111 Klima Uzmanı hizmet vermeye hazır

Klima Montaj

4 Klima Montaj Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
111 Klima Uzmanı hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

İD

İSMAİL DEDEOĞLU

Tekirdağ / Çerkezköy

KALİTE GÜVEN HESAPLI ...değişen tüm yedek parçalar 1 yıl garantilidir


S

Sercan

İstanbul / Başakşehir

Klima satışı montaj arıza hepsi mevcuttur 2el satış sıfır satış


Sezer Yılmaz

Sezer Yılmaz

İstanbul / Bağcılar

Klima montaj demontaj Kombi servisi Beyaz eşya servisi


U

Umut Burak Çiçek

Eskişehir / Tepebaşı

Klima ile ilgili İşleriniz yapılır


Yusuf Coşkun

Yusuf Coşkun

İstanbul / Beyoğlu

Bağlantı yapılır.


Aa

Ahmet aydın

Bursa / Nilüfer

Klima elektrik hatı çekme


Mutlu Müşteriler
Safiye L.

Klima Montaj 18/07/2022

Evimiz için yeni aldığımız 2 klimamızın montajını yapmaya gelen Sabri ustamın ellerine sağlık. Kolay iş gibi gözüksede çok mağrifetli bir iş. En ince ayrıntısına kadar vidalarına kadar sabitleyip montajını yapıyor. Aldığı paranınd..

Sevgi Z.

Klima Montaj 02/07/2022

Klimalarımın montajı Furkan ustama ve Faruk ustama aitti. Kendileriyle ilk kez bu iş için tanıştım. Tanıştığıma da memnun oldum. Montajı çok sağlam bir şekilde tamamladılar. Hiç bir aksilik çıkmadan bitirdiler. İşlerinin ehli olmu..

Yeliz C.

Klima Montaj 24/06/2022

İki tane klimamızın montajını tamamlayan Cengiz bey ve Fatih beye teşekkür ederim. Hoş bir şekilde ilgilendiler. Dediğimiz hiç bir şeyi itiraz etmediler. Teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Halime N.

Klima Montaj 17/06/2022

Adana’da yaşadığımız için klima olmadan yaşanmıyordu. En son çare aldığımız klimanın montajını yapan Cüneyt ustama teşekkür ederim. Kendisi sevecen efendi ve samimi bir şekilde sizinle konuşan birisi. Kendisini çok sevdik. Birdaha..

Sultan T.

Klima Montaj 09/06/2022

Yazlık evimize iki tane birden klima montajı yapmaya gelen ustaya teşekkür ederim. Kısa bir sürede montajı tamamladı ve bir kaç bilgi verdi. Saygılı ve işini bilen birisi. Teşekkür ederim ustam. İyi ki varsın.

Klima Montaj Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Klima Montajı Ustası

Sıcak ve bunaltı yaz günlerinde klima ile serinlemek birçoğumuz başlıca tercihleri arasında yer alır. Evlerde, ofislerde ve çeşitli iş yerlerinde bu klimaların kullanımını yaygın olarak görebilirsiniz. İklimsel olarak yazların bunaltıcı geçtiği yerlerde klima kullanımı neredeyse bir zorunluluk halindedir. Klimalar hayatımıza yaygın olarak girmiş olmasına karşın, ilk montajları hayli hassas bir çalışma gerektirir.

Klima montajının, cihazın duvara takılması nedeniyle son derece özenli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Klima dış ünite montaj işlemleri oldukça tehlikeli ve zor işlemlerdir. Bu işlemin güvenlik önlemleri altında yapılması gerekir. Bunun yanı sıra dış ünite montajının doğru bir şekilde yapılması son derece önemlidir. Hatalı montaj sorunu nedeniyle klimanızın dış ünitesi bir süre sonra aşağıya düşebilir. Maddi kayıpların yanı sıra çok daha ciddi kazalara da yol açabileceği unutulmamalıdır. Bunun yanı sıra klimanın iç mekân montajı da benzer özelliklere sahiptir. Montajının doğru yapılması sizi çok daha büyük maliyetlerden kurtaracağı gibi olası kazaların da önüne geçecektir. Bu işlemler için bir klima montaj ustası bulmanız gerekir. Deneyimli bir usta, tüm güvenlik önlemlerini alacak ve klimanızı en doğru şekilde monte edecektir.

Klima Montaj Fiyatları

Klima montajı tek başınıza yapabileceğiniz bir işlem değildir. Bu sebeple mutlaka klima montaj servisi ve ustalarından yardım almanız gerekir. Montaj konusunda uzman kişilerce yapılması gereken bu işlemin ücreti ise farklılık göstermektedir.

Klima montaj ücreti bazı faktörlere göre değişiklik gösterecektir. Bunlardan ilki klimanızın durumu ve işlemidir. Yeni alınan bir klimanın montajıyla mevcutta bulunan klimanızın yerini değiştirme işlemleri arasında fiyat farkları oluşacaktır. Bunun yanı sıra bakım ya da gaz dolum gibi bir işlem talep ediyorsanız, bu da fiyatlara farklı biçimlerde yansır. Bunun yanı sıra klimanın kaç BTU olduğu fiyatlara doğrudan etki eder. Son olarak çağıracağınız servis ve ustanın deneyimine ve fiyat politikasına göre montaj ücretleri farklılık gösterecektir.

Klima montaj fiyatı açısından değerlendirildiğinde, her bölgeye ve her ustaya göre tek bir rakam vermek mümkündür. Servisler ve ustalar işin durumuna, mesafeye ve kendi politikalarına göre teklifler iletecektir.

Klima Montaj Servisi

Servisler, klima montajının doğru ve sağlam bir şekilde yapılması adına en güvenilir yerlerden bazılarıdır. Klimanızın markasına bağlı olarak farklı servisler çağırabilirsiniz. Markalardan tamamen bağımsız ustalar bulup çağırabileceğiniz gibi, markaların kendi servislerinden teklif alarak, servislerle de çalışabilirsiniz. Örneğin Arçelik marka bir klimanız varsa, Arçelik klima montaj servisinden yardım alabilirsiniz.

Bu servisler klimaların tüm ayarlamalarını, montaj özelliklerini ve parçalarını bildikleri için oldukça avantajlı seçenekleri oluşturmaktadır. Her bir marka için farklı bir servis bulmak mümkündür. Vestel marka ürün için Vestel klima montaj ekibini çağırırken; Samsung marka cihazınız için Samsung klima montaj servisinden faydalanabilirsiniz. 

Bu servisler, klimaların montajı konusunda son derece deneyimlidir. Servisler sayesinde güvenli ve özenli bir klima montaj hizmeti elde edebilirsiniz. Bu servislerin yanı sıra ise ustalara da başvurabilirsiniz. Alanında deneyimli ustalar, marka ve model fark etmeksizin tüm klimalarınızı hassas bir çalışmanın sonucunda monte edecektir.

Klima Montaj Seti

Klima montajı evinizin ya da ofisinizin hemen hemen her odasına rahatlıkla yapılabilmektedir. Bununla birlikte montaj sırasında dikkat etmeniz gereken birçok nokta vardır. Klimaların montajının deneyimsiz kişilerce yapılmaması gerekir. Bu sebeple işin uzmanlarından yardım almanız gerekir.

Yeni bir klima aldığınız zaman, yanında klima montaj seti de gelebilir. Eğer bu set yoksa kolaylıkla satın alabilirsiniz. Klima montaj kiti farklı klimaların özelliklerine göre farklı şekillerde tasarlanır. Klimanın BTU miktarı bu kitlerin seçiminde önemli bir yer tutar. Bunun yanı sıra hortum uzunluğu gibi bazı faktörler de vardır. 

Klimanızın montajı için bir servis ya da usta çağırdığınız zaman, bu malzemelerin birçoğunu yanında getirebilir. Buna karşın kitlerin varlığından emin olmanız gerekir. Klima montaj seti bulunmadığı takdirde, montaj işlemlerinin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi de mümkün olmayacaktır. Eğer elinizde böylesi bir klima montaj seti yoksa klimanızın marka ve modeline uygun bir kit satın alabilirsiniz.

Klimanızın montajı için birçok farklı servis ve ustayı ise Uzman Deposu’nda bulabilirsiniz. Uzman Deposu sayesinde birçok farklı ustadan avantajlı teklifler alabilir ve klimanızı güven içerisinde monte ettirebilirsiniz.

✅ Klima Tamir ve Montaj Hizmeti : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Klima Montaj Ustası İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.