145 Kedi Bakıcısı hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

H

Hikmet

Bartın / Merkez

Geçici süre tatile vs.. gidenler için kedi bakıcılığı yapıyorum. Kendi kedim de var. Yeterli tecrübeye sahibim. Evimiz gayet hijyeniktir.


Güneş Ceylan

Güneş Ceylan

İstanbul / Maltepe

Geçici süre tatile gidenler için kedi bakıcılığı yapıyorum. Kendi kedim de vardı. Yeterli tecrübeye sahibim. Evimiz gayet hijyeniktir.


Esra Koz

Esra Koz

Sakarya / Serdivan

2017 yılından beri Kedi Bakıcılığı hizmeti vermekteyim. Kendi evimizde ayrı odalarda bakım sağlıyoruz. İnst : milkykedipansiyonu


ET

Erkan Turan

Bartın / Merkez

Evimde kedi bakabilirim 10 gündür 4 tane kediye bakıyorum ve çok memnunum bu işten kedileri çok seviyorun


Umut Ülger

Yozgat / Şefaatli

1 haftalığına bakıcı arıyoruz


bk

bayram koca

Adıyaman / Besni

kedilerinize bakabilirim


Mutlu Müşteriler
İrem E.

Kedi Bakıcısı 13/10/2021

Yavrulayan kedilerime bakıcı olarak bu sitede bulduğum Sümeyye hanımı buldum. Kendisi tek başına 3 tane yavru kedime baktı. Sayesinde ona kediciklerimi bırakıp işime rahat kafayla gidebiliyordum. Kendisini çok sevdim ve güvendim...

Reyhan R.

Kedi Bakıcısı 06/10/2021

Kedim şilaya bakıcı aramakta zorlanıyordum. Bu site sayesinde daha önce hayvan bakıcılığı yapmış Rabia hanımı çağırdım. Kendisi gerçekten hayvanlarla iletişimi o kadar iyi ki kedim şilaya gözü gibi bakıyor. O yüzden kendisine güve..

Nazlı T.

Kedi Bakıcısı 30/09/2021

Kedim mavişi yavruyken sahiplenmiştim. Büyüdükten sonra daha hareketli olmaya başladı. O yüzden Kedi bakıcısı için seçtiğim Deniz hanım çok ilgilendi. Gerçekten bir çocuğa bakıyormuş gibi kedim mavişe bakıp sahip çıkıyor. Gerçekte..

Selin Ü.

Kedi Bakıcısı 23/09/2021

Evimde beslediğim kedi doğurduğu için kediler fazlasıyla oldu ve bakmakta güçlük çekiyordum. Daha önce evcil hayvanları bakmış tecrübeli bir hanımefendiyi buldum. İyi ki bulmuş gerçekten kedilerime çok iyi bakıyordu. Her hafta vet..

Sunay O.

Kedi Bakıcısı 16/07/2021

Fazla hareketli kedim olduğu için ve işimden dolayı fazla ilgilenemediğim için daha önce kedi bakıcılığında tecrübeli olan Berna hanımın bakmasını istedim. Kendisi son derece eğlenceli ve birçok kez de komut eğitimi verirken gördü..

Kedi Bakıcısı Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Kedi Bakıcıları

Kedi bakıcısı, kedinizi yalnız bırakmak zorunda olduğunuz zamanlarda en büyük yardımcınız olacaktır. Bir kedi bakıcısında olması gereken en önemli özellik hem hayvan sever olması hem de geçmişte kedi beslemiş olmasıdır. Eğer bir kedinin bakımını üstlenmemiş birisine kedinizi emanet ederseniz, büyük ihtimalle ne yapacağını şaşırır ve işler içinden çıkılamaz bir hale gelir. Bu nedenle Uzman Deposu bünyesinde yer alan deneyimli uzman kedi bakıcıları ile görüşerek en doğru ve kaliteli hizmeti alarak, patili dostunuzu emin ellere emanet edebilirsiniz. Kedi bakıcısı seçimi büyük bir önem arz etmektedir. Bakıcı adayının müşteri yorumlarına kesinlikle bakılmalıdır. Kedi bakıcısı alanında hizmet veren uzman kişi kedileri sevdiği kadar acil durumlarda ne gibi müdahalelerde bulunacağını da bilmelidir. Bu nedenle kedi bakıcısı hizmeti için platformumuzu tercih etmeniz büyük bir önem taşımaktadır.

Kediniz Ne Yapıyor Merak Ediyorsanız, Takip Edin!

Platformumuzun en sevilen özelliklerinden birisi de uzman kişinin neler yaptığını takip edebilmenizdir. Kedinizi emanet ettikten sonra neler yaptığını merak ettiğiniz an platformumuz üzerinde yer alan anlık bilgilendirmeleri okuyarak, olan bitenden haberdar olabilirsiniz. Platformumuz tüylü dostunuz ve sizin için her şeyi düşündü! Böylelikle gözünüz asla arkada kalmaz! Kedi bakıcısı uzmanımız kedinizler oyun oynarken ya da veterinere götürdüğü zaman platforma bildirir. Bu bildiri ise sizin sipariş sayfanızda görünür. Böylelikle tüylü dostunuzun gün içerisinde yaşadığı ve yaptığı her şeyi adım adım görebilirsiniz. Firma olarak hizmetlerimizde şeffaflık oldukça önemlidir. Böylelikle hem müşteri hem de evcil dostlarımız hizmetlerimizden memnun kalmaktadır.

Kalite ve Güven Platformumuzda Bir Arada!

Firma olarak bizler müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmaktayız. Bu nedenle platformumuzda yer alan ve alacak tüm uzmanları ince eleyip sık dokumaktayız. Böylelikle olası bir müşteri memnuniyetsizliğinin önüne geçerek, devamlı müşteri profili oluşturmaktayız. Firma olarak bugüne kadar işlerimizi başarı ile yürüttük. Uzman ve güler yüzlü kadromuz ile yalnızca kaliteli işler ile değil, iş ahlakı ile de ön plana çıktık. Eğer siz de hem uygun fiyatlı hem de gerçekten kalite kokan bir işçilik istiyorsanız, platformumuza gözü kapalı güvenebilirsiniz. Firma olarak müşterilerimizin daima yanındayız. Uzmanlarımız sizlere en iyi hizmeti vermek için bekliyor olacak!

Kedi Bakıcısı Hizmeti ile Patili Dostunuz Güvenli Ellerde!

Kedi bakıcısı hizmetinde önem verilen birkaç nokta vardır. Tıpkı köpek eğitim ya da pet nakil hizmetinde olduğu gibi tüylü dostunuzu hayvan sever ve acil durumlarda ne yapması gereken bir uzmana emanet etmelisiniz. Bu nedenle kediniz ile tüm günü geçirecek kişiyi ince eleyip sık dokumanız gerekmektedir. Neyse ki Uzman Deposu bu işlemi müşterilerinden önce yaparak bünyesine katacağı her bir kedi bakıcısı ile birebir görüşmektedir. Bu alanda muhakkak daha önce tecrübelerde bulunmuş kişilerin yer aldığı platformumuzda aynı zamanda hayvanlar ile iyi anlaşan ve acil bir sağlık durumu olduğu zaman ne yapması gerektiği harfi harfine bilen kişileri hizmetinize sunmaktayız. Böylelikle tüylü dostlarınızın herhangi bir zarar görmesini engellediğimiz gibi aynı zamanda yeni bakıcıları ile keyifli zaman geçirmelerini sağlıyoruz. Kedi bakıcısı hizmeti ile tüylü dostunuzun tüm ihtiyaçları karşılanabilir. Eğer uzun bir seyahate çıkıyorsanız, kedi bakıcısı dilediğiniz süre kadar kediniz ile ilgilenir, bakımlarını yapar ve en büyük destek olan sevgiyi verir. Kedi bakıcısı hizmeti dahilinde gözünüzün arkada kalmasına gerek yok!

Tüylü Dostunuzun Bakımı İçin Uygun Fiyatlar Burada!

Kedi bakıcısı hizmeti sakın gözünüzü korkutmasın! Platformumuzda bütçenize göre birçok farklı kedi bakıcısı bulunmaktadır. Burada kedi bakıcısı uzmanların geçmiş deneyimlerini, müşteri yorumlarını vs. okuyabilir ve ardından birebir görüşerek fiyat teklifi al butonunu kullanarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Bütçenizi belirlediğiniz takdirde tam olarak bütçeniz dahilindeki uzmanlar karşınıza çıkacaktır. Bu kişiler arasında bir araştırma yaparak uzman ile görüşerek 7 gün 24 saat randevu alabilirsiniz. Eğer bir işiniz çıkarsa ya da yalnızca vazgeçerseniz, randevu saatine 24 saat kala hiçbir koşul gerektirmeden randevunuzu iptal edebilirsiniz. Platformumuz sizden randevu iptali konusunda hiçbir ekstra talepte bulunmamaktadır. Aynı bakıcı ya da başka bir kedi bakıcısından farklı bir tarih için yeni randevu alabilirsiniz. Burada her şey sizin için!