116 Oto Bakım ve Tamir Servisi hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Orkun R.

Oto Servis 30/11/2021

Turgay ve Utku bey'e beni servis önünde karşılaşmalarından tutun, aracımla ilgi ve alakalarına, aracı ve beni servisten uğurlamalarına kadar tüm süreç için kendilerine teşekkür ediyorum. Aracımın servisini eksiksiz bir şekilde bit..

Cemil Z.

Oto Servis 21/11/2021

Kesinlikle işin hakkını veriyor bu ekip, Asla yanıltıcı ve ticari yaklaşım yok. A’dan Z’ye aracımın Doktoru oldular. Fiyat performans ve müşteri yönetimi harika. değerlendirme puanım 10 üzerinden 10. Serdar Bey ilginiz ve emeğiniz..

Hakan L.

Oto Servis 14/11/2021

Merhabalar 2013 model aracımı motor arızası için daha önce bir kaç servise götürdüm. Maalesef aracımın motor sorunları bir türlü giderilmesi. tam aracımı satılığa çıkardığım esnada bu site sayesinde serviste Davut usta ile tanıştı..

Şahan N.

Oto Servis 06/11/2021

işini bilen, dürüst, saygılı, titiz, güler yüzlü bir anlayışla arabamdaki soruna yardımcı oldular. Bu tarzda çok ender bulunan bir servis. düşünsenize içmek istediğinizi bile otomatik makinadan ücretsiz alırken, bir de bakmışsınız..

Serkan Ö.

Oto Servis 28/10/2021

Triger seti değişimi için gitmiştim bu vesile ile tanışmış olduk. Araç kama sıyırmış daha söküm işleminde anladı ve eksantrij kasnağının yenisini alarak aracın motor yemesinin önüne geçmiş oldu. Tecrübeli ve işin ehli aynı zaman i..

Oto Servis Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Oto Servis Hizmeti

Oto servis hizmeti, içerisinde çok sayıda farklı alanı barındırmaktadır. Bu hizmet türünü özetlemek gerekirse; motor bakımı, motor yağı değişimi, hava filtresi, yağ filtresi hizmeti, fren balata değişimi, motor arıza tespiti, stop lambaları değişimi, oto cam film, oto kaporta boya ve far ampulü değişimi gibi çok sayıda farklı hizmet yer alabilmektedir. Oto servis hizmeti, aracının periyodik bakımları için araç servis noktalarında uzun saatler zaman harcamak istemeyen ve bunun da yanı sıra aracını güvenilir ellere bırakmak isteyen kişilere hitap etmektedir. Oto servis hizmeti ile platformumuz üzerinde yer alan en kalifiyeli uzmanlar ile iletişime geçerek onlardan fiyat teklifi alabilirsiniz. Uzman Deposu aracılığı ile dilediğiniz araç hizmeti kısa süre içerisinde sizinle olacaktır!

Oto Servis Hizmeti Dahilinde Neler Yer Almaktadır?

Platformumuz üzerinde en fazla rağbet gören ve hem zaman hem de maddi anlamda ciddi kar elde edebileceğiniz bir hizmet türü olan oto servis hizmeti, içerisinde çok sayıda farklı alan bulundurmaktadır. Genel olarak bakıldığı zaman bir araç servisinde yapılabilecek her türlü işi iş yeriniz ya da evinizin önüne yaptırmanızı sağlayan oto servis hizmeti, hem oto servislere zaman geçirmenizin önüne geçer, hem de acil bir durum olduğu zaman aracınız için anında müdahale imkanı sunmaktadır. Oto servis hizmeti bunun yanı sıra içerisinde yalnızca profesyonellere yer verdiği için aracınızı güvenli ellere bırakmanızı sağlar. Oto servis hizmeti dahilinde şunlar yer almaktadır;
• Motor Bakımı
• Hava Filtresi Değişimi
• Yağ Filtresi Değişimi
• Motor Yağı Değişimi
Modifiye ve Yazılım Desteği
• Polen Filtresi Değişimi
• Yakıt Filtresi Değişimi
• Fren Balata Değişimi
• Elektronik Beyin Testi
• Motor Arıza Tespiti
• Ön Takım Kontrolü
• Klima Arıza Tespiti
• Silecek Değişimi
• Far Ampulü Değişimi
• Stop Lambaları Değişimi
• Yarı Otomatik Şanzıman Testi
• Otomatik Vites Şanzıman Testi
• Tekerlek Değişimi

Araç Bakımlarınız İçin Fazladan Zaman Harcamaya Gerek Yok!

Araç bakımı için oto bakım noktalarında uzun saatler geçirmek her araç sahibinin kaderi olmaktadır. Bu durum oldukça olumsuz bir şey olsa da ne yazık ki mecburiyettir. Bu durumun bilincinde olan Uzman Deposu platformuna sayısız uzmanı dahil ederek dilediğiniz yerde oto servis imkanı sunmaktadır. Böylelikle aracınızın periyodik bakımlarını dilerseniz evinizin önünde, dilerseniz de iş yerinizin önünde yaptırabilirsiniz. Eğer yaşadığınız şehirden başka bir yerdeyseniz ve güvenilir bir usta arıyorsanız da platformumuz üzerinde yer alan uzmanlar ile birebir görüşerek en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Araçlar muhakkak bakım istemektedir. Aksi halde performanslarında ciddi bir düşüş yaşanabilir. Bunun yanı sıra lamba patlaması, lastik sorunu gibi şeyler de aracınızın sürüş kalitesini ciddi anlamda etkilemektedir. Bu ve bu gibi durumlar ile yüz yüze gelmemek ve oto servislerde uzun saatler beklememek için platformumuz üzerindeki oto servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yalnızca Alanında Uzmanlaşmış Kişilere Ulaşın!

Firmamızın en büyük ayrıcalığı bünyesine yalnızca alanında profesyonel bir mertebeye erişmiş olan kişilere yer vermesidir. Platformumuz üzerinde yer alan her bir ustamız, belirli bir uzmanlık testinden geçerek bünyemize dahil olmaktadır. Eğer uzman olduğunu iddia eden kişi bu sınavda başarı elde edemezse, platform üzerinde yer alamaz. Bunun en büyük nedeni firmamızın yalnızca müşteri memnuniyetine odaklanması ve bu odaklanma sebebiyle kalifiyeli olmayan kişiler ile müşterilerini mağdur etmek istememesidir. Platformumuzu kullanarak en kaliteli ve uygun fiyatlı oto servis imkanlarından faydalanarak, aracınızın genel bakım ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

En Uygun Fiyat Garantisi Burada!

Platformumuz tamamen müşteri odaklıdır. Kaliteli işçiliğin yanı sıra uygun fiyat garantisini de beraberinde getirmektedir. Firmamız üzerinde yer alan her bir uzman oldukça uygun bir bütçe ile çalışmaktadır. Tabii siz uzman arayışına girmeden önce platformumuz üzerinden bir bütçe belirlediğiniz takdirde karşınıza en uygun adaylar çıkacaktır. Bu uzmanların müşteri yorumlarını ve geçmişlerini okuduktan sonra “fiyat teklifi al” butonu aracılığı ile uzman ile görüşebilir, eğer uyuşursanız dilediğiniz gün ve saat için randevu alabilirsiniz! Platformumuz aracılığı ile oto servis hizmeti almak işte bu kadar kolay!

Siz Nerede İsterseniz, Hizmet Orada!

Oto servis hizmeti, aracınızın periyodik bakımlarını oto bakım merkezlerine gitmeden yaptırabilme imkanı sunmaktadır. Çoğu kişi hem gündelik telaştan hem de yoğunluktan dolayı oto servis merkezlerinde uzun saatler geçirememektedir. Bu da araçlarının bakımlarının aksamasına ve araç performansının ciddi anlamda düşmesine neden olmaktadır. Bu ve bu gibi olumsuz durumlardan uzak durmak için firmamıza girin ve siz nerede isterseniz uzmanlarımızı oraya çağırın!