149 Kuru Temizlemeci hizmet vermeye hazır

Kuru Temizleme

4 Kuru Temizleme Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
149 Kuru Temizlemeci hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

SK

Savaş Kızılveran

Çorum / Merkez

GDS KURU TEMİZLEME GELİNLİK ABİYE TAKIM ELBİSE YORGAN VE TÜM KIYAFETLER İTİNA İLE TEMİZLENİR SON TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ VE ÖZEL MAKİNALARLA HİZMET VERİLMEKTEDİR


Müslüm ortaay

Müslüm ortaay

Antalya / Finike

Her türlü kuru temizleme işi itina ile yapılır


E

Eroluner

Ankara / Kızılcahamam

Linen kurutemizleme


Mutlu Müşteriler
Cihangir T.

Kuru Temizleme 23/07/2022

Kuru temizleme firmasının bu kadar iyi olacağını düşünmemiştim. Artık durmaktan çürüyen elbiselerimi pırıl pırıl etmişler. Sanki mağazadan yeni alınmış gibi geri teslim ettiler. Çok memnun kaldım. Sayelerinde kullanmadığım elbisel..

Zafer B.

Kuru Temizleme 12/07/2022

Bekledikçe dolapların içinde görüntüsü hem eskimiş gibi hem de pislikten görünmüyordu. Hemen kuru temizleme firmasıyla anlaştım ve elbiseleri gelip aldılar. 3 gün içinde geri getirdiklerinde sanki elbiseler mağazadan yeni alınıp g..

Devran D.

Kuru Temizleme 09/07/2022

Kirden artık rengi bile gözükmeyen eşyalarımı kuru temizleme firmasına verdim. Kendileri hemen gelip aldılar. Gerçekten çok iyi bir firma elbiselerimi geri getirdiğinde sanki yeni alınmış gibi elbiseler temizlenmişti. Çok teşekkür..

Gülizar İ.

Kuru Temizleme 06/02/2022

Çeşitli kimyasal maddelerle lekeleri iyi temizledikleri için kuru temizleme firması ile anlaştık. Temizlenecek ürünü kuru temizleme makinesine yerleştirir, temizleme maddelerini makineye koyar, temizleme işlemini gerçekleştirip el..

Devrim Ş.

Kuru Temizleme 24/01/2022

İlk defa böyle işinde özenilen ve ilgi gösterip elbiselerimi yıkayan bir kuru temizleme firması ile anlaştım. Kendilerini de asla bırakmayacağım elbiselerimin pislik ten gözükmüyordu şuan gerçekten renkleri bile parlıyordu. Helal..

Kuru Temizleme Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Kuru Temizleme

Bugün her evde çamaşır makinesi, ütü ve temizleme cihazları gibi farklı imkanlar ile elbiselerin temizlenmesi imkanı yer alsa da bazı elbiselerin profesyonel işletmelerde özel işlemler ile temizlenmesi gerekir. Örneğin, takım elbiseler, parkalar, kabanlar, ceket veya palto gibi giysiler bir kuru temizlemeci tarafından verilen profesyonel hizmet ile sorunsuz bir şekilde temizlenebilir. Çünkü bu tarz giyim ürünleri çamaşır makinesinde yıkanarak temizlendiğinde, estetik ve düzenli yapısını kaybetme riski barındırmaktadır.

Kuru temizleme ve özel elbise temizliği gibi birçok farklı hizmet açısından uzman sistemimiz içerisinde yaşadığınız her ile uygun bir şekilde birçok farklı işletmeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu konuda hizmet veren firmalar, genellikle daha sık olarak takım elbise üzerinde hizmet verirken, hem kadın hem erkek giyiminde abiye kıyafetler ve elbise çeşitleri konusunda da temizlik hizmetleri sağlayabilir. Bu açıdan almak istediğiniz hizmetin türüne ve aradığınız standartlara göre en yakın kuru temizleme işletmelerine Uzman Deposu sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kuru Temizleme Hizmetleri Nasıl Verilir?

Yakın geçmişte gelişen bir sektör olan kuru temizleme sektörü içerisinde öncelikle küçük boyutlu makineler ve işletmeler ile hizmetler verilmeye başlanırken, sonraki yıllarda çok daha kapsamlı işletmeler kurulmuştur. Bugün uzman sistemimiz sayesinde de ulaşabileceğiniz birçok profesyonel kuru temizlemeci geniş kapsamlı makineler, özel temizlik malzemeleri ve çoğu zaman son teknoloji temizleme makineleri kullanmaktadır.

Takım elbiseler, abiye kıyafetler, gelinlikler ya da damatlıklar gibi giyim ürünlerinde evinizde uygulayacağınız temizliğe göre çok daha kısa süreli ve sorunsuz bir temizlik açısından kuru temizleme her zaman en iyi seçenekler arasında yer alır. Sağlıklı bir temizleme sağlanması ile birlikte ürün kalitesi bozulmadan, renk kaybı yaşanmadan ve ütü sıkıntıları ile uğraşmadan sonuç elde etmek mümkün olmaktadır. Çünkü uygulanan temizlik adı üstünde kuru temizlik olarak adlandırıldığı için olabildiğince daha az su kullanılması ve özel temizleyiciler ile lekesiz bir sonuç elde edilmesi sağlanır.

En Yakın Kuru Temizleme Seçimleri Nasıl Yapılmalıdır?

Uzman Deposu sayesinde bölgenizdeki en yakın kuru temizleme işletmelerine ulaşırken, bu işletmelerin sahip olduğu imkanları ve daha önceden kullanıcıların işletme için yaptığı yorumları göz önünde bulundurabilirsiniz. İyi bir kuru temizleme işletmesi, öncelikle teslim aldığı ürünleri kumaş yapısına göre ve türüne göre birbirinden ayırarak, farklı kategorilerde yıkama işlemleri sağlar. Lekeli olarak teslim edilmiş bir elbise üzerinde bu lekelerin temizlenmesi için özel taleplere göre temizleme işlemleri sağlanır. 

Bu özel işletmelerde yer alan profesyonel makineler tıpkı uzman sistemimiz üzerinde bulabileceğiniz ev temizliği ya da haşere ilaçlama hizmeti veren işletmelerin kullandığı sistemlere benzemektedir. Ancak bir kuru temizleme işletmesi özellikle bir lostracı sayesinde ayakkabı üzerine gerçekleştirilen bakım gibi kıyafetler üzerinde gerçekleştirilen bakım için hizmet verir. Bu açıdan uzman sistemimiz içerisinde kuru temizlemeci seçimleri yaparken, özellikle en yeni sistemleri ve en profesyonel teknolojileri takip eden firmaları seçmeniz doğru olacaktır.

Kuru Temizlemeci Hizmet Fiyatları Ne Kadar Olmalıdır?

Genellikle kuru temizleme işletmelerinde verilen hizmetlerde kumaşın türü, verilen elbisenin boyutları, türü ve leke bulunup bulunmadığı gibi noktalara göre fiyat belirlemeleri sağlanır. Eğer seçilen en yakın kuru temizleme firması en son teknoloji profesyonel cihazları kullanıyor ise daha hızlı ve geçerli bir temizlik hizmeti verecektir. Bu durumda talep edeceği fiyatlar kısmen daha yüksek olabilir.

Uzman Deposu sayesinde yaşadığınız il ve ilçe çevresinde hizmet veren kuru temizlemeciler incelenirken, özellikle yorumlar ve işletmelerin aldığı puanlar göz önünde bulundurularak en doğru sonuçlara ulaşılabilir. Bir işletme için kaç adet onaylı yorum almış olduğu ve daha önce ne kadar kişi için hizmet verdiği gibi ayrıntıları göz önünde bulundurursanız, farklı firmalardan teklif alabilir ve en iyi hizmetlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

✅ Kuru Temizleme Hizmet Verenler : Liste veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Teklif : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Kuru Temizleme İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler