128 Köpek Otel Uzmanı hizmet vermeye hazır

Köpek Otel

4 Köpek Otel Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
128 Köpek Otel Uzmanı hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

THE WOOF DOG RESORT

THE WOOF DOG RESORT

İzmir / Foça

Güzel kızımız "Şımarık"ın hayatımıza girmesiyle başlayan 25 yıllık pati aşkımızı , patili dostlarımızın ve sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına her şeyiyle otelimize aktardık. Her canı evladı olarak gören , onlarla yatan , onlarla nefes alan ve onlar için kalbi atan bir aile işletmesiyiz. TheWoof ailesi olarak patili evlatlarımız için güvenle konaklayabilecekleri pet otel , gün içerisinde keyifli , sosyal ve eğlenceli vakit geçirebilecekleri kreş ve canlarımızın karakter gelişimlerini sağlayabilecekleri eğitim hizmetlerini sunmaktayız. The Woof Dog Resort olarak 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekteyiz. Tesisimizde 7/24 uzman personel bulunmakta olup, evlatlarımız sürekli..


Muhammed ediş

Muhammed ediş

Kırıkkale / Merkez

Merhabalar. Ben, Muhammed sadık profesyonel, sertifikalı köpek eğitmeni ve bakım uzmanı olarak Kırıkkalede bulunan açık alana sahip, bahçeli köpek otelimizde sizin sadık dostunuzu ağırlamaktan mutluluk duyarım. Siz tatilde veya işteyken gözünüz arkada kalmasın diye sevimli dostlarınız için ekip arkadaşlarımla azami düzeyde uğraş sergilemeye devam ediyoruz. Hizmetlerimiz arasında köpek - kedi konaklama (uzun-kisa vadeli), köpek temel - ileri itaat eğitimi ve köpek gezdirme mevcuttur. Kırıkkale içi en güvenilir adrese kısa sürede sizleri de bekliyoruz...


Melis İlhan

Manisa / Salihli

Köpeğim 7 kg ve dişidir uysaldır saldırma huyu yoktur salihliye bayram için gelicez ve büyüklerimiz kabul etmiyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim somadan geliyorum


MT

Mehmet Teker

Aydın / Söke

5 dönüm arazi içinde kendine ait kapalı ve acık odaları ile dostlarımızın rahatlıgı için her türlü konfor oyun alanı mevcuttur


İbrahim babur

İbrahim babur

Kırşehir / Merkez

Köpeğinizi rahat bir şekilde güvenerek bırakacağınız temiz ve konfırlbir yuva.


Mutlu Müşteriler
Sema A.

Köpek Otel 23/07/2022

Köpek otel firması hizmetleri son derece çok iyi. Köpeğime benden daha iyi bile baktılar diyebilirim. İlk başta tereddüt ediyordum fakat gönderdikleri videoda ne kadar mutlu olduğunu görünce gözüm arkada kalmadı. Bir daha olsa bu..

Semra F.

Köpek Otel 08/07/2022

Köpek otel firmasına hayran kaldım. Köpeğimi emanet etmeye korkuyordum fakat daha sonra iyi ki bırakmışım dedim. Köpeğime çok güzel bir şekilde bakıp ilgilenmişler ve beni her daim bilgilendiriyorlardı. Bir daha olsa bir daha bu f..

Sibel S.

Köpek Otel 27/06/2022

Köpeğimi emanet ettiğim köpek otel firmasına teşekkür ederim. Gözüm hiç arkada kalmadı. O kadar iyi bakıyorlar ki görüntülü konuştuğumuzda bile anlayabiliyorum. İyi ki bu firmayı bulmuşum. İyi ki varsınız. Herkese de tavsiye ederi..

Derman D.

Köpek Otel 19/06/2022

Anlaştığım köpek otel firması yurtdışına çıkacağımdan dolayı köpeğimi teslim ettim. Çok iyi bakıyorlar. Her türlü ihtiyacını karşılıyorlar. Fotoğraf ve video işe de bilgilendiriyorlar. Çok memnun oldum. Köpeğimi sağlam ve çok iyi..

Burak H.

Köpek Otel 11/06/2022

Anlaştığım köpek otel firması köpeğime çok iyi baktılar. Her şekilde beni video ile bilgilendirirler. İzlerken benden bile daha iyi baktıklarını anladım teşekkür ederim.

Köpek Otel Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Köpek Otelleri

Köpek otel hizmeti, tüylü dostlarınızın sizden ayrı kaldığı süre boyunca güvenle konaklayacağı bir mekan imkanı sunmaktadır. Piyasaya bakıldığı zaman çok fazla sayıda köpek oteli bulunmaktadır, fakat bu köpek otellerinin büyük bir çoğunluğunda hizmet, sorumluluk, temizlik vb. gibi şeyler minimum düzeyde seyretmektedir. Bu ve bu gibi olumsuz yönler ile evcil dostunuzu risk altına atmak istemiyorsanız, yalnızca uzman kişilerden oluşan profesyonel bir köpek oteli bulmalısınız. Uzman Deposu aracılığı ile köpeğiniz için en ideal köpek oteline ulaşabilir ve uzun süre konaklama imkanından faydalanabilirsiniz. Eğer uzun ya da kısa olsun hiç fark etmez köpeğinizi bir yere emanet etmeniz gerekiyorsa, köpek oteli seçeneklerine bir göz atmalısınız… Köpek oteli uzmanlarının yanı sıra köpek eğitim ve pet shop imkanlarına da bakmayı ihmal etmeyin!

Köpek Otel Hizmeti ile Tüylü Dostunuz Sıcacık Bir Yuvada!

Köpek otel hizmeti, içerisinde çok sayıda farklı seçeneği barındırmaktadır. Köpekler bilindiği üzere sahiplerine sıkı sıkıya bağlıdır ve bu bağlılıklarından dolayı onlardan asla ayrı kalmak istemezler. Eğer ayrı kalmaları mecburi bir durumsa, köpek sevgi, oyun, yiyecek gibi ihtiyaçlarını giderebileceği bir alanda yer almalıdır. Uzman Deposu bünyesinde yer alan sayısız köpek otel hizmeti veren uzman hem köpeğiniz hem de sizin için bu hizmeti sunmaktadır. Köpek otel hizmeti dahilinde firmamız yalnızca alanında en kaliteli hizmeti sunan köpek otel sahibi uzmanları bünyesinde barındırmaktadır. Köpekler en iyi dostunuz olmanın yanında aynı zamanda birer candır. Bu nedenle onlara asla bir zarar gelmemesi açısında sektörünün iddialı isimlerini bünyemizde bulundurmaktayız. Köpek otel hizmeti ile köpeğiniz belirlediğiniz zaman dilimi içerisinde sıcak bir yuvada kalır. Yanında sayısız köpek dostu olacaktır. Her gün düzenli olarak beslenme, oyun, uyku, yürüyüş, eğitim gibi aktiviteler ile yokluğunuzu en az seviyede hissedecektir. Köpek otelinin köpeğiniz için kısa süreli bir tatil merkezi olarak düşünebilirsiniz!

Her Bütçeye Uygun Bir Köpek Oteli Bulmak Burada Mümkün!

Köpek otel fiyatları genel olarak bakıldığı zaman biraz yüksek rakamlarda seyretse de firmamız tüylü dostlarınız en iyisini hak ettiği için her bütçeye göre köpek otelini bünyesinde barındırmaktadır. Platformumuz üzerinden bütçenizi ve köpeğinizin otel üzerinde kalacağı süreyi belirledikten sonra karşınıza otomatik olarak bütçenize en uygun olan uzman kişiler çıkmaktadır. Bu uzmanların köpek otel hizmetlerini, geçmiş müşteri değerlendirmelerini inceledikten sonra “fiyat teklifi al” butonunu kullanarak, uzman kişiden fiyat teklifi alabilirsiniz. Eğer uzman kişi ile anlaşırsanız, platformumuz üzerinden 7 gün 24 saat fark etmeden randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Sınır Tanımaz İmkanlar ile Müşteri Dostu Platform!

Platformumuz üzerinde siz değerli müşterilerimiz sayısız imkan yer almaktadır. Bu imkanların en başında ücretsiz randevu iptali yer almaktadır. Eğer bir işiniz çıktıysa ya da yalnızca keyfi olarak iptal ettirmek istiyorsanız, platformumuz sizden asla bir talepte bulunmaz. Randevu saatine 24 saat kalaya kadar iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra firmamız üzerinden 7 gün 24 saat randevu gerçekleştirme hakkınız bulunmaktadır. Uzman bir kişi ile anlaştıktan sonra randevu alabilmek için saatlerce beklemenize hiç gerek yok. Platformumuz 7/24 hizmet vermektedir. Tüm bunların yanı sıra firmamız üzerinden almış olduğunuzu hizmetin tüm adımlarını izleyebilirsiniz. Böylece gözünüz arkada kalmayacaktır.

Yalnızca Profesyoneller ile Köpeğiniz Emin Ellerde!

Platformumuz yalnızca profesyonel uzmanlar ile çalışma yürütmektedir. Köpeğinizin güvenliği ve halinden memnun kalması için firma olarak bizler köpek otel sahibi olan uzmanların geçmiş deneyimlerini iyice denetliyoruz. Bu denetleme sonrasında platformumuz bünyesinde dahil etmekteyiz. Firma olarak bizler müşteri memnuniyetini esas aldığımız için hem sizlere hem de tüylü dostlarınıza en iyi hizmeti veriyoruz. Bu nedenle platformumuz üzerinde yer alan tüm köpek otellerine güvenebilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Anlayışı ile İmkanlarımızdan Yararlanın!

Platformumuz, gücünü ve kaliteli hizmet anlayışını, ilkelerine sıkı sıkıya bağlı olmasından kazanmaktadır. Firma olarak amacımız müşterilerimizi hizmetlerimiz ile daima memnun etmektir. Kısa süre içerisinde bunu başarmış olmanın haklı gururu ile sayısız müşterimizi devamlı müşteri profiline aldık. Alanında uzman yüzlerce profesyonel ile platformumuz sektörünün en iyisi olmaya adım adım yaklaşmaktadır. Platformumuza gözü kapalı bir şekilde güvenebilir ve hizmetlerimizden üstün kalite standardı ile faydalanabilirsiniz.

✅ Köpek Otel Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Köpek Otel Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
DİĞER EVCİL HAYVANLAR HİZMETLERİ
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.