141 Oto Pasta Cila Uzmanı hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

SE

Seçkin Efe

Bursa / İznik

Pasta cila seramik kaplama üzerine 8 yıllık deneyimim var Bursa’nın İznik ilçesinde hizmet veriyorum


Mutlu Müşteriler
Ertuğrul T.

Pasta Cila 30/11/2021

Aracımın kapılarında hem ufak çizgileri yok etmesi için hem de toz içinde kalmış araç boyasının parlatması için Pasta cila yapan Hamdi usta ve ekibine sonsuz teşekkürler. Büyük olan çizgiler dahi gitmiş. Boya da sanki yeniden boya..

Mete C.

Pasta Cila 22/11/2021

Aracımın ufak çizikleri yok etmesi için hem de yeni yaptırdığım boyayı daha parlak daha canlı göstermesi için pasta cila işlemini yapan ekibine teşekkür ederim. Ekstra olarak aracımı temizlediler. Çok memnun kaldım. Ellerine sağlı..

Davut Ş.

Pasta Cila 14/11/2021

Aracımın boyasını daha parlak gösterten, ufak çizikleri kamufle eden pasta cilayı yapan Suat ustaya pasta cila ustası denir. Bu işlem sayesinde aracımın genel görüntüsüne etki ettiği için aracımı satarken de önemli bir avantaj sun..

Coşkun C.

Pasta Cila 06/11/2021

Verilen hizmet tam istediğim gibiydi. Arabanın pasta cilasını yapan ekip sayesinde boya daha da parladı ve araba 0 gibi gözüktü. Ekstra olarak ücret almadan iç dış temizleme yapıldı. Bu kadar ilgi göstermeleri hoşuma gitti. Ahmet..

Kenan İ.

Pasta Cila 28/10/2021

Aracımın dışı mat ve sorunluydu oto show wax profesyonel bir şekilde pürüzsüz bir pasta cila ile aracımı sıfır sekle getirdiler iç detaylı temizlik dahil her şeyi söylenen gibi sadece ufak bir detay atlamışlar oda araç vito olunca..

Pasta Cila Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Pasta Cila Hizmeti

Pasta cila hizmeti, aslına bakıldığı zaman oto kaporta boya işlemi ile oldukça yakından ilgilidir. Araçta yer alan boyanın çizilmesi, kalkması vb. gibi durumlarda pasta işlemi kullanılarak boya kaldırılır, cila işlemi ile de boyayı kaplar. Pasta ve cila işlemleri aslında iki ayrı işlemdir, fakat genellikle aynı anda ve arka arkaya yapıldığı için piyasada pasta cila olarak anılmaya başlanmıştır. Olası ufak kazalarda, yanlışlıkla çizilmelerde pasta cila işlemi ilk başvurulan yöntem olmaktadır. Araç sahibi her kişinin en az bir kere tercih ettiği pasta cila, aracınızın çiziklerini kapatmak ve eskisinden daha parlak görünmesini sağlamak gibi işlemlerde kendisini ön plana çıkarmaktadır. Pasta cila ile aracınızı sanki yeni almış gibi bir görünüme kavuşturmanız mümkündür. Pasta cila işlemi kesinlikle titizlik içerisinde gerçekleşmelidir. Aksi halde pasta cila işlemi yapılan araç kendisini hemen belli eder ve piyasada değerinde ciddi bir düşüklük meydana gelir. Bu ve bu gibi olumsuz durumlar ile karşı karşıya gelmemek adına pasta cila işlemlerinizi işinin ehli bir uzmana yaptırmanız en doğru tercih olacaktır. Eğer gerçek bir uzman ile tanışmak istiyorsanız, Uzman Deposu tam da size göre bir yer!

Pasta Cila İşini Şansa Bırakma, Neler Kapsıyor Öğren!

Pasta cila işlemi, oto kuaför ve oto servis gibi gerekli bir hizmettir. Otomobiller için pasta cila bir ihtiyaçtır. Aracınız ile kaza yapmasanız ile ufak çizikler sebebiyle boyanın aşınması çok olası bir durumdur. Bu durum ile mücadele edebilmek ve aracınızın dış görünüşünü düzeltebilmek adına pasta cila hizmeti en doğru seçim olacaktır. Platformumuz üzerinde yer alan uzmanların vermiş olduğu pasta cila hizmeti içerisinde öncelikle aracınız incelenir ve tüm çizikler tespit edilir. Daha sonra pasta işlemi uygulanır. Ardından cila işlemi ile boya kaplanır. Bu işlemler kesinlikle titizlik içerisinde gerçekleşmelidir. Bunun yanı sıra tüm işlemler için uzmanın yeteneğini gözle görülür ölçüde ön plana çıkarması gerekmektedir. Tüm bunlar gerçekleştiği takdirde aracınız sanki hiç hasar almamış gibi bir görünümü kavuşur. Bunun da yanı sıra cila işlemi ile araç inanılmaz bir parlaklığa kavuşur ve yepyeni olur.

Pasta Cila İşlemleri İçin Yalnızca Gerçek Profesyoneller ile Görüşün!

Platformumuzun en büyük artısı bünyesinde yalnızca profesyonel kişilere yer vermesidir. Uzman Deposu, piyasada yer alan kalifiyeli elemanların bir arada toplanmasını ve ihtiyaç sahiplerine yalnızca en iyi hizmetin verilmesini amaçlamaktadır. Tüm bu amaçlar uğruna yüzlerce uzman kişiyi bir araya getiren platformumuz, böylelikle kısa süre içerisinde sayısız müşteriyi devamlı müşteri profiline çevirmiştir. Pasta cila işlemleriniz için de muhakkak alanında kendisini kanıtlamış bir uzman ile çalışmanız gerekmektedir. Aksi halde boyama ve cila gibi işlemler araç boyası ile bütünleşmez ve kötü bir görüntü oluşur. Bu nedenle pasta cila işlemleri için platformumuzun ustalarına gözü kapalı güvenebilirsiniz. Firmamız her bir uzman için profesyonellik testi uygulamaktadır. Bu test sonrasında platformumuzu başvuru yapan kişinin uzman olduğunu tesciller ve bünyesinde yer verir. Bu işlem müşterilerin kaliteli hizmet alması ve mağduriyet yaşamaması için büyük bir önem taşımaktadır. Eğer aracınızı ilk defa emanet edecekseniz, platformumuzda yer alan uzmanlara muhakkak bir şans vermelisiniz

Esnek ve Bütçe Dostu Ödeme ile Kaliteli Hizmet Bir Arada!

Platformumuzun en sevilen yönü kesinlikle her keseye uygun olmasıdır. Çoğu muadil firma oldukça yüksek fiyatlar ile ortalamanın altında bir hizmet sağlamaktadır. Bunun da yanı sıra müşteriler ödedikleri yüksek meblağların yanında düşük bir hizmet performansı gördükleri için ciddi bir mağduriyet yaşamaktadır. Bunu göre platformumuz kaliteli hizmetin yanı sıra her bütçeye uygun olan uzmanlar ile bir araya gelmiştir. Platformumuza girdikten sonra pasta cila bölümüne girip, bütçenizi belirleyin. Bütçenin ardından karşınıza size en uygun olan uzmanlar çıkacaktır. Bu uzmanların yorumlarını ve puanlamalarını karşılaştırdıktan sonra size en uygun olanına fiyat teklifli al butonunu kullanarak uzman kişiden teklif alabilirsiniz. Eğer uzman ile anlaşma sağlarsanız, dilediğiniz gün ve saat için randevu alabilirsiniz. Platformumuz üzerinden 7 gün 24 saat boyunca randevu oluşturabilirsiniz. Herhangi bir zaman kısıtlaması bulunmamaktadır. Her zaman müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkan firmamıza gözü kapalı güvenebilirsiniz.