119 Lazer Epilasyon Merkezi hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

MG

MAwien Güzellik

İzmir / Konak

Merhabalar, 10 yılı aşkın süredir Avusturya Viyana'da hizmet veren MAwien Beauty, İzmir Alsancak'ta kapılarını siz değerli danışanlarımız için ardına kadar açmaktadır. Kurucu Canan Kaçar önderliğinde Viyana'da eğitimlerini tamamlayan uzman kadrosu ve kaliteli, Avrupa menşeiili cihazlarımız ile sizlere benzersiz deneyimler yaşatıyoruz. Hastalık açısından bulunduğumuz bu zor günlerde hijyen ve titizlikle aldığımız önemler sayesinde steril bir ortamda hizmet almanızı sağlıyoruz. MAwien Beauty için tek bir hedef vardır. Bu hedef danışanlarımızın salonumuzdan memnuniyet içerisinde ayrılmasıdır. Her danışanımızı yüzündeki gülümseme ile evlerine yolluyoruz. Sizlerde bu ailenin bir parçası ol..


Mutlu Müşteriler
Çiğdem N.

Lazer Epilasyon 28/05/2022

Aldığım seanslarda çok etkiliydi hem fiyat olarak uygun hem de bütün tüylerim döküldü ayrıca estetisyeniniz de uzmanca davranıp hizmeti içinde çok teşekkür ederim önceden de güzellik merkezlerine gittim tüylerim bitmiyordu ama siz..

Nur B.

Lazer Epilasyon 21/05/2022

yüzümdeki kıllar için gitmiştim. önce başka yerlerde de şansımı denemiş olsam da bu kadar etki ettiğini görmemiştim. hızlı sonuç alabileceğimi düşünüyorum. ortam hijyenik güleryüz ve samimiyet var. tavsiye ederim.

Emel C.

Lazer Epilasyon 14/05/2022

Eskişehir de Her anlamda en profesyonel hizmet aldığım tek yer hakkaniyetle işlemleri yaptıkları ve bilgilendirdikleri için Emre beye çok teşekkür ederim. Sayelerinde vücudumda istenmeyen tüyleri epilasyon işlemiyle yok ettiler. E..

Zeynep C.

Lazer Epilasyon 07/05/2022

Hayatımda ilk defa epilasyon yaptırdım kendime, ekibiniz ve bilginiz aldığım hizmet kalitesi gerçekten çok güzel.. Teşekkür ederim korkumu yendim ve mükemmel bir iş gerçekleştirdik. çalışmaya devam ediyoruz mutluyum.

Zeynep B.

Lazer Epilasyon 30/04/2022

Hayatımda ilk defa epilasyon yaptırdım kendime, ekibiniz ve bilginiz aldığım hizmet kalitesi gerçekten çok güzel.. Teşekkür ederim korkumu yendim ve mükemmel bir iş gerçekleştirdik. Çalışmaya devam ediyoruz mutluyum.

Lazer Epilasyon Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Lazer Epilasyon

İnsan vücudunun anatomik yapısı gereği vücudun birçok bölgesinde uzayan kıllar, vücudu nem, sıcaklık ve mikroorganizma gibi birçok faktöre karşı koruyabilmektedir. Fakat hem kadın hem erkek açısından vücudun estetik görüntüsü konusunda sorunlar oluşturduğu için ya sık sık alınması ya da epilasyon gibi bir yöntem ile tamamen temizlenmesi gerekebilir. Örneğin, komple lazer epilasyon uygulaması ile bir daha sorun yaşatmayacak şekilde tüm vücuttaki kıllardan kurtulmak mümkündür. Bu işlem profesyonel bir klinik işlem olduğu için yine Uzman Deposu sayesinde ulaşabileceğiniz profesyonel bir merkezde uygulanmalıdır.

Uzman sistemimiz sayesinde ulaşabileceğiniz bir epilasyon merkezi, farklı sistemleri kullanarak komple vücut epilasyonu veya spesifik bölgelerde epilasyon uygulamaları yapabilir. Yani sırt bölgesi, kollar, bacaklar, göğüs veya genital bölge gibi birçok farklı noktada epilasyon imkanı mümkündür. Özellikle kadın lazer epilasyon hizmetleri sayesinde kadınlarda bu istenmeyen kötü görüntü kolaylıkla ortadan kaldırılabilir.

Erkek Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Vücut yapısı gereği erkeklerde kıl ve tüyler kadınlara göre çok daha yoğun bir şekilde vücudun her noktasında görülebilir. Özellikle kol, bacak, sırt ve göğüs bölgesinde çok sık veya seyrek bir şekilde olabilecek kıllar, koltuk altları, kasıklar, genital bölge, kalça, eller ve boyun gibi her noktada yer alabilir. Bu nedenle özellikle vücuduna özen gösteren veya sahne sanatları ile ilgilenen erkekler için epilasyon büyük bir fayda sağlayabilir. Bu konuda günümüzde neredeyse her şehirde erkek lazer epilasyon hizmetleri veren firmalar bulunmaktadır.

Uzman Deposu sayesinde isterseniz tüm vücut isterseniz vücudun belirli bir bölgesel açısından erkek lazer epilasyon hizmetleri alabileceğiniz firmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu uygulamada vücudunuzda dövme tattoo gibi bir ayrıntı bulunsa dahi vücudunuzu yakmayacak ve bu tür görsel uygulamalara zarar vermeyecek bir sonuç elde edilebilir. Özellikle günümüzde buz epilasyon veya yeni epilasyon cihazları uygulamanın çok daha kolay bir şekilde birkaç seansta tamamlanmasına yardımcı olmaktadır.

Kadın Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Kadınlar için uygulanabilecek epilasyonlarda erkeklerdeki sayılan tüm bölgeler dışında yüz bölgesi, çene ve parmaklar gibi her noktada epilasyon çalışması yapılabilir. Genellikle kadınlarda kol, sırt ve bacaklarda daha estetik bir görüntü için kadın lazer epilasyon talep edilirken, bu uygulamada son yıllarda bilhassa acı, ağrı ve sıkıntı oluşturmayan sistemler ile hizmet verilmektedir. Bilhassa yaz mevsimi öncesinde tatile çıkmak isteyen kadınlar tarafından bikini bölgesi ve bacaklarda epilasyon sıklıkla talep edilmektedir.

Günümüzde erkekler için veya aynı şekilde kadınlar için tercih edilebilecek uygulamalara bakıldığında bugün en popüler firmalar buz lazer epilasyon merkezi olarak hizmet vermektedir. Buz lazer epilasyon sistemi, yeni ve özel bir sistem olarak lazer gibi ısı ile kıl köklerini yakan bir cihazın aynı zamanda özel bir soğutma sistemi ile çalışmasını da sağlamaktadır. Bu sayede vücutta yanma ve lekeler gibi sıkıntılar ile karşılaşmadan güvenilir bir epilasyon uygulaması elde edilebilir. 

Komple Lazer Epilasyon Fiyatları Ne Kadardır?

Erkek veya kadınlarda uygulanabilecek komple lazer epilasyon vücudun sayılan tüm bölgelerinde kıl köklerinin yakılarak vücut temizliğinin elde edilmesi işlemidir. Bu işlem genellikle kadın ve erkek bağlamında cinsiyete göre paketler ile sunulan bir hizmet olurken, öte yandan belirli bir bölgede talep edilen epilasyon açısından da fiyatlar değişebilir. Aslında bu noktada Uzman Deposu üzerinde araştırma yaparken, istediğiniz epilasyon türünü belirtmeniz doğru bir sonuç sağlayabilir.

Firmamız tarafından sunulan imkanlar ile birlikte epilasyon çalışmaları talep edeceğiniz zaman özellikle spor çalışmalarına devam ettiğiniz dönemlerde personal trainer tarafından size verilen önerilere de dikkat etmeniz fayda sağlayacaktır. Bu sayede özel tercihler ile birlikte koltuk altı, genital bölge, bikini bölgesi, bacak, yüz, sırt, göğüs, kol, bıyık, çene, ense, sakal üstü ve boyun gibi istediğiniz her bölgede bir buz lazer epilasyon merkezi üzerinden alınacak hizmetler için fiyat teklifleri talep edebilirsiniz.