129 Kimya Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Bensu S.

Kimya Dersi 16/10/2021

Maddenin yapısını, özelliklerini, birleşimini, etkileşimlerini, tepkimelerini araştıran ve uygulayan bilim dallarını tek tek gösterip bu dersi anlamama yardımcı olan Erdinç hocaya teşekkür ederim. Kendisi çok iyi bir kimya hocası...

Uğur G.

Kimya Dersi 09/10/2021

Kimya dersinden anlamıyordum ve fazla formüller ezber olduğu için ezberlemekte zorlanıyordum. Görüştüğüm özel kimya hocası Yeliz hoca herşeyi halletti. Kendisi her gün benim için izin günü bile gelip bana öğretmek için çabalıyordu..

Sultan D.

Kimya Dersi 03/10/2021

Fazla formülleri ezbere dayandığı için ezberimde kötü olduğundan dolayı derste birşey yapamıyordum. Özel kimya dersi aldığım Hasret Hoca çok yardımcı oldu. İlk başlarda anlamama rağmen daha çok üstüme düşüp sıkılmadan bıkmadan hep..

Devran D.

Kimya Dersi 26/09/2021

Kimya dersi biraz formüllere dayandığı için aklım karışıyordu. Bu yüzden özel kimya dersi aldığım Fatma hoca bu konuda çok yardımcı oldu. Kendisi hergün aralıksız bir şekilde çalışma saatleri dışında bile gösteriyordu. Bu kadar iy..

Reyhan Ç.

Kimya Dersi 15/07/2021

Kimya dersi için özel hoca ararken bu siteyi önerdiler. İstediğimi daha hızlı ve en iyisini bulabileceğimi söylediler. Gerçekten de öyle oldu. En iyi hocalardan Filiz hoca istediğim eğitimi veriyordu. Çok yararlı bir şekilde ders..

Kimya Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Sınav Hazırlığı İçin Kimya Dersi

Lise düzeyinde bir fen bilimleri dersi olan kimya, özellikle üniversite sınavına hazırlık aşamasında üzerinde durulması gereken bir derstir. Maddenin atomik yapısından en karmaşık yapısına kadar her noktasını inceleyen kimya, bazen anlaşılması zor ve karmaşık bir hal alabilir. Bu gibi durumlarda sınav hazırlığı sürecinde bulunan öğrenciler için özel kimya dersi en doğru çözümlerden biri olarak görülebilir. Bu açıdan da uzman sistemimiz içerisinde her öğrenci ve her veli kendi kriterlerine göre doğru bir eğitmene ulaşma şansına sahiptir.

Uzman Deposu sistemi içerisinde yapacağınız pratik birkaç araştırmayla bulunduğunuz bölgede en iyi kimya öğretmeni seçeneklerine çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Eğitmenler kimi zaman bir okulda kimi zaman bir dershane içerisinde veya tamamen özel olarak verdiği dersler ile sizlere kimya konusunda büyük bir destek sağlayabilir. Aslında alınacak kimya eğitimi sadece üniversite sınavına hazırlık açısından değil okulda gördüğünüz kimya dersine destek açısından da önemli bir katkı sağlayacaktır.

Kimya Dersi İçerikleri Nelerdir?

Kimya kendi içerisinde farklı bölümlere ayrılmak ile birlikte bu bölümler arasında atomun yapısı, periyodik sistem, maddenin halleri, bileşimler, karışımlar, tepkimeler gibi birçok farklı bölüm bulunur. Üniversite sınavı açısından bakıldığında da hem TYT aşamasında hem de AYT aşamasında değişen kimya konuları yer aldığı için her öğrenci bir kimya özel dersi sırasında sıkıntı yaşadığı konular üzerinde daha fazla durmak isteyecektir.

Kimya öğretmenleri ders verilecek öğrenci ile önceden görüşme gerçekleştirdiklerinde, eksik oldukları konuları ve daha fazla üzerinde durulması gereken konuları önceden belirlerler. Eğer hazırlık süreci içerisinde geniş bir vakit aralığı bulunuyorsa, bu ders programı içerisinde tüm konular işlenebilir. Fakat bazen sınav süreci yaklaştığında talep edilen hızlandırılmış bir özel kimya dersi sırasında belirli konular üzerinde ağırlıklı olarak durulduğunda, eksikler daha güçlü bir şekilde tamamlanabilir.

Kimya Öğretmeni Seçmelerinde Nelere Dikkat Etmelidir?

Özel kimya dersi çoğu zaman üniversite sınavına hazırlık sürecinde talep edilen bir ders seçimi olsa da bazen okula yardımcı olması bazen de üniversitede akademik eğitime yardımcı olması açısından seçilebilir. Bu çerçeveden bakıldığında alınacak dersin kategorisine yani hangi kademede bulunduğuna göre seçilen eğitmenler yeterli düzeyde eğitim verebilecek bir tecrübe ve kapasiteye sahip olmalıdır.

Uzman sistemimiz içerisinde bir matematik öğretmeni veya biyoloji dersi için uzman bir eğitmen seçebileceğiniz gibi kimya noktasında da aynı şekilde farklı kriterler ile eğitmenler tercih edebilirsiniz. Örneğin, seçeceğiniz eğitmenin sadece klasik lise kimyası konusunda yeterli olması veya tam tersi akademik kimya açısından size organik bileşikler veya endüstriyel kapsamında anlatımlar yapabilmesini tercih edebilirsiniz. Bu noktada yaptığınız araştırmalarda sunulan eğitmenler içerisinde her eğitmenin notuna, daha önceki tecrübelerine ve hakkında yapılan yorumlara göz atabilirsiniz.

Kimya Özel Ders Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hangi kademede olursa olsun özel kimya dersi almak istediğinizde, tıpkı farklı branşlarda olduğu gibi bu branşta da belirli kriterler sayesinde net fiyatlar belirlenebilir. Aslında aradığınız kriterlere uygun eğitmenlere ulaşarak, onlardan teklif alabilir ve istediğiniz ders programı için nasıl bir fiyat talepleri bulunacağını daha rahat bir şekilde görebilirsiniz. Bu konuda da tıpkı Almanca özel ders taleplerinde olduğu gibi bir eğitmenin ne kadar tecrübeli ve bilinmiş bir kişi olması talep edeceği fiyatlarda artışa neden olabilir.

Uzman Deposu üzerinde gerçekleştirdiğiniz araştırmalarda kimya öğretmenleri arasında seçim yaparken, bu öğretmenlerin sunduğu dersin imkanlarını da göz önünde bulundurmanız gerekir. Çünkü bazen ev ortamda bazen okul veya dershane kurumu içerisinde bazen de online olarak internet üzerinden verilebilecek dersler ile bu kurs programlarını alabilirsiniz. Bu noktada uzman sistemimiz içerisinde seçtiğiniz kriterler ile aradığınız dersi verme şekline göre en uygun fiyatlarda eğitmenlere ulaşabilirsiniz.