünyaya geldikten sonra artık iletişime geçip hareket etmeliyiz. Pedagoglardan aynı zamanda çocukluk döneminde de faydalanabilir. Çünkü Pedagoglar çocuklarımızın ruhsal fiziksel ve Duygusal açıdan girişimlerini en iyi anlayan ve bu konuda uzmanlaşmış kişilerdir. Çocuklarımızı bu kişiye emanet ettiğimizde onların sağlığı açısından faydalı işlemler yapmış oluruz.

Çocuk Psikoloğu ve Pedagog Arasındaki Fark Nedir?

Çocuk psikoloğu genellikle çocuğun ruhsal ve duygusal açıdan gelişimini incelenmektedir. Fakat pedagog ne iş yapar buna baktığımızda ise çocuklarımızın hem fiziksel hem duygusal hem de Ruhsal açıdan gelişimlerini daha geniş bir şekilde inceleyen kişilerdir. Bu yüzden bunlar arasındaki en büyük fark Aslında çalışma alanlarının farklı olmasıdır.

Pedagog Fiyatları Ne Kadardır? 

Pedagog fiyatları genel olarak baktığımızda verilen hizmete ve pedagogun uzmanlığına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin olmayan pedagog fiyatları ile normal pedagog'a gittiğinizdeki fiyat değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte Pedagoglar bulunulan şehirdeki başarısına göre de değişiklik göstermektedir. İzmir pedagog ile Bursa Pedagog arasında oldukça farklı fiyatlar bulunmaktadır. Aynı zamanda Ankara'da yaşıyorsanız buradaki pedagogların fiyatları da değişiklik gösterir. Eğer Çocuğunuzu bir pedagoga göstereceksiniz çocuk pedagog İstanbul şehrindeki Pedagoglar arasında bütçenize göre seçimler yapabilirsiniz.

✅ Pedagog Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Pedagog Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
DİĞER SAĞLIK VE GÜZELLİK HİZMETLERİ