124 Palyaço ve Oyun Ablası Firması hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Güneş Mircan Bol

Güneş Mircan Bol

İzmir / Buca

Merhabalar. 22 yaşındayım. Çocuk gelişimi bölümü okuyan son sınıf üniversite öğrencisiyim. Çocuklarla aram iyidir. Onlarla vakit geçirmeyi çok seviyorum. Özel günlerde, organizasyonlarda elimden geldiğince eğlendirebeleceğime inanıyorum. Bana sadece bir şans verilmesi yeterlidir :)


Gökçe Nihan Doğan

Gökçe Nihan Doğan

Antalya / Alanya

10 yılı aşkın bir süredir çocuklarla birlikte eğleniyoruz. Yüz boyama,balon katlama,dans,oyun gibi Aktiviteler var . Programımı ise genelde çocuklar yönlendiriyor . Onlar ne istiyorsa onu yapıyoruz . Yani birlikte eğleniyoruz😊


DA

Derya Arslan

Karabük / Safranbolu

Merhaba, ben Derya Arslan 26 Yaşındayım. Çocuklarınızı tüm gelişim alanları yönünden destekleyebilirim. Eğlenceli, kaliteli ve eğitici vakit geçirebilirim.


Mutlu Müşteriler
Yeliz A.

Palyaço ve Oyun Ablası 13/10/2021

Özel eğitim gerektiren çocuklar dışında kalan bütün okul öncesi çocuklarla ilgilendiler. Çağırdığımız Oyun ablaları, genellikle çocukların oyun oynamasına ve yabancı dil öğrenmesine yardımcı oldular. Çocukların gelişmesinde katkıd..

Sude F.

Palyaço ve Oyun Ablası 07/10/2021

Hasta olan kızımın hemen moralini düzeltilmesi için bu siteden bulduğum palyaço ve oyun ablası saat geç olmasına rağmen bizi kırmayıp geldi. Sayelerinde kaç gündür gülmeyen kızımın yüzünü güldürdüler. Onu çok mutlu ettiler. O kada..

Seher N.

Palyaço ve Oyun Ablası 30/09/2021

Organize bir parti için çağırdığım palyaço gösterisi yapan Nusret bey ve Ali bey bizi çok mutlu etti. Mutlu günümüzde bizi bir kez daha çok mutlu etti. Aldğı ücretlerin daha fazlasını hakediyorlar. Sizlerde eğlenmek istiyorsanız g..

İnci Y.

Palyaço ve Oyun Ablası 23/09/2021

Çocuklarımın karne hediyesi olarak onlara bir gösteri hazırlatmak istediğim. Eve çağırdığımız palyaçolar ve gösteriler yapan Mehmet bey ve Suat bey oldukça güldürmekte ve şaşırtmakta yeteneklidirler. Güldürmek için ellerinden gele..

Şeyma D.

Palyaço ve Oyun Ablası 16/07/2021

Kız arkadaşlarımızla moralimiz bozuk olduğunda çağırdığımız ve uygun fiyata gösteri yapıp bizi mutlu ettikleri için çok teşekkür ediyoruz. Ekibinde ki her kişi ayrı ayrı güldürüyordu. En son gözlerimden yaş gelmeye başlamıştı gülm..

Palyaço ve Oyun Ablası Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Palyaço ve Oyun Ablası Hakkında

Çocuklar için düzenlenen doğum günleri akla geldiği zaman palyaçolar hemen gözünüzün önüne gelir. Çocukları eğlendirme için mükemmel bir seçenek olan palyaçolar, partilerin vazgeçilmezi olmaktadır. Yalnızca doğum günleri değil, düğün, nişan, söz, kutlama vb. gibi günlerde de çocuklu misafirlerin çocuklarının sıkılmasını engellemek için palyaço ve oyun ablası desteğine sıklıkla başvurulmaktadır. Bu sayede çocuklar hem sıkılmazlar hem de daha kaliteli vakit geçirirler. Palyaço ve oyun ablası hizmeti genel olarak kutlamalar, partiler vb. gibi durumlarda devreye girmektedir. Bu nedenle doğum günü organizasyon ve süsleme ya da butik pasta gibi hizmet alımlarında kesinlikle bu seçeneğe göz atmalısınız. Çocukların yer alacağı her kutlama için palyaço ve oyun ablası şart gibi bir şeydir. Eğer siz de kısa süre içerisinde bir parti düzenlemek istiyorsanız, Uzman Deposu 'nda yer alan sayısız palyaço ve oyun ablasına göz atabilirsiniz.

Dilediğiniz Her An Palyaço ve Oyun Ablası Desteği Alın!

Palyaço ve oyun ablası hizmetinin ne zaman ve nerede gerekeceği belli olmaz. Kutlamalar genellikle planlı gerçekleşse de bazı durumlarda ani gelişen planlara ayak uydurmak gerekebilir. Bu gibi durumlarda çocuklar için en hızlı şekilde palyaço ve oyun ablası bulmanız gerekecektir. İşte tam da bu anda platformumuzu kullanarak 7 gün 24 saat görüşme sağlayabilir ve bir uzmanımız ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Palyaço ve oyun ablası hizmetini dilediğiniz herhangi bir güne ve saate alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey ilgili uzman ile anlaşmak olacaktır. Sonrasında saat kaç olursa olsun randevunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İşte, platformumuz ile çocukları mutlu etmenin yolları bu kadar kolay ilerliyor.

En Uygun Palyaço Fiyatlarını Burada Bulabilirsiniz!

Palyaço ve oyun ablası fiyatları günümüzde bu hizmetin aşırı tercih edilmesinden dolayı epey yüksek olmaktadır. Yüksek fiyatların yanı sıra bu hizmeti veren pek çok kişi işini layığı ile yerine getirmemektedir. Çocukların eğlencesi ve kendilerini güvende hissetmesi için kurulan bu ekipler, çocuklar ile iyi bir iletişime sahip olan, onlarla vakit geçirmekten hoşlanan ve en önemlisi de çocukların dilinden anlayan kişilerden oluşmaktadır. Platformumuz hem böyle profesyonel uzmanlara sahip olmaktadır hem de uygun fiyat koşulları ile talepte bulunan müşterileri memnun etmektedir. Bütçenizi belirledikten sonra platformumuz üzerinde kendinize uygun bir ekip muhakkak bulabilirsiniz. Her kesime hitap eden bir firma olduğumuz için asla kaygıya düşmenize gerek kalmayacaktır.

Palyaço ve Oyun Ablası Hizmeti ile Mutlu Çocuklar!

Palyaço ve oyun ablası hizmeti ile çocuklarınızı özellikle kutlama gibi ortamlarda oldukça memnun edebilirsiniz. Bilindiği üzere çocuklar kalabalık ortamlardan sıkılabilir ve özellikle de tedirgin olarak korkabilirler. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak adına günümüzde çoğu insan yapmış olduğu organizasyonlarda çocuklar için palyaço ve oyun ablası bulundurmaktadır. Çocuklar ile oynama, yüz boyama, dans etme, resim yapma vb. gibi pek çok şeyi gerçekleştiren palyaço ve oyun ablaları, kesinlikle bu alanda deneyimli kişilerden belirlenmelidir. Bu işin püf noktası çocukların dilinden iyi anlayabilmek ve çocukları sevmektir. Aynı şekilde çocuklarda palyaço ve oyun ablasını sevmelidir ki sorun çıkarmasın. Bu nedenle yalnızca para için bu işi yapan kişiler ile değil, çocuklar ile gerçekten de hoş zaman geçirmekten memnun kalan kişiler ile çalışmalısınız. Neyse ki Uzman Deposu bu alanda kendisini ispatlamış onlarca profesyoneli bünyesinde barındırarak, kutlama yapan kişilere iyi bir hizmet imkanı sağlamaktadır.

Profesyonel Yardım ile Sorunsuz Kutlamalar!

Palyaço ve oyun ablası hizmetinde profesyonel yardım olmazsa olmadır. Çocuklar çok çabuk sıkılabilir, korkabilir ve bu nedenle zor anlar yaşayabilir. Halbuki çocuklar için oluşturulan eğlence ekipleri onları hoş tutmaya ve memnun etmeye çalışmaktadır. Eğer çocuğunuzun büyük bir kutlama esnasında tedirgin olacağını düşünüyorsanız, kesinlikle bu alanda daha önce deneyimi bulunan palyaço ve oyun ablası tercih etmelisiniz. Böylelikle çocuklar eğlenceli vakit geçirerek zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaktır. Palyaço ve oyun ablası hizmeti sayesinde hem kendi çocuğunuz hem de yakınlarınızın çocukları kutlamanızı bölmeden eğlenebilir ve partiden keyif alabilir. Eğer bir çocuk için düzenlenen doğum günü partisi varsa hiç düşünmeden bu imkandan yararlanarak partinizi unutulmazlar arasına koymalısınız.