106 Uzman Pedagog hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Dilara Açıkgöz

Dilara Açıkgöz

Sinop / Merkez

Çocuklarımız en büyük değerimiz. Büyüme süreci çokça heyecanlı bir o kadar da meşakkatli. Bu yolculukta yardıma ihtiyaç duymanız fazlasıyla doğal.


Mutlu Müşteriler
Berna B.

Pedagog 27/07/2021

Çocuklara gösterdiği şefkat ve uyumu ile dikkat çeken herkes tanıyan Gönül hanıma çocuğum için bende gittim. Dedikleri kadarın daha fazlası varmış. Ben gerçekten böyle bir uyum böle bir anlaşma görmedim. Kendisine çok teşekkür ede..

Hasret O.

Pedagog 16/07/2021

Pedagog Songül hanımla oğlumun tuvalet eğitimi sıkıntısından dolayı tanıştık. Durumları anlattıktan sonra kendisi çok yardımcı oldu birkaç görüşmemizden sonra baya ilerleme ve düzen kaydettik. Kendisi oğluma çok yardımcı oldu. Sor..

İrem Ç.

Pedagog 14/07/2021

Çocuğum üzerinde olumlu bir etki bıraktığı için pedagog Sultan hanıma çok teşekkür ederim. Çocuğumla arkadaş gibi olan uyumluluğu ve çocuğumun onun yanındaki mutluluğu için Pedagog sultan hanıma çok teşekkür ederim. Çocukları olan..

Hatice Ç.

Pedagog 07/07/2021

Kızım için çok iyi bir etkinlik oldu. Beraber uyumu , beraber anlayışlı olması ve gerçekten kızıma büyük bir destek ve mutluluk kaynağı oldu. Bu mutluluğu sağlayan Emel hanıma çok teşekkür ederiz.

Sultan S.

Pedagog 05/07/2021

Kendisi çocuklarla iletişim kurmayı , onlarla vakit geçirmeyi , onlarla eğlenmeyi seven pedagog sevim hanım ile görüştüm. Bir kaç seans sonra kızım odadan çıkarken benim yanımda olduğu mutluktan daha çok mutluluk ve sevinç yaşattı..

Pedagog Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Pedagog Desteği

Çocukların zihinsel gelişimi ve psikolojisi alanında uzmanlaşmış pedagoglardan rehber danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Pedagog desteği öğrenme güçlükleri, uyum problemleri, iletişim sorunları gibi birçok çocuk gelişimi sorunu için alınabilir. Çocuk psikolojisi alanında uzman olan pedagoglar çocukların psikolojik sorunlarına uzman bakış açısıyla yaklaşır. Pedagog desteği oldukça önemli olduğundan devlet pedagog desteği de sunulmaktadır. Çocuğum için hangi durumlarda pedagog desteği almalıyım, diyorsanız genel olarak bazı durumları şöyle sıralayabiliriz;
• Çocuk öğrenme güçlüğü yaşıyorsa
• Çocuğun yaşıtlarına göre normal gelişimde farklılık varsa
• Çocuk sürekli olarak altını ıslatıyorsa
• Çocuk dikkatini vermekte zorlanıyorsa
• Çocuk algılama sorunları yaşıyorsa
• Çocuk uyum ve iletişim sorunları yaşıyorsa
• Çocuğun uyku sorunları varsa
• Çocuk göz kontağı kurmuyorsa
• Çocuk aynı oyuncakla tuhaf şekilde oynuyorsa
• Çocuk çok sık yalan söylüyorsa
• Çocuk cinsel istismar gibi ağır bir travma yaşadıysa
Uzman sistemimizden çocuklarınız ve hatta bebekleriniz için ihtiyaç duyduğunuz birçok uzmana kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz özel dersler isterseniz de bebek ve çocuk bakımı için gerekli en iyi uzmanlara sistemimizde hızla ve kolaylıkla ulaşabilir, sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Pedagog Tam Olarak Nedir, Ne İş Yapar?

Pedagog uzmanlık alanı çocuk eğitimi olan Psikoloji ve Rehberlik mezunudur. Pedagog tanımı maalesef yanlış anlaşılabiliyor. Pedagog çocuk psikolojisi uzmanı değildir. Çocuk psikiyatrisi başka bir alandır. Pedagog çocukların davranışsal bozukluklarını tespit edip aileye ve çocuğa danışmanlık yapar. Tedavi gerektiren durumlarda çocuk psikoloji uzmanına yönlendirir. Pedagog nedir ne yapar bilmek önemli. Çünkü çocuğunuzun hangi durumlarda pedagoga ihtiyacı olduğunu anlamalısınız. Pedagog çocuk psikoloğu değil çocuk eğitimcisidir. Pedagoglar rehber ve danışman olduklarından çok farklı alanlarda çalışabilir. Pedagog nerede çalışır diye baktığınızda biraz daha iyi anlayabilirsiniz;
• Çocuk mahkemelerinde bilirkişi
• Çocuk ıslahevlerinde gözlemci ve uzman
• Sağlık kurumlarında rehber ve danışman
• Psikolojik danışmanlık merkezlerinde uzman
• Hastane ve çocuk kliniklerinde uzman
• Okullarda danışman ve rehber
• Aile danışmanlık merkezlerinde danışman
Uzman sistemimizde pedagoglar kadar konusunda uzman psikologlar da yer alır. İhtiyaç ve beklentilerinize göre arama yapabilir, en iyi fiyatlar ile en iyi uzmanlara ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz Yerdeki En iyi Pedagog Hizmetine Kolay Ulaşın!

Çocuğunuzun okuluna ya da evinize Yakın bir yerde pedagog desteği arıyorsanız konum odaklı arama yapabilirsiniz. Pedagog Beylikdüzü gibi ilçe özelinde arama yaparak bulunduğunuz yerdeki uzman pedagog hizmeti veren merkezleri bulabilirsiniz. Pedagog için bir yere gitmek istemiyorsanız online hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Online pedagog desteği alarak evinizde çocuğunuzla birlikte uzman desteği alma şansınız var. Uzman sistemimizde istediğiniz standartlarda pedagog desteğini en iyi fiyat teklifi ayrıcalığı ile bulabilirsiniz.

1

Pedagog Desteği Nerden Nasıl Alınır?

Pedagog desteğine ihtiyacı olan bir çocuğunuz varsa pedagog seçimini çok özenli yapmalısınız. Pedagog çocuk psikolojisi uzmanı değildir çocuk eğitimi alanında danışmanlık sunar. Pedagog destek hizmetlerini Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik bölümü mezunu çocuk psikoloji eğitimi almış uzmanlardan almalısınız. Güvenilir pedagog seçeneklerini uzman sistemimizde bulabilirsiniz. Hangi alanlarda başarılı olduklarını görebilir değerlendirme yaparak en iyi pedagog uzmanını seçebilirsiniz. Pedagog kaç yaş gurubuna bakar sorusu da önemli bir sorudur. Pedagoglar 0-12 yaş arası çocukların semptomlarını inceler. Uzman sistemimizden arama yaparak güvenilir ve alanında uzman pedagog seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Pedagog desteğini uzman sistemimizden araştırma yaparak başarılı pedagoglardan alabilirsiniz.
2

Pedagog Desteğinin Çocuğa Ve Aileye Yararları Nelerdir?

Pedagoglar çocukların davranışsal, zihinsel, psikolojik sorunlarını tespit ederek çocuk ve ailenin sorunu çözmesine yardım ederleri. Terapi teknikleriyle çocukların sorunların üstesinden gelmesine yardımcı olurlar. Pedagoglar çocuklarda klinik değerlendirme yaparak eğitim uygulamalarına yönlendirirler. Çocukta fark edilen sorunların daha büyük psikolojik sorunlara yol açmasını önlemek için pedagog desteği almak çok önemlidir. Pedagog kaç yaşa bakar sorusu da ailelerin merak ettiği bir sorudur. 0-12 yaş arası çocuklarla pedagoglar ilgilenir. Uzman sistemimizde Pedagog İstanbul araması yaptığınızda alanında uzman, başarılı ve güvenilir pedagog seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Pedagog desteği hem aile hem de çocuk açısından büyük yararlar sağlar.
3

Pedagog Seçerken Nasıl En iyisini Seçerim?

Pedagog seçerken daha önce pedagog hizmeti almış kişilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Pedagog önerisi veren kişiler deneyimlerinden yola çıkarak memnun kaldıkları pedagogları önerir. Pedagog ne demek artık iyi biliyorsunuz. Çocuğunuzun herhangi bir sorunu varsa uzman pedagog desteği alabilirsiniz. Uzman Deposu sizi alanının en iyileriyle buluşturuyor. Güvenebileceğiniz başarılı pedagoglarla uzman sistemimiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Pedagog ücretleri 2109 ne kadar diye merak ediyorsanız uzman sistemimizde arama yaptığınızda karşınıza çıkan seçeneklerin fiyat tekliflerini karşılaştırabilirsiniz.