131 Özel Dolap Yapımı Ustası hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Zübeyde A.

Özel Dolap Yapımı 03/12/2021

İhsan Bey'in ölçü almaya geldiğinde ki profesyonelliği , işine olan titizliği bizden tam puan aldı. şimdilik vestiyer siparişi verdik daha sonra giyinme dolabı için yine kendisi ile irtibata geçeceğiz. Vestiyerin malzemesi işçiliğ..

Avni Z.

Özel Dolap Yapımı 24/11/2021

Bu siteden bebek odasına özel dolap yaptırmak için buradan teklif istedim. Sağ olsun Hasan Ali usta ile anlaştık. Gelip ölçtü fiyatta da yardımcı oldu. Konuşup anlaştığımız modeli büyük bir titizlikle, söylediği tarihten önce yapı..

Çınar T.

Özel Dolap Yapımı 17/11/2021

Özel dolap yapımı için Turan ustaya danıştım. Kendisi dolap fikrimi aldı ve hemen yapmaya başladı. Biraz uzun sürse de sonu muhteşem oldu. Gerçekten çok beğendim istediğimden bin kat daha güzel olmuş ellerine sağlık usta. Herkese..

Yılmaz İ.

Özel Dolap Yapımı 08/11/2021

İşini ciddiyetle yapan Engin Bey’e işçiliği, titiz çalışması ve kullanılan malzeme kalitesi için teşekkür ederiz. Çocuğum için istediğim görsel olarak ilettiğim montessori yatak ve gardropun aynısını yaptı. Pandemi nedeniyle atöly..

Karan A.

Özel Dolap Yapımı 01/11/2021

Evimizi yeniden düzeceğimiz için özel dolap yapımı için Furkan ustanın yanına gittik. İstediğimiz dolabın şeklini nasıl olacağını söyledik ve bizi dinleyip istediğimiz dolap için 1 hafta uğraştı. Bizzat çalışanları ile dolabı geti..

Özel Dolap Yapımı Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Özel Dolap Yapımı

Dolap, eşyanın düzenli kullanılabilmesi ve muhafaza edilebilmesi için en fazla ihtiyaç duyulan mobilyadır. Bu anlamda yatak odası, çocuk odası, mutfak, banyo, oturma odası, balkon veya kiler gibi her noktada dolap ihtiyacı bulunur. İhtiyaca binaen kullanılacak dolabın da bazen özel bir boyut ile üretilmesi gerekebilir. Bu bağlamda da uzman sistemimiz sayesinde evinizde kullanacağınız sistemler için özel dolap yapım ustası araştırmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Uzman Deposu sayesinde ulaştığınız ustalar sizin için birebir olarak istediğiniz ölçülerde evinizin kullanım noktasına uygun boyutlar ile ve istediğiniz malzemeler sayesinde sipariş usulü dolap üretimleri yapabilir. Günümüzün teknolojisinde de birçok farklı malzeme ile mobilya üretimi yapılabildiği için en uygun fiyatlı malzemeden en lüks noktalara kadar özel dolap siparişi verme imkanlarınız bulunmaktadır. Yaşadığınız il ve ilçede size bu hizmeti sunabilecek ustaları araştırmak için de sadece birkaç basit filtre kullanarak aradığınız hizmete ulaşabilirsiniz.

Özel Dolap Siparişi Nasıl Verilir?

Genellikle ev içerisinde daha fazla kapasite sağlayacak dolaplar kullanmak istediğinizde veya yeni bir eve taşındığınızda yeni dolaplara da ihtiyacınız olur. Örneğin, yeni taşındığınız bir evde banyoda çamaşır makinesini içine alabilecek boyutta ve üst kısımlarında havlu gibi eşyaları muhafaza edecek bir dolap isteyebilirsiniz. Bu özel tarz dolap, mağazalardan alamayacağınız özel ölçülere sahip olacağı için bu konuda da özel dolap siparişi vermeniz gerekebilir.

Özel bir sipariş oluşturmak istiyorsanız, arama filtrelerini gerçekleştirdikten sonra ustaların size teklif verebilmesi için özel dolap ölçüsü ayrıntılarını sisteme girmeniz gerekir. Takribi olarak verdiğiniz ölçüler ve istediğiniz malzemeler ile dolap üretimi yapabilecek ustalar size bu konuda tekliflerini sunacaktır. Bu teklifler sayesinde iyi bir usta seçimi gerçekleştirmeniz ile anlaştığınız usta sizin için dolap üretimi yapmak adına bizzat kendisi tekrardan ölçü alarak, en net şekilde sorunsuz bir dolap üretimini yapacaktır.

Özel Dolap Yapım Ustası Nelere Dikkat Etmelidir?

Hizmet almayı seçtiğiniz özel dolap yapım ustaları aldıkları ölçülerde gerekirse milimetrik ayrıntılara kadar özen göstererek çalışma yapmalıdır. Kullanılacak malzemelerde alternatifleri göz önüne alarak, size MDF, suntalam veya kereste gibi farklı ürünler sunabilmelidir. Dolap ayakları, dolap kulpları, dolap içi aydınlatma, süslemeler, dolap üstünde kullanılacak ayna gibi birçok farklı ayrıntı noktasında da ürün çeşitlerine sahip olmalıdır.

Yerinde ölçü alım işlemi sonrasında gerçekleştirilecek dolap üretimi için atölye ortamında sorunsuz bir kesim ve eksiksiz bir montaj hazırlığı sağlanmalıdır. Sonrasında yine yerinde gerçekleştirilecek uygulama için montaj işlemi sırasında çevreye zarar vermeden uygulama hızlı ve güvenilir şekilde yapılmalıdır. Aslında bu işlem tıpkı uzman sistemimiz üzerinde hizmet aldığınız kapı montaj ustası veya bir avize montaj işlemi ustası tarafından verilen hizmet ile benzerdir. Bu hizmetlerde ya da koltuk döşemeci tarafından verilen hizmetlerde olduğu gibi mutlaka özen ve ölçülü bir çalışma yapılmalıdır. Çünkü bu sayede verilen özel dolap siparişi sorunsuz bir şekilde kullanım oluşturacaktır.

Özel Dolap Sipariş Fiyatları Nedir?

Sipariş usulü ile birlikte net ölçüler ve belirtilen malzemeler ile hizmet veren özel dolap yapım ustaları mutlaka yerinde inceleme sağlayarak, pratik bir bilgisayar çizimi veya usta bir el çizimi ile önceden plan hazırlar. Bu plan içerisinde net ölçüler elde edildiği gibi kullanılacak malzemeler, yapılacak işlemin boyutu, ürün kalitesi gibi her ayrıntı belirlenir. Çünkü bu ayrıntılar verilecek hizmetin fiyatını belirlemek için önem arz etmektedir.

Uzman Deposu sayesinde eviniz için alacağınız hizmetlerde özellikle net bir özel dolap ölçüsü temin edildikten sonra araştırma yapmak daha doğru olacaktır. Bu sayede il ve ilçe fitreleri gibi ayrıntıları kullanarak yaptığımız incelemede farklı ustalardan teklif alırken, aynı ürüne verilen teklifleri karşılaştırabilir ve en uygun fiyatlı hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca bu noktada her zaman usta ve firmaların aldığı yorumları da incelemeniz büyük bir fayda sağlayacaktır.