141 Marangoz Usta ve Atölyesi hizmet vermeye hazır

Marangoz

4 Marangoz Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
141 Marangoz Usta ve Atölyesi hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Oa

Oktay aldemir

Ankara / Gölbaşı

Türkiye geneli otel okul hastane ve toplu konut projelerinde kapi dolap lambası imalat ve montaj işleri yapmakta olan bir firmayı uzman ve profesyonel ekibiyle yüksek adetlik işleri zamanında hızlı bir şekilde teslim edilir


EA

Engin ALTIN

Amasya / Merkez

Merhabalar. 45 yılı aşkın süredir ustalık deneyimi ile Mobilya ve ahşap işlerinizin tamir, bakım, onarım ve tadilatını isteğiniz doğrultusunda yapabilirim.


T

Tuyad Wooden Decoration

Artvin / Borçka

Hammaddesi ahşap olan her talebiniz projelendirilir ve imalatı yapılır. Son sistem teknoloji makinalarımız ve uzman ekip arkadaşlarımız İle görüş ve önerilerinizi bekliyoruz


Mu

Murat usta

İzmir / Çeşme

Uygun fiyata kaliteli işçilik tadilat tamirat yapılır memnuniyet garantisi söz verilen günde işi bitirme garantisi


AKDE MOBİLYA

AKDE MOBİLYA

İzmir / Buca

AKDE MOBİLYA olarak 33 yıllık tecrübemiz le sizlere huzurlu mekanlar yaratmaya devam ediyoruz


Aytunç Doğru

Aytunç Doğru

Bursa / Nilüfer

İç Mimarlık Ahşap Merdiven Ahşap Oyma Sanatları Lake Süpürgelik Satış & Uygulama 𝓨𝓪ş𝓪𝓶 𝓪𝓵𝓪𝓷ı𝓷ı𝔃𝓪 𝓲𝓷𝓬𝓮 𝓭𝓸𝓴𝓾𝓷𝓾ş𝓵𝓪𝓻


ES

Erol SARI

Aydın / Söke

Atlantis yapı tadilat ve dekorasyon olarak aydın ilinde hizmet vermekteyiz.


Sa

Süleyman akarca

Manisa / Akhisar

Her şey var bende mobilya dekorasyon Kgdkkşişşşşlkkkkkkkkkkpgfddldlslfojlalppdldlldldlcllfkdksokdkdkososososkskskdkkdod


ÖZ-GÜN MOBİLYA YAPI DEKORASYON

ÖZ-GÜN MOBİLYA YAPI DEKORASYON

Balıkesir / Bandırma

Farklı İhtiyaçlara Doğru Çözüm


Mutlu Müşteriler
Ferit İ.

Marangoz 25/07/2022

Evde bir kaç marangozluk iş vardı. Bunun için marangoz ustası Emrullah beyi çağırdık. Kendisi baktı ve ustalığını yine her zamanki gibi konuşturdu. Kısa sürede işleri uygun fiyata yaptı. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim. Eline e..

Salim S.

Marangoz 14/07/2022

Benden 10 puan üzerinden 10 puan almış bir marangozcu. Kendisinden koltuklarımın yayları için yardım aldım ve kendisi hemen gelip ilgilenip yaptı. Şuan eskisi gibi güzel bir şekilde sorun çıkmadan halletti. Ellerine sağlık.

Sefa B.

Marangoz 10/07/2022

Marangoz ustası Fatih bey istediğim masayı tamamladı. Çok güzel bir şekilde dekorasyonu da oluşturup yemek masası haline getirmiş. İşçiliğini çok beğendim. İşe olan ciddiyeti ve o kadar emek vermesine rağmen uygun fiyata yapması h..

Şeref Ş.

Marangoz 29/06/2022

Eşyalarım taşınırken mobilyalarımın bir kaçına zarar geldi. Hemen marangoz ustası Akın ustayı çağırdım. Hemen gelip inceledi ve çözümler buldu. Biraz uğraşsada çok güzel ve çok sağlam iş yaptı. Eskisinden daha sağlam oldu. İlk baş..

Derviş Z.

Marangoz 21/06/2022

Yemek masamızın ayak uçları paslanmış ve yerinde tam durmuyordu. Hemen marangoz ustam bu sorunu halledebilecek malzemeleri getirip sorunu ortadan kaldırdı. Şuan dümdüz bir şekilde masa duruyor ve hiç oynamıyordu. Teşekkür ederiz...

Marangoz Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Marangoz

Ahşabın, tahtanın ve endüstriyel ağaç ürünlerinin kullanılabilir mobilyalar ve eşyalar haline getirilmesi marangozlar sayesinde sağlanır. Bir marangoz, evinizde kullanacağınız koltuklar, dolaplar, masalar, çekmeceler, şifonyerler veya mutfak dolapları gibi her noktada üretimler gerçekleştirebilir. Bu açıdan evinizde kullanım gerçekleştirmek istediğiniz ürünün türüne ve kullanım alanlarına uygun bir şekilde en iyi tasarımlar ve üretimler için profesyonel bir marangoz ustası ile çalışmanız gerekir. İşte bu noktada da uzman sistemimiz sayesinde yaşadığınız il ve ilçeyi tercih ederek, size hizmet verebilecek en iyi marangozlara çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Marangozlar ahşabı işleyerek ve faydalı bir hale getirerek insan hayatında önemli bir hizmet gerçekleştirirler. Bu hizmetler sayesinde hem evlerde hem işyerlerinde kullanılabilecek mobilyalar elde edilirken, bazen de bu mobilyaların değiştirilmesi ya da tamir edilmesi için hizmet verirler. Örneğin, evinizde kullandığınız bir karyolada karşılaştığınız kırılma ya da gevşemeye başlaması durumlarında yaşadığınız bölgeye en yakın marangoz sayesinde bir onarım hizmeti alabilir ve karyolayı tekrar sağlam bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu gibi noktalarda da Uzman Deposu size yaşadığınız bölgedeki aradığınız marangozları onlarca alternatif ile sunarak, her şeyi daha kolay bir hale getirmektedir.

Marangoz Ustası Nasıl Hizmet Verir?

Bahsedildiği şekilde bir marangoz ustası üretim veya onarım konularında ahşabın kullanması için hizmet verir. Örneğin, üretim aşaması ele alınırsa, evinizde banyo için kullanabileceğiniz bir havlu dolabı isteyebilirsiniz. Bu noktada bir usta evinizde inceleme gerçekleştirerek, banyodaki dolap kullanım alanları ölçülerini alır ve bu ölçülere uygun bir şekilde istenilen ahşap malzeme ile üretimler gerçekleştirir. Bu noktada bir marangoz kullandığı malzemeler, yaptığı çizimler ve üretim kalitesi ile her zaman alternatiflerine göre farklılıklar oluşturabilir.

Diğer açıdan düşünüldüğünde marangoz ustaları yapılacakları onarım hizmetleri konusunda da evinizde veya kendi atölyelerinde istediğiniz mobilyaların sorunlarını ortadan kaldırmaya çalışır. Örneğin, bir yemek masasının kitabe bölümünde karşılaştığınız bir sorunda yeni malzemeler ve daha iyi çözümler ile masanın daha rahat kullanılır hale gelmesini sağlar. Bu açıdan uzman sisteminiz üzerinde bu tip bir iş için seçebileceğiniz marangozlar mobilyalarda parça onarımı, boyama, cila, vernik, yeniden dekorasyon ve montaj gibi her işlemi gerçekleştirebilir.

Marangozcu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Günümüzde gelişen teknoloji marangozcu hizmetlerinde de her şeyin daha pratik ve daha geniş bir alternatif ile yapılmasını sağlamıştır. Bugün marangoz işletmelerinde ve atölyelerinde kullanılan hızarlar, matkaplar, kesim aletleri, modelleme makineleri, bilgisayarlı tasarım, boyama imkanları ve kaplama malzemeleri gibi birçok farklı imkan mobilyaların daha fazla alternatif ile üretilmesini sağlamaktadır. Örnek olarak bir elbise dolabı için kereste, suntalam, MDF veya farklı sıkıştırılmış ahşap malzemeler ile üretimler yapılabilmektedir.

Eğer bugün marangoz ustaları arasında seçim yaparken iyi bir hizmet almak istiyorsanız, Uzman Deposu sayesinde daha önce duvar ustası veya sistre cila gibi farklı noktalarda seçtiğiniz hizmetler gibi birçok farklı ayrıntıya dikkat edebilirsiniz. Örneğin, seçtiğiniz ustanın kullandığı teknolojilere, cihazlara veya geleneksel ya da modern sistemleri kullanması gibi noktalara dikkat edebilirsiniz. Çünkü geleneksel sistemi kullanan ustalar halen el yapımı ile kaliteli ürünler üretebilirken, modern sistemlerdeki ustalar daha hızlı ve pratik üretimler ya da onarımlar yapabilmektedir.

Marangozcu Hizmetleri Fiyatları Ne Kadardır?

Üretim, onarım veya değişim gibi farklı noktalarda hizmet verecek bir marangozcu vereceği hizmetin boyutlarına göre fiyat belirlemeleri gerçekleştirir. Örneğin, üretim aşamasında kullanılacak tüm malzeme, tasarım ve uygulanacak ürünün boyutları gibi ayrıntılar fiyat belirlenmesini sağlar. Bir onarım gerçekleştirilirken kullanılacak malzeme, onarımın boyutu ve süresi gibi ayrıntılar sayesinde fiyat belirlemeleri yapılır. Bu konuda Uzman Deposu üzerinde iyi bir filtreleme ile il ve ilçenizde size hizmet verecek ustaları seçerken daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Uzman sistemimiz size en yakın marangozlar açısından tüm alternatifleri bir arada sunarken, bu alternatifler arasında istediğiniz işletmelerden, istediğiniz hizmetin türüne göre teklifler talep edebilirsiniz. Sunulan teklifleri değerlendirdiğinizde de hizmet verecek ustalar net bir şekilde sizinle görüşerek, istediğiniz hizmetin fiyatını teklif ile yaklaşık bir konumda size sunmaya çalışacaktır. 

✅ Marangoz Hizmet Verenler : Özel Talep veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Marangoz İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.