121 Karotçu hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Cemil A.

Karotçu 26/10/2021

Yeni yapılan inşaat sektöründe verimli olarak kullanılan karot için Serdar ustaya teşekkür ederiz. Beton delme işlemine verilen ad olan ve her türlü betonu muhteşem bir şekilde delebilen karot makineleri delme çapına göre farklı u..

Güven S.

Karotçu 16/10/2021

İnşaatımız da her türlü betonları delecek karot ustası lazımdı. Bunun için güvendiğimiz ve bütün inşaatlarımız da emanet ettiğimiz Halil ustaya teşekkür ederiz. Getirdi karot ve malzemeleri ile bütün delenecek olan betonları deldi..

Karotçu 10/10/2021

Karot ile silindir içerisinde kalan betonu çıkartmayı başaran Diyar ustaya teşekkür ederiz. Yapılan inşaatımızı bitirmemize daha da yardımcı oldu. Çok katkı sağladı. İşinde çok başarılı ve bir numaradır. İlk kez tanıdığıma rağmen..

Cafer D.

Karotçu 04/10/2021

Karot ile, betonu silindir şeklinde delerek, silindir içerisinde kalan ve havuca benzeyen betonu çıkartmayı başarmış ustaya teşekkür ederim. Ortaya güzel bir iş çıkardı. Yaptığı iş sonunda herkes beğendi ve herkes artık bu ustayı..

Emir C.

Karotçu 27/09/2021

Devam eden inşaatın betonu karot ile delen ustaya teşekkür ederiz. Sayesinde işi daha kolay hale getirdi. İyi ki bu ustayı getirmişiz. Yoksa işimiz daha da fazla uzayacaktı. Sizlerede öneririm. Sakın çekinmeyin işlerinizi en iyi ş..

Karotçu Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Karotçu

İnşaat çalışmaları ve birçok farklı uygulama sırasında yapılarda bazı kısımların mutlak bir şekilde profesyonel personeller tarafından uygulanması gerekir. Örneğin, bir yapıda baca deliği açılması için duvarın mutlaka daire şeklinde delinmesi gereklidir. Bu gibi uygulamalarda kullanılan cihaz karot olarak adlandırılırken, hizmet veren personel ise karotçu olarak adlandırılır. Bu uzman personellere ulaşma açısından da uzman sistemimiz üzerinde il ve ilçe filtreleri ile bulunduğunuz noktaya göre en geniş uzman listesine ulaşabilirsiniz.

Uzman Deposu sayesinde ulaşabildiğiniz bir uzman karotçu size vereceği hizmet için belirli ayrıntıları talep eder. Bu noktada örnek olarak evinizdeki doğalgaz tesisatı için doğalgaz borularının geçeceği yerlerin delinmesi açısından uygulama talep ederek, doğru fiyat teklifleri ile birçok uzman arasında inceleme yapabilirsiniz. Bu noktada yapacağınız incelemeler için 7/24 açık olan sistemimiz üzerinde her an ustalar ile görüşebilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Karotçu Nasıl Bir Sistem Kullanır?

Bahsedildiği şekilde bir karotçu özel olarak karot şeklinde adlandırılan bir cihaz kullanır. Karot, İngilizcedeki havuç kelimesinin Türkçeye aktarılmış hali olmak ile birlikte kullanılan makinenin havuç şekline sahip olmasından ötürü bu kelime ile adlandırılmıştır. Bu sistem aslında bir nevi matkap olmak ile birlikte beton delme işlemi için kuvvetli bir delme çapına sahip olarak kullanılır. İşte bu açıdan kimi zaman baca deliği açmak, kimi zaman beton dayanıklılığı ölçmek için örnek parça almak, bazen de baca deliği açmak gibi işlemlerde uzman personeller bu cihazdan yararlanır.

Genellikle bir yapı içerisinde doğalgaz projesi için bir doğalgaz ustası üzerinden hizmet aldığınızda, usta kendi matkap ve makineleriyle gereken delikleri açmaya çalışabilir. Fakat bazı yapılarda perde beton gibi çok kalın ve dayanıklı noktalar yer aldığı için karot adı verilen özel cihaz kullanılmalıdır. İşte bu noktada ihtiyaç duyacağınız uzman karotçu için sistemimiz üzerinde hızlı bir inceleme yaparak, aradığınız ustalara ulaşabilirsiniz.

Uzman Karotçu Hizmet Çeşitleri Nelerdir?

Profesyonel cihazlara sahip bir uzman karotçu birçok farklı noktada sizler için hizmet verebilir. Örneğin, bahsedildiği şekilde doğalgaz tesisatları sağlanırken, boruların geçeceği yerlerde bir karot cihazıyla yeterli boyutta deliklerin açılması gerekir. Benzer bir hizmet su tesisat ustası tarafından da talep edildiğinde, yine sistemimiz üzerinde karot için gereken uzmanlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çünkü bazen evlerde değişmesi gereken su tesisatları için boruların dış kısımdan uygulanması gerekirken, tekrardan duvar ve zemin delme işlemleri yapılabilir.

Karot cihazının kullanılabilmesi için bir uzmanın belirli belgelere sahip olması ve yetki almış olması gerekir. Özel bir şekilde temin edilen bu cihaz, inşaat sektöründe yapı çalışmaları sırasında kullanılabilir. Çok geniş bir kapsamda bakıldığında bir çatı ustası tarafından kullanımı dahi tercih edilebilecek ve talep edebilecek karot aslında gider açma, beton güçlendirme, kapı pencere kasası açma veya kablo döşeme çalışmaları gibi her alanda ihtiyaç duyulan bir sistemdir. Yani bir karotçu bahsedilen bu alanların tümünde hizmet verebilir.

>Karotçu Hizmet Fiyatları Ne Kadardır?

Aslında bir uzman karotçu tarafından verilen hizmetlerde fiyatlar genellikle standart bir yapıya sahip olsa da bir yapı içerisinde verilecek hizmetin boyutuna göre de fiyat farklılıkları oluşabilir. Bazen bir apartmanın inşaatı sırasında tüm dairelerde ki tesisat ve gider deliklerinin açılması için karot hizmeti talep edilebilir. Bazen de bir evde sadece baca deliği açılması için hizmet talep edilebilir. Bugün farklı noktalarda verilebilecek fiyatlarda mutlaka tarafınızdan ayrıntıların ifade edilmesi gerekir.

Uzman Deposu üzerinden karotçu hizmetleri almak istediğinizde, il ve ilçe filtresi seçtikten sonra ayrıntı bölümü içerisine kaç adet ve ne kadar boyutlu delikler istediğinizi belirtmeniz fayda sağlayacaktır. Bu sayede yapılacak işlemin boyutuna ve kapasitesine göre ustalar size doğru rakamlar ile bütçenize uygun teklifler verebilir.