104 Mermer Ustası hizmet vermeye hazır

Mermer Ustası

4 Mermer Ustası Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
104 Mermer Ustası hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

AK

Abdülkadir Kar

Kahramanmaraş / Dulkadiroğlu

her turlu mermer montajı ve tamıratı yapılır


Ed

Erkan demirel

İstanbul / Bağcılar

Mermer sistra Mermer cila Mermer slim


Mutlu Müşteriler
Murat Ç.

Mermer Ustası 15/07/2022

Mermer ustası Erol bey mutfaktaki istediğimiz mermerleri değiştirdi. Hem getirdiği mermerler sağlam çabuk kurulup çatlamayan mermerler hem de uygun fiyattalar. Uzun sürsede işi çok iyi ve güzel bir şekilde yaptı. Kendisinden çok m..

Sera K.

Mermer Ustası 10/07/2022

Mutfaktaki mermer araları çatlamaya başladı. Hemen mermer ustası Alperen bey geldiği gibi çatlakları hakkında bilgi verip işi yaptı. Ama mermerlerin değiştirilmesini söyledi. Yakın zamanda kendisine mermerleri değiştirmek için de..

Derman S.

Mermer Ustası 29/06/2022

Banyodaki mermerlerimi değiştiren tek ustam Malik ustamdır. İşini yarım bırakmayan çok sağlam ve kaliteli bir şekilde yapan bir ustamdır. Kendisini her zaman tercih ederim. İyi ki varsın ustam.

Veysel G.

Mermer Ustası 15/06/2022

Mermer ustası Hakan usta okulumuzdaki mermerleri döşedi. Okul yönetimi olarak kendisinden ve ekibinden memnun kaldık. Kendisini herkese tavsiye ederiz. Asla pişman olmazsınız.

Burak B.

Mermer Ustası 08/02/2022

Ustalarla uğraşmaktan bıkmıştım ki Savaş Ustayı buldum. Kendisi hem hızlı hem işinin ehli hem de güler yüzlü bir insan. Sayesinde banyodaki mermerleri kaliteli bir işçilikle yeniden döşedi. Bir dahaki işlerimde de kendisini çağıra..

Mermer Ustası Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Mermer Ustası

Dünyadaki en dayanıklı kayaç malzemelerden biri olan mermer, doğal yapısıyla hem sağlıklı hem estetik hem de sağlam bir yapıya sahiptir. Bu nedenle çağlar boyunca yapılarda kullanılmış, şehirlerde ve binalarda kendini göstermiştir. Günümüzde de evlerde, sokaklarda veya zeminlerde görülen mermer, özellikle tezgah gibi kullanımlar için en çok seçilen malzemedir. Bir mutfak tezgahı veya bir zemin döşemesi için mermer kullanımı açısından da mutlaka iyi bir mermerci seçilerek hizmet alınmalıdır. Uzman Deposu bu seçimi gerçekleştirmek için yaşadığınız il ve ilçe çevresinde size en iyi mermer ustalarını sağlayabilir.

Uzman sistemimiz içerisinde basit birkaç filtreleme kullanılması sayesinde bugün istenilen her konuda usta ve firmalara ulaşmak gayet kolaydır. Bu kapsamda bir mermer tezgah ustası üzerinden hizmet almak istiyorsanız, örneğin Manisa'nın Turgutlu ilçesini seçerek bu bölgede size hizmet veren tüm ustalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ustalar verilecek hizmet için takribi teklifler ile size fiyat sunarken, bu fiyatları karşılaştırabilir, ustaların aldıkları yorumları inceleyebilir ve puan ayrıntılarıyla en doğru kararı verebilirsiniz.

Mermerci Hangi Hizmetleri Verir?

Mermer, sağlam yapısıyla ve çeşitleri ile her noktada kullanılabilecek bir malzemedir. Mermer denildiğinde birçok kişinin aklına mutfak tezgahları gelse de merdivenler, zemin döşemesi, duvar kaplaması, banyo, lavabolar veya masalar gibi birçok noktada mermer kullanılabilir. İyi bir mermerci mermerin bulunduğu her nokta ve zeminde bakım, onarım, uygulama hizmetlerini eksiksiz bir şekilde verir. Yani örnek olarak evinizde kullandığınız bir mermer masanın silinmesi, parlatılması ve cilalanması gibi birçok farklı noktada hizmet verebilir.

Hem evlerde hem de işletmelerde mermer çok sık kullanılan bir malzeme olduğu için mermerciler bu yapıların tümünde farklı hizmetler verebilir. Örneğin, bir hastanenin zeminleri mermer kaplama ise bu kaplamanın üzerinde düzenli bir şekilde gerekirse her yıl mermer silme ve parlatma işlemi yapılmalıdır. Bu işlem özel bir makineler ile ancak bir usta tarafından gerçekleştirilebilir ve gayet hassas bir yapıya sahiptir. Çatlamış veya kırılmış bir mermer tezgahın onarılması, mermer basamakların değiştirilmesi veya dış kaplama mermerlerde koruma sağlanması gibi tüm hizmetler ustalar tarafından verilir.

Mermer Zemin Ustası Nasıl Seçilmelidir?

Mermer Türkiye'de farklı ocaklarda çıkarıldığı gibi dünya genelinde de birçok farklı taş ocaklarından çıkarılır. Kimi zaman bir İtalyan mermeri kimi zaman bir İspanyol mermeri veya kırmızı bir Türk mermeri gibi çeşitler mutfak veya zeminlerde de kullanılabilir. Bu açıdan bakıldığında mermer zemin ustası seçimlerinde ustaların kullandığı malzemelere ve yaptığı uygulamalara göz atmak gerekebilir. Bazı noktalarda da yine uzman sistemimiz üzerinde ulaştığınız bir iç mimar veya mutfak dolabı firması ile çalışırken, bu kişiler doğru mermer ustalarını sizin için seçebilir. Hatta bazen bir cam balkon uygulaması sırasında balkon kenarları için veya zemin için iyi bir mermer ustası ile ortaklaşa çalışma yapılabilir.

Mermer ustaları seçilirken öncelikle uygulamanın yapılacağı alan göz önünde bulundurulmalıdır. Çünkü bazen mermer zemin ustaları özellikle merdiven ve salon mermeri kaplama gibi noktalarda profesyonel olabilir. Bazı ustalar havuz kenarı kaplama veya bahçe kenarı kaplama gibi noktalarda tecrübe de olabilir. Hatta özellikle mermer tezgah ustaları ayrı bir hizmet kalitesi ve tecrübesiyle size katkı sağlayabilir.

Mermer Uygulama Fiyatları Ne Kadardır?

Mermer ile gerçekleştirilecek bir uygulamada yapılacak uygulamanın birçok farklı ayrıntısı fiyatların ortaya çıkmasını sağlar. Örneğin, öncelikle bahsedildiği şekilde mermerin fiyatı ve türü rakamları belirlemeye yarar. Bazen beyaz mermer bazen bir vişne kırmızısı mermer seçilerek mutfak tezgahı uygulaması yapılması istendiğinde, tezgahın boyutları da fiyatlar üzerinde etkilidir.

Uzman Deposu sayesinde ulaşabildiğiniz mermer zemin ustaları size verecekleri hizmetlerde uygulamanın boyutunu ve türünü göz önünde bulundurur. Bazen bir tezgah uygulaması bazen zemin silme bazen de mermerden leke çıkarma gibi noktalarda hizmetler veren ustalar bu hizmetlerin türüne göre sizden farklı rakamlar talep edebilir. Bu açıdan sistemimiz üzerinde istediğiniz hizmet türünü ifade ederek, farklı noktalardan aldığınız teklifleri karşılaştırarak, doğru bir değerlendirme yapabilirsiniz. 

✅ Mermer Ustası : Hizmet Talebi ve Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Mermer Ustaları İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.