101 Köpek Eğitmeni hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Sk

Sinan karancak

Uşak / Sivaslı

Köpek Eğitmeni


Mutlu Müşteriler
Lale B.

Köpek Eğitim 13/10/2021

Yaşam standartlarına uygun olarak köpekleri eğiten ve onlara uyumlu olmalarını sağlayan köpek eğitim merkezi ile anlaştım. Kendileri köpekleri çok iyi eğitiyorlar. Ellerinde ki araç gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanıyo..

Rabia A.

Köpek Eğitim 06/10/2021

Sibirya kurdu köpeğimi anlaştığım köpek eğitim merkezine emanet ettim. Gerçekten çok iyi karşıladılar ve çok güzel eğitim veriyorlar. İlk günden emin oldum doğru yere verdiğim için. Sizi hep durumu hakkında haberdar ediyor. Çok me..

Cengaver D.

Köpek Eğitim 30/09/2021

Aldığım yavru pitbull eğitilmesi için köpek eğitim merkezi ile anlaştım. Her hafta görmeye gidiyordum. Gerçekten eğitimleri o kadar başarılı ve o kadar iyi geçiyor ki asla sahibi birşey demeden yapmıyor. Sizleri hep haberdar ediyo..

İsmail K.

Köpek Eğitim 23/09/2021

Aldığım yavru köpeği iyi ve güçlü bir şekilde olması için önceden eğitilmesi için köpek eğitmeni Burak hocaya bıraktım. Kendisini her hafta görmeye gittiğimde daha hızlı ve daha atik bir hal almıştı. Resmen yavruluktan çıkmış bir..

Sultan Ş.

Köpek Eğitim 09/08/2021

Köpeğimin tuvalet eğitimi için adını duyduğum Hakan bey ile görüştüm. Kendisi çok ilgilendi ve yardımcı oldu. Köpeğim şila ilk haftadan tuvalet eğitimini az çok almış gerçekten çok mutlu oldum. Verdiği eğitim için çok teşekkürler.

Köpek Eğitim Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Köpek Eğitmeni

Köpek eğitimi, sevimli dostunuzun davranışları, yetişme stili ve tüm bunların yanı sıra daha dost canlısı olması için kesinlikle deneyimlenmesi gereken bir durum olmaktadır. Eğer köpeğiniz düzgün bir eğitim görmezse büyük ihtimalle hırçın, inatçı ve en kötüsü de diğer evcil hayvanlara karşı saldırgan olabilmektedir. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına dostunuzu köpek eğitimine sokmalısınız. Bu işlem kesinlikle köpek eğitimi konusunda bilgi sahibi ve daha önce deneyimleri bulunan bir köpek eğitmeni tarafından yapılmalıdır. Aksi halde hem zamanınız hem de paranız boşa gidecektir. Köpek otel ve pet nakil gibi sayısız evcil dostlarımıza yardımcı olarak hizmeti bünyesinde barındıran Uzman Deposu ile tüylü patili dostunuz için en uygun köpek eğitimine hemen ulaşabilirsiniz.

Köpek Eğitimi için İşinde Uzman Eğitmenler Burada!

Köpek eğitimi her ne kadar gereksiz bir durum gibi gözükse de aslında tüylü dostunuzun çevresine karşı daha tutarlı bir tutum sergilemesi için oldukça gereklidir. Köpeklerin her biri en sadık dostumuzdur, fakat bazı köpekler genetik özelliklerinden ya da geçmiş travmalarından dolayı kötü etkiler ile yaşayabilmektedir. Bu etkilerden kurtulabilmek adına köpek eğitimi en doğru seçim olacaktır. Yalnızca davranışlarının değişimi için değil, bunun da yanı sıra her köpeğin öğrenmesi gereken temel komutları vb. hareketleri öğrendiği takdirde ikinizin yaşamı da oldukça iyi yönde etkilenecektir. Köpek eğitimi için alelade bir eğitmen hiç de doğru olmayacaktır. Geçmişte uzun yıllar köpek eğitimi konusunda çalışmış ve bu eğitimler doğrultusunda birbirinden eğitimli köpek yetiştirmiş bir uzman kişiye ihtiyaç duyulmaktadır. Köpek eğitimi için ihtiyaç duyduğunuz en doğru eğitmeni Uzman Deposu aracılığı ile rahatlıkla bulabilirsiniz. Temel tuvalet eğitimi, komut eğitimi, saldırganlığı önleme vb. eğitimler, köpek eğitimi söz konusu olunca en gerek duyulan şeyler olmaktadır. Tüm bunlar göz önüne alındığı zaman köpek eğitimi ile köpeğinizi tam olarak ideal köpek formatına getirebilirsiniz.

Tüylü Patili Dostunuzu Güvenilir Ellere Teslim Edin!

Platformumuz üzerinde yer alan her bir köpek eğitmeni uzman, kesinlikle işinde profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmak isteyen firmamız, köpek eğitimi konusunda da tüylü dostlarımızı unutmayarak alanının en iyi uzmanlarını bir araya getirmiştir. Firmamız bünyesinde yalnızca işinde iyi kimseleri barındırmaktadır. Bunun dışında kendisini profesyonel köpek eğitmeni olarak tanıtan kişilere karşı bir uzmanlık testi uygulamaktadır. Aynı zamanda bünyesine dahil edeceği her bir uzman kişinin geçmiş deneyimlerini ince eleyip sık dokuyarak bu işte en iyi ve kalifiyeli kişi olduğunu tespit etmektedir. Platformumuz aracılığı ile köpeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz en doğru köpek eğitmenine parmaklarınızın uçları ile ulaşabilir ve eğitim sürecine hemen başlayabilirsiniz.

Dilediğiniz An Randevu Alma İmkanı ile Büyük Kolaylık!

Köpek eğitimi söz konusu olduğu zaman platformumuz her zaman en iyi hizmet veren uzmanları sunacaktır. Müşteri memnuniyetini daima misyon olarak belirleyen firmamız, platform üzerinden çok sayıda artı yönü sizlere sunmaktadır. Platformumuzda anlaşma sağladığınız uzman kişiden 7 gün 24 saat fark etmeksizin dilediğiniz an randevu alabilirsiniz. Aldığınız randevuyu vazgeçtiğiniz için ya da herhangi bir işiniz çıktığı için iptal etmek isterseniz, firmamız sizden iptal dahilinde hiçbir şey talep etmemektedir. Platformumuz üzerinden randevu saatine en az 24 saat kalaya kadar randevu oluşturabilirsiniz. İptal işlemini gerçekleştirdikten sonra dilediğiniz başka bir gün ve saat için yeni bir randevu oluşturarak üstün kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Uygun Fiyat Koşulları ile En Kaliteli Eğitimden Faydalanın!

Platformumuz, her bir kategoride olduğu gibi köpek eğitimi konusunda da uygun fiyat koşulları ile ilerlemektedir. Firmamız her bütçeye hitap etmektedir. Bu tutum, platformumuz için gerekli olan en önemli ilke olmaktadır. Firmamızdan bir uzman ile anlaşmak istiyorsanız, öncelikle kendinize bir bütçe belirlemelisiniz. Belirlediğiniz bütçe dahilinde size en uygun olan uzmanlar karşınıza çıkacaktır. Bu uzman kişiler arasından geçmişini değerlendirdiğiniz köpek eğitmenlerinden köpeğiniz için en uygun olanını tespit ederek “fiyat teklifi al” butonunu kullanarak uzman kişiden fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu şekilde ilerleyerek bütçeniz ile en çok örtüşen ve hizmetlerinden en fazla etkilendiğiniz köpek eğitmeni ile belirli bir gün ve saat belirleyerek randevu alabilirsiniz.