126 Kamera Sistemleri Firması hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Kardeşler Kual Dijital

Kardeşler Kual Dijital

İstanbul / Beşiktaş

Garantili ve profesyonel ekipmanlar ile haftasonu dahil hizmet vermekteyiz. Sağlıcakla kalın 🙏 KUAL DİJİTAL ELEKTRONİK SEKTÖRDE 12.YILIMIZ🇹🇷 www.kualdijital.com Alperen DURMUŞ


Ferdi Gülbeyaz

Ferdi Gülbeyaz

İstanbul / Kadıköy

KAMERA SİSTEMLERİ ve GÜVENLİK KAMERASI İŞLERİNİZ İTİNA İLE YAPILIR.


Güner elektrik

Güner elektrik

İstanbul / Sancaktepe

Kamera kurulumu ve ariza bakım servisimiz vardir


Mutlu Müşteriler
Cihangir C.

Kamera Sistemleri 14/10/2021

Cafemizin kamera sistemlerini ortak olan iki dosta verdik. Kendileri biraz pahalı yapsada tek güveneceğiniz yer burası olabilir. İşlerini 2 kişi beraber yapmalarına rağmen çok sağlam yapıyorlar. Kontrol ediyorlar çıkan sorunuda he..

Yaşar A.

Kamera Sistemleri 07/10/2021

Açtığımız 3 tane dönerci bayilerin kamera sistemlerini Uğur bey ve Menduh beye yaptırdık. İki kişi 3 tane döner bayinin kamera sistemlerini yaptı. Hepsi kontrollü bir şekilde gayet çalışıyordu. Kullandığı kameralar son derece en i..

Çağlayan N.

Kamera Sistemleri 01/10/2021

Farklı isimlerle 5 Restorantımızın kamera sistemlerini kurdurduğumuz Fahri bey ve ekibine teşekkür ederiz. Biraz pahalı yapsa da hiç bir sorun çıkarmaksızın garantisini verip işini yapıyorlar. Kurdurduktan sonra kontrolünü sağladı..

Emrullah Y.

Kamera Sistemleri 24/09/2021

Açılacak olan restorantımızın kamera sistemlerini Çağlayan bey ve Erhan beye yaptırdık. O kadar işi sadece ikisi yaptılar. Çok şaşırmıştık. Kendileri hem çalışma düzeni belli hem de yaptıkları sistemler çok iyi. Bundan sonra tek a..

Osman K.

Kamera Sistemleri 09/08/2021

Kamera sistemleri için işinde profesyonel olan Sinan bey ile görüştüm. Gelip bizzat kamera sistemlerini kurdular. Yaptıktan sonra bütün kontrolleri sağlıyorlar. Emekleri için çok teşekkürler.

Kamera Sistemleri Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

Kamera Sistemleri

İnsan yaşamının devam ettiği her alanda güvenlik en önemli ihtiyaçların arasında bulunur. Özellikle gelişen ve gittikçe değişen dünyada karşılaşılabilecek her tehlikeye karşı insanlar yaşadıkları ve çalıştıkları alanlarda güvenlik koşullarını oluşturmak istemektedir. Bu açıdan da özellikle güvenlik kameraları en fazla tercih edilen sistemler arasında bulunurken, uygulanması kapsamında da kamera sistemi kuran firmalar hizmet vermektedir. Bugün yaşadığınız her şehirde bu imkana ulaşmak mümkün olurken, sizin için hizmet verecek firmayı bulmak konusunda da Uzman Deposu sayesinde kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Uzman sistemimiz sayesinde yaşadığınız ev, işletme, sahip olduğunuz mağaza veya bir yazlık ev için güvenlik kamera sistemi kullanmak istiyorsanız, hizmet verecek bir firmaya ulaşacak şekilde inceleme yapabilirsiniz. Gördüğünüz üzere firmamız tarafından size sunulan araştırma sisteminde öncelikle il ve ilçe filtrelerini seçmeniz sonrasında aradığınız hizmet türünü belirleyerek hizmetin kapsamından kısa bir şekilde bahsetmeniz gerekmektedir. Sonrasında bölgenizde bu konuda hizmet veren güvenlik kamerası takan firmalar bir liste olarak sunulacaktır. Bu liste içerisinde 4 farklı firmadan teklif alarak en doğru kararı verebilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Takan Kamera Firmaları Nasıl Seçilmelidir?

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte daha önceden sadece ithal olarak elde edilen güvenlik kameraları ve kayıt sistemleri yerine artık yerli marka sistemler de geliştirilmiştir. Bu konuda yabancı veya yerli sistemler arasındaki en büyük farklılık, fiyat ve kalite açısından ortaya çıkmaktadır. Bu kapsamda düşünüldüğünde de güvenlik kamerası takan firmalar arasında seçim yaparken, kullandıkları malzeme çeşidine ve kalitesine göz atmanız doğru olacaktır. İnceleme sırasında özellikle firmaların daha önce vermiş oldukları hizmetler sonucunda aldıkları yorumlar ve değerlendirme puanları göz önüne alınabilir.

Kullandıkları malzemeler dışında uygulama kalitesi açısından da mutlaka kamera sistemi kuran firmalar ayrı bir şekilde incelenmelidir. Çünkü kullandıkları kayıt sistemleri, güvenlik sistemi için kullanılan enerji sağlayıcı gibi ayrıntılar da sistemin sorunsuz çalışmasını etkilemektedir. Örneğin, bir dans kursu için güvenlik kamera sistemi uygulaması yapılacak ise özellikle 24 saat boyunca kayıt yapmaya devam edecek, kayıtları muhafaza edecek ve kolaylıkla internet üzerinden de takip edilebilecek bir kayıt sistemi kurulmalıdır. Çünkü bu tarz bir eğitim kurumunda en küçük yaştan en yetişkin döneme kadar öğrenciler güvenlik koşullarına çok büyük önem verecektir.

Kamera Sistemi Kuran Firmalar Nasıl Çalışır?

Uzman Deposu sayesinde ulaştığınız kamera sistemi kuran firmalar belirttiğiniz hizmet ayrıntılarına göre size bir fiyat teklifi verebilir. Örneğin, bir dershane için güvenlik kamera kayıt sistemi talep ediyorsanız, bu sistem kurulumu için kaç adet kamera ve ne kadar boyutlu bir sistem gerekeceği tahmin edilebilir. Bu sayede firma uygulanacak sistem için size fiyat teklifi verirken, hem malzeme hem de işçilik fiyatlarını bu teklif içerisine dahil etmiş olacaktır.

Aslında güvenlik kamera sistemleri kullanım gerçekleştirilecek ev, kurum veya yapının türüne göre farklı boyutlarda kullanılabilir. Örneğin, bir drama ve oyunculuk eğitimi kurumunda kullanılacak sistem için gece görüşlü kamera sistemleri tercih edilmesi de gerekebilir. Çünkü bu tarz kameralar özellikle kurumun kapalı olduğu gece saatlerinde de hırsızlık gibi ihtimallere karşı kaydın 24 saat yapılabilmesini sağlamaktadır. Ayrıntıların net bir şekilde belirlenmesi ile birlikte firmalar uygulama yapılacak noktada bir keşif sağlayarak, gereken tüm malzemeler ile birlikte kameraların açışı, ışık ve bakış noktalarını da belirleyerek kesintisiz kayıt yapılacak bir sistem kurabilir.

Kamera Sistemleri İçin Fiyatlar Ne Kadardır?

Yaşam ile çalışma alanlarında daha güvenli bir ortam elde edilebilmesi için tercih edilen kayıt sistemleri gece görüşlü kamera sistemleri ve HD kayıt gerçekleştiren yeni sistem kameralar gibi ayrıntılar ile çok daha güçlü bir şekilde kullanılabilir. Aslında bu kameralar elbette koruyucu değil caydırıcı bir yapıya sahip olmak ile birlikte aynı zamanda da karşılaşılan sorunlarda hukuki kanıtların elde edilmesini sağlamaktadır. Sistem her noktada farklı bir kapasite ve farklı bir proje boyutuyla uygulandığı için de fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Uzman Deposu sayesinde il ve ilçe fitreleri seçerek ve ardından istediğiniz sistemin boyutlarını da ifade ederek, fiyat açısından yaklaşık rakamlı teklifler alabilirsiniz. Ancak uygulama alanında yapılan inceleme sonrasında kaç adet kamera kullanılacağı ve kameraların hangi kalitede olacağı, kullanılacak sistemin markası ve gereken işçilik fiyatları gibi her ayrıntı sayesinde net fiyatlar belirlenebilir.