116 Oto Bakım ve Tamir Servisi hizmet vermeye hazır

Oto Servis

4 Oto Servis Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
116 Oto Bakım ve Tamir Servisi hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Öziller otomotiv

Öziller otomotiv

Bitlis / Güroymak

7 / 24 yol yardim oto yedek parça ve onafim bakim servisi i


Mutlu Müşteriler
Necip Ç.

Oto Servis 21/07/2022

Oto servis için aracımı Emrullah ustaya gördüm. Kendilerine aracımdaki motordan kaynaklı belli bir sorunlar çıktığı için tamire getirdim. Kendileri hemen sorunları bulup bilgilendirdiler. Daha sonra sorunu çözdüler. Şuan da çok şü..

Emin T.

Oto Servis 07/07/2022

Aracımın hem bakımı hem de parça değişimi için Osman bey ve Ali beye teslim ettim. Kendileri sadece 1 gün içinde hallettiler. Parça değişimini uygun fiyata hem kaliteli hem de sağlam bir parça kullandılar. Daha sonrasında bakıma s..

Kürşat E.

Oto Servis 26/06/2022

Bu site üzerinden anlaştığım oto servis firması aracımda olan sorunları çözdü. Biraz uzun zaman da olsa kaliteli ürünler kullanarak fiyatıda uygun tutarak beni sevindirdiler. Bu kadar iyi olacaklarını düşünmüyordum. Helal olsun.

Veysel R.

Oto Servis 18/06/2022

Aracımın motorunda sorun olduğu için oto servis ile görüştüm. Anında arabayı götürdüm. Kısa sürede motordaki sorumu buldular. Yapmaları biraz uzun sürsede allahtan çözdüler. 10 üzerinden 9 puanı hak ediyorlar.

Ersin S.

Oto Servis 11/06/2022

Aracımın her yerinin servisini yaptılar. Sorun çıkan yerlerini tek tek yenilediler ve tamiriyle uğraştılar. Emekleri çok büyük ve asla işlerini bırakmıyorlar. Helal olsun.

Oto Servis Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Oto Servis Hizmeti

Oto servis hizmeti, içerisinde çok sayıda farklı alanı barındırmaktadır. Bu hizmet türünü özetlemek gerekirse; motor bakımı, motor yağı değişimi, hava filtresi, yağ filtresi hizmeti, fren balata değişimi, motor arıza tespiti, stop lambaları değişimi, oto cam film, oto kaporta boya ve far ampulü değişimi gibi çok sayıda farklı hizmet yer alabilmektedir. Oto servis hizmeti, aracının periyodik bakımları için araç servis noktalarında uzun saatler zaman harcamak istemeyen ve bunun da yanı sıra aracını güvenilir ellere bırakmak isteyen kişilere hitap etmektedir. Oto servis hizmeti ile platformumuz üzerinde yer alan en kalifiyeli uzmanlar ile iletişime geçerek onlardan fiyat teklifi alabilirsiniz. Uzman Deposu aracılığı ile dilediğiniz araç hizmeti kısa süre içerisinde sizinle olacaktır!

Oto Servis Hizmeti Dahilinde Neler Yer Almaktadır?

Platformumuz üzerinde en fazla rağbet gören ve hem zaman hem de maddi anlamda ciddi kar elde edebileceğiniz bir hizmet türü olan oto servis hizmeti, içerisinde çok sayıda farklı alan bulundurmaktadır. Genel olarak bakıldığı zaman bir araç servisinde yapılabilecek her türlü işi iş yeriniz ya da evinizin önüne yaptırmanızı sağlayan oto servis hizmeti, hem oto servislere zaman geçirmenizin önüne geçer, hem de acil bir durum olduğu zaman aracınız için anında müdahale imkanı sunmaktadır. Oto servis hizmeti bunun yanı sıra içerisinde yalnızca profesyonellere yer verdiği için aracınızı güvenli ellere bırakmanızı sağlar. Oto servis hizmeti dahilinde şunlar yer almaktadır;
• Motor Bakımı
• Hava Filtresi Değişimi
• Yağ Filtresi Değişimi
• Motor Yağı Değişimi
Modifiye ve Yazılım Desteği
• Polen Filtresi Değişimi
• Yakıt Filtresi Değişimi
• Fren Balata Değişimi
• Elektronik Beyin Testi
• Motor Arıza Tespiti
• Ön Takım Kontrolü
• Klima Arıza Tespiti
• Silecek Değişimi
• Far Ampulü Değişimi
• Stop Lambaları Değişimi
• Yarı Otomatik Şanzıman Testi
• Otomatik Vites Şanzıman Testi
• Tekerlek Değişimi

Araç Bakımlarınız İçin Fazladan Zaman Harcamaya Gerek Yok!

Araç bakımı için oto bakım noktalarında uzun saatler geçirmek her araç sahibinin kaderi olmaktadır. Bu durum oldukça olumsuz bir şey olsa da ne yazık ki mecburiyettir. Bu durumun bilincinde olan Uzman Deposu platformuna sayısız uzmanı dahil ederek dilediğiniz yerde oto servis imkanı sunmaktadır. Böylelikle aracınızın periyodik bakımlarını dilerseniz evinizin önünde, dilerseniz de iş yerinizin önünde yaptırabilirsiniz. Eğer yaşadığınız şehirden başka bir yerdeyseniz ve güvenilir bir usta arıyorsanız da platformumuz üzerinde yer alan uzmanlar ile birebir görüşerek en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Araçlar muhakkak bakım istemektedir. Aksi halde performanslarında ciddi bir düşüş yaşanabilir. Bunun yanı sıra lamba patlaması, lastik sorunu gibi şeyler de aracınızın sürüş kalitesini ciddi anlamda etkilemektedir. Bu ve bu gibi durumlar ile yüz yüze gelmemek ve oto servislerde uzun saatler beklememek için platformumuz üzerindeki oto servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yalnızca Alanında Uzmanlaşmış Kişilere Ulaşın!

Firmamızın en büyük ayrıcalığı bünyesine yalnızca alanında profesyonel bir mertebeye erişmiş olan kişilere yer vermesidir. Platformumuz üzerinde yer alan her bir ustamız, belirli bir uzmanlık testinden geçerek bünyemize dahil olmaktadır. Eğer uzman olduğunu iddia eden kişi bu sınavda başarı elde edemezse, platform üzerinde yer alamaz. Bunun en büyük nedeni firmamızın yalnızca müşteri memnuniyetine odaklanması ve bu odaklanma sebebiyle kalifiyeli olmayan kişiler ile müşterilerini mağdur etmek istememesidir. Platformumuzu kullanarak en kaliteli ve uygun fiyatlı oto servis imkanlarından faydalanarak, aracınızın genel bakım ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

En Uygun Fiyat Garantisi Burada!

Platformumuz tamamen müşteri odaklıdır. Kaliteli işçiliğin yanı sıra uygun fiyat garantisini de beraberinde getirmektedir. Firmamız üzerinde yer alan her bir uzman oldukça uygun bir bütçe ile çalışmaktadır. Tabii siz uzman arayışına girmeden önce platformumuz üzerinden bir bütçe belirlediğiniz takdirde karşınıza en uygun adaylar çıkacaktır. Bu uzmanların müşteri yorumlarını ve geçmişlerini okuduktan sonra “fiyat teklifi al” butonu aracılığı ile uzman ile görüşebilir, eğer uyuşursanız dilediğiniz gün ve saat için randevu alabilirsiniz! Platformumuz aracılığı ile oto servis hizmeti almak işte bu kadar kolay!

Siz Nerede İsterseniz, Hizmet Orada!

Oto servis hizmeti, aracınızın periyodik bakımlarını oto bakım merkezlerine gitmeden yaptırabilme imkanı sunmaktadır. Çoğu kişi hem gündelik telaştan hem de yoğunluktan dolayı oto servis merkezlerinde uzun saatler geçirememektedir. Bu da araçlarının bakımlarının aksamasına ve araç performansının ciddi anlamda düşmesine neden olmaktadır. Bu ve bu gibi olumsuz durumlardan uzak durmak için firmamıza girin ve siz nerede isterseniz uzmanlarımızı oraya çağırın!

✅ Oto Servis Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Oto Servis Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
DİĞER OTO VE ARAÇ HİZMETLERİ
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.