129 Kimya Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Kimya Dersi

4 Kimya Dersi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
129 Kimya Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

TT

Temime Turun

Adana / Seyhan

Online kimya dersi veriyorum.disiplinli bir şekilde öğrencilerle ile ilerliyoruz.unutmayalımki disiplinli ve programlı çalışmak her zmn iyidir .


Mutlu Müşteriler
Canan Z.

Kimya Dersi 15/07/2022

Kimya dersi geldiğinde artık derse girerim gelmiyordu o derece kimyadan bıkmıştım. Tekrardan bu dersi bana anlatarak sevdiren ve en iti şekilde anlamama yardımcı olan Hülya hocama teşekkür ederim. Kimya dersinde çok büyük emeği va..

Rüzgar M.

Kimya Dersi 30/06/2022

İnternetten görüştüğüm Sadık hocamla Kimya derslerine başladık. İlk başta sıkışırken daha sonra dersi anlamaya başladığımda zevk almaya başladım. Ders anlatışı beni hayranlıkla dinlettirdi. Yavaş yavaş da zaten kimya sorularını çö..

Sude M.

Kimya Dersi 22/06/2022

Bu siteden tanıştığım Kimya hocası Semra hanım hemen ilk gün kimya dersi hakkında göz attık. Gerçekten bilgisi çok fazla. Hem eğitici hem de öğretici bir hoca. 1 haftada bir kaç konu eksiğimi bitirdim ve şuan dersi sevmeye başladı..

Çetin Ç.

Kimya Dersi 16/06/2022

9. Sınıf olduğum ve kimya dersini de ilk kez gördüğüm için hiç anlamadım ve yapamadım. Yetkin hoca sayesinde şuan kimyayı yavaş yavaş öğrenmeye başladım. Yetkin hoca sayesinde kimya dersinin bu kadar kolay olduğunu öğrendim ve der..

Bahar L.

Kimya Dersi 07/06/2022

Tek istediğim kimya dersinde ki formülleri bana öğretmesini istiyordum. Sayesinde hem formülleri hemde diğer bilmediğim konuları da öğretti. Bu kadar yararlı olacağını zannetmiyordum. Ders almam çok iyi işe yaradı.

Kimya Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Profesyonel kimya öğretmeni öğrencilere dersi sevdiren ve eğlenceli bir şekilde öğretecek bir yapıya sahip olmalıdır. Birebir eğitim vermeli ve tüm öğrencileriyle ilgilenmelidir. TYT kimya öğrencileri günümüzde okulda aldıkları eğitimin yetersiz olduğunu savundukları için özel ders yöntemine başvurmaktadırlar. Uzman Deposu bu konuda öğrencilerin birçok kimya öğretmeni bulabilecekleri bir platformdur. Platformumuz üzerinde profesyonel olarak öğretim hayatına devam eden çok sayıda kimya öğretmeni bulunmaktadır. AYT Kimya konularını öğrenmek ve kavramak isteyen öğrenciler için farklı eğitim metotları hazırlayan deneyimli öğretmenlerimizden teklif alabilmek için Uzman Deposu platformunu ziyaret edebilirsiniz. 

Uzman Deposu üzerinde öğrencilerini bekleyen kimya öğretmenleri, online ders, özel ders, birebir ders vermektedirler. Ayrıca TYT kimya ve AYT kimya konuları için özel bir eğitim süreci hazırlamaktadırlar. 9. Sınıf kimya öğrencileri için farklı yöntemlerle eğitim veren birçok kimya öğretmeninden teklif almak için Uzman Deposu’nu ziyaret edebilirsiniz. Özel kimya öğretmeni arayışındaysanız, kampanyalı eğitim fırsatları için sitemizi ziyaret edebilir ve kendiniz için en uygun olan öğretmeni seçebilirsiniz. 

Özel ders almak isteyen öğrencilerin öncelikle kaçıncı sınıf oldukları, konu seçimi ve eğitimi süreci hakkında, öğretmenlere bilgiler vermelidirler. Genellikle birçok öğrenci kimya eğitim alırken temelden eğitim almayı tercih ediyor. Bu platformdaki öğretmenlerimiz, öğrencilere bu dersin önemli bir süreç olduğunu bu süreçte dikkatlerini derslerine vermeleri gerektiğini söylemektedirler. Bu eğitimler ülkemizde daha başarılı öğrencilerin yetişmesi için gereklidir. Uzman Deposu olarak öğrencilerin başarılarına vesile olmak için en deneyimli kimya öğretmenlerini platformumuzda buluşturduk. Sizlerde kendiniz için en uygun öğretmeni sitemizde bulabilir ve kaliteli eğitim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Özel Kimya Dersi

Özel kimya dersi almak isteyen öğrenciler çeşitli arayışlara girmişlerdir. Öğrencilerin büyük bölümü birebir eğitim almak istedikleri için özel ders veren kimya öğretmenlerini eğitim platformları üzerinde araştırıp bulmaktadırlar. Özel kimya öğretmenleri konusunda oldukça fazla alternatife sahip olan sitelerden biri de Uzman Deposudur. Platformumuz üzerinde alanında profesyonel olan ve uzun yıllar boyunca kimya öğretmenliği yapmış olan uzmanlardan fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Kimya sayısal ve sözel bilgiler içeren, formüller ve elementlerin yer aldığı bir derstir. Bu ders birçok öğrenciye eğlenceli gelirken, bazı öğrenciler için sıkıcı olabilir. Ancak burada sadece öğrenciler sıkıldıkları için onları suçlamak doğru değildir. 

Kimya dersini anlatan öğretmenin akıcı anlatmaması ve öğrencilere dersi sevdirmemesi en önemli konulardan biridir. Bu yüzden birçok öğrenci, okul yerine bu eğitimleri dışardan kendi imkânları ile öğrenmek istiyorlar. Burada öğretmenleri suçlamakta gereksizdir. Çünkü devlet okullarında çalışan öğretmenler, sınıftaki öğrenci sayısının ve ders saatlerinin kısıtlı olmasından ötürü her öğrenciyle tek tek ilgilenemezler. Zaten öğretmenlerin tüm öğrencilerle tek tek ilgilenmesi devlet okullarındaki eğitim sistemi ve sınıftaki öğrenci kapasitelerinin yüksek olmasından ötürü imkânsızdır.  Bu yüzden hem öğrencileri hem de öğretmenleri anlamak doğru olacaktır. Öğrencilerin okulda öğrendiklerini özel derslerle pekiştirmesi son derece yararlı olacaktır. Bu anlamda öğrencilere kimya dersi konusunda alternatif sunan Uzman Deposu platformunda birçok kimya öğretmeni hizmet vermektedir. Sizlerde platformu ziyaret ederek kendinize uygun olan öğretmeni seçerek bu eğitim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Kimya Öğretmeni Özel Ders 

Kimya öğretmenlerinden özel ders almak isteyen birçok öğrenci vardır. Öğrenciler devlet ya da özel okullarda, derslerine bazı zamanlar tam odaklanamadıkları için bu eğitim gerekli görürler. Öğrenciler için üniversite sınavları hayati bir önem taşıdığından birçok öğrenci kendi imkânlarıyla Kimya gibi derslerde başarılı olmak için özel ders almak istiyorlar. Özel ders almak isteyen öğrencilerin birçoğu online platformlarda özel kimya öğretmeni arayışına giriyorlar. Ancak öğrencilerin daha fazla yorulmasına gerek yok. Çünkü Uzman Deposu sitesinde çok sayıda kimya öğretmeni özel ders veriyor. 

Platformumuz üzerinde hizmet veren öğretmenler kimya alanında uzun yıllar görev yapan öğretmenlerdir. Bu öğretmenlerden yüz yüze, online ve birebir eğitim alabilirsiniz. Kimya özel ders ücretleri de her öğretmen tarafından farklı şekilde belirlenebilir. Özel ders ücretleri genellikle saatlik olarak belirlenir. Saatlik eğitimlerle eğitim veren öğretmenler bu yöntemin öğrencilerin başarısında etkili olabileceğini ifade ediyorlar. Çünkü saatlik olarak ücret ödedikleri için öğrencilerin bu ödemenin karşılığını vermek için tüm odaklarıyla bu derslere yöneleceği uzmanların görüşleri arasındadır. Uzman Deposunu tercih ederek bütçenize uygun olan kimya öğretmenleriyle çalışma fırsatı bulabilirsiniz.

TYT Kimya Anlatımı

TYT Kimya anlatımı öğrenciler için hayati önem taşımaktadır. Her yıl ülkemizde en az 2.5 milyon öğrenci üniversite sınavlarına hazırlanıyor. Öğrenciler TYT kimya anlatımı konusunda okulda aldıkları eğitimin yeterli olduğunu düşünmüyorlar. Öğretmenler okulda öğrencilerle birebir ilgilenemediklerinden öğrenciler özel ders veren kimya öğretmenlerine yöneliyor ve kendi olanakları doğrultusunda bu eğitim alıyorlar. TYT Kimya anlatımı konusunda uzman olan birçok kimya öğretmeni online platformlar üzerinde hizmet vermeye başlamıştır. Öğrenciler bu platformlar üzerinden kendi bütçelerine uygun olan eğitim fırsatlarını uzman öğretmenlerden alıyorlar. Uzman Deposu bu konuda hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin en çok tercih ettiği platformlardan biridir. Sizlerde kaliteli eğitim fırsatları için Uzman Deposu’nu ziyaret edebilir ve uzmanlarımızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

✅ Kimya Dersi Öğretmenleri : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Kimya Dersi İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.