135 İtalyanca Öğretmeni hizmet vermeye hazır

İtalyanca Dersi

4 İtalyanca Dersi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
135 İtalyanca Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Mutlu Müşteriler
Tenzile Ö.

İtalyanca Dersi 26/01/2022

Merhaba, ben Damla. Kabin memuruyum. Nisandan beri Özlem öğretmenim ile İtalyanca çalışıyoruz. 22 yıllık deneyimli bir hoca olmasından derslerdeki güler yüzlü ve düzeni her şey o an öyle güzel hissediliyor ki ! Dersler akıcı ve ço..

İrem T.

İtalyanca Dersi 15/07/2021

6 ay önce bıraktığım ve bugün tekrar başladığım İtalyanca öğrenimimin devamı adına yolum Elif Hoca ile keşişti. Kendisinin en başından beri yardımcı, çözümcü ve samımı yaklaşımı ile başladığımız derslerde dinleme, gramer ve yazım..

Zeki A.

İtalyanca Dersi 09/07/2021

İtalyanca dersi için özel hoca tuttum. Kendisi bahar hanımdır. İtalyancada birçok konuya dahil ve italyanca konuşurken takılmadan konuşması içimi bana iyi ve anlaşılır dilde öğreteceği için rahatlatmıştı. Gerçekten de öyle oldu il..

İtalyanca Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Sanat Eğitimlerine Hazırlıkta İtalyanca Dersi

Hayatını sanat yaparak sürdürmek isteyen kişiler, Türkiye'de aldıkları eğitimlerle birlikte genellikle Avrupa'daki birçok farklı ülkede sunulan eğitimler ile daha üst bir noktaya ulaşmaya çalışmaktadır. Tiyatro, sinema, müzik ve fotoğrafçılık gibi birçok farklı konuda İtalya gibi özel bir ülkede verilen eğitimler, Türkiye'ye göre çok daha üst bir seviyede yer almaktadır. Bu nedenle sanatçılar ve sanatçı adayları daha iyi eğitim şartlarına ulaşabilmek açısından bu ülkelere gitmeden önce İtalyanca özel dil eğitimi alma ihtiyacına sahip olacaktır.

Uzman Deposu bugün sizin için istediğiniz farklı dillerde çevrenizde yapabileceğiniz araştırmalar ile profesyonel eğitmenlere ve kurumlara ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu kapsamda uzman sistemimiz içerisinde bulabileceğiniz en iyi İtalyanca öğretmeni sayesinde sizde kısa sürede en azından konuşma seviyesinde İtalyanca bilgisine sahip olarak, sanat eğitimleri veya farklı konularda İtalya'da katılacağınız eğitimlerde avantaj elde edebilirsiniz.

İtalyanca Dersi İçeriği Nedir?

İtalyanca, köklü ve kapsamlı bir dil yapısına sahip olduğu için bu dili tam anlamıyla öğrenmek gerçekten çok uzun bir süre alabilir. Bu nedenle genellikle ülkemizde sağlanan İtalyanca kursu programları içerisinde öğrencilerin gündelik İtalyanca konuşma dilini öğrenebilmeleri açısından pratikler yaptırılmaktadır. Bu sayede İtalya'ya seyahat eden veya İtalya'da eğitim almak isteyen kişiler ilk aşamada kendilerini ifade edecek seviyede dil bilgisine sahip olmaktadır.

Tam bir İtalyanca özel dil eğitimi kapsamında öğrenciler anadil eğitimi alırcasına temelden başlayarak en üst seviyeye kadar gramer, okuma, yazma, konuşma ve dinleme açısından eğitimlerini alacaktır. Bu kapsamda bazı noktalarda siz de mutlak bir şekilde temelden en üst seviyeye kadar eksiksiz bir dil programı almayı da tercih edebilirsiniz. Bu sayede anadil İtalyanca bir metni dahi kolaylıkla okuyabilecek şekilde eksiksiz bir yapıyla bir dil kursundan mezun olabilirsiniz.

İtalyanca Dersi Nerede Alınabilir?

Ülkemiz koşullarında İtalyanca dilbilgisi konusunda yeterli seviyeye sahip olan ve dil eğitimi verebilecek kişi sayısı her geçen gün artmaktadır. Bugün birçok farklı üniversitede İtalyanca dili ve edebiyatı bölümlerinden mezuniyet sağlayan kişiler bir İtalyanca öğretmeni olarak her kademede ders verebilecek seviyeye ulaşabilmektedir. Bu bağlamda da yer alan eğitim koşulları ile birlikte ülkemizde bazen kurs merkezlerinde, bazen özel eğitim kurumlarında ve bazen de ev ortamında İtalyanca kursları düzenlenebilir

 

Standart birçok farklı dil dersi gibi bir yapıya sahip olan bu kursta da yine bir Almanca kursu veya İngilizce kursu gibi eğitim koşuları sağlanabilir. Bu eğitim koşullarında bir kaynağın takip edilmesi, okuma, dinleme ve konuşma çalışmalarının yapılması ile en zor seviyedeki Çince dersi gibi eğitimler kadar başarılı sonuçlara dahi ulaşılabilir. Ancak son yıllarda hangi dil eğitimi olursa olsun birçok kişinin öncelikli tercihlerinden birisi, daha sağlıklı koşullarda eğitim verilmesi olmaktadır. Bu açıdan pandemi nedeniyle oluşan karantina süreçleri içerisinde birçok kişi bu tür ders programlarını uzaktan eğitim sayesinde almayı da seçmektedir.

İtalyanca Dersi Fiyatları Ne Kadardır?

Özel bir yapıya sahip olarak Avrupa'nın en eğlenceli, hareketli ve ülkemizde de en sevilen dillerinden biri olan İtalyanca, öğrenmesi meşakkatli fakat keyifli bir yapıya sahiptir. Bir Akdeniz ülke dili olan İtalyanca, kendi içerisinde standartlara ve çok derin bir kültüre sahiptir. Bu nedenle profesyonel bir özel İtalyanca dil eğitimi programına katıldığınızda, bu renkli yapı ile keyifli bir dil eğitimi alabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz İtalyanca kursları size sunacakları imkanlar ile ve eğitmenin sahip olduğu imkanlar ile farklı fiyatlar ortaya çıkarabilir. Genellikle Uzman Deposu üzerinde yaptığınız araştırmalarda eğitmenin kademesi, eğitim imkanları, kullanılan materyaller ve kursun süresi gibi farklı etmenlere göre değişen fiyat teklifleri alabilirsiniz. 

✅ İtalyanca Ders Eğitmenleri : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ İtalyanca Ders Eğitimi İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler