128 Köpek Otel Uzmanı hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Cihan A.

Köpek Otel 13/10/2021

Köpeğimden uzun süreli ayrı kalacağım durum olduğu için kurtarıcı rolüyle ortaya çıkan, geçici köpek bakım merkezi ile görüştüm. Kendileri çok iyi karşıladılar ve köpeğimi teslim ettim. Köpeğime benim yokluğumu aratmadıkları ve on..

Dündar B.

Köpek Otel 06/10/2021

Yüksek lisans yapmak için yurtdışına gitmem gerekti. Bu yüzden detayları konuş köpek otel firması ile anlaştım. Beklediğimden daha iyi karşılayıp sevgilerini gösterdiler. Yüzlerce köpeklere fazla iyi davranıyorlar ve bütün ihtiyaç..

Dilaver Y.

Köpek Otel 30/09/2021

Köpeğim babyden ayrı kalacağım için uzun süreli durumum olduğumdan dolayı kurtarıcı rolüyle ortaya çıkan, geçici köpek bakım merkezi ile görüştüm. Kendiler çok iyi karşılayıp ilgileniyor. Her gün baby hakkında bilgi veriyorlar. Sa..

Ceyda İ.

Köpek Otel 23/09/2021

İş gereği yurt dışına çıkmak zorunda kaldım. Bu yüzden köpeğim mexin köpek otel firmasıyla anlaşıp oraya teslim ettim. Durmadan yurt dışına çıktığım da haber verip fotoğraflarını yolluyordu. Gerçekten ilk başta çok üzülmüştüm ama..

Hüsniye C.

Köpek Otel 16/07/2021

Samimiyetiyle ve bilinen bir mekan olması güven verdi. Köpeğimin yapısı gereği çok tedirgindim ve korkuyordum ama sağolsun nurcan hanım çok güzel ilgilendi. Her zaman tercih edeceğim kendisini çok sağolsun.

Köpek Otel Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Köpek Otelleri

Köpek otel hizmeti, tüylü dostlarınızın sizden ayrı kaldığı süre boyunca güvenle konaklayacağı bir mekan imkanı sunmaktadır. Piyasaya bakıldığı zaman çok fazla sayıda köpek oteli bulunmaktadır, fakat bu köpek otellerinin büyük bir çoğunluğunda hizmet, sorumluluk, temizlik vb. gibi şeyler minimum düzeyde seyretmektedir. Bu ve bu gibi olumsuz yönler ile evcil dostunuzu risk altına atmak istemiyorsanız, yalnızca uzman kişilerden oluşan profesyonel bir köpek oteli bulmalısınız. Uzman Deposu aracılığı ile köpeğiniz için en ideal köpek oteline ulaşabilir ve uzun süre konaklama imkanından faydalanabilirsiniz. Eğer uzun ya da kısa olsun hiç fark etmez köpeğinizi bir yere emanet etmeniz gerekiyorsa, köpek oteli seçeneklerine bir göz atmalısınız… Köpek oteli uzmanlarının yanı sıra köpek eğitim ve pet shop imkanlarına da bakmayı ihmal etmeyin!

Köpek Otel Hizmeti ile Tüylü Dostunuz Sıcacık Bir Yuvada!

Köpek otel hizmeti, içerisinde çok sayıda farklı seçeneği barındırmaktadır. Köpekler bilindiği üzere sahiplerine sıkı sıkıya bağlıdır ve bu bağlılıklarından dolayı onlardan asla ayrı kalmak istemezler. Eğer ayrı kalmaları mecburi bir durumsa, köpek sevgi, oyun, yiyecek gibi ihtiyaçlarını giderebileceği bir alanda yer almalıdır. Uzman Deposu bünyesinde yer alan sayısız köpek otel hizmeti veren uzman hem köpeğiniz hem de sizin için bu hizmeti sunmaktadır. Köpek otel hizmeti dahilinde firmamız yalnızca alanında en kaliteli hizmeti sunan köpek otel sahibi uzmanları bünyesinde barındırmaktadır. Köpekler en iyi dostunuz olmanın yanında aynı zamanda birer candır. Bu nedenle onlara asla bir zarar gelmemesi açısında sektörünün iddialı isimlerini bünyemizde bulundurmaktayız. Köpek otel hizmeti ile köpeğiniz belirlediğiniz zaman dilimi içerisinde sıcak bir yuvada kalır. Yanında sayısız köpek dostu olacaktır. Her gün düzenli olarak beslenme, oyun, uyku, yürüyüş, eğitim gibi aktiviteler ile yokluğunuzu en az seviyede hissedecektir. Köpek otelinin köpeğiniz için kısa süreli bir tatil merkezi olarak düşünebilirsiniz!

Her Bütçeye Uygun Bir Köpek Oteli Bulmak Burada Mümkün!

Köpek otel fiyatları genel olarak bakıldığı zaman biraz yüksek rakamlarda seyretse de firmamız tüylü dostlarınız en iyisini hak ettiği için her bütçeye göre köpek otelini bünyesinde barındırmaktadır. Platformumuz üzerinden bütçenizi ve köpeğinizin otel üzerinde kalacağı süreyi belirledikten sonra karşınıza otomatik olarak bütçenize en uygun olan uzman kişiler çıkmaktadır. Bu uzmanların köpek otel hizmetlerini, geçmiş müşteri değerlendirmelerini inceledikten sonra “fiyat teklifi al” butonunu kullanarak, uzman kişiden fiyat teklifi alabilirsiniz. Eğer uzman kişi ile anlaşırsanız, platformumuz üzerinden 7 gün 24 saat fark etmeden randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Sınır Tanımaz İmkanlar ile Müşteri Dostu Platform!

Platformumuz üzerinde siz değerli müşterilerimiz sayısız imkan yer almaktadır. Bu imkanların en başında ücretsiz randevu iptali yer almaktadır. Eğer bir işiniz çıktıysa ya da yalnızca keyfi olarak iptal ettirmek istiyorsanız, platformumuz sizden asla bir talepte bulunmaz. Randevu saatine 24 saat kalaya kadar iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra firmamız üzerinden 7 gün 24 saat randevu gerçekleştirme hakkınız bulunmaktadır. Uzman bir kişi ile anlaştıktan sonra randevu alabilmek için saatlerce beklemenize hiç gerek yok. Platformumuz 7/24 hizmet vermektedir. Tüm bunların yanı sıra firmamız üzerinden almış olduğunuzu hizmetin tüm adımlarını izleyebilirsiniz. Böylece gözünüz arkada kalmayacaktır.

Yalnızca Profesyoneller ile Köpeğiniz Emin Ellerde!

Platformumuz yalnızca profesyonel uzmanlar ile çalışma yürütmektedir. Köpeğinizin güvenliği ve halinden memnun kalması için firma olarak bizler köpek otel sahibi olan uzmanların geçmiş deneyimlerini iyice denetliyoruz. Bu denetleme sonrasında platformumuz bünyesinde dahil etmekteyiz. Firma olarak bizler müşteri memnuniyetini esas aldığımız için hem sizlere hem de tüylü dostlarınıza en iyi hizmeti veriyoruz. Bu nedenle platformumuz üzerinde yer alan tüm köpek otellerine güvenebilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Anlayışı ile İmkanlarımızdan Yararlanın!

Platformumuz, gücünü ve kaliteli hizmet anlayışını, ilkelerine sıkı sıkıya bağlı olmasından kazanmaktadır. Firma olarak amacımız müşterilerimizi hizmetlerimiz ile daima memnun etmektir. Kısa süre içerisinde bunu başarmış olmanın haklı gururu ile sayısız müşterimizi devamlı müşteri profiline aldık. Alanında uzman yüzlerce profesyonel ile platformumuz sektörünün en iyisi olmaya adım adım yaklaşmaktadır. Platformumuza gözü kapalı bir şekilde güvenebilir ve hizmetlerimizden üstün kalite standardı ile faydalanabilirsiniz.