106 Uzman Pedagog hizmet vermeye hazır

Pedagog

4 Pedagog Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
106 Uzman Pedagog hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Buse Şentürk

Buse Şentürk

İzmir / Bayraklı

Merhabalar.. Yaşar Üniversitesi Psikoloji(İngilizce) lisans mezunuyum. Çocuk, ergen ve yetişkin yaş grubu ile çalışmaktayım. Danışanlarımın ihtiyaçları doğrultusunda Oyun Terapisi, Masal Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi tekniklerini uyguluyorum. Bunun yanında Yetişkin Değerlendirme Testleri ve Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri uygulayıcısıyım. İnsanlara ihtiyaç duyduğu yardımı sağlayabilmek ve hayatlarını güzelleştirebilmek misyonuyla mesleğimi sürdürmekteyim. Varsa sorularınız ve ya daha detaylı bilgi almak için ulaşabilirsiniz.


Nur Yücesoy

Nur Yücesoy

Mardin / Artuklu

Merhaba, ben Gaziantep Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum. Yüksek şeref derecesi ile lisans mezuniyetimi aldım. Biruni Üniversitesi'nden 450 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimi aldım ve başarıyla tamamlayarak aile danışmanı ünvanı kazandım. Lisans eğitimim boyunca çeşitli seminerler, konferanslar, eğitimler, kamplara katıldım ve kendimi geliştirmeye gayret ettim. Mesleğimi severek yapıyorum ve sağlıklı iletişimi önemsiyorum. Saygılarımla..


sevcan ercan

sevcan ercan

Çanakkale / Merkez

Merhaba. Çocuk, ergen ve yetişkin yaş grupları ile çeşitli konularda psikolojik danışma hizmeti yürütmekteyim. Psikolojik danışma hizmeti; bireyin kendini anlamasına, çevresiyle sağlıklı ve uyumlu iletişim kurmasına, problemleriyle baş etmesine olanak sağlayan, gizlilik ilkesine dayanan, koşulsuz kabul ve saygı çerçevesinde ilerleyen profesyonel bir hizmettir ve herkese açıktır. Siz de bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz. Sağlıcakla


Dilara Açıkgöz

Dilara Açıkgöz

Sinop / Merkez

Çocuklarımız en büyük değerimiz. Büyüme süreci çokça heyecanlı bir o kadar da meşakkatli. Bu yolculukta yardıma ihtiyaç duymanız fazlasıyla doğal.


Mutlu Müşteriler
Fatma İ.

Pedagog 21/07/2022

Pedagog uzmanı Sevim hanım çocuğumun bazı sorunları yüzünden görüştük. Görüşmeler çok olumlu gitti ve ne önerdiyse yaptık. Şuan da o bazı sorunlardan bir kaçı gitti ve mutlu olmaya başladık. O sorunlar tam bir şekilde bitene kadar..

Demet N.

Pedagog 07/07/2022

Pedagog uzmanı Esma hanım çocuğumun psikolojisi için çok fazla tavsiye verdi ve çok güzel konuşmalar yaptı. Kendisiyle görüştüğümüzden beri çocuğumuz açılmaya başladı ve eskisine geri döndü. Bazen tekrardan birşeylerini görüyoruz..

Özlem C.

Pedagog 26/06/2022

Oğlumun tuvalet sorunundan dolayı pedagog uzman Hilal hanımla görüştük. Tedavileri buldu. Denedik. Gerçekten de işe yaradı. Şuan hiç bir sorun dahi kalmadı. Çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Dilan N.

Pedagog 18/06/2022

Oğlumun altına kaçırma sorunundan dolayı Pedagog uzmanı Rabia hanım ile görüştüm. Bir kaç seans sonra yaptığı görüşmeler bilgilendirmeler işe yaramaya başladı. Yavaş yavaş sorunumuz çözülmeye doğru gitti. Kendisine teşekkür ederim..

Cihangir Ç.

Pedagog 10/06/2022

Oğlumun psikolojisini, psikososyal, bilişsel ve duygusal gelişimini takip eden, gerektiğinde ailesi olarak bizlere psikolojik ve pedagojik danışmanlık yaptılar. Çok memnun kaldım.

Pedagog Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Pedagog Desteği

Çocukların zihinsel gelişimi ve psikolojisi alanında uzmanlaşmış pedagoglardan rehber danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Pedagog desteği öğrenme güçlükleri, uyum problemleri, iletişim sorunları gibi birçok çocuk gelişimi sorunu için alınabilir. Çocuk psikolojisi alanında uzman olan pedagoglar çocukların psikolojik sorunlarına uzman bakış açısıyla yaklaşır. Pedagog desteği oldukça önemli olduğundan devlet pedagog desteği de sunulmaktadır. Çocuğum için hangi durumlarda pedagog desteği almalıyım, diyorsanız genel olarak bazı durumları şöyle sıralayabiliriz;
• Çocuk öğrenme güçlüğü yaşıyorsa
• Çocuğun yaşıtlarına göre normal gelişimde farklılık varsa
• Çocuk sürekli olarak altını ıslatıyorsa
• Çocuk dikkatini vermekte zorlanıyorsa
• Çocuk algılama sorunları yaşıyorsa
• Çocuk uyum ve iletişim sorunları yaşıyorsa
• Çocuğun uyku sorunları varsa
• Çocuk göz kontağı kurmuyorsa
• Çocuk aynı oyuncakla tuhaf şekilde oynuyorsa
• Çocuk çok sık yalan söylüyorsa
• Çocuk cinsel istismar gibi ağır bir travma yaşadıysa
Uzman sistemimizden çocuklarınız ve hatta bebekleriniz için ihtiyaç duyduğunuz birçok uzmana kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz özel dersler isterseniz de bebek ve çocuk bakımı için gerekli en iyi uzmanlara sistemimizde hızla ve kolaylıkla ulaşabilir, sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Pedagog Tam Olarak Nedir, Ne İş Yapar?

Pedagog uzmanlık alanı çocuk eğitimi olan Psikoloji ve Rehberlik mezunudur. Pedagog tanımı maalesef yanlış anlaşılabiliyor. Pedagog çocuk psikolojisi uzmanı değildir. Çocuk psikiyatrisi başka bir alandır. Pedagog çocukların davranışsal bozukluklarını tespit edip aileye ve çocuğa danışmanlık yapar. Tedavi gerektiren durumlarda çocuk psikoloji uzmanına yönlendirir. Pedagog nedir ne yapar bilmek önemli. Çünkü çocuğunuzun hangi durumlarda pedagoga ihtiyacı olduğunu anlamalısınız. Pedagog çocuk psikoloğu değil çocuk eğitimcisidir. Pedagoglar rehber ve danışman olduklarından çok farklı alanlarda çalışabilir. Pedagog nerede çalışır diye baktığınızda biraz daha iyi anlayabilirsiniz;
• Çocuk mahkemelerinde bilirkişi
• Çocuk ıslahevlerinde gözlemci ve uzman
• Sağlık kurumlarında rehber ve danışman
• Psikolojik danışmanlık merkezlerinde uzman
• Hastane ve çocuk kliniklerinde uzman
• Okullarda danışman ve rehber
• Aile danışmanlık merkezlerinde danışman
Uzman sistemimizde pedagoglar kadar konusunda uzman psikologlar da yer alır. İhtiyaç ve beklentilerinize göre arama yapabilir, en iyi fiyatlar ile en iyi uzmanlara ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz Yerdeki En iyi Pedagog Hizmetine Kolay Ulaşın!

Çocuğunuzun okuluna ya da evinize Yakın bir yerde pedagog desteği arıyorsanız konum odaklı arama yapabilirsiniz. Pedagog Beylikdüzü gibi ilçe özelinde arama yaparak bulunduğunuz yerdeki uzman pedagog hizmeti veren merkezleri bulabilirsiniz. Pedagog için bir yere gitmek istemiyorsanız online hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Online pedagog desteği alarak evinizde çocuğunuzla birlikte uzman desteği alma şansınız var. Uzman sistemimizde istediğiniz standartlarda pedagog desteğini en iyi fiyat teklifi ayrıcalığı ile bulabilirsiniz.

Pedagog Desteği Nerden Nasıl Alınır?

Pedagog desteğine ihtiyacı olan bir çocuğunuz varsa pedagog seçimini çok özenli yapmalısınız. Pedagog çocuk psikolojisi uzmanı değildir çocuk eğitimi alanında danışmanlık sunar. Pedagog destek hizmetlerini Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik bölümü mezunu çocuk psikoloji eğitimi almış uzmanlardan almalısınız. Güvenilir pedagog seçeneklerini uzman sistemimizde bulabilirsiniz. Hangi alanlarda başarılı olduklarını görebilir değerlendirme yaparak en iyi pedagog uzmanını seçebilirsiniz. Pedagog kaç yaş gurubuna bakar sorusu da önemli bir sorudur. Pedagoglar 0-12 yaş arası çocukların semptomlarını inceler. Uzman sistemimizden arama yaparak güvenilir ve alanında uzman pedagog seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Pedagog desteğini uzman sistemimizden araştırma yaparak başarılı pedagoglardan alabilirsiniz.

Pedagog Desteğinin Çocuğa Ve Aileye Yararları Nelerdir?

Pedagoglar çocukların davranışsal, zihinsel, psikolojik sorunlarını tespit ederek çocuk ve ailenin sorunu çözmesine yardım ederleri. Terapi teknikleriyle çocukların sorunların üstesinden gelmesine yardımcı olurlar. Pedagoglar çocuklarda klinik değerlendirme yaparak eğitim uygulamalarına yönlendirirler. Çocukta fark edilen sorunların daha büyük psikolojik sorunlara yol açmasını önlemek için pedagog desteği almak çok önemlidir. Pedagog kaç yaşa bakar sorusu da ailelerin merak ettiği bir sorudur. 0-12 yaş arası çocuklarla pedagoglar ilgilenir. Uzman sistemimizde Pedagog İstanbul araması yaptığınızda alanında uzman, başarılı ve güvenilir pedagog seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Pedagog desteği hem aile hem de çocuk açısından büyük yararlar sağlar.

Pedagog Seçerken Nasıl En iyisini Seçerim?

Pedagog seçerken daha önce pedagog hizmeti almış kişilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Pedagog önerisi veren kişiler deneyimlerinden yola çıkarak memnun kaldıkları pedagogları önerir. Pedagog ne demek artık iyi biliyorsunuz. Çocuğunuzun herhangi bir sorunu varsa uzman pedagog desteği alabilirsiniz. Uzman Deposu sizi alanının en iyileriyle buluşturuyor. Güvenebileceğiniz başarılı pedagoglarla uzman sistemimiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Pedagog ücretleri 2109 ne kadar diye merak ediyorsanız uzman sistemimizde arama yaptığınızda karşınıza çıkan seçeneklerin fiyat tekliflerini karşılaştırabilirsiniz.

✅ Pedagog Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Pedagog Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
DİĞER SAĞLIK VE GÜZELLİK HİZMETLERİ