149 Kuru Temizlemeci hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

E

Eroluner

Ankara / Kızılcahamam

Linen kurutemizleme


Mutlu Müşteriler
Aziz İ.

Kuru Temizleme 14/10/2021

Anlaştığım kuru temizleme firması hassas süreçleriyle, kumaş liflerindeki büzülmenin, doku hasarının ve renk kaybının önüne geçerek giysilerin “yeniye en yakın bir şekilde” kalmasına yardımcı oldular. Kendileri işinde çok dikkatli..

Muzaffer N.

Kuru Temizleme 07/10/2021

Kullanmadığım elbiseleri ihtiyacı olan kişilere dağıtmak için elbiselerimin temizlenmesi için Kuru temizleme firması ile anlaştım. Kendileri hemen gelip elbiseleri aldım. Elbiseleri bir tık daha özenerek iyi yıkanmasını istedim. G..

Hüseyin T.

Kuru Temizleme 30/09/2021

Yurtta kaldığım için elbiselerimi kuru temizleme firması ile anlaştım. Kendileri öğrencilere destek sağladığı için uygun bütçede yardımcı oldular. Elbiselerimi yıkayıp kurutmuş gerçekten böyle iyi insanlık yapan çok az kaldı. Ken..

Fazlı A.

Kuru Temizleme 24/09/2021

Tek kaldığım için işte de sürekli geceleri çalıştığım için elbiselerim fazla kirlenmişti. Elbiseleri şansa bulduğum kuru temizleme firmasına verdim. Kendiler 2 gün içinde yıkayıp kurulanmış bir şekilde getirdiler. Gerçekten hiç bi..

Fatma G.

Kuru Temizleme 25/08/2021

Araba tamircisinde çalıştığım için elbiselerim boya ve kir içindeydi. Biriken elbiseleri kuru temizleme firmasına götürdüm. Kendileri 2 gün içinde bütün elbiseleri parlatılmış bir şekilde getirdiler. Elbiseler sanki yeni alınmış g..

Kuru Temizleme Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Kuru Temizleme

Bugün her evde çamaşır makinesi, ütü ve temizleme cihazları gibi farklı imkanlar ile elbiselerin temizlenmesi imkanı yer alsa da bazı elbiselerin profesyonel işletmelerde özel işlemler ile temizlenmesi gerekir. Örneğin, takım elbiseler, parkalar, kabanlar, ceket veya palto gibi giysiler bir kuru temizlemeci tarafından verilen profesyonel hizmet ile sorunsuz bir şekilde temizlenebilir. Çünkü bu tarz giyim ürünleri çamaşır makinesinde yıkanarak temizlendiğinde, estetik ve düzenli yapısını kaybetme riski barındırmaktadır.

Kuru temizleme ve özel elbise temizliği gibi birçok farklı hizmet açısından uzman sistemimiz içerisinde yaşadığınız her ile uygun bir şekilde birçok farklı işletmeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu konuda hizmet veren firmalar, genellikle daha sık olarak takım elbise üzerinde hizmet verirken, hem kadın hem erkek giyiminde abiye kıyafetler ve elbise çeşitleri konusunda da temizlik hizmetleri sağlayabilir. Bu açıdan almak istediğiniz hizmetin türüne ve aradığınız standartlara göre en yakın kuru temizleme işletmelerine Uzman Deposu sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kuru Temizleme Hizmetleri Nasıl Verilir?

Yakın geçmişte gelişen bir sektör olan kuru temizleme sektörü içerisinde öncelikle küçük boyutlu makineler ve işletmeler ile hizmetler verilmeye başlanırken, sonraki yıllarda çok daha kapsamlı işletmeler kurulmuştur. Bugün uzman sistemimiz sayesinde de ulaşabileceğiniz birçok profesyonel kuru temizlemeci geniş kapsamlı makineler, özel temizlik malzemeleri ve çoğu zaman son teknoloji temizleme makineleri kullanmaktadır.

Takım elbiseler, abiye kıyafetler, gelinlikler ya da damatlıklar gibi giyim ürünlerinde evinizde uygulayacağınız temizliğe göre çok daha kısa süreli ve sorunsuz bir temizlik açısından kuru temizleme her zaman en iyi seçenekler arasında yer alır. Sağlıklı bir temizleme sağlanması ile birlikte ürün kalitesi bozulmadan, renk kaybı yaşanmadan ve ütü sıkıntıları ile uğraşmadan sonuç elde etmek mümkün olmaktadır. Çünkü uygulanan temizlik adı üstünde kuru temizlik olarak adlandırıldığı için olabildiğince daha az su kullanılması ve özel temizleyiciler ile lekesiz bir sonuç elde edilmesi sağlanır.

En Yakın Kuru Temizleme Seçimleri Nasıl Yapılmalıdır?

Uzman Deposu sayesinde bölgenizdeki en yakın kuru temizleme işletmelerine ulaşırken, bu işletmelerin sahip olduğu imkanları ve daha önceden kullanıcıların işletme için yaptığı yorumları göz önünde bulundurabilirsiniz. İyi bir kuru temizleme işletmesi, öncelikle teslim aldığı ürünleri kumaş yapısına göre ve türüne göre birbirinden ayırarak, farklı kategorilerde yıkama işlemleri sağlar. Lekeli olarak teslim edilmiş bir elbise üzerinde bu lekelerin temizlenmesi için özel taleplere göre temizleme işlemleri sağlanır. 

Bu özel işletmelerde yer alan profesyonel makineler tıpkı uzman sistemimiz üzerinde bulabileceğiniz ev temizliği ya da haşere ilaçlama hizmeti veren işletmelerin kullandığı sistemlere benzemektedir. Ancak bir kuru temizleme işletmesi özellikle bir lostracı sayesinde ayakkabı üzerine gerçekleştirilen bakım gibi kıyafetler üzerinde gerçekleştirilen bakım için hizmet verir. Bu açıdan uzman sistemimiz içerisinde kuru temizlemeci seçimleri yaparken, özellikle en yeni sistemleri ve en profesyonel teknolojileri takip eden firmaları seçmeniz doğru olacaktır.

Kuru Temizlemeci Hizmet Fiyatları Ne Kadar Olmalıdır?

Genellikle kuru temizleme işletmelerinde verilen hizmetlerde kumaşın türü, verilen elbisenin boyutları, türü ve leke bulunup bulunmadığı gibi noktalara göre fiyat belirlemeleri sağlanır. Eğer seçilen en yakın kuru temizleme firması en son teknoloji profesyonel cihazları kullanıyor ise daha hızlı ve geçerli bir temizlik hizmeti verecektir. Bu durumda talep edeceği fiyatlar kısmen daha yüksek olabilir.

Uzman Deposu sayesinde yaşadığınız il ve ilçe çevresinde hizmet veren kuru temizlemeciler incelenirken, özellikle yorumlar ve işletmelerin aldığı puanlar göz önünde bulundurularak en doğru sonuçlara ulaşılabilir. Bir işletme için kaç adet onaylı yorum almış olduğu ve daha önce ne kadar kişi için hizmet verdiği gibi ayrıntıları göz önünde bulundurursanız, farklı firmalardan teklif alabilir ve en iyi hizmetlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.