111 Klimacı hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Sezer Yılmaz

Sezer Yılmaz

İstanbul / Bağcılar

Klima montaj demontaj Kombi servisi Beyaz eşya servisi


Mutlu Müşteriler
Devran U.

Klimacı 03/09/2021

Büromuzun klima montajları halledecek bizi bu montaj işini düşünceden kurtaracak Taner ustaya yaptırdık. Kendisi tek başına gelip kısa süre içinde montaj işlerini halletti. Aynı zamanda ilgisini ve alakasını hiç kesmedi. İş yapark..

Suzan D.

Klimacı 12/08/2021

Ofisim için aldığım 3 tane klimanın montajlarını yapacak Enfal usta ile anlaştık. Bütçede de gerektiği kadar yardımcı oldu. Tam istediğimiz bir ustaydı. Gayet montajlarıda hızlıca yaptı. Herkese öneririm.

Suna E.

Klimacı 30/07/2021

Klima montaj işlerini çekinmeden gönül rahatlığı ile yaptıracağım tek kişi Orhan ustadır. Kendisini işinde tanıdığım kadarıyla sevilen ve herkesi memnun edebilen bir ustadır. O yüzden herkese şiddetle tavsiye ederim.

Ercan B.

Klimacı 27/07/2021

Ofisimiz yol kenarında olduğu için fazlasıyla güneş alıyordu. Klima taktırmaya karar verdik. Bu işi en iyi yapan en çok tavsiye edilenlerden Şakir ustayı tercih ettim bende. Gerçekten de helal olsun bütün emeği kendi alın teriyle..

Şeyma S.

Klimacı 16/07/2021

Erhan usta işine oldukça hakim, temiz titiz çalışan biri. Kendisiyle olan iletişimimizde cana yakın ve çok saygılıdır. Klimanızı gönül rahatlığı ile kendisine emanet edebilirsiniz, tavsiye ederim.

Klimacı Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Klimacı

Açık alandan alınan havanın soğutularak kapalı bir alana aktarılması sayesinde iklimlendirme sağlayan klima, en konforlu icatlar arasında görülmektedir. Bugün özellikle Türkiye'nin birçok kentinde yaz ayları aşırı derecede sıcak geçtiği için klimalar yaşam ve çalışma alanlarına konfor katmaktadır. Ancak bu cihazlar mutlak bir şekilde uzman bir klimacı tarafından montaj edilmeli, onarımları ve bakımları yapılmalıdır. Uzman sistemimiz bu açıdan aradığınız hizmetleri alabilmeniz için yaşadığınız bölgedeki uzmanlara ulaşmanızı sağlamaktadır.

Uzman Deposu sayesinde il ve ilçe kriterlerini belirleyerek, örneğin Adana’nın Seyhan ilçesinde sizin için hizmet verebilecek bir uzman klimacı bulmanızı sağlar. Bu uzman sayesinde kullandığınız klimanın daha verimli çalışması, temiz çalışması, filtrelerinin değişmesi ve bakımının yapılması için hizmet alınabilir. Üstelik uzmanlar kullandığınız klimanın türüne, markasına ve kullanım ömrüne bağlı olarak gereken parçalar ve yöntemler ile bu işlemleri garantili bir şekilde sağlayabilir. 

Klimacılar Hangi Hizmetleri Verirler?

Dünya genelinde yabancı markalar ve Türkiye'de yerli markalar tarafından üretilen tüm klimalarda temel mantık gereği açık havanın soğutulması ve kapalı havaya aktarılması sistemi yer alır. Bu sistem onlarca farklı klima markası tarafından farklı boyutlarda ve kapasitelerde uygulanırken, her klimanın kendine has bir çalışma yapısı ve özelliği bulunur. Bu nedenle klimacılar kullandığınız cihazların türüne bağlı olarak size belirli hizmetler verebilir. Aslında bu noktada uzman seçimlerinde mutlaka kullandığınız klima markasını göz önünde bulundurarak inceleme yapmanız gerekir.

Evlerinizde dekoratif çalışmalar için aldığınız iç mimar hizmetlerinde daha önceden belirlenmiş bir klima noktası bulunur. Bu dekorasyon çalışmaları tamamlandıktan sonra sistemimiz üzerinde bir klimacı ile görüşerek, belirlenmiş bu noktaya klima montajı yapılmasını talep edebilirsiniz. Yani seçeceğiniz bu uzmanlar montaj işlemlerini yapabileceği gibi sonrasında da bakım-onarım işlemleri yapabilir. Onarım işlemlerinde motor değişikliği, filtre değişikliği, kumanda değişikliği, elektrikli parça onarımı, gaz doldurma gibi birçok işlem yapılabilir. Bakım işlemlerinde de temizlik, inceleme, gaz kontrolü gibi rutin işlemlerle genellikle her yıl klimanın daha verimli çalışması sağlanır.

Uzman Klimacı Nelere Dikkat Etmelidir?

Hizmet aldığınız bir uzman klimacı öncelikle kullandığınız klimanın markasına göre gerekli teknik eğitimlere sahip olmalı ve tecrübeli olmalıdır. Çünkü bahsedildiği şekilde Türkiye'de kullanılan yerli ve yabancı onlarca klima markası bulunmaktadır. Bu nedenle kullandığınız klima markasında teknik bilgiye sahip olmayan bir uzman yanlış bir işlem yapabilir. Klimalarda kullanılan cihazın türüne göre split klima, salon tipi klima veya kaset klima gibi cihaz çeşitlerinde de mutlaka uzmanlık sahibi olunmalıdır.

Evlerde bir su tesisat ustası tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda genellikle daha sonradan klima kullanımı için de bir ayrıntı sağlanır. Sonraki dönemlerde evde klima kullanmak istediğinizde, hizmet aldığınız klimacılar bu ayrıntıya dikkat ederek, montaj işlemlerini doğru noktadan sağlamalıdır. Bu sayede tesisat sıkıntıları yaşanmadan hem elektrik hem de gereken bazı klima tiplerinde su bağlantısı doğru şekilde sağlanarak kullanım fırsatı elde edilebilir.

Klimacılar Hangi Fiyatları İle Hizmet Vermektedir?

Profesyonel klimacılar hizmet fiyatları belirlerken yapacakları işlemin türüne göre fiyat belirlemeleri yapar. Örneğin, bir yapıda kamera sistemleri talep ediliyorsa, uzman bir firma kaç adet kamera kullanıldığı, ne kadar montaj yapıldığı ve kullanılan malzemenin markası ile kalitesi gibi noktalara önem verir. Klima uygulamalarında da örneğin bir okul içerisinde kaç adet klima montajı yapıldığı, hangi marka ve kalite klimaların kullanıldığı göz önünde bulundurulur.

Uzman Deposu üzerinde yapacağınız incelemeler sırasında da uzman klimacı arayışları açısından öncelikle istediğiniz hizmetin boyutunu, klima markasını, klimanın türünü ve bütçenizi ifade edebilirsiniz. Bu sayede hizmet verecek uzman bu kriterleri göz önünde bulundurarak, size ideal bir fiyat teklifi verebilir. Birden fazla uzman tarafından verilen bu tekliflerin değerlendirilmesi sayesinde de en uygun fiyatlı hizmet için 7/24 anlaşma sağlanabilir.