101 Köpek Eğitmeni hizmet vermeye hazır

Köpek Eğitim

4 Köpek Eğitim Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
101 Köpek Eğitmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

İÖ

İbrahim Ölmez

İstanbul / Çekmeköy

Eve yeni gelen köpek (Puppy) Eğitimi, onunla doğrudan iletişim haline girip günlük mama tuvalet vb. gibi sorunları çözülür ve sizinle inatlaşmadan ona koyduğunuz bazı kuralları öğrenir ve ev içerisinde uyumlu bir şekilde pozitif ve mutlu bir köpek olması sağlanır. Tuvalet Yönlendirme (Ev dışı-Ped) Temel-İleri İtaat Eğitimi (Sevk tasmalı itaat eğitimi köpeğinizin sizinle doğrudan iletişim halinde bazı basit komutları alması için verilen eğitimdir. Kalabalık ortamlarda köpeğinizin sol diz hizanızda size bakarak yürümesi otur, yat, bekle vb. gibi komutları öğrenir. Alan - Yakın koruma Eğitimi (Bodyguard Eğitimi) Davranış Bozuklukları Sosyalleşme Eğitim


Batuhan Şereflier

Karabük / Merkez

Karabük yerinde pozitif köpek eğitimi, temel ve ileri itaat eğitimleri,tuvalet eğitimi, davranış bozuklukları çözümü


İö

İnci özkaya

Edirne / Keşan

4 aylık yavru goldenımızı eğitim verecek bir uzman arıyoruz


OA

Oktay Akman

Şanlıurfa / Haliliye

Merhaba köpeğimin eğitim i için


RA

Rıfat Arguç

Balıkesir / Gömeç

Isırma sorunu var tuvalet eğitimi yok


MT

Merve Tilbe

Uşak / Merkez

Köpek eğitmek için


Sk

Sinan karancak

Uşak / Sivaslı

Köpek Eğitmeni


Mutlu Müşteriler
Korhan T.

Köpek Eğitim 21/07/2022

Köpek eğitim için Metin bey ile görüştüm. Kendisi ilk başta köpeğimi görüp neler yapabileceğini test etmek için ilk başta küçük eğitimleri denetledi. Kendisi eğitimlerin güzel bir şekilde geçeceğini söyledi. Kendisiyle güzel günle..

Abdulsamet D.

Köpek Eğitim 08/07/2022

Ferdi bey çok iyi bir köpek eğitmeni. Kendisiyle köpek eğitimi için görüştüm. Hemen kabul etti. Köpeğimi 1 hafta da olsa çok güzel bir şekilde eğitti. Köpeğime ne desem anlıyor. Kendisiyle uzun süre bu konuda çalışacağım. Köpeğimi..

Cihan A.

Köpek Eğitim 27/06/2022

Bu siteden bulduğum Azat bey sayesinde köpeğim sağlam bir eğitim aldı. Çok iyi eğitim veriyor ve köpeklerle aradı çok iyi olan birisi. İşinde herkese taş çıkarır ve sahip çıkar. Çok teşekkür ederim.

Sıla S.

Köpek Eğitim 19/06/2022

Aldığım yavru köpeğimin eğitimi için Turan bey ile görüştüm. Kendisi tam bir köpek eğitmeni. Köpeğime verdiği eğitimlerle sanki normal bir insanmış gibi davranmaya başladı. Nerde ne yapacağını çok iyi biliyor. Köpeğim diye demiyor..

Ertem G.

Köpek Eğitim 11/06/2022

Köpeğimin biraz uslanması ve eğitim görmesi için Ömer bey fazlasıyla destek oldu. Haftanın üç günü gitmemize rağmen kısa sürede baya akıllandı. Kendisiyle eğitimlere devam edeceğiz.

Köpek Eğitim Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Köpek Eğitmeni

Köpek eğitimi, sevimli dostunuzun davranışları, yetişme stili ve tüm bunların yanı sıra daha dost canlısı olması için kesinlikle deneyimlenmesi gereken bir durum olmaktadır. Eğer köpeğiniz düzgün bir eğitim görmezse büyük ihtimalle hırçın, inatçı ve en kötüsü de diğer evcil hayvanlara karşı saldırgan olabilmektedir. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına dostunuzu köpek eğitimine sokmalısınız. Bu işlem kesinlikle köpek eğitimi konusunda bilgi sahibi ve daha önce deneyimleri bulunan bir köpek eğitmeni tarafından yapılmalıdır. Aksi halde hem zamanınız hem de paranız boşa gidecektir. Köpek otel ve pet nakil gibi sayısız evcil dostlarımıza yardımcı olarak hizmeti bünyesinde barındıran Uzman Deposu ile tüylü patili dostunuz için en uygun köpek eğitimine hemen ulaşabilirsiniz.

Köpek Eğitimi için İşinde Uzman Eğitmenler Burada!

Köpek eğitimi her ne kadar gereksiz bir durum gibi gözükse de aslında tüylü dostunuzun çevresine karşı daha tutarlı bir tutum sergilemesi için oldukça gereklidir. Köpeklerin her biri en sadık dostumuzdur, fakat bazı köpekler genetik özelliklerinden ya da geçmiş travmalarından dolayı kötü etkiler ile yaşayabilmektedir. Bu etkilerden kurtulabilmek adına köpek eğitimi en doğru seçim olacaktır. Yalnızca davranışlarının değişimi için değil, bunun da yanı sıra her köpeğin öğrenmesi gereken temel komutları vb. hareketleri öğrendiği takdirde ikinizin yaşamı da oldukça iyi yönde etkilenecektir. Köpek eğitimi için alelade bir eğitmen hiç de doğru olmayacaktır. Geçmişte uzun yıllar köpek eğitimi konusunda çalışmış ve bu eğitimler doğrultusunda birbirinden eğitimli köpek yetiştirmiş bir uzman kişiye ihtiyaç duyulmaktadır. Köpek eğitimi için ihtiyaç duyduğunuz en doğru eğitmeni Uzman Deposu aracılığı ile rahatlıkla bulabilirsiniz. Temel tuvalet eğitimi, komut eğitimi, saldırganlığı önleme vb. eğitimler, köpek eğitimi söz konusu olunca en gerek duyulan şeyler olmaktadır. Tüm bunlar göz önüne alındığı zaman köpek eğitimi ile köpeğinizi tam olarak ideal köpek formatına getirebilirsiniz.

Tüylü Patili Dostunuzu Güvenilir Ellere Teslim Edin!

Platformumuz üzerinde yer alan her bir köpek eğitmeni uzman, kesinlikle işinde profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmak isteyen firmamız, köpek eğitimi konusunda da tüylü dostlarımızı unutmayarak alanının en iyi uzmanlarını bir araya getirmiştir. Firmamız bünyesinde yalnızca işinde iyi kimseleri barındırmaktadır. Bunun dışında kendisini profesyonel köpek eğitmeni olarak tanıtan kişilere karşı bir uzmanlık testi uygulamaktadır. Aynı zamanda bünyesine dahil edeceği her bir uzman kişinin geçmiş deneyimlerini ince eleyip sık dokuyarak bu işte en iyi ve kalifiyeli kişi olduğunu tespit etmektedir. Platformumuz aracılığı ile köpeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz en doğru köpek eğitmenine parmaklarınızın uçları ile ulaşabilir ve eğitim sürecine hemen başlayabilirsiniz.

Dilediğiniz An Randevu Alma İmkanı ile Büyük Kolaylık!

Köpek eğitimi söz konusu olduğu zaman platformumuz her zaman en iyi hizmet veren uzmanları sunacaktır. Müşteri memnuniyetini daima misyon olarak belirleyen firmamız, platform üzerinden çok sayıda artı yönü sizlere sunmaktadır. Platformumuzda anlaşma sağladığınız uzman kişiden 7 gün 24 saat fark etmeksizin dilediğiniz an randevu alabilirsiniz. Aldığınız randevuyu vazgeçtiğiniz için ya da herhangi bir işiniz çıktığı için iptal etmek isterseniz, firmamız sizden iptal dahilinde hiçbir şey talep etmemektedir. Platformumuz üzerinden randevu saatine en az 24 saat kalaya kadar randevu oluşturabilirsiniz. İptal işlemini gerçekleştirdikten sonra dilediğiniz başka bir gün ve saat için yeni bir randevu oluşturarak üstün kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Uygun Fiyat Koşulları ile En Kaliteli Eğitimden Faydalanın!

Platformumuz, her bir kategoride olduğu gibi köpek eğitimi konusunda da uygun fiyat koşulları ile ilerlemektedir. Firmamız her bütçeye hitap etmektedir. Bu tutum, platformumuz için gerekli olan en önemli ilke olmaktadır. Firmamızdan bir uzman ile anlaşmak istiyorsanız, öncelikle kendinize bir bütçe belirlemelisiniz. Belirlediğiniz bütçe dahilinde size en uygun olan uzmanlar karşınıza çıkacaktır. Bu uzman kişiler arasından geçmişini değerlendirdiğiniz köpek eğitmenlerinden köpeğiniz için en uygun olanını tespit ederek “fiyat teklifi al” butonunu kullanarak uzman kişiden fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu şekilde ilerleyerek bütçeniz ile en çok örtüşen ve hizmetlerinden en fazla etkilendiğiniz köpek eğitmeni ile belirli bir gün ve saat belirleyerek randevu alabilirsiniz.

✅ Köpek Eğitim Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Hizmet Yorum ve Puan Takibi : Onaylı Yorum ve Puan
✅ Köpek Eğitim Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
DİĞER EVCİL HAYVANLAR HİZMETLERİ
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.