4 Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
107 Matematik Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Ozan öndeyer

İzmir / Çiğli

Merhabalar. Ben Ozan Çağlar ÖNDEYER. 2018 yılında Ege üniversitesi Matematik Bölümünden (Bilgisayar Opsiyonu) mezun oldum. Pedagojik formasyonumu Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesinden aldım. 2014 yılından bu yana İzmir’de matematik özel ders veriyorum. Üniversiteye hazırlık, Liselere giriş sınavları, KPSS, DGS, okula takviye, okul sınavlarına hazırlık vb. birçok seviyede matematik ve geometri özel ders hizmeti veriyorum. Yaptığım işi istekli bir şekilde ve severek yapıyorum. Matematik bir dildir..


Matematik Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Özel Matematik Dersi

Matematik sistemini çözümlemek ve soruları doğru yöntemlerle çözümlemek için öğrencilerin genellikle okul dışında destek eğitime ihtiyacı olur. Özel Matematik dersi almak, özellikle sınavlara hazırlanan öğrenciler için oldukça faydalıdır. Matematik öğrenmede zorluk çeken öğrenciler için kendi yeteneklerine ve zihinsel becerilerine göre ders planı özel ders ile sağlanabilir. Matematik dersi verenler matematik becerileri yüksek, matematik alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Uzman Deposu’nda matematik dersi araması yaptığınızda karşınıza matematik öğretme konusunda başarılı olan eğitmenler çıkar. Hızlı, kolay ve güvenilir şekilde aradığınız özelliklerdeki eğitmenlere ulaşabilirsiniz. Uzman sistemimizden matematik alanında uzmanlaşmış ders veren kişileri bulabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Matematik Dersi Veren Güvenilir Uzmanlara Nasıl Ulaşırım?

Matematik dersi verenler arasından belirlediğiniz standartlara göre seçim yapabilirsiniz. Uzman sistemimize matematik alanında uzmanlaşmış ders veren kişiler güvenilirdir. Daha önce ders almış olanların yorumlarına bakarak bundan emin olabilirsiniz. Matematik dersi verenler Ankara olarak arama yaptığınızda Ankara ’daki en iyi seçenekleri görebilirsiniz. Ankara ’da ders veren, ders alanların onayını almış uzmanlar arasından fiyat olarak size uyanla iletişim kurabilirsiniz. Matematik dersi İstanbul olarak bakarsanız, İstanbul’da onay almış ve güvenilir uzmanları değerlendirebilirsiniz. Matematik kursu İstanbul diye baktığınızda en iyi kursa seçeneklerine ulaşırsınız. Kurs ya da özel ders arasında seçim yapmak için de alternatifleri karşılaştırabilirsiniz. Matematik dersi veren güvenilir uzmanlar Uzman Deposu çatısı altında sizinle buluşur. Uzman sistemimiz içerisinde birçok konuya uygun profesyonel eğitmen bulma imkanınız vardır. Mesela; müzik severseniz keman dersi alabilirsiniz ya da araç kullanmak isterseniz de direksiyon dersi alabilirsiniz.

Matematik Kursu mu Özel Matematik Dersi mi?

Matematik kurs ve özel matematik dersi arasında kararsız kaldıysanız öğrencinin durumuna göre seçim yapmalısınız. Matematik kursu ev dışında disiplin olmak için öğrenciye farklı bir alan sunar. Farklı bir yerde uzmanlardan ders alma şansı yaratır. Matematik kursu İstanbul Avrupa araması yaparak Avrupa kıtasındaki en iyi kurslar arasından seçim yapabilirsiniz. Özel matematik dersi bazı öğrenciler için çok daha faydalıdır. Öğrencinin eksikliklerine, öğrenme biçimine uygun özel program yapma olanağı sunar. Bazı öğrenciler birebir derslerle daha iyi öğrenebilir. "Matematik dersi 5. sınıf" için öğrencinin durumunu analiz etmek gerekir. Öğrenci matematik derslerinde nasıl, sınavlarda nasıl bakarak özel ders programı hazırlanır.

2

Kaçıncı Sınıfa Matematik Dersi Almak Faydalıdır?

Matematik dersinde öğrencilerin sınavlara hazırlanırken de okul hayatında da ihtiyacı olur. Matematik dersi 5. sınıf programlarıyla öğrenciler temelden hazırlanmaya başlar. Sürekli ders almak ileriki sınavlarda gereken temeli oluşturur. Matematik dersi 6. sınıf programlarıyla ilerleme devam eder. Öğrencinin sınav sonuçlarına ve diğer eksikliklerine göre her sınıfta matematik dersi desteği alınabilir. Matematik dersi 7. sınıf programlarına sınava daha çok ağırlık verilir. Matematik dersi öğrencinin ihtiyacına öre her süreçte destek sağlayabilir. Hangi sınıfta olursa olsun öğrencinin eksikleri varsa, dersleri anlamakta zorlanıyorsa, soru çözemiyorsa matematik dersine ihtiyaç vardır. Özel matematik dersi öğrencinin eksiklerine göre kişisel matematik öğrenme olanağına sahip olmasını sağlar.

Matematik Dersi İçin Ne Gibi Materyaller Gerekir?

Matematik dersi kurslarında kitap, kaynak, deneme sınavı gibi materyaller kurs tarafından sağlanır. Özel dersler için de eğitmen kitap ve kaynak konusunda rehberlik eder. Özel ders alırken matematik dersi materyal öğrencinin ilerleme durumuna göre belirlenir. Öğrencinin eksiklerine göre konu anlatımlı kitaplar, soru bankaları tercih edilebilir. Öğrencinin seviyesi ve hedefi matematik derslerinde kullanılacak kaynakları da belirleyecektir. Her öğrencinin matematik seviyesi ve öğrenme becerileri farklı olacağından kişiye öze seçim yapmak önemlidir. Özek ders verenler bu konuda öğrenciyi analiz ederek doğru kaynaklarla ders çalışma olanağı sunar.

Matematik Dersi Verilir Diyen Herkesten Ders Alınabilir Mi?

Matematik dersi verenlerin güvenilir ev alanında uzman olması gerekir. Öğrencinin matematik konusunda ilerleyebilmesi için ders verene güvenmesi de önemlidir. Matematik dersi verenler arasından güvenilir olan kişileri uzman sistemimize bulabilirsiniz. Aradığınız standartlardaki, güvenilir "matematik dersi verilir" ilanlarını sadece Uzman Deposu ’nda görebilirsiniz. Uzman Deposu çatısı altında karşınıza çıkan ders verenler güvenilir ve ders alanlar tarafından onaylanmış kişilerdir. Daha önce ders almış olanların değerlendirmelerine bakarak kararınızı verebilirsiniz. Her ders verilir ilanına elbette güvenmemelisiniz. Uzmana sistemimizdeki eğitmenlere güvenebilirsiniz. Öğrencilerle ilişkileri iyi, hedefe yönelik başarı sağlayacak ders programı sunan ders veren kişilerle detaylı olarak görüşebilirsiniz. Matematik ders verenler arasından en iyi fiyat teklifini sunanı tercih edebilirsiniz.
DİĞER ÖZEL DERS HİZMETLERİ