4 Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
102 Mobilya Tamir Ustası hizmet vermeye hazır

Mobilya Tamiri Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Mobilya Tamiri

Mobilyalar, evlerin yaşam alanı haline gelebilmesi için en büyük ihtiyaçlarından birisidir. Masalar, koltuklar, yatak odası takımları, çocuk odası takımları, yemek odası takımları veya TV üniteleri gibi birçok farklı mobilya bu nedenle evlerde her zaman yer alır. Fakat kırılma, çatlama, boyasının bozulması veya çizilme gibi sorunlar sonucunda bir mobilyada arızalar ortaya çıkabilir. Bu durumda da mobilyanın yeniden sağlam bir şekilde kullanılabilmesi için bir mobilya tamir ustası sayesinde onarım hizmeti alınmalıdır. Onarım hizmeti açısından da uzman sistemimiz içerisinde bulunduğunuz il ve ilçeye göre bir filtreleme yaparak, kolaylıkla birçok farklı ustaya ulaşabilirsiniz.

Uzman Deposu size birçok farklı tamir hizmeti konusunda profesyonel ustaları ve firmaları her zaman en hızlı şekilde sunmaya çalışmaktadır. Bu bağlamda evinizde çok önemli bir yere sahip olan koltuklar, sehpalar veya masa gibi mobilyalar konusunda da acil durumda gereken mobilya tamir ve bakım hizmetlerinde yine hızlı bir şekilde aradığınız firma ve ustalara ulaşabilirsiniz. Sistemimiz içerisinde size sunulan ustalar ve firmalar, mobilyanın türüne, boyutlarına ve yapılması gereken tamire göre size ideal fiyat teklifleri ile hizmet verebilecektir.

Mobilya Hasar Onarım Nasıl Yapılmalıdır?

Mobilyalar farklı ahşap malzemeler ve değişen ek malzeme ile bir kompleks şeklinde üretilir. Örneğin bir gardırop içerisinde kapılar, raflar, menteşeler, kulplar, ayaklar gibi birçok farklı parça bulunur. Mobilyanın taban kısmından hasar görmesi, dolabın çok sallanan ve devrilebilecek bir hale gelmesine neden olabilir. Hasar görmüş bu mobilyanın onarılması açısından da bir ustanın hizmet vermesi gerekir. Bu hizmet açısından mobilya hasar onarım konusunda uzmanlığa sahip olan bir usta, dolabı tekrar sapasağlam bir hale getirebilir.

Profesyonel onarım sağlayan mobilya tamir ustaları gardırop, bir masa veya koltuk takımında öncelikle sorunları belirlemeye çalışır. Sonrasında bu sorunları ortadan kaldırabilmek için tamirin yerinde veya atölyede yapılabilmesi açısından karar verir. Bazen küçük onarımlar ile yerinde yapılabilecek bir tamir bazen atölyede mobilyanın tamamen sökülmesi ile yapılabilecek bir tamir gerekebilir. 

Mobilya Tamir Ve Bakım İçin Neler Gerekir?

Evinizdeki küçük mobilya parçalarında ortaya çıkan sorunları kendi imkanlarınız ile gidermeyi seçebilirsiniz. Bir sehpanın ayağının yerinden sökülmesi durumunda birkaç küçük çivi ve bir tutkal ile bu onarımı kendiniz de yapabilirsiniz. Ancak yine uzman sistemimizde farklı hizmetler için bir çelik kapıcı veya parke sistre cila hizmeti veren bir firma seçtiğinizde, hatta koltuk döşemeci seçtiğinizde bu firmalar tarafından verilen hizmetler gibi işlemleri kendi imkanlarınızla yapamazsınız. Bu gibi durumlarda mutlaka profesyonel ekip ve ekipmanlara sahip olan bir usta hizmet vermelidir.

Eksiksiz bir yapı ile her imkana sahip olan bir mobilya tamir ve bakım firması, tamir için gereken hızar, matkap, dekupaj, rende, yapıştırıcılar, montaj cihazları, el aletleri gibi her imkana sahiptir. Bir masanın kırılması veya kitabe arızası gibi bir sorunun giderilmesi açısından bu ekip ve ekipmanlar ile atölye ortamında uygulama yapılabilir. Çünkü bazen mobilya hasar onarım hizmetlerinde mutlaka profesyoneller tarafından kullanılabilecek eşyalar gerekecektir.

Mobilya Tamir Ve Bakım Hizmet Fiyatları Ne Kadardır?

Mobilyalarda tamir ve bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi açısından birçok farklı işlem akla gelebilir. Masanın ayağının onarılması, gardırobun kapaklarının düzeltilmesi, koltukların döşemesinin yenilenmesi veya banyo dolabının yeniden boyanması gibi birçok işlem için mobilya hasar onarım hizmetleri alınabilir. Bu hizmetlerin her birinde hizmet kapasitesi ve kullanılacak malzemeler ile işçilik ayrı bir boyuta sahip olacaktır.

Uzman Deposu üzerinde size bu hizmetleri verebilecek bir usta mobilya tamirci için araştırma yaptığınızda, il ve ilçe filtrelemesi sonrasında istenilen hizmetin türünü de ifade ederek çok net teklifler alabilirsiniz. Örneğin, evinizde kullandığınız 4 koltuk ve 1 kanepeden oluşmuş bir koltuk takımının ayaklarının onarılması için fiyat teklifini farklı firmalardan isteyebilirsiniz. Bu durumda sistemimizde sunulan her firma sizin için en iyi fiyatlar ile hizmet vermek açısından yanıt verecektir. Bu yanıtlar ile birlikte firmaların değerlendirmelerini de inceleyerek en doğru kararları verebilirsiniz.

DİĞER MONTAJ HİZMETLERİ