102 Mobilya Tamir Ustası hizmet vermeye hazır

Mobilya Tamiri

4 Mobilya Tamiri Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
102 Mobilya Tamir Ustası hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

TK

Turgay Kaya

Muğla / Dalaman

Koltugum icine cötü icindeki agacı galiba kırıldı tamır edilmesicin beni bi arayın


MA

Mustafa Aydogar

Zonguldak / Ereğli

Her türlü dolap modelleri kurulumu Mobilya tamiri yapılır


Ma

Murat atak

Ankara / Etimesgut

Her türlü mobilya işleri itina ile yapılır


İstanbul koltuk döşeme

İstanbul koltuk döşeme

Denizli / Çivril

Tüm mobilya tamirleriniz itinayla yapılır


Mutlu Müşteriler
Sinem İ.

Mobilya Tamiri 12/08/2022

Mobilya tamiri için Hakan ustayı çağırdım. Kendisi kırılan masamızın ayaklarını tamir etti. Şuan eskisinden daha sağlam oldu. Her şekilde bizi memnun ediyor. Ustalığı ve işi asla paha biçilemez. Herkesede canı gönülden tavsiye ede..

Naz F.

Mobilya Tamiri 15/07/2022

Yeni aldığımız çalışma masasının ayakları çıkmaya başladı hemen mobilya tamir ustası geldi ve yalama yaptığından dolayı geri takılmıyordu. Bu işi hemen kısa yoldan çözüp ayaklarını taktı. İşinde her çözümü bulan ve sizi memnun ede..

Nilüfer N.

Mobilya Tamiri 11/07/2022

Yatağımın ayaklarını yaptırmak için mobilya tamir ustası Sefa ustam geldiği gibi ayaklıklara hemen çözüm buldu ve işe de yaradı. Sayesinde içim ferahladı. Teşekkür ederim. İyi ki varsın ustam.

Muhammet Ş.

Mobilya Tamiri 30/06/2022

Mobilya tamiri için Yusuf ustamı çağırdım. Daha önce kendisine bir çok iş yaptırmıştım bu konuda ve yine her zaman ki gibi çok güzel bir şekilde tamamladı. Pişman etmedi sonucu yine muhteşem oldu. Ellerine sağlık ustam.

Ertan Ş.

Mobilya Tamiri 22/06/2022

Televizyon ünitesinin ayakları kırıldı kırılacak kadar burkulmuştu. Hemen mobilya tamir üstadı Sancak bey gelip hemen ünitenin ayaklarını sağlam bir ayaklıkla değiştirdi şuan da hiç bir sıkıntı dahi kalmadı. Ellerine sağlık.

Mobilya Tamiri Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Evlerde çeşit çeşit mobilyalar kullanılır. Koltuklar, kanepeler, yemek takımları, salon takımları, TV üniteleri, yatak odaları ve berjer gibi çok farklı mobilyalar vardır. Bu mobilyalar zaman zaman zarar görebilir. Genel olarak maliyetlerinin yüksek olması nedeniyle ortaya çıkan her zararda yeni bir mobilya grubu satın almak mümkün değildir. Bu gibi durumlar en iyi mobilyanın tamir edilmesidir. Mobilya tamiri ise oldukça ciddi bir iştir. Küçük ve ufak tefek işler basit yapıştırıcılar ve birkaç çiviyle yapılabiliyor olsa da, daha ciddi sorunlar için uzmanlardan yardım alınması gerekir.

Mobilya tamiri İstanbul ilinde özellikle ilgi gören hizmetlerden biridir. Mobilyalarınız kırıldığında, çatladığında ya da benzeri sorunlar ortaya çıktığında mobilya tamir ustasından yardım alarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Mobilya Tamir Ustası

Evde mobilya tamiri kimi zaman çok zahmetli bir işe dönüşebilir. Yüksek maliyetlerle satın aldığınız mobilyalar, çeşitli sebeplere bağlı olarak zarar görebilirler. Bu gibi durumlar işlevlerini tamamen kaybetme ihtimalleri de vardır. Bu gibi durumlar bir mobilya tamir ustasından yardım almanız gerekir.

Eski mobilya tamiri konusunda, deneyimli ustalar benzersiz bir hizmet sunacaktır. Bu sayede mobilyalarınız ilk aldığınız günkü kadar sağlam bir hale getirilebilir. Özellikle ciddi sorunlar ortaya çıktığında mobilya tamirini tek başınıza yapmaya çalışmanız daha büyük sorunlara yol açabilir. Yanlış şekilde yapılan tamiratlar, mobilyanızın ömrünü kısaltabilir. Bunun yanı sıra işlevini de tamamen kaybetmesine yol açabilir.

Mobilya çatlak tamiri gibi işlemler kolay gibi görünüyor olsalar da teknik bilgi ve deneyim gerektiren uygulamalardır. Mobilyalarınızı uzun ömürlü bir şekilde kullanabilmek adına bu tip sorunlarda mobilya tamir ustalarına başvurmanız gerekir.

Mobilya Tamiri Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinizde ya da iş yerinizdeki mobilyalar, eskidikçe bazı sorunlar ortaya çıkaracaktır. Bu tip durumlarda mobilyaların onarılması ve tamir edilmesi son derece önemlidir. Onarılmayan mobilyaların problemleri genel olarak çok daha fazla büyüyecektir.

Mobilya tamiri yapılırken dikkat edilmesi gereken bir dizi konu vardır. Öncelikle mobilyanın malzemesi dikkate alınarak onarım gerçekleştirilmelidir. Ahşap gibi malzemelere zarar verecek alet edevat kullanılmaması gerekir. Ahşap mobilya tamiri ekstra özen ve hassasiyet isteyen işlemlerden biridir. Bunun yanı sıra mobilyalarda bulunan kumaşlar hassas ürünlerdir. Kimyasal ve benzeri malzemelerden ciddi oranda etkilenebilirler. Mobilyaların vidalarında, yaylarında ya da pistonlarında arızalar oluştu ve değiştirilmesi gerekiyor ise, kaliteli ve uygun ürünlerin takılması gerekir. Yanlış ürünlerin kullanımı mobilyalarınızın kısa sürede yeniden sorun çıkarmasına yol açacaktır.

Bunun yanı sıra mobilyalara çivi ve vida gibi delici, kesici uygulamalar yapılırken son derece dikkatli olunması gerekir. Bu uygulamalar genellikle geri dönüşü olmayan zararlara yol açabilir. Bu sebeple tüm işlemlerin işinin ehli bir uzman tarafından yapılması gerekir. Acemilerce yapılan yanlış uygulamalar, mobilyaların daha fazla zarar görmesine ve hasar almasına sebep olmaktadır.

Mobilya Tamirleri Nelerdir?

Mobilyaların tamirleri, ürüne göre farklılık gösterebilmektedir. Kırılan mobilya tamiri uygulamalarında genellikle, parça değişimine gidilmektedir. İskelette oluşan hasarlar ise onarılarak çözülmektedir. Bunun yanı sıra vidalardan kaynaklı, yaylardan kaynaklı ya da pistonlardan kaynaklı olarak sorunlar ortaya çıkabilir. Yine mobilyaların kumaş kaplamalarında bazı yırtılmalar ve hasar görmeler meydana gelebilmektedir. Tüm bu sorunlar karşısında mobilyalar genellikle düşük maliyetlerle tamir edilebilmektedir.

Sudan kabaran mobilya tamiri ise biraz daha zahmetli olabilmektedir. Bu tip durumlarda kabarma oranına bağlı olarak parça değişimi gerekebilmektedir. 

Eski Mobilya Tamiri

Eski mobilyalarınız sizin için ciddi manevi değerler taşıyor olabilir. Bu mobilyaların arızalanması ise yenilere oranla çok daha olasıdır. Eski mobilyaların düzenli olarak bakımının ve temizliğinin yapılması gerekir. Buna karşın arızalandığında mobilya tamir ustası sayesinde sorun tespit edilerek çözüme kavuşturulabilir. Soyulan mobilya tamiri genel olarak çok daha kolay biçimde gerçekleştirilebilmektedir. Bu sebeple eski mobilyalarda sorun yaşanması durumunda sıklıkla soyularak, parça değişimleri yapılabilmektedir.

Antika Mobilya Tamiri

Antika mobilya tamiri son derece zor bir alandır. Antikalar genellikle çok daha değerli eşyalardan oluşmaktadır. Bu sebeple antika mobilyaların tamiri konusuna çok daha hassas ve özenli yaklaşmak gerekir. Eğer bu tip tamirat işlerini tek başınıza yapmaya kalkarsanız, antika mobilyanız bu değerini kaybedebilir. Antika mobilyaların parça değişimi gibi konuları da zaman zaman zorlayıcı olabilmektedir. Özellikle işlemeler yer alan mobilyalarda çok daha özenli bir çalışma gerekir.

Ahşap Mobilya Tamiri

Ahşap mobilyaların tamiri genel olarak çok zor olmasa dahi, özen isteyen bir işlemdir. Ahşabın darbeler karşısında çatlayabileceği ve kırılabileceği unutulmamalıdır. Bu sebeple ahşap mobilyalara daha hassas şekilde yaklaşılması gerekir. Ahşaba çakılan çiviler, vidalar ya da çekiçle vurma gibi işlemler amatörler tarafından gerçekleştirildiğinde genelde çok daha büyük sorunlar ortaya çıkmaktadır.

Gebze mobilya tamiri ve çok daha fazlası için Uzman Deposu’nu ziyaret edebilirsiniz. Uzman Deposu’nda onlarca farklı mobilya tamir ustasını bulabilir, her bir ustadan teklif alarak, işinizi güvenilir ve deneyimli ustalara yaptırabilirsiniz.

✅ Mobilya Tamir Hizmeti : Özel Talep veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Mobilya Tamir Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.