141 Marangoz Usta ve Atölyesi hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

EA

Engin ALTIN

Amasya / Merkez

Merhabalar. 45 yılı aşkın süredir ustalık deneyimi ile Mobilya ve ahşap işlerinizin tamir, bakım, onarım ve tadilatını isteğiniz doğrultusunda yapabilirim.


T

Tuyad Wooden Decoration

Artvin / Borçka

Hammaddesi ahşap olan her talebiniz projelendirilir ve imalatı yapılır. Son sistem teknoloji makinalarımız ve uzman ekip arkadaşlarımız İle görüş ve önerilerinizi bekliyoruz


Mu

Murat usta

İzmir / Çeşme

Uygun fiyata kaliteli işçilik tadilat tamirat yapılır memnuniyet garantisi söz verilen günde işi bitirme garantisi


Aytunç Doğru

Aytunç Doğru

Bursa / Nilüfer

İç Mimarlık Ahşap Merdiven Ahşap Oyma Sanatları Lake Süpürgelik Satış & Uygulama 𝓨𝓪ş𝓪𝓶 𝓪𝓵𝓪𝓷ı𝓷ı𝔃𝓪 𝓲𝓷𝓬𝓮 𝓭𝓸𝓴𝓾𝓷𝓾ş𝓵𝓪𝓻


ES

Erol SARI

Aydın / Söke

Atlantis yapı tadilat ve dekorasyon olarak aydın ilinde hizmet vermekteyiz.


Mutlu Müşteriler
Şenol N.

Marangoz 02/12/2021

Başkalarının verdiği fiyatın 1/3’ü fiyat verip 4/4lük iş yapan, işine ve insana saygısı olan gerçek bir usta. İyi niyetli ve titiz iş yapması, ahşaptan masa deyince gerçekten ahşap kullanıp yemek masası çabası bile yetti. Hatta ha..

Şerafettin F.

Marangoz 23/11/2021

Recep bey çok hızlı bir şekilde ulaşıp hizmet verdi. İşinin ehli gerçekten çok memnun kaldım. İstediğim yemek masasını uzun sürse de sanki el yapımı değil de satılan bir yerden alınmış gibi çok güzel gözüküyordu. Bu site aracılığı..

Can B.

Marangoz 17/11/2021

Talebim yarım saat içinde cevap aldım. İstediğim ölçülerde raf geldi ve tam oturdu. Hızlı cevap veren ve hızlı iş çözen bir usta. Avrupa yakasında olmama rağmen bir önceki gün verdiğim siparişi ertesi gün kendi elleriyle teslim et..

Şerafettin D.

Marangoz 08/11/2021

Sefa Bey’i hiç şüphe etmeden tercih edebilirsiniz. İşini özenle ve zamanında yapan biri. Daha öncesinde çalıştığımız başka bir marangozun bize çıkardığı uğraşlar konusundaki yardımları için de ayrıca teşekkür ederiz.

Mesut Ş.

Marangoz 31/10/2021

Bu site sayesinde bana kattığı çok değerli insan Tayfun Köse. Yatak odama gömme dolap yaptırdım fiyat kalite işçilik bakımından en iyisi diyebilirim yaptığı işçilik ve malzeme seçimi aynı zaman da ekstra yaptığı bölmeler vazgeçilm..

Marangoz Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Marangoz

Ahşabın, tahtanın ve endüstriyel ağaç ürünlerinin kullanılabilir mobilyalar ve eşyalar haline getirilmesi marangozlar sayesinde sağlanır. Bir marangoz, evinizde kullanacağınız koltuklar, dolaplar, masalar, çekmeceler, şifonyerler veya mutfak dolapları gibi her noktada üretimler gerçekleştirebilir. Bu açıdan evinizde kullanım gerçekleştirmek istediğiniz ürünün türüne ve kullanım alanlarına uygun bir şekilde en iyi tasarımlar ve üretimler için profesyonel bir marangoz ustası ile çalışmanız gerekir. İşte bu noktada da uzman sistemimiz sayesinde yaşadığınız il ve ilçeyi tercih ederek, size hizmet verebilecek en iyi marangozlara çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Marangozlar ahşabı işleyerek ve faydalı bir hale getirerek insan hayatında önemli bir hizmet gerçekleştirirler. Bu hizmetler sayesinde hem evlerde hem işyerlerinde kullanılabilecek mobilyalar elde edilirken, bazen de bu mobilyaların değiştirilmesi ya da tamir edilmesi için hizmet verirler. Örneğin, evinizde kullandığınız bir karyolada karşılaştığınız kırılma ya da gevşemeye başlaması durumlarında yaşadığınız bölgeye en yakın marangoz sayesinde bir onarım hizmeti alabilir ve karyolayı tekrar sağlam bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu gibi noktalarda da Uzman Deposu size yaşadığınız bölgedeki aradığınız marangozları onlarca alternatif ile sunarak, her şeyi daha kolay bir hale getirmektedir.

Marangoz Ustası Nasıl Hizmet Verir?

Bahsedildiği şekilde bir marangoz ustası üretim veya onarım konularında ahşabın kullanması için hizmet verir. Örneğin, üretim aşaması ele alınırsa, evinizde banyo için kullanabileceğiniz bir havlu dolabı isteyebilirsiniz. Bu noktada bir usta evinizde inceleme gerçekleştirerek, banyodaki dolap kullanım alanları ölçülerini alır ve bu ölçülere uygun bir şekilde istenilen ahşap malzeme ile üretimler gerçekleştirir. Bu noktada bir marangoz kullandığı malzemeler, yaptığı çizimler ve üretim kalitesi ile her zaman alternatiflerine göre farklılıklar oluşturabilir.

Diğer açıdan düşünüldüğünde marangoz ustaları yapılacakları onarım hizmetleri konusunda da evinizde veya kendi atölyelerinde istediğiniz mobilyaların sorunlarını ortadan kaldırmaya çalışır. Örneğin, bir yemek masasının kitabe bölümünde karşılaştığınız bir sorunda yeni malzemeler ve daha iyi çözümler ile masanın daha rahat kullanılır hale gelmesini sağlar. Bu açıdan uzman sisteminiz üzerinde bu tip bir iş için seçebileceğiniz marangozlar mobilyalarda parça onarımı, boyama, cila, vernik, yeniden dekorasyon ve montaj gibi her işlemi gerçekleştirebilir.

Marangozcu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Günümüzde gelişen teknoloji marangozcu hizmetlerinde de her şeyin daha pratik ve daha geniş bir alternatif ile yapılmasını sağlamıştır. Bugün marangoz işletmelerinde ve atölyelerinde kullanılan hızarlar, matkaplar, kesim aletleri, modelleme makineleri, bilgisayarlı tasarım, boyama imkanları ve kaplama malzemeleri gibi birçok farklı imkan mobilyaların daha fazla alternatif ile üretilmesini sağlamaktadır. Örnek olarak bir elbise dolabı için kereste, suntalam, MDF veya farklı sıkıştırılmış ahşap malzemeler ile üretimler yapılabilmektedir.

Eğer bugün marangoz ustaları arasında seçim yaparken iyi bir hizmet almak istiyorsanız, Uzman Deposu sayesinde daha önce duvar ustası veya sistre cila gibi farklı noktalarda seçtiğiniz hizmetler gibi birçok farklı ayrıntıya dikkat edebilirsiniz. Örneğin, seçtiğiniz ustanın kullandığı teknolojilere, cihazlara veya geleneksel ya da modern sistemleri kullanması gibi noktalara dikkat edebilirsiniz. Çünkü geleneksel sistemi kullanan ustalar halen el yapımı ile kaliteli ürünler üretebilirken, modern sistemlerdeki ustalar daha hızlı ve pratik üretimler ya da onarımlar yapabilmektedir.

Marangozcu Hizmetleri Fiyatları Ne Kadardır?

Üretim, onarım veya değişim gibi farklı noktalarda hizmet verecek bir marangozcu vereceği hizmetin boyutlarına göre fiyat belirlemeleri gerçekleştirir. Örneğin, üretim aşamasında kullanılacak tüm malzeme, tasarım ve uygulanacak ürünün boyutları gibi ayrıntılar fiyat belirlenmesini sağlar. Bir onarım gerçekleştirilirken kullanılacak malzeme, onarımın boyutu ve süresi gibi ayrıntılar sayesinde fiyat belirlemeleri yapılır. Bu konuda Uzman Deposu üzerinde iyi bir filtreleme ile il ve ilçenizde size hizmet verecek ustaları seçerken daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Uzman sistemimiz size en yakın marangozlar açısından tüm alternatifleri bir arada sunarken, bu alternatifler arasında istediğiniz işletmelerden, istediğiniz hizmetin türüne göre teklifler talep edebilirsiniz. Sunulan teklifleri değerlendirdiğinizde de hizmet verecek ustalar net bir şekilde sizinle görüşerek, istediğiniz hizmetin fiyatını teklif ile yaklaşık bir konumda size sunmaya çalışacaktır.