149 Kuru Temizlemeci hizmet vermeye hazır

Kuru Temizleme

4 Kuru Temizleme Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
149 Kuru Temizlemeci hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

SK

Savaş Kızılveran

Çorum / Merkez

GDS KURU TEMİZLEME GELİNLİK ABİYE TAKIM ELBİSE YORGAN VE TÜM KIYAFETLER İTİNA İLE TEMİZLENİR SON TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ VE ÖZEL MAKİNALARLA HİZMET VERİLMEKTEDİR


Müslüm ortaay

Müslüm ortaay

Antalya / Finike

Her türlü kuru temizleme işi itina ile yapılır


E

Eroluner

Ankara / Kızılcahamam

Linen kurutemizleme


Mutlu Müşteriler
Cihangir T.

Kuru Temizleme 23/07/2022

Kuru temizleme firmasının bu kadar iyi olacağını düşünmemiştim. Artık durmaktan çürüyen elbiselerimi pırıl pırıl etmişler. Sanki mağazadan yeni alınmış gibi geri teslim ettiler. Çok memnun kaldım. Sayelerinde kullanmadığım elbisel..

Zafer B.

Kuru Temizleme 12/07/2022

Bekledikçe dolapların içinde görüntüsü hem eskimiş gibi hem de pislikten görünmüyordu. Hemen kuru temizleme firmasıyla anlaştım ve elbiseleri gelip aldılar. 3 gün içinde geri getirdiklerinde sanki elbiseler mağazadan yeni alınıp g..

Devran D.

Kuru Temizleme 09/07/2022

Kirden artık rengi bile gözükmeyen eşyalarımı kuru temizleme firmasına verdim. Kendileri hemen gelip aldılar. Gerçekten çok iyi bir firma elbiselerimi geri getirdiğinde sanki yeni alınmış gibi elbiseler temizlenmişti. Çok teşekkür..

Gülizar İ.

Kuru Temizleme 06/02/2022

Çeşitli kimyasal maddelerle lekeleri iyi temizledikleri için kuru temizleme firması ile anlaştık. Temizlenecek ürünü kuru temizleme makinesine yerleştirir, temizleme maddelerini makineye koyar, temizleme işlemini gerçekleştirip el..

Devrim Ş.

Kuru Temizleme 24/01/2022

İlk defa böyle işinde özenilen ve ilgi gösterip elbiselerimi yıkayan bir kuru temizleme firması ile anlaştım. Kendilerini de asla bırakmayacağım elbiselerimin pislik ten gözükmüyordu şuan gerçekten renkleri bile parlıyordu. Helal..

Kuru Temizleme Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Uzman Deposu ekibi olarak, yaşadığınız her ile uygun olarak size en yakın kuru temizleme firmalarını hızlıca ulaştırıyoruz. Bu sektörde hizmet veren bazı firmalar ağırlıklı olarak takım elbise hizmeti verebiliyor, ama sitemizden ihtiyacınıza uygun hem kadın hem erkek giyim çeşitleri konusunda istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Sitemizdeki firmaların hizmet verdiği şehir ve alanlar şöyle; Eskişehir kuru temizleme, Konya kuru temizleme, Ankara kuru temizleme, Antalya kuru temizleme, Çanakkale kuru temizleme, Denizli kuru temizleme, kuru temizleme Ataşehir, Adana kuru temizleme. 

Kuru Temizlemeci Hizmeti

Temizlik herkes için önemlidir özellikle giysilerin temiz, lekesiz ve ütülü olması ayrı önem arz eder. Peki, kuru temizleme nedir, kuru temizleme nasıl yapılır. Kuru temizleme; adından anlaşılacağı üzere kuru özel kimyasallarla kıyafetlerin temizlenmesidir. Temizlik işleminde kullanılan kimyasal temizlik ürünlerinin içinde hiç su yoktur ama su gibi etki etmektedir. Kuru temizlemenin asıl tercih edilme sebebi ise formu bozulacak hassas kıyafetleri sağlıklı şekilde yıkamak ve yağ, kir gibi inatçı lekelerin kıyafet kumaşına zarar vermeden özel kimyasal ile çıkartılmasıdır. Kuru temizleme süreci ise şöyle:

  • Size en yakın kuru temizleme firmasını seçtikten sonra diğer hizmetlerimizde olduğu gibi gün ve saat seçiyorsunuz. 
  • Teslim alınan kıyafetleriniz kumaşına ve durumuna göre ortalama yedi aşamadan geçer.
  • Lekelerin çıkması için yıkama işlemi yavaş devam eder bu yüzden yıkama süresi ortalama 25 dakikadır diyebiliriz.
  • Durulama işleminde temiz çözücü takından gelen çözücü ile ürünler kurulanır. Daha sonra santrifüj aşamasına geçilir ve burada kumaşa değen bütün çözücüler temizlenir.
  • Son aşama olan kurulamada, kıyafetler alt üst yapılarak sıcak hava akımında kurutulur ve serin dış havalandırma kısmına geçilir. Böylece son kalan çözeltilerden de arındırılmış olunur.
  • Teslimata hazır olan kıyafetler paketlenir ve istediğiniz saat ve günde teslim edilir.

En İyi Kuru Temizlemeci Nasıl Bulunur?

Sitemizde daha önce bu hizmeti almış gerçek müşteri yorumlarını inceleyebilir ve verdikleri puanları görebilirsiniz. Ayrıca şunu da bilmelisiniz ki Uzman Deposu olarak, müşteri memnuniyeti garantili sistemi, hizmet değerlendirmesi üzerinden kuruyoruz. Yani sitemizdeki firmaların başarılı olup olmadığını hizmet alanlar belirliyor. Sitemizde yüksek standartlarda kaliteli hizmetlerden oldukça avantajlı fiyatlarda yararlanma fırsatı sunuyoruz.

Sitemizde, kuru temizleme firmalarını seçerken özellikle dikkat etmeniz gereken şey, en profesyonel teknolojileri ve en yeni sistemleri takip eden seçmeniz daha iyi olacaktır.  Ayrıca gelinlik kuru temizleme konusunda en doğru tercih gelinlik kuru temizleme işlemidir.  Böylece gelinlik yapısı ve üzerindeki boncuk gibi süslerin deforme uğraması engellenir. Gelinlik kuru temizleme fiyatları için  sitemizdeki uzman gelinlik kuru temizlemecilerden teklif alabilirsiniz  

Kuru temizleme işe yarıyor mu?

Bazı kıyafetlerimize evimizdeki çamaşır makinası ve ütü yeterli gelmiyor. Çünkü bazı kıyafetler çamaşır makinasında yıkandığı zaman, düzenli ve estetik formunun bozulama riski var. Ceket, mont, abiye, takım elbise, parkalar ve palto gibi giyseler profesyonel işletmeler tarafından özel işlemler ile temizlenmesi gerekiyor. Özellikle yağ, kir  gibi zorlu lekeleri çıkartırken kumaşa ve formuna zarar vermeyecek özel kimyasallar ve yöntemler uygulanmalıdır. Bu konuda evde müdahale de bulunmak en sevdiğiniz ceketinize zarar verebilir. Bu yüzden işi güvenilir uzman ellere bırakarak, kumaşı yıpratıp soldurmadan, hijyenik bir şekilde temizlenip inatçı lekelerden kurtulun.

Takım Elbise Kuru Temizleme Ne Kadar?

Kuru temizleme fiyatları; kumaşın türü, leke bulunup bulunmadığı, üstündeki boncuk taş gibi süslemeleri olup olmadığı ve elbisenin boyutuna göre değişkenlik gösterir. Ayrıca seçtiğiniz kuru temizleme firması son teknoloji profesyonel makinalar kullanıyorsa daha hızlı ve daha iyi bir temizlik hizmeti vereceğinden talep edeceği fiyat yükselebilir.

Kuru Temizleme Her Şeyi Çıkarır Mı?

Kuru temizleme denince müşterilerin algısı genelde; “kuru temizlemeci her lekeyi çıkarır” şeklinde oluyor. Ancak maalesef böyle bir şey yok. Lekeler garantisizdir. Özellikle kızarmış yağ lekesi ve yıkanmış lekeler çıkmaz. Çünkü artık kumaşla bütünleşmiştir. Özelikle yanlış yıkanmış lekeli giysileri kuru temizlemeye götürseniz de çıkmaz.

✅ Kuru Temizleme Hizmet Verenler : Liste veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Teklif : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Kuru Temizleme İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.