134 Masaj Uzmanı hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

CT

Cengizhan Turasan

Ankara / Polatlı

21 yaşındayım polatlida yaşıyorum mutlu son var saatlik çalışıyorum


H

Halil

Denizli / Çivril

20 sene fransada masaj uzmaniydim cok deyisik masajlarimvar


YC

Yusuf Coşkun

İstanbul / Beyoğlu

..


Mutlu Müşteriler
Muhsin S.

Masaj 19/10/2021

Onlarca kez masaj yaptırmama rağmen bu kadar profesyonel bu kadar işi bilen biri ile karşılaşmadım . Size sadece keyfini çıkarmak kalıyor. O kadar iyi masaj yapıyor ki nerde ne ağrı var çözüp kendi buluyor ve yaptığı masajla ağrıl..

Davut G.

Masaj 12/10/2021

Bacaklarımda ağrılardan dolayı masaj salonu ile anlaştım. Yaptığı masajlardan sonra kan dolaşımımı hızlandırdı ve vücuttaki dokuları yeniledi. O derece hissettim. Fazla gidilmeyen bu masaj salonuna bu kadar iyi masözlerin olduğu a..

Erdinç K.

Masaj 05/10/2021

İzin bile yapmayıp ekstra işlerde çalıştığım için her yerim ağrıyordu. Ayağı kalkacak halim bile yoktu. Bu yüzden bir masaj salonu ile anlaştım. Beklediğimden daha çok ilgilendiler. Uzun süren masajın sonunda gerçekten bu kadar iy..

Yasemin E.

Masaj 29/09/2021

İşim sabahtan akşama kadar eğil kalk eğil kalkla geçtiği için belim fazlasıyla ağrıyor ve vücudumu hissetmiyordum. Sürekli gittiğim masaj salonuna tekrar gittim. Gerçekten hiç bir şey değişmemiş. Her zaman ki gibi çok iyiler. O ka..

Feytullah Ç.

Masaj 23/09/2021

Her haftada gittiğim masaj salonundan çok memnun kalıyorum. Kendileri çok fazla ilgileniyorlar. Yaptırdıkları masörlerde çok iyi masaj yapıyorlar. İnsanı gerçekten rahatlatıyorlar. Bütün ağrılarımı yok etti. Masajdan çıktıktan son..

Masaj Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Masaj

Masaj yaptırmak kesinlikle kendinize yapacağınız bir iyiliktir. Masaj insanı rahatlatırken vücudun gündelik yorgunluğunu alır. Stres ve gerginlikten kurtulmanızı sağlar. İyi bir masaj uzmanlarla profesyonel hizmet veren masaj salonu tercih edilerek yaptırılabilir. Uzman sistemimizde kaliteli hizmetiyle gidenlerin memnun kaldığı en iyi masaj salonlarını inceleyebilirsiniz. Akılı arama sistemiyle istediğiniz bölgedeki öne çıkan masaj salonlarını görüntüleyebilirsiniz. Masaj salonları hakkında detaylı bilgi edinebilir hizmet alanların yorumlarına bakabilirsiniz. Masaj ve spa olanakları olan salonları değerlendirebilirsiniz. Kendinizi şımartmak, stresten kurtulmak ve rahatlamak için spa-masaj bir arada olan masaj salonlarını tercih edebilirsiniz. Masaj salonu ararken istediğiniz masaj türüne göre farklı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Temiz ve Kaliteli Masaj Salonlarından Teklif Alın!

Teklif sistemiyle aradığınız hizmetin en iyisine en iyi fiyatla ulaşabilirsiniz. Uzman Deposu ayrıcalıklarıyla masaj salonu ararken aradığınız standartlardaki masaj salonlarından fiyat teklifi alabilirsiniz. En iyi fiyatı teklif eden masaj salonunu seçebilirsiniz. Uygun fiyatlı temiz, kaliteli ve profesyonel masaj salonları arasından kendi standartlarınıza en uygun olan salonu seçme şansınız olur. Fiyat teklilerini değerlendirirken masaj salonu olanaklarını ve hizmetlerini de karşılaştırabilirsiniz. Daha önce masaj salonunda masaj yaptırmış kişilerin yorumlarına bakabilirsiniz. Aradığınız en iyiyse her yönden karşılaştırma yaparak en iyisini bulabilirsiniz. Aradığınız standartları belirterek Masaj salonları Fatih gibi konuma göre arama yaparak istediğiniz bölgedeki en iyi masaj salonlarından fiyat teklifi alabilirsiniz.

Masaj Salonunda Hangi Masajları Yaptırabilirim?

Masaj salonlarında farklı masaj tekniklerinde uzmanlaşmış profesyonellerden istediğiniz masaj hizmetini alabilirsiniz. Masaj salonu hizmetlerinde spa, masaj, havuz gibi hizmetleri bir arada bulabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz masaja göre en iyi hizmet veren masaj salonunu seçebilirsiniz. Klasik masajda tüm vücut genel masaj teknikleriyle rahatlatılır. Diğer masaj türlerinde farklı teknikler uygulanır. Genel olarak masaj salonlarında şu masajları yaptırma şansınız var;
• Klasik Masaj
• Thai Masajı
• Aromaterapi Masajı
• Sıcak Taş Masajı
• Baş, boyun ve omuz masajı
• Ayak masajı
• Spor Masajı
• İsveç Masajı
• Refleksoloji
• Anti Selilüt Masajı
• Derin Doku Masajı
• Bölgesel Masaj
Masaj yanı sıra kendinize daha iyi bakmak isterseniz de uzman sistemimizde yer alan güzellik merkezi seçeneklerinden seçim yaparak, en uygun fiyat avantajına ulaşabilirsiniz. Uzman Deposu olarak size konusunda profesyonel ve uzman firma ve kişilerle hizmet sunarız.

1

Masaj Yaptırmak Nelere İyi Gelir?

Masaj birçok açıdan vücudunuza, zihninize ve ruhunuza iyi gelir. Uzmanlara yaptıracağınız masajın birçok faydası olur.
Vücudunuzu yoracak ağır işler yaptığınız günlerde, örneğin eşya taşıma sonrası mutlaka masaj hizmeti alarak vücudunuzun zinde kalmasını sağlayabilirsiniz. Evden eve nakliyat firması çalışanları da genellikle vücutlarının yorgunluğunu masaj yaptırarak attırdıkları bir doğrudur.
Masaj salonu Tuzla diye baktığınızda uzman sistemimizde o bölgedeki en iyi masaj salonlarını bulabilirsiniz. Masaj salonu Florya civarında olsun istiyorsanız bu konuma göre arama yapabilirsiniz. Uzman masörleri tercih ederek sağlıklı ve rahatlatıcı masaj yaptırabilirsiniz. Profesyonel masörlere yaptırılan masaj;
• Vücudu yeniler, kan dolaşımını hızlandırır
• Eklem ağrılarını azaltır
• Ankisiyete ve depresyona iyi gelir
• Sırt ağrılarını azaltır
• Kas ağrılarını azaltır
• Esnekliği arttırır
• Bağışıklık sistemini güçlendirir
• Stres ve gerginliğe iyi gelir
2

İlk Kez Masaj Yaptıracaklar Nelere Dikkat Etmeli?

İlk masaj yaptıracaksanız bazı şeylere dikkat etmelisiniz. Masaj salonu seçiminizi yapmak için Masaj salonları istanbul gibi arama yaptıktan sonra karşınıza çıkan salonlar arasından en iyi fiyatı veren ve standartlarınıza uyan masaj salonunu seçin. Seçiminizi yaptıktan sonra şunları yapmalısınız;
• Rahat olduğunuz bir zamana randevu alın
• Masaj seansını araya sıkıştırmayın
• Masörünüzü ve masaj tekniklerini tanıyın
• Masaj yaptırmaya gitmeden önce duş alın
• Masaj yaptırmadan önce tuvalete gidin
• Masaj esnasında telefonunuzu kapalı tutun
• Verimli bir masaj için zamanında orda olun
• Masaj esnasında rahatsız olduğunuz şeyleri konuşmaktan kaçınmayın
• Masaj bitince acele etmeyin hemen kalkmayın
Kendinize bakmayı seviyorsanız uzman sistemimizdeki uzmanlar size büyük yardımcı olacaktır. Sağlığınız için yüzme kuruş ya da pilates hocasına yine sistemimizde en uygun fiyat avantajı ile ulaşabilirsiniz.
3

Bulunduğum Bölgedeki Temiz Kaliteli Masaj Salonlarını Nasıl Bulurum?

Uzman sistemimizde konuma göre arama yaparak bulunduğunuz bölgedeki temiz, kaliteli masaj salonlarını bulabilirsiniz. Masaj salonları Üsküdar olarak bakarsanız Üsküdar’da bulunan temiz ve kaliteli masaj salonlarını bulabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki en iyi masaj salonlarının hizmetlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Uzman sistemimizde akıllı arama yapma kolaylığı ile istediğiniz yerdeki popüler masaj salonlarını bulabilir istediğiniz masaj için fiyatları öğrenebilirsiniz. İl bazında arama yapmak için masaj salonları Adana gibi şehir belirterek arama yapabilirsiniz. Temiz masaj solonu arıyorsanız uzman sistemimizdeki masaj salonlarına güvenebilirsiniz. Masaj eğitimi almış profesyonellere istediğiniz masajı yaptırabilirsiniz.