131 Özel Dolap Yapımı Ustası hizmet vermeye hazır

Özel Dolap Yapımı

4 Özel Dolap Yapımı Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
131 Özel Dolap Yapımı Ustası hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

AKDE MOBİLYA

AKDE MOBİLYA

İzmir / Buca

Kalite tesadüf değildir felsefemizle müşteri memnuniyeti önceliğimiz olarak 33 yıllık tercübemile hizmet vermeye devam editoruz


AK

Abdülkadir Kar

Kahramanmaraş / Dulkadiroğlu

özel dolap imalatı


Mutlu Müşteriler
Mahir Ç.

Özel Dolap Yapımı 25/07/2022

Özel ayakkabılık dolabı için bir usta ile görüştüm. Kendisi genellikle özel dolap yapımı işiyle uğraşıyor. İstediğim günden itibaren 1 hafta sonra ayakkabılık için yaptığı dolabı getirdi. Çok memnun kaldım. Bunu tek başına bu kada..

Tuğçe İ.

Özel Dolap Yapımı 14/07/2022

İstediğim özel dolap yapımı için Kemal bey ile görüştüm. İstediğim dolabın her özelliğine kadar söyledim. Hiç hayır demedi ve hepsini de 1 hafta içinde tamamladı. Getirdiğinde tek başına yapması hem şaşırttı hem mutlu etti. Dolabı..

Yusuf T.

Özel Dolap Yapımı 10/07/2022

İstediğim sürgülü dolabı bana sağlayacak Seyfi usta ile görüştüm. Kendisi bu işi yapabileceğini söyledi ve yaptı. Yapması biraz uzun sürsede dolabı gördüğümüzde fazlasıyla emek verildiğini gördük. Bu site sayesinde hem bu kadar iy..

Sena M.

Özel Dolap Yapımı 29/06/2022

Elbiselik için özel dolap yaptırdım. Gittiğim gibi iyi karşıladılar. İstediğim şekilde aynalı ve çekmeceli bir dolap yapmışlar. Aşırı derece de beğendim. İlk defa kendilerini tercih etmeme rağmen çok güvendirdiler ve kendilerini s..

Bedirhan Ç.

Özel Dolap Yapımı 21/06/2022

İstediğim tek kollu dolap için bu site üzerinden tanıştığım ustaya yaptırmak istedim. İlk başta güvenmesem de daha sonra dolabı yapıp getirdiğin de iyi ki kendisini bulmuşum dedim. İstediğim dolabı yapmış sağlam ve kaliteli ürünle..

Özel Dolap Yapımı Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Özel Dolap Yapımı

Dolap, eşyanın düzenli kullanılabilmesi ve muhafaza edilebilmesi için en fazla ihtiyaç duyulan mobilyadır. Bu anlamda yatak odası, çocuk odası, mutfak, banyo, oturma odası, balkon veya kiler gibi her noktada dolap ihtiyacı bulunur. İhtiyaca binaen kullanılacak dolabın da bazen özel bir boyut ile üretilmesi gerekebilir. Bu bağlamda da uzman sistemimiz sayesinde evinizde kullanacağınız sistemler için özel dolap yapım ustası araştırmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Uzman Deposu sayesinde ulaştığınız ustalar sizin için birebir olarak istediğiniz ölçülerde evinizin kullanım noktasına uygun boyutlar ile ve istediğiniz malzemeler sayesinde sipariş usulü dolap üretimleri yapabilir. Günümüzün teknolojisinde de birçok farklı malzeme ile mobilya üretimi yapılabildiği için en uygun fiyatlı malzemeden en lüks noktalara kadar özel dolap siparişi verme imkanlarınız bulunmaktadır. Yaşadığınız il ve ilçede size bu hizmeti sunabilecek ustaları araştırmak için de sadece birkaç basit filtre kullanarak aradığınız hizmete ulaşabilirsiniz.

Özel Dolap Siparişi Nasıl Verilir?

Genellikle ev içerisinde daha fazla kapasite sağlayacak dolaplar kullanmak istediğinizde veya yeni bir eve taşındığınızda yeni dolaplara da ihtiyacınız olur. Örneğin, yeni taşındığınız bir evde banyoda çamaşır makinesini içine alabilecek boyutta ve üst kısımlarında havlu gibi eşyaları muhafaza edecek bir dolap isteyebilirsiniz. Bu özel tarz dolap, mağazalardan alamayacağınız özel ölçülere sahip olacağı için bu konuda da özel dolap siparişi vermeniz gerekebilir.

Özel bir sipariş oluşturmak istiyorsanız, arama filtrelerini gerçekleştirdikten sonra ustaların size teklif verebilmesi için özel dolap ölçüsü ayrıntılarını sisteme girmeniz gerekir. Takribi olarak verdiğiniz ölçüler ve istediğiniz malzemeler ile dolap üretimi yapabilecek ustalar size bu konuda tekliflerini sunacaktır. Bu teklifler sayesinde iyi bir usta seçimi gerçekleştirmeniz ile anlaştığınız usta sizin için dolap üretimi yapmak adına bizzat kendisi tekrardan ölçü alarak, en net şekilde sorunsuz bir dolap üretimini yapacaktır.

Özel Dolap Yapım Ustası Nelere Dikkat Etmelidir?

Hizmet almayı seçtiğiniz özel dolap yapım ustaları aldıkları ölçülerde gerekirse milimetrik ayrıntılara kadar özen göstererek çalışma yapmalıdır. Kullanılacak malzemelerde alternatifleri göz önüne alarak, size MDF, suntalam veya kereste gibi farklı ürünler sunabilmelidir. Dolap ayakları, dolap kulpları, dolap içi aydınlatma, süslemeler, dolap üstünde kullanılacak ayna gibi birçok farklı ayrıntı noktasında da ürün çeşitlerine sahip olmalıdır.

Yerinde ölçü alım işlemi sonrasında gerçekleştirilecek dolap üretimi için atölye ortamında sorunsuz bir kesim ve eksiksiz bir montaj hazırlığı sağlanmalıdır. Sonrasında yine yerinde gerçekleştirilecek uygulama için montaj işlemi sırasında çevreye zarar vermeden uygulama hızlı ve güvenilir şekilde yapılmalıdır. Aslında bu işlem tıpkı uzman sistemimiz üzerinde hizmet aldığınız kapı montaj ustası veya bir avize montaj işlemi ustası tarafından verilen hizmet ile benzerdir. Bu hizmetlerde ya da koltuk döşemeci tarafından verilen hizmetlerde olduğu gibi mutlaka özen ve ölçülü bir çalışma yapılmalıdır. Çünkü bu sayede verilen özel dolap siparişi sorunsuz bir şekilde kullanım oluşturacaktır.

Özel Dolap Sipariş Fiyatları Nedir?

Sipariş usulü ile birlikte net ölçüler ve belirtilen malzemeler ile hizmet veren özel dolap yapım ustaları mutlaka yerinde inceleme sağlayarak, pratik bir bilgisayar çizimi veya usta bir el çizimi ile önceden plan hazırlar. Bu plan içerisinde net ölçüler elde edildiği gibi kullanılacak malzemeler, yapılacak işlemin boyutu, ürün kalitesi gibi her ayrıntı belirlenir. Çünkü bu ayrıntılar verilecek hizmetin fiyatını belirlemek için önem arz etmektedir.

Uzman Deposu sayesinde eviniz için alacağınız hizmetlerde özellikle net bir özel dolap ölçüsü temin edildikten sonra araştırma yapmak daha doğru olacaktır. Bu sayede il ve ilçe fitreleri gibi ayrıntıları kullanarak yaptığımız incelemede farklı ustalardan teklif alırken, aynı ürüne verilen teklifleri karşılaştırabilir ve en uygun fiyatlı hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca bu noktada her zaman usta ve firmaların aldığı yorumları da incelemeniz büyük bir fayda sağlayacaktır. 

✅ Özel Dolap Yapımı Hizmeti : Fiyat Teklifi veya Özel Talep
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Özel Dolap Yapımı İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.