147 Kapı Montaj Firması hizmet vermeye hazır

Kapı Montaj

4 Kapı Montaj Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
147 Kapı Montaj Firması hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

mustafa çakmak

İstanbul / Esenyurt

buzhane kapılarında montaj ve tamiratı yapılır her şehire hizmet verebiliyoruz 25 yılı aşkın deneyimimiz ile detaylı ilği için iletişime geçebilirsiniz


Özgür Levent GÜLER

Özgür Levent GÜLER

Bursa / Gürsu

Panel kapı, lake kapı, ahşap kapı ve tüm iç oda kapıları kaliteden taviz verilmeksizin hızlı bir şekilde montajlanır. 26 yıllık deneyimimizle...


Gökhan Vural

Gökhan Vural

İstanbul / Sancaktepe

İstanbul geneli 18 yıldır kapı ve mutfak montajı yopiyoruz ekibimizle sorunsuz bir şekilde montajiniz yapilir


Üü

Ümit üzen

İstanbul / Esenyurt

15yildir çelik kapı sektorunde calismaktayim tüm celik kapılar ve yangın kapilari itinayla takilir


Td

Tuncay disli

Ankara / Keçiören

15 yıllık tecrübe ile ankara geneli Amerikan kapı montajı yapılır..


Mustafa akyol

Mustafa akyol

İzmir / Urla

Mobilya mutfak kapı montaj ekibe izmirden katılıyorumiyi olan kazansın mmmmmmmm. Hhhhhhjhjjjjnjkkk


Mehmet  Akif mağat

Mehmet Akif mağat

Mersin / Mezitli

Hertürlü kapı ve mobilyalarınız için kusursuz montaj hizmeti.


MU

METİN USTA

Ankara / Keçiören

her türlü tadilat ve tamiratlarınız itina ile yapıyoruz


RM

Recep Menteş

Muğla / Marmaris

Laminat parke İç oda kapıları Mutfak montaj işleri Tamirat tadilat


C

Celilpurcak

Kayseri / Kocasinan

36 yıllık ıcoda kapısı ve çelik kapı montaj ustasiyim


Yaşar tosun

Yaşar tosun

İstanbul / Zeytinburnu

Her türlü kapı montaj işleri itina ile yapilir


Mustafa hezen

Mustafa hezen

İstanbul / Ümraniye

Vega mobilya sizlere en güzel şekilde hizmet vermektedir


Mutlu Müşteriler
Ayhan K.

Kapı Montaj 18/07/2022

Kapılarımın montajını kısa sürede ilgi göstererek işe hiç ara vermeden sallanarak iş yapmayan Necibullah ustaya teşekkür ederim. Kendisini ilk defa tercih etmeme rağmen çok memnun kaldım. Bundan sonraki montaj işlerinde kendisini..

Erol İ.

Kapı Montaj 02/07/2022

Kapılarımın montajı Çakır ustaya aitti. Hiç zorlanmadan acele dahi etmeden montajı tamamladı. Çok iyi bir usta. Hem efendi saygılı ve ilgiyi kesmeyen birisi. Kendisini çok sevdim. Artık montaj işlerinde kendisini çağıracağım.

Onur Z.

Kapı Montaj 24/06/2022

Yeni evimizin kapılarının montajını yapan Caner ustaya teşekkür ederim. Bir iki ekipmanı ile bütün kapıların hızlı bir şekilde montajını yaptı. Ustalığını beğendiğim ve karakterinide beğendiğim bir usta. Eline emeğine sağlık ustam..

Muhsin B.

Kapı Montaj 17/06/2022

Yeni yapılan binamızın kapıların montajı için tek bir usta seçtik. 1 günde hızlı hızlı yapıp hata çıkmaksızın kapıların montajını bitirdi. Kısacası kısa sürede temiz iş çıkardı. Eline sağlık. Tavsiye ederim.

Şükrü Ç.

Kapı Montaj 03/06/2022

Giriş kapısı montajı için çağırdım Turan usta hemen işini bitirdi. Daha sonra montaj sırasında dağıttığı yerleri tek temizledi. Emeği çok büyük. Teşekkür ederim.

Kapı Montaj Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Kapı Montajı Hizmeti

Kapılar, hem evinizin güvenliği açısından hem de dekorasyon açısından önemli ürünlerdir. Kapıları kullanımına bağlı olarak iki şekilde ayırabiliriz. Bunlar eve girişte kullandığınız ve özellikle güvenlik önlemlerinin üst düzeye çıktığı dış kapılar ve genel olarak odaları birbirinden ayırmak, ses yalıtımı sağlamak için kullanılan iç kapılardır. Günümüzde dış kapılarda daha çok çelik malzemelerle üretilen ürünler kullanılmaktadır. Ev içlerinde ise Amerikan kapı oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir.

Kapılarının kullanımı kadar montajları da çok önemlidir. Bu anlamda evinizin içerisinde kullanacağınız kapılar, işlevsel olarak son derece önemlidir. Bu sebeple kapının tam olarak kapanabilmesi, rahat açılması, menteşelerine düzgün olarak oturtulmuş olması gibi dikkat edilmesi gereken bir dizi konu bulunmaktadır. Bununla birlikte ise dış kapılar da çok özenli biçimde monte edilmelidir. Dış kapının güvenlik açığı oluşturmaması oldukça önemlidir. Kapı montaj işlemleri insanlara genellikle kolay görünse de profesyonel bir şekilde yapılmalıdır. Kapı montajı konusunda uzman destek alarak, çok daha güvenli ve işlevsel kapılara sahip olabilirsiniz.

Kapı Montaj Ustası

Kapı montajı deneyimsiz kişilerin tek başına gerçekleştirebileceği bir işlem değildir. Eğer evinizdeki kapıları değiştirmek ya da yeni evinize kapı taktırmak istiyorsanız bunun için profesyonel yardım almanız gerekir. Bu işlemlerin güvenilir ve sağlam bir şekilde yapılabilmesi için kapı montaj ustası bulmanız gerekir. Bunun yanı sıra bulduğunuz ustanın da deneyimli olması son derece önemlidir. Bu sayede montaj sırasında yaşanabilecek her türlü sorunun çözülmesi mümkün hale gelecektir.

Kapı montajını iki farklı kategoride alabileceğimizden bahsetmiştir. Dış kapılarda genellikle çelik giriş kapıları kullanılır. Çelik kapılar ahşaplara oranla çok daha fazla dayanıklıdır ve ciddi oranlarda stabilite sunar. Çelik kapılar güçlü kuvvetlere karşı durabilmektedir. Bu kapılarda çatlatma ve benzeri sorunlar yaşanmamaktadır. Çelik bir kapı taktırmak ve bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız, kapınızın doğru bir şekilde monte edilmesi gerekir. Yanlış şekilde montajlanan çelik kapılar güvenlik zafiyetleri ortaya çıkarabilir.

Bunun yanı sıra Amerikan kapılar MDF materyallerden imal edilir. Preste sıkıştırarak elde edilen kapı hem işlevsel hem de ev içi dekorasyon açısından son derece önemlidir. Yaygın olarak kullanılan Amerikan kapılar hem hızlı üretebilir hem de düşük maliyetlere sahiptir. Bununla birlikte Amerikan kapı montaj konusunda sandığınızdan daha fazla özen ister. Bu kapıların doğru şekilde yerleştirilmesi, işlevselliği açısından son derece önemlidir. Yanlış monte edilen kapılar, açılıp kapanmakta sorunlar yaratabilir. Bunun yanı sıra kapıların yanlış yerleştirilmesi yapıya da ciddi zararlar verebilir. Bu da daha fazla maliyetlerin oluşmasına neden olacaktır. Tüm bu sebeplere bağlı olarak kapı montajı konusunda işinin ehli bir ustadan yardım istemeniz gerekir. Bu hem maliyetlerin daha az olmasını hem de işinizin daha güvenilir biçimde tamamlanmasını sağlayacaktır.

Çelik Kapı Montaj Fiyatları

Eski kapınızı yeni bir çelik kapı ile değiştirmek istiyorsanız, montajı son derece önemlidir. Çelik kapı montaj ücretleri ise seçtiğiniz kapının durumuna ve ustanıza göre değişiklik gösterecektir. Kapıların montajı konusunda net fiyatlar vermek olanaksızdır.

Çelik kapı montaj fiyatları belirlenirken bir dizi husus dikkate alınmaktadır. Bunlardan biri kapınızın boyutlarıdır. Kapınızın boyu ve eni fiyatlara etki edecektir. Bunun yanı sıra kapının yalnızca montajını mı istediğiniz yoksa yeni bir kapıya da ihtiyacınızın olup olmadığı da fiyatları değiştirecektir. Son olarak farklı ustalardan farklı fiyatlar alabileceğinizi de unutmamanız gerekir. Ustaların deneyimleri ölçüsünde kapı montaj ücreti de farklılık gösterecektir.

Amerikan Kapı Montaj Fiyatları

Çelik kapıların yanı sıra Amerikan kapıların montajı da son derece önemli bir konudur. Bu kapıların özel bazı malzemeler kullanılarak sabitlenmesi ve monte edilmesi gerekir. Bu şekilde yapılmayan kapılar zamanla sorun yaratacaktır.

Amerikan kapı montajı da tıpkı çelik kapı montajı gibi değişken fiyatlara sahiptir. Kapı montaj köpüğü kullanımı gibi faktörler de fiyatların üzerine etki edebilmektedir. Bu kapıların yerleştirilmesinde mutlaka bazı özel ekipmanlar kullanılmalıdır. Kapı montaj aparatı denen ekipmanlar kapınızın çok daha düzgün biçimde yerleştirilmesine olanak verir. Amerikan kapı montajı fiyatları açısından, kaç kapının monte edileceği gibi faktörlerde fiyatları büyük oranlarda değiştirebilmektedir.

İster çelik isterse Amerikan kapılarınızın montajı için Uzman Deposu’nda onlarca farklı ustaya ulaşabilirsiniz. Bu ustalardan teklif alarak avantajlı fiyatlarla, kapınızı güven içerisinde monte ettirebilirsiniz.

✅ Kapı Montaj Hizmeti : Özel Talep veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Kapı Montaj Hizmeti İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.