100 İzolasyoncu hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

E

Ehli uzman insaat yapi uygulama merkezi

İstanbul / Pendik

45.yildir temelden catiya insaat taahhüt tamirat izolasyon ve dekorasyon alanlarinda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz her yapmis oldugumuz islerimize 5.yil garanti belgesi vermekteyiz


A

Avista yapı kimyasalları

Mersin / Yenişehir

Yalıtım


Mutlu Müşteriler

İzolasyoncu 26/10/2021

İzolasyon ve Su yalıtımı için bir firma ile anlaştık. Bir nesnenin veya yapının su geçirmez veya suya dayanıklı olması, böylece sudan nispeten etkilenmemesi veya belirli koşullar altında su girmesine direnç göstermesi işlemini çok..

Selinay B.

İzolasyoncu 17/10/2021

Kimi zaman da su ile temas edileceği düşünülen balkon ya da depo gibi yüzeylerde kullanılarak binalardaki konforu arttıran izalasyon ve su yalıtımı firmasına teşekkür ederim. Kendileri çok güler yüzlü , sempatik ve hiç sizleri kır..

Cafer T.

İzolasyoncu 10/10/2021

Otoparkımıza su ve yağmur gibi olayların etkisiyle yaşam alanlarımızın korozyona karşı korunması, yapınızın uzun ömürlü olması amacıyla yapılması için İzolasyon firması ile anlaştım. Kendileri bütün herşeyi eksiksiz bir şekilde ha..

İzolasyoncu 04/10/2021

Su yalıtımı için iş sağlığı ve güvenliği ile çevreye ilişkin önlemleri alarak, kalite sistemleri çerçevesinde, mesleği ile ilgili iş organizasyonu yapan, her türlü yapıda su yalıtımı uygulamalarına ilişkin işlemleri yapan ve mesle..

Kadir P.

İzolasyoncu 30/07/2021

Yeni yapılan apartmanımıza hemen geçmeye karar verdik. Evin altında duran sular ev daha kurumadan geçtiğimiz için terlemeler ve rutubetler başladı. Bu sorunu çözecek Galip ustaya danıştık. Kendisi son derece elinden geldiği kadar..

İzolasyoncu Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

İzolasyoncu

Bir yapının farklı ayrıntılar nedeniyle dıştan etkilenmeyecek ve dışa tepki vermeyecek bir hale gelmesi için izolasyon sağlanması gerekir. Yani örneğin bir odanın dışarıdan ses almayacak ve içinde oluşan sesi dışa vermeyecek bir hale gelmesi için izolasyon sağlanmalıdır. İzolasyon; ses, ısı ve nem gibi birçok farklı noktada gerçekleştirilen bir çalışma olmak ile birlikte izolasyoncu firma hizmeti alınarak, istenilen her yapıda en küçüğünden en büyük kapsama kadar yalıtım sağlanabilir. Uzman Deposu bu hizmeti veren firmalar için bir portföy sağlayarak, istediğiniz herhangi bir yalıtım türünde uzmanlığa sahip firmalar için size en iyi ulaşma şansını sunmaktadır.

Uzman sistemimiz sayesinde örneğin evinizde kış aylarında yaşadığınız ısıtma problemlerinin çözümü için bir ısı yalıtımı açısından hizmet alabilirsiniz. Bu hizmeti alabilmek için ısı yalıtımını iyi bir şekilde gerçekleştiren izolasyoncular ile buluşmanız gerekir. Öncelikle il ve ilçe filtrelerini kullandıktan sonra evinizin boyutu, evinizin türü, istediğiniz yalıtımın türü gibi ayrıntıları ifade ederek, doğru bir teklif elde edebilirsiniz. İstediğiniz hizmet için teklif veren firmaları değerlendirdiğinizde, bu firmaların yorumları, daha önce aldıkları puanlar, verdikleri hizmetin kalitesi gibi birçok ayrıntı ile birlikte 365 gün 7/24 bu firmalar ile anlaşma gerçekleştirebilirsiniz.

İzolasyoncu Firma Seçimleri Nasıl Yapılmalıdır?

Günümüzde izolasyon çalışmaları gerçekleştirmek açısından onlarca farklı malzeme ile ısı, nem ve ses yalıtımı yapılmaktadır. Özellikle ısı yalıtımı için kullanılan birçok malzeme hem nem hem de ses yalıtımı da sağladığından dolayı avantaj oluşturmaktadır. Örneğin, genellikle bir binanın dış cephesinde gerçekleştirilen mantolama işlemi de izolasyon yapısı oluşturduğu için bu işlemlerde sandviç panel, XPS panel, taş yünü veya izocam gibi malzemeler kullanılmaktadır. Bu nedenle de seçilecek bir izolasyoncu firma için kullandığı malzemeler göz önünde bulundurulabilir.

Aslında uzman sistemimiz üzerinde bir uzman izolasyoncu tercih ederken, almış olduğu yorumları incelemek her zaman çok daha büyük bir fayda sağlar. Düşünün ki evinizde bir çatı ustası tarafından verilecek hizmet için genellikle komşularınızdan ve tanıdık çevreden alınan öneriler ile en iyi ustalara ulaşma amacınız yer alır. Benzer şekilde izolasyon konusunda da elbette ki bu tarz bir yaklaşım ile sayfamız içerisindeki yorumları inceleyerek kararlar verebilirsiniz. Bu sayede kullanılan malzeme, uygulama süresi, uygulamaların ne kadar iyi bir sonuç sağladığı gibi ayrıntıları seçmeniz ile en iyi firmalar tercih edilebilir.

İzolasyoncular Nasıl Hizmetler Sunar?

Yapılarda farklı alanlarda yalıtımların gerçekleştirilmesi için anlaşma gerçekleştiren izolasyoncular yapının türüne göre ve istenilen yalıtım türüne göre öncelikle inceleme gerçekleştirir. Örneğin bir ses stüdyosunda ses kayıt odası için ses yalıtımı istenilen bir oda bulunuyorsa, ustalar öncelikle odanın boyutlarını ve kullanım alanını inceler. Buna göre son teknoloji ile üretilmiş yalıtım malzemeleri arasında sizin kararınız ile seçimi yapılır. Uzman sistemimiz içerisinde ustaların bizzat yapıyı görme şansı olmayacağı için bu ayrıntıları sizin sisteme girerek filtre oluşturmanız büyük bir fayda sağlar.

Genellikle bir evde yapılacak zemin kaplama gibi noktalarda anlaştığınız parkeci evinize gelerek, zeminin ölçülerini alır ve istediğiniz parkeyi belirleyerek çalışma takvimi belirler. Bu sistemin Uzman Deposu üzerinde uygulanabilmesi için sizin anlaşacağız uzman izolasyoncu açısından öncelikle belirli bilgileri sunmanız gerekecektir. Örneğin, bir binada mantolama isteniyorsa, binanın boyutları, bulunduğunuz ilin iklimi ve istediğiniz mantolama türü ifade edilerek daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz. Bu sayede size teklif verecek firma ve ustalar da çok daha net teklifler sağlayabilir.

İzolasyoncu Firma Hangi Fiyatlar İle Çalışır?

Her zaman profesyonel izolasyoncular verecekleri hizmetin boyutlarını göz önünde bulundurarak fiyat teklifleri sağlar. Aslında örnek olarak bir marangoz tarafından da verilecek teklifte örneğin yapılacak masanın veya tamir edilecek mobilyanın boyutlarına göre teklif verilir. Bu yapıda olduğu gibi izolasyon çalışmalarında da hizmetin boyutlarına göre kullanılacak malzeme ve gereken işçilik farklılık sağlayacaktır.

Uzman Deposu üzerinden hizmet alacağınız bir izolasyoncu firma verilecek hizmette sizin belirttiğiniz ayrıntıları göz önünde bulundurarak, kullanılacak malzeme miktarını hesaplar ve size teklif verir. Yapılacak uygulama için çalışacak işçi sayısı, kaç günlük bir hizmet bulunuyorsa, buna göre işçilik maliyeti, ek malzemeler gibi her ayrıntı sayesinde verilen teklifler arasında siz de en iyi seçimi yapabilirsiniz.