106 Parkeci hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Yalçın kara

Yalçın kara

İstanbul / Ümraniye

Parke Döşeme Süpürgelik, Laminat Parke Döşeme m2 Fiyatlarımız Gayet Makuldür ve Birinci Kalite Ürün Kullanma Gayreti İçerisindeyiz. Değerli Müşterilerimiz Bu İşe Yıllarını Vermiş Ekibimiz İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermeye Hazırız.


Mustafa şimşek

İstanbul / Pendik

Babadan oğula 45 yıllık tecrübe işimizi titizlikle yapmaktayız siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz


Teknik Yapı

Teknik Yapı

Adana / Ceyhan

Laminat parke, duvar kağıdı, gergi tavan ve doğal taşlar satış ve uygulama hizmetleri. Teknik Yapı Ceyhan


Arif İrişik

Arif İrişik

Mersin / Çamlıyayla

Şömine, fayans, karo, parke, doğal taş döşeme, taş duvar, pejaz işleri itinayla yapılır.


Aytunç Doğru

Aytunç Doğru

Bursa / Nilüfer

İç Mimarlık Ahşap Merdiven Ahşap Oyma Sanatları Lake Süpürgelik Satış & Uygulama 𝓨𝓪ş𝓪𝓶 𝓪𝓵𝓪𝓷ı𝓷ı𝔃𝓪 𝓲𝓷𝓬𝓮 𝓭𝓸𝓴𝓾𝓷𝓾ş𝓵𝓪𝓻


Onur uysal

Onur uysal

Ankara / Çankaya

20 senelik ustasiyim bu isin her turlu tadilat Tamir at isleri itinayla yapilir


Rd

Recep duman

Nevşehir / Merkez

Özenli işçilik için ulaşın


Mutlu Müşteriler
Namık K.

Parkeci 27/10/2021

Müjdat bey, dediği saatte gelip bütün işi büyük bir titizlikle ve hızlıca tamamladı. Çok temiz çalıştı. Farklı kilit sistemine sahip iki parkeyi bir araya getirdi. Kendisi ile kesinlikle bir daha çalışmak isterim. Sizler de parke..

İpek A.

Parkeci 18/10/2021

Piyasaya göre uygun, temiz, hızlı ve kaliteli işçilik çıkaran parke döşeme ustası İsmail ustaya teşekkür ederim. Kendisi konuşkan, güler yüzlü, sempatik, sizleri mutlu eden birisi. Parkelerim süper oldu, çok içime sindi. Herkese..

Galip D.

Parkeci 11/10/2021

Masif Parke için parke ustası Ahmet usta ile anlaştım. Uygun fiyata tek başına istediğim parkeleri döşedi. Çok memnun kaldım. Döşediği parkelere üstelik sistre cila yaptı. Daha çok alanı parlattı ve yeniledi. Ellerine sağlık usta...

Serdar D.

Parkeci 04/10/2021

Mutfak için duvar rengine uyan renkli parkeleri döşeyen İbrahim ustaya teşekkür ederim. Gün içinde gelip kısa sürede parkeleri döşedi. Gerçekten çok güzel oldu. Ekstra olarak temizleyip sistre cila yaptı. Sırf mutlu etmek için eli..

Pınar S.

Parkeci 27/09/2021

Mutfak odam için özel yıldız entegre parkeyi döşeyen Tayyip ustaya teşekkür ediyorum. Kendisi özel kaliteli ve kullanışlı parkeyi getirdi. Döşedikten sonra parkeyi kendi malzemeleri ile temizledi. Gerçekten on numara bir iş çıkard..

Parkeci Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Parkeci

Yapılarda ayakaltı kullanım alanı olan zeminlerin daha doğru ve sağlıklı kullanımı için birçok farklı sistem tercih edilebilir. Örneğin, geleneksel sistemlerde mozaik veya karo taş kaplama gibi işlemler tercih edilse de günümüzde parke kaplama en uygun seçimler arasında görülmektedir. Farklı markaların farklı malzeme seçimleri sayesinde de bugün parkeciler evler, işletmeler, alışveriş merkezleri, hastaneler veya okullar gibi birçok alanda bu kaplamaları yapabilmektedir. Bu açıdan uzman sistemimiz sayesinde eğer evinizde veya çalışma alanınızda bir parke kaplama talep ediyorsanız, istediğiniz personelleri 7/24 kolaylıkla bulabilirsiniz.

Uzman Deposu size sağlayacağı uzman sistemi ile birlikte 365 gün aradığınız her noktada yapılacak çalışmalar için profesyonelleri bir araya getirmektedir. Bir müşteri olarak iyi bir hizmete ulaşmak açısından her zaman en detaylı araştırmaları gerçekleştirirken, bu araştırmaları bizzat il ve ilçe gibi birkaç basit filtreyle sistemimiz üzerinde de sağlayabilirsiniz. Örneğin, uzman parkeci arayışı içerisindeyseniz, en iyi yorumları almış, en iyi malzemeleri kullanan ve en iyi fiyatlar ile hizmet veren uzmanlara da bu sistem üzerinde birçok farklı kentte kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Parkeciler Hangi Malzemeleri Kullanmaktadır?

Günümüzde parke çalışmaları için farklı markalar üretimler gerçekleştirirken, bu üretimlerde çok geniş bir çeşit ile kullanılabilecek parke malzemeleri ortaya çıkmaktadır. Genellikle bir iç mimar tarafından gerçekleştirilecek yapı çalışmalarında da bu açıdan yapının türüne ve proje bütçesine göre parke seçimleri yapılabilir. Bu noktada siz de kendi bütçenize uygun olarak dekorasyon türüne göre ham ahşaptan oluşan masif parke, katmanlı yapısı ile lamine parke veya laminat parke tercih edebilirsiniz. Bu sayede uzman parkeci arayışlarında bu malzemenin kullanılmasını istediğinizi belirterek, daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Genellikle parkeciler istenilen hizmetin türüne göre daha net bir şekilde yapılması gereken işlem açısından size teklifler verebilmektedir. Yani seçtiğiniz parke türü aslında bir boya badana ustası üzerinden hizmet alırken de seçtiğiniz boya türü ile aynı yapıya sahip olacaktır. Boya işlemlerinde örneğin silikon bazlı boya, yağlı boya veya plastik boya seçtiğiniz gibi parke işlemlerinde de ürün türünü net bir şekilde seçmeniz gerekir. Seçtiğiniz doğru ürün türü sayesinde yapılacak işlemin gerektirdiği yardımcı ekipmanlar, işçilik ve hizmet süresi gibi ayrıntılara göre en iyi teklifler ile hizmet verebilir.

Parkeciler Sizden Neler Talep Edebilir?

Bir yapıda parke kaplama işlemi gerçekleştirilmesi gerekiyorsa, bu yapının işlem öncesinde mutlaka hazır hale getirilmesi gerekir. Örneğin, eğer evinizin salonunda parke kaplatmak istiyorsanız, salondaki eşyaların belirli bir süre boşaltılması ve salonun hem kaplama öncesinde hem de kaplama sonrasında belirli bir süre kullanılmaması gerekir. Tıpkı bir klima montaj ustası tarafından talep edilen şekilde klimanın belirli bir süre kullanılmamış olması veya gazının boşaltılmış olmaması gibi ayrıntılar parke hizmetlerinde de yer almaktadır.

Uzman Deposu üzerinde inceleme yaparken kullandığınız filtreler ve belirttiğiniz detaylar ile birlikte uzman parkeci hizmeti alırken ustalar size yapılması gerekenleri net bir şekilde ifade edecektir. Örneğin, sizin tarafınızdan elde edilmesi gereken malzemeler, yapılması gereken işlemler ve dikkat etmeniz gereken noktalar net bir şekilde anlatılır. Aslında bu noktada en yakın parkeci sayesinde daha net bir şekilde bilgiler elde edebileceğiniz gibi seçilen parke türü gibi ayrıntılara göre uygulamanın gereklilikleri öğrenilebilir.

En Yakın Parkeci Nasıl Bulunabilir?

Yaşam alanınıza veya çalışma alanınıza en yakın parkeci imkanlarına ulaşmak istiyorsanız, Uzman Deposu bu ihtiyacınızı karşılayabilecek en profesyonel platformlardan birisidir. Firmamızın temel amacı, size her zaman en iyi uzmanları ve firmaları sunmak olmakla birlikte bu açıdan da her zaman çok detaylı ve dikkatli bir inceleme ile uzman sistemine kayıtlar sağlanmaktadır.

Uzman sistemimiz içerisinde yer alan her personel gibi 7/24 ulaşabileceğiniz en yakın parkeci açısından da hizmet kalitesi kanıtlanmış, iyi yorumlar almış ve tecrübesi ile güvenilir kişilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu açıdan bu noktaya kadar belirtildiği şekilde istenilen parkenin türü, uygulama alanının ölçüleri ve yapının son durumu açısından vereceğiniz bilgiler ile tamamen sizin isteğinize bağlı ve bütçenize uygun bir şekilde doğru teklifler alabilirsiniz.