102 Mobilya Tamir Ustası hizmet vermeye hazır

Mobilya Tamiri

4 Mobilya Tamiri Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
102 Mobilya Tamir Ustası hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

TK

Turgay Kaya

Muğla / Dalaman

Koltugum icine cötü icindeki agacı galiba kırıldı tamır edilmesicin beni bi arayın


MA

Mustafa Aydogar

Zonguldak / Ereğli

Her türlü dolap modelleri kurulumu Mobilya tamiri yapılır


Ma

Murat atak

Ankara / Etimesgut

Her türlü mobilya işleri itina ile yapılır


İstanbul koltuk döşeme

İstanbul koltuk döşeme

Denizli / Çivril

Tüm mobilya tamirleriniz itinayla yapılır


Mutlu Müşteriler
Naz F.

Mobilya Tamiri 15/07/2022

Yeni aldığımız çalışma masasının ayakları çıkmaya başladı hemen mobilya tamir ustası geldi ve yalama yaptığından dolayı geri takılmıyordu. Bu işi hemen kısa yoldan çözüp ayaklarını taktı. İşinde her çözümü bulan ve sizi memnun ede..

Nilüfer N.

Mobilya Tamiri 11/07/2022

Yatağımın ayaklarını yaptırmak için mobilya tamir ustası Sefa ustam geldiği gibi ayaklıklara hemen çözüm buldu ve işe de yaradı. Sayesinde içim ferahladı. Teşekkür ederim. İyi ki varsın ustam.

Muhammet Ş.

Mobilya Tamiri 30/06/2022

Mobilya tamiri için Yusuf ustamı çağırdım. Daha önce kendisine bir çok iş yaptırmıştım bu konuda ve yine her zaman ki gibi çok güzel bir şekilde tamamladı. Pişman etmedi sonucu yine muhteşem oldu. Ellerine sağlık ustam.

Ertan Ş.

Mobilya Tamiri 22/06/2022

Televizyon ünitesinin ayakları kırıldı kırılacak kadar burkulmuştu. Hemen mobilya tamir üstadı Sancak bey gelip hemen ünitenin ayaklarını sağlam bir ayaklıkla değiştirdi şuan da hiç bir sıkıntı dahi kalmadı. Ellerine sağlık.

Bayram Z.

Mobilya Tamiri 16/06/2022

Bazamızın ayakları kırıldı ve başı eğilmişti. Bunun için bu site üzerinden tanıştığım Fatih ustama teşekkür ederim. Ekipmanları ile gelip sorunu evde çözdü. Kısa sürede bazamızı eskisi gibi yaptı. Helal olsun. Tavsiye ederim.

Mobilya Tamiri Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Mobilya Tamiri

Mobilyalar, evlerin yaşam alanı haline gelebilmesi için en büyük ihtiyaçlarından birisidir. Masalar, koltuklar, yatak odası takımları, çocuk odası takımları, yemek odası takımları veya TV üniteleri gibi birçok farklı mobilya bu nedenle evlerde her zaman yer alır. Fakat kırılma, çatlama, boyasının bozulması veya çizilme gibi sorunlar sonucunda bir mobilyada arızalar ortaya çıkabilir. Bu durumda da mobilyanın yeniden sağlam bir şekilde kullanılabilmesi için bir mobilya tamir ustası sayesinde onarım hizmeti alınmalıdır. Onarım hizmeti açısından da uzman sistemimiz içerisinde bulunduğunuz il ve ilçeye göre bir filtreleme yaparak, kolaylıkla birçok farklı ustaya ulaşabilirsiniz.

Uzman Deposu size birçok farklı tamir hizmeti konusunda profesyonel ustaları ve firmaları her zaman en hızlı şekilde sunmaya çalışmaktadır. Bu bağlamda evinizde çok önemli bir yere sahip olan koltuklar, sehpalar veya masa gibi mobilyalar konusunda da acil durumda gereken mobilya tamir ve bakım hizmetlerinde yine hızlı bir şekilde aradığınız firma ve ustalara ulaşabilirsiniz. Sistemimiz içerisinde size sunulan ustalar ve firmalar, mobilyanın türüne, boyutlarına ve yapılması gereken tamire göre size ideal fiyat teklifleri ile hizmet verebilecektir.

Mobilya Hasar Onarım Nasıl Yapılmalıdır?

Mobilyalar farklı ahşap malzemeler ve değişen ek malzeme ile bir kompleks şeklinde üretilir. Örneğin bir gardırop içerisinde kapılar, raflar, menteşeler, kulplar, ayaklar gibi birçok farklı parça bulunur. Mobilyanın taban kısmından hasar görmesi, dolabın çok sallanan ve devrilebilecek bir hale gelmesine neden olabilir. Hasar görmüş bu mobilyanın onarılması açısından da bir ustanın hizmet vermesi gerekir. Bu hizmet açısından mobilya hasar onarım konusunda uzmanlığa sahip olan bir usta, dolabı tekrar sapasağlam bir hale getirebilir.

Profesyonel onarım sağlayan mobilya tamir ustaları gardırop, bir masa veya koltuk takımında öncelikle sorunları belirlemeye çalışır. Sonrasında bu sorunları ortadan kaldırabilmek için tamirin yerinde veya atölyede yapılabilmesi açısından karar verir. Bazen küçük onarımlar ile yerinde yapılabilecek bir tamir bazen atölyede mobilyanın tamamen sökülmesi ile yapılabilecek bir tamir gerekebilir. 

Mobilya Tamir Ve Bakım İçin Neler Gerekir?

Evinizdeki küçük mobilya parçalarında ortaya çıkan sorunları kendi imkanlarınız ile gidermeyi seçebilirsiniz. Bir sehpanın ayağının yerinden sökülmesi durumunda birkaç küçük çivi ve bir tutkal ile bu onarımı kendiniz de yapabilirsiniz. Ancak yine uzman sistemimizde farklı hizmetler için bir çelik kapıcı veya parke sistre cila hizmeti veren bir firma seçtiğinizde, hatta koltuk döşemeci seçtiğinizde bu firmalar tarafından verilen hizmetler gibi işlemleri kendi imkanlarınızla yapamazsınız. Bu gibi durumlarda mutlaka profesyonel ekip ve ekipmanlara sahip olan bir usta hizmet vermelidir.

Eksiksiz bir yapı ile her imkana sahip olan bir mobilya tamir ve bakım firması, tamir için gereken hızar, matkap, dekupaj, rende, yapıştırıcılar, montaj cihazları, el aletleri gibi her imkana sahiptir. Bir masanın kırılması veya kitabe arızası gibi bir sorunun giderilmesi açısından bu ekip ve ekipmanlar ile atölye ortamında uygulama yapılabilir. Çünkü bazen mobilya hasar onarım hizmetlerinde mutlaka profesyoneller tarafından kullanılabilecek eşyalar gerekecektir.

Mobilya Tamir Ve Bakım Hizmet Fiyatları Ne Kadardır?

Mobilyalarda tamir ve bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi açısından birçok farklı işlem akla gelebilir. Masanın ayağının onarılması, gardırobun kapaklarının düzeltilmesi, koltukların döşemesinin yenilenmesi veya banyo dolabının yeniden boyanması gibi birçok işlem için mobilya hasar onarım hizmetleri alınabilir. Bu hizmetlerin her birinde hizmet kapasitesi ve kullanılacak malzemeler ile işçilik ayrı bir boyuta sahip olacaktır.

Uzman Deposu üzerinde size bu hizmetleri verebilecek bir usta mobilya tamirci için araştırma yaptığınızda, il ve ilçe filtrelemesi sonrasında istenilen hizmetin türünü de ifade ederek çok net teklifler alabilirsiniz. Örneğin, evinizde kullandığınız 4 koltuk ve 1 kanepeden oluşmuş bir koltuk takımının ayaklarının onarılması için fiyat teklifini farklı firmalardan isteyebilirsiniz. Bu durumda sistemimizde sunulan her firma sizin için en iyi fiyatlar ile hizmet vermek açısından yanıt verecektir. Bu yanıtlar ile birlikte firmaların değerlendirmelerini de inceleyerek en doğru kararları verebilirsiniz.

✅ Mobilya Tamir Hizmeti : Özel Talep veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Mobilya Tamir Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler