129 Kimya Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Kimya Dersi

4 Kimya Dersi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
129 Kimya Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Canan Z.

Kimya Dersi 15/07/2022

Kimya dersi geldiğinde artık derse girerim gelmiyordu o derece kimyadan bıkmıştım. Tekrardan bu dersi bana anlatarak sevdiren ve en iti şekilde anlamama yardımcı olan Hülya hocama teşekkür ederim. Kimya dersinde çok büyük emeği va..

Rüzgar M.

Kimya Dersi 30/06/2022

İnternetten görüştüğüm Sadık hocamla Kimya derslerine başladık. İlk başta sıkışırken daha sonra dersi anlamaya başladığımda zevk almaya başladım. Ders anlatışı beni hayranlıkla dinlettirdi. Yavaş yavaş da zaten kimya sorularını çö..

Sude M.

Kimya Dersi 22/06/2022

Bu siteden tanıştığım Kimya hocası Semra hanım hemen ilk gün kimya dersi hakkında göz attık. Gerçekten bilgisi çok fazla. Hem eğitici hem de öğretici bir hoca. 1 haftada bir kaç konu eksiğimi bitirdim ve şuan dersi sevmeye başladı..

Çetin Ç.

Kimya Dersi 16/06/2022

9. Sınıf olduğum ve kimya dersini de ilk kez gördüğüm için hiç anlamadım ve yapamadım. Yetkin hoca sayesinde şuan kimyayı yavaş yavaş öğrenmeye başladım. Yetkin hoca sayesinde kimya dersinin bu kadar kolay olduğunu öğrendim ve der..

Bahar L.

Kimya Dersi 07/06/2022

Tek istediğim kimya dersinde ki formülleri bana öğretmesini istiyordum. Sayesinde hem formülleri hemde diğer bilmediğim konuları da öğretti. Bu kadar yararlı olacağını zannetmiyordum. Ders almam çok iyi işe yaradı.

Kimya Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Sınav Hazırlığı İçin Kimya Dersi

Lise düzeyinde bir fen bilimleri dersi olan kimya, özellikle üniversite sınavına hazırlık aşamasında üzerinde durulması gereken bir derstir. Maddenin atomik yapısından en karmaşık yapısına kadar her noktasını inceleyen kimya, bazen anlaşılması zor ve karmaşık bir hal alabilir. Bu gibi durumlarda sınav hazırlığı sürecinde bulunan öğrenciler için özel kimya dersi en doğru çözümlerden biri olarak görülebilir. Bu açıdan da uzman sistemimiz içerisinde her öğrenci ve her veli kendi kriterlerine göre doğru bir eğitmene ulaşma şansına sahiptir.

Uzman Deposu sistemi içerisinde yapacağınız pratik birkaç araştırmayla bulunduğunuz bölgede en iyi kimya öğretmeni seçeneklerine çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Eğitmenler kimi zaman bir okulda kimi zaman bir dershane içerisinde veya tamamen özel olarak verdiği dersler ile sizlere kimya konusunda büyük bir destek sağlayabilir. Aslında alınacak kimya eğitimi sadece üniversite sınavına hazırlık açısından değil okulda gördüğünüz kimya dersine destek açısından da önemli bir katkı sağlayacaktır.

Kimya Dersi İçerikleri Nelerdir?

Kimya kendi içerisinde farklı bölümlere ayrılmak ile birlikte bu bölümler arasında atomun yapısı, periyodik sistem, maddenin halleri, bileşimler, karışımlar, tepkimeler gibi birçok farklı bölüm bulunur. Üniversite sınavı açısından bakıldığında da hem TYT aşamasında hem de AYT aşamasında değişen kimya konuları yer aldığı için her öğrenci bir kimya özel dersi sırasında sıkıntı yaşadığı konular üzerinde daha fazla durmak isteyecektir.

Kimya öğretmenleri ders verilecek öğrenci ile önceden görüşme gerçekleştirdiklerinde, eksik oldukları konuları ve daha fazla üzerinde durulması gereken konuları önceden belirlerler. Eğer hazırlık süreci içerisinde geniş bir vakit aralığı bulunuyorsa, bu ders programı içerisinde tüm konular işlenebilir. Fakat bazen sınav süreci yaklaştığında talep edilen hızlandırılmış bir özel kimya dersi sırasında belirli konular üzerinde ağırlıklı olarak durulduğunda, eksikler daha güçlü bir şekilde tamamlanabilir.

Kimya Öğretmeni Seçmelerinde Nelere Dikkat Etmelidir?

Özel kimya dersi çoğu zaman üniversite sınavına hazırlık sürecinde talep edilen bir ders seçimi olsa da bazen okula yardımcı olması bazen de üniversitede akademik eğitime yardımcı olması açısından seçilebilir. Bu çerçeveden bakıldığında alınacak dersin kategorisine yani hangi kademede bulunduğuna göre seçilen eğitmenler yeterli düzeyde eğitim verebilecek bir tecrübe ve kapasiteye sahip olmalıdır.

Uzman sistemimiz içerisinde bir matematik öğretmeni veya biyoloji dersi için uzman bir eğitmen seçebileceğiniz gibi kimya noktasında da aynı şekilde farklı kriterler ile eğitmenler tercih edebilirsiniz. Örneğin, seçeceğiniz eğitmenin sadece klasik lise kimyası konusunda yeterli olması veya tam tersi akademik kimya açısından size organik bileşikler veya endüstriyel kapsamında anlatımlar yapabilmesini tercih edebilirsiniz. Bu noktada yaptığınız araştırmalarda sunulan eğitmenler içerisinde her eğitmenin notuna, daha önceki tecrübelerine ve hakkında yapılan yorumlara göz atabilirsiniz.

Kimya Özel Ders Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hangi kademede olursa olsun özel kimya dersi almak istediğinizde, tıpkı farklı branşlarda olduğu gibi bu branşta da belirli kriterler sayesinde net fiyatlar belirlenebilir. Aslında aradığınız kriterlere uygun eğitmenlere ulaşarak, onlardan teklif alabilir ve istediğiniz ders programı için nasıl bir fiyat talepleri bulunacağını daha rahat bir şekilde görebilirsiniz. Bu konuda da tıpkı Almanca özel ders taleplerinde olduğu gibi bir eğitmenin ne kadar tecrübeli ve bilinmiş bir kişi olması talep edeceği fiyatlarda artışa neden olabilir.

Uzman Deposu üzerinde gerçekleştirdiğiniz araştırmalarda kimya öğretmenleri arasında seçim yaparken, bu öğretmenlerin sunduğu dersin imkanlarını da göz önünde bulundurmanız gerekir. Çünkü bazen ev ortamda bazen okul veya dershane kurumu içerisinde bazen de online olarak internet üzerinden verilebilecek dersler ile bu kurs programlarını alabilirsiniz. Bu noktada uzman sistemimiz içerisinde seçtiğiniz kriterler ile aradığınız dersi verme şekline göre en uygun fiyatlarda eğitmenlere ulaşabilirsiniz. 

✅ Kimya Dersi Öğretmenleri : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Kimya Dersi İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler