107 Matematik Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Matematik Dersi

4 Matematik Dersi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
107 Matematik Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Ozan öndeyer

İzmir / Çiğli

Merhabalar. Ben Ozan Çağlar ÖNDEYER. 2018 yılında Ege üniversitesi Matematik Bölümünden (Bilgisayar Opsiyonu) mezun oldum. Pedagojik formasyonumu Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesinden aldım. 2014 yılından bu yana İzmir’de matematik özel ders veriyorum. Üniversiteye hazırlık, Liselere giriş sınavları, KPSS, DGS, okula takviye, okul sınavlarına hazırlık vb. birçok seviyede matematik ve geometri özel ders hizmeti veriyorum. Yaptığım işi istekli bir şekilde ve severek yapıyorum. Matematik bir dildir ve bu dile aşina olmak zaman ve sabır gerektirir. Eğer matematik öğrenmek istiyorsanız ve dolayısıyla sınavlarda ve okul hayatınızda başarılı olmak istiyorsanız size severek yardımcı olabilirim. Mate..


Nurullah Özcan

Nurullah Özcan

Bursa / İnegöl

İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü devamında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. Bahçeşehir Koleji'nde Ortaokul ve Lise Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Ayrıca Yargı Akademi bünyesinde DGS ve KPSS Gruplarının Matematik dersine giriyorum. LGS sistemi ve yeni nesil sorular üzerinde tamamen özgün, pratik yöntemlerle çalışmalar yapmaktayım. Bakanlığın sınavla ilgili açıklamada hazırlık için adres gösterdiği yeni nesil soruların kaynağı olan PISA, TIMSS, Kanguru sorularını, MEB örnek sorular ve LGS çıkmış soruların tamamını inceleyerek öğrencilerimi LGS soru modellerine hazır hale getiriyorum. Birebir çalıştığım öğrencilerim arasında Gala..


Burak Engür

Burak Engür

İstanbul / Beşiktaş

Hacettepe Üniversitesi psikoloji bölümü mezunuyum. Bölümü ilk 8bine girerek kazandım. İlkokul ve ortaokul yaşlarındaki öğrencilere özel ders verebilirim.


Fa

Fatma ayus

Samsun / Atakum

Ondokuz mayıs üniversitesi Matematik bölümü 4.sınıf öğrencisiyim.Alanımda başariliyim özel ders veriyorum.İlkokul ortaokul lise öğrencilerine ders verebiliyorum


EB

Esra Baz

Düzce / Akçakoca

Matematik Öğretmeniyim , özel ders isteyenler ulaşabilir .


Mutlu Müşteriler
Bahar C.

Matematik Dersi 18/07/2022

Matematik dersi denilince benim oradan uzaklaşasım geliyordu. Çünkü yapamadığım için bıkkınlık geliyordu. Ama bu siteden bulduğum Yunus hoca Matematik dersini hem sevdirdi hem de olumlu bir şekilde anlattı. Yani matematik dersi ar..

Naim M.

Matematik Dersi 02/07/2022

Çok zorlandığım bir ders Matematik dersiydi. Nazlı hocadan aldığım matematik dersi o kadar faydalı oldu ki neden daha önce kendisinden ders almadım diye kendimi sorguladım. Hem eğlenceli bir hale geldi hem de artık soruları yavaş..

Suna Ö.

Matematik Dersi 24/06/2022

Artık matematik dersini yapamadığım için sıkmaya başladı. Lakin Fırat hocamı tanıyana kadar. Resmen bana matematiği sevdirdi ve kolay hale getirdi. Anlamadığım konuları hızlı bir şekilde yapmaya başladım ve sayesinde sınavdan 90 a..

Güneş E.

Matematik Dersi 17/06/2022

Matematikte geometri sorusundan 10 sorudan en fazla 1 tane yapabiliyordum. Emrah hocam sayesinde şuan yavaş yavaş anlamaya başladım. Verdiği ödevler ve anlattığı yöntemler işe yaramaya başladı. Kendisi beni sınava soktuğunda 10 so..

Esra F.

Matematik Dersi 10/06/2022

Uzun süredir hastalıktan dolayı matematik dersinden geri kaldım. Çağlar hoca derdime derman oldu ve her konuyu sıkılmadan anlattı. Ödevler verip anlamama Yardımcı oldu. Hakkınızı helal edin hocam.

Matematik Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Matematik eğitimlerinizi profesyonel bir şekilde almak için size en yakın matematik dersi eğitmeninden hemen teklif alabilirsiniz. Sınavlarınız için ya da derslerdeki başarınızı arttırmak için matematik kursuna mı gitmek istiyorsunuz? Daha çok seçenek ile kendiniz ya da çocuğunuz için en iyisiniz seçerken aynı zamanda da bütçenize uygun bir matematik kursu bulacaksınız. Uzman Deposu sitesindeki kurslar arasında semt aratması yaparak yakınınızdaki tüm matematik kurslarına tek tuşla ulaşmak mümkün.

Matematik, çoğumuz için zor bir ders olsa da gerek lise gerekse de üniversite sınavlarına girişte önemli bir derstir. Hatta daha sonralarda da mesleki sınavlarda mutlaka matematik bölümleri de olmaktadır. İşte bu yüzden okuldaki eğitimin yetersiz kaldığını ya da geliştirmek için matematik özel dersi almanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Birebir matematik dersi ile eksikliklerinizi giderebilir, başarınızı arttırabilirsiniz. 

ÖZEL MATEMATİK DERSİ

Matematik kursu okul hayatımızı ve sınav başarılarımızı ciddi oranda arttırmaya yardımcı bir kurstur. Okullardaki kişi sayısı düşünüldüğünde ya konu anlatımları ya da sorularda eksiklikler olması muhtemeldir. Ya da kişiye özel matematik öğretmeninden birebir dinlemek daha farklı sonuçlar sunmaktadır. Özel matematik dersi almak istiyor ama kendinize yakın kurs bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz ya da farklı seçenekler ile kafanıza yatan bir kurs tercihinde bulunmak istiyorsunuzdur. Uzman Deposu içerisindeki kişiye özel matematik dersi verenler seçeneklerini kişilerin yorumları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

Site içerisinde bulunan özel matematik öğretmeni olan kişiler tarafından daha önce verilmiş olan özel dersler hakkındaki yorumlara bakarak kararınızı daha kolay verebilirsiniz. İster size en yakın kişiye özel İstanbul matematik öğretmeni ile isterseniz de daha uygun fiyatlı olan matematik eğitmeni ile çalışmalar yapabilirsiniz. Hem birebir matematik kursu hem de online matematik kursu seçeneklerinin bir arada toplandığı sitemizde size uygun kursu araştırıp hemen fiyat teklifleri alabilirsiniz. 

ONLINE MATEMATİK DERSİ

Temel eksikliklerinizi en iyi şekilde gidermek için yapmanız gereken doğru eğitmeni bulmaktır. Günümüzde birçok alan gibi matematik kursları da online matematik dersine dönüşmüştür. Peki online matematik kursunda önemli olan nedir? Öncelikle ders alacağınız kişi ile mutlaka tanışmalı ve ders içeriği hakkında kısa bir tanışma görüşmesi yapmalısınız. Daha sonrasında eksikliklerinizin anlaşılması için mutlaka ön deneme yapılmalıdır ki matematik kursu süresince üzerinde durulacak konular belli olmalıdır. 

Yüz yüze yapılan matematik kursu ile online matematik kursu arasında hiçbir farklılık bulunmamaktadır. Sadece sizlerin istemiş olduğu bazı özellikler olabilir. İşte bunun için matematik kursu kullanıcı yorumlarına bakarak ya da birebir eğitmenler ile görüşerek aklınızdaki tüm soruları cevaplatmanıza olanak vardır. Hem yakın, hem bütçenize uygun hem de istediğiniz şekilde kurs alabilmek için Uzman Deposu ekibi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz matematik kursları arasından seçiminizi hemen yapabilirsiniz. 

ÖZEL MATEMATİK DERSİ FİYATLARI

Özel matematik dersi fiyatları saatlik olarak verilmektedir. Kurs öncesinde mutlaka yeterlilik sınavı yaptırın ki eksik olduğunuz konuları sizlerde görün. Sınav sonucuna göre matematik eğitmeni sizlere uygun ders programını hazırlayacaktır. Ya da sadece sınava yönelik bir çalışma da yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu gibi sebepler göz önünde bulundurularak alacağınız ders sayısı ve fiyat teklifini hemen site üzerinden alabilirsiniz. Özel matematik kurs fiyatları 2022 listesine de site içerişinden kolayca ulaşabilirsiniz. Alacağınız fiyat teklifleri arasında bütçenize en uygun özel dersi seçebilir ve hemen başlayabilirsiniz. 

Matematik Dersi Hakkında Sıkça Sorulanlar

  1. Matematik özel ders için grup çalışmaları var mıdır?

Genellikle birebir matematik kursları yapılmaktadır. Ancak arkadaşınızla birlikte katılım sağlamak için site içerisinde beğendiğiniz matematik kurs eğitmeni ile görüşebilir ve şartlar konusunda anlaşma yapabilirsiniz. Biz sizleri çevrenizdeki kurslarla buluşturmaktayız. Kurs içeriği hakkında bilgiyi eğitmenlerden hemen alabilirsiniz. 

  1. Kurs öncesi konuları kendim belirleyebilir miyim?

Tabii ki. Matematik kurs eğitmeni ile görüşüp sadece eksik olduğunuzu düşündüğünüz konular üzerine bir çalışma programı hazırlayıp o konular üzerinden özel ders alabilirsiniz. 

  1. Site içerisindeki kurslar hangi bölgedendir?

Uzman deposu olarak sitemizde bulunan kurs eğitmenleri anlaşmalı yerlerdir. Belli bir bölge aralığı değil hemen her yerden kurs veren kişiler sitemizde mevcuttur. Bu yüzden en yakın yeri aratabilir ve hem konum olarak hem de bütçenize uygunluğu olarak tüm kurslarla iletişime geçebilirsiniz.  

✅ Matematik Öğretmenleri : Telefon ve Mail Onaylı
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Matematik Dersi İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.