4 Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
141 Marangoz Usta ve Atölyesi hizmet vermeye hazır

Marangoz Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Marangoz

Ahşabın, tahtanın ve endüstriyel ağaç ürünlerinin kullanılabilir mobilyalar ve eşyalar haline getirilmesi marangozlar sayesinde sağlanır. Bir marangoz, evinizde kullanacağınız koltuklar, dolaplar, masalar, çekmeceler, şifonyerler veya mutfak dolapları gibi her noktada üretimler gerçekleştirebilir. Bu açıdan evinizde kullanım gerçekleştirmek istediğiniz ürünün türüne ve kullanım alanlarına uygun bir şekilde en iyi tasarımlar ve üretimler için profesyonel bir marangoz ustası ile çalışmanız gerekir. İşte bu noktada da uzman sistemimiz sayesinde yaşadığınız il ve ilçeyi tercih ederek, size hizmet verebilecek en iyi marangozlara çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Marangozlar ahşabı işleyerek ve faydalı bir hale getirerek insan hayatında önemli bir hizmet gerçekleştirirler. Bu hizmetler sayesinde hem evlerde hem işyerlerinde kullanılabilecek mobilyalar elde edilirken, bazen de bu mobilyaların değiştirilmesi ya da tamir edilmesi için hizmet verirler. Örneğin, evinizde kullandığınız bir karyolada karşılaştığınız kırılma ya da gevşemeye başlaması durumlarında yaşadığınız bölgeye en yakın marangoz sayesinde bir onarım hizmeti alabilir ve karyolayı tekrar sağlam bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu gibi noktalarda da Uzman Deposu size yaşadığınız bölgedeki aradığınız marangozları onlarca alternatif ile sunarak, her şeyi daha kolay bir hale getirmektedir.

Marangoz Ustası Nasıl Hizmet Verir?

Bahsedildiği şekilde bir marangoz ustası üretim veya onarım konularında ahşabın kullanması için hizmet verir. Örneğin, üretim aşaması ele alınırsa, evinizde banyo için kullanabileceğiniz bir havlu dolabı isteyebilirsiniz. Bu noktada bir usta evinizde inceleme gerçekleştirerek, banyodaki dolap kullanım alanları ölçülerini alır ve bu ölçülere uygun bir şekilde istenilen ahşap malzeme ile üretimler gerçekleştirir. Bu noktada bir marangoz kullandığı malzemeler, yaptığı çizimler ve üretim kalitesi ile her zaman alternatiflerine göre farklılıklar oluşturabilir.

Diğer açıdan düşünüldüğünde marangoz ustaları yapılacakları onarım hizmetleri konusunda da evinizde veya kendi atölyelerinde istediğiniz mobilyaların sorunlarını ortadan kaldırmaya çalışır. Örneğin, bir yemek masasının kitabe bölümünde karşılaştığınız bir sorunda yeni malzemeler ve daha iyi çözümler ile masanın daha rahat kullanılır hale gelmesini sağlar. Bu açıdan uzman sisteminiz üzerinde bu tip bir iş için seçebileceğiniz marangozlar mobilyalarda parça onarımı, boyama, cila, vernik, yeniden dekorasyon ve montaj gibi her işlemi gerçekleştirebilir.

Marangozcu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Günümüzde gelişen teknoloji marangozcu hizmetlerinde de her şeyin daha pratik ve daha geniş bir alternatif ile yapılmasını sağlamıştır. Bugün marangoz işletmelerinde ve atölyelerinde kullanılan hızarlar, matkaplar, kesim aletleri, modelleme makineleri, bilgisayarlı tasarım, boyama imkanları ve kaplama malzemeleri gibi birçok farklı imkan mobilyaların daha fazla alternatif ile üretilmesini sağlamaktadır. Örnek olarak bir elbise dolabı için kereste, suntalam, MDF veya farklı sıkıştırılmış ahşap malzemeler ile üretimler yapılabilmektedir.

Eğer bugün marangoz ustaları arasında seçim yaparken iyi bir hizmet almak istiyorsanız, Uzman Deposu sayesinde daha önce duvar ustası veya sistre cila gibi farklı noktalarda seçtiğiniz hizmetler gibi birçok farklı ayrıntıya dikkat edebilirsiniz. Örneğin, seçtiğiniz ustanın kullandığı teknolojilere, cihazlara veya geleneksel ya da modern sistemleri kullanması gibi noktalara dikkat edebilirsiniz. Çünkü geleneksel sistemi kullanan ustalar halen el yapımı ile kaliteli ürünler üretebilirken, modern sistemlerdeki ustalar daha hızlı ve pratik üretimler ya da onarımlar yapabilmektedir.

Marangozcu Hizmetleri Fiyatları Ne Kadardır?

Üretim, onarım veya değişim gibi farklı noktalarda hizmet verecek bir marangozcu vereceği hizmetin boyutlarına göre fiyat belirlemeleri gerçekleştirir. Örneğin, üretim aşamasında kullanılacak tüm malzeme, tasarım ve uygulanacak ürünün boyutları gibi ayrıntılar fiyat belirlenmesini sağlar. Bir onarım gerçekleştirilirken kullanılacak malzeme, onarımın boyutu ve süresi gibi ayrıntılar sayesinde fiyat belirlemeleri yapılır. Bu konuda Uzman Deposu üzerinde iyi bir filtreleme ile il ve ilçenizde size hizmet verecek ustaları seçerken daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Uzman sistemimiz size en yakın marangozlar açısından tüm alternatifleri bir arada sunarken, bu alternatifler arasında istediğiniz işletmelerden, istediğiniz hizmetin türüne göre teklifler talep edebilirsiniz. Sunulan teklifleri değerlendirdiğinizde de hizmet verecek ustalar net bir şekilde sizinle görüşerek, istediğiniz hizmetin fiyatını teklif ile yaklaşık bir konumda size sunmaya çalışacaktır. 

DİĞER TADİLAT HİZMETLERİ