121 İnşaat Sonrası Temizlik Firması hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

KONYA BATUHAN TEMİZLİK

KONYA BATUHAN TEMİZLİK

Konya / Selçuklu

Konya inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde Batuhan Temizlik hizmetlerini arayabilirsiniz. İnşaat temizlik hizmetleri için bizden teklif almadan karar vermeyin. İnşaat temizliği Konya


Ma

Mustafa akcay

Antalya / Korkuteli

İ


Mutlu Müşteriler
Ecevit Ç.

İnşaat Sonrası Temizlik 17/10/2021

İnşaat Sonrası Ev Temizliği Yeni evinizin boya, Alçı, çimento, kireç, ve diğer kalıntıların temizliğine inşaat sonrası temizliğini yapan ekibe teşekkür ederiz. Kendileri çok hızlılar ve aynı zamanda bir kalıntı dahi kalmadı. Hiç m..

Cihan R.

İnşaat Sonrası Temizlik 10/10/2021

Yapılan 8 katlı inşaatımızın komple temizliğini yapan ekip ile anlaştık. Kendileri hemen diğer işlerini bırakıp geldiler. Gerçekten çok düzenli ve mola vermeden çalışıyorlar. Beklediğimiz süreden daha kısa sürede temizliği bitirdi..

Akın Z.

İnşaat Sonrası Temizlik 04/10/2021

Bu site sayesinde inşaat sonrası temizlik yapan ekip ile tanıştım. Gerçekten çok samimiler ve her daim sizinle ilgileniyorlar. İnşaat alanını tertemiz yaptılar ekstra olarak yerleri süpürüp temizlediler. İyi ki tanışmışım sizinle..

Kenan S.

İnşaat Sonrası Temizlik 27/09/2021

5 katlı yapılan şirketin inşaat sonrası temizliğini sürekli yaptırdığımız ve temizliğin gerçekten hakkını veren Kurtuluş bey ve çalışanlarına bıraktık. İnşaata geri geldiğimizde beklediğimiz gibi her yer tertemizdi. İşleri küçük d..

Bahri K.

İnşaat Sonrası Temizlik 21/09/2021

İşçiliği biten inşaatın temizliğini pırıl pırıl yapacak bir ekip ile anlaştım. Kendileri hemen gün için gelip mola bile vermeden her yeri temizlemeye çalıştılar. Bu kadar sağlam ve işine hakim az kişi görürüz. Kendilerinden çok me..

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

İnşaat Sonrası Temizlik Firmaları

Tüm yaşam alanlarının ilk yapım aşamasından günlük yaşam standartlarına geçilebilmesi için inşaat sonrası temizliğin profesyonel olarak yapılması gerekir. Temizlik çeşitleri arasında en zorlu ve yorucu olanlardan bir yeni yaşam alanı oluşturmak için inşaattan kalanların temizlenmesidir. İnşaat sonrası ev temizlik işleri günlük yaşamın konforlu koşullarını sağlamak için kısa sürede yapılmalıdır. İnşaat kalıntıları sıradan kirlerdeki gibi klasik bir yaklaşımla temizlenemez. İnşaat sonrası temizlik alanında uzman ekip tarafından uygun malzemeler ve ekipmanlarla yapılabilir. Farklı temizlik ihtiyaçlarınızda konusunda uzman temizlik ekiplerinden avantajlı fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hizmet ihtiyacınızı belirtmek, uzman ve güvenilir firmalardan teklif alarak seçim yapmak.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetini Uygun Fiyatla Alanında Uzman Firmadan Alın

Yaşam alanınızın bir an önce günlük yaşama hazır olmasını istiyorsanız uzman temizlik firmasından yardım almalısınız. Temizlik konusunda kurursuz hizmet sunan uzman firmaların fiyat tekliflerini karşılaştırabilirsiniz. Fiyat teklifi alma avantaj ile en iyi fiyatı yakalayabilirsiniz. İnşaat temizliği için özel ekipmanlara eğitimli elemanlara sahip olan profesyonel ve uzman temizlik firmalarına kolay ulaşabilir kendi standartlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Uzman temizlik firması her detayda müşteri memnuniyet garantisi sunar. İşinin uzmanına en uygun fiyat avantajıyla ulaşabilir her detayı rahatlıkla konuşabilirsiniz. Yaşam alanınızın bir an önce gündelik yaşama hazır, konforlu hale getirileceğinden emin olabilirsiniz.

İnşat temizliğinde Yüksek Standartlarda Hizmet Kalitesini Yaşayın

Yaşam alanınıza yerleşmeden önce tamamen hijyenik, lekesiz ve tertemiz bir ortam yaratmak için profesyonel inşaat sonrası hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Üstün standartlardaki kaliteli hizmetimizden oldukça uygun fiyatlara yararlanma şansınız var. İstediğiniz hijyen ve konfor standartlarını sağlayacak olan uzman ekibimizden her konuda destek alabilirsiniz. Unutmayın inşaat sonrası temizlik özel ekipman, uzman ekip ve özel malzeme gerektirir. İnşaat sonrası oluşan kalıntı ve lekelerin çıkarılabilmesi için uygun teknikler uygulanmalıdır. Son teknoloji makinelerimizle inşaat sonrası temizlikte harikalar yaratıyoruz. Alacağınız hizmetin kalitesini diğer hizmet alanların yorumlarıyla ölçebilirsiniz. Kalite standartları yüksek, memnuniyet garantili inşaat sonrası temizlik hizmeti için deneyimli temizlik uzmanlarımızdan teklif alın. Konusunda uzman ekiplerimiz ile size daha sağlıklı ve temiz ortamlar yaratmak için en iyi hizmeti sunmaktayız.

Memnuniyet Garantili Uygun Fiyatlı İnşaat Temizliği İçin Kolay Rezervasyon Yapın

Esnek ve kolay hizmet çözümlerimizden yararlanarak memnuniyet garantili inşaat temizliği rezervasyonunu hemen yapabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatler için yapman ekipten randevu alabilirsiniz. Uzman ekiplerden fiyat konusunda teklif alıp karşılaştırarak en iyi hizmete en iyi fiyatla ulaşabilirsiniz. Konusunda uzman ekiplerle her detayda kaliteli hizmet sunmaktayız. Rezervasyon yapmak ve esnek plan oluşturmak oldukça kolay. Seçimizi yaptıktan sonra hizmet ihtiyaçlarınızı belirterek temizlik planı yapabilirsiniz. Uzman ekip size ihtiyacınız olan temizlik hizmetinin ne kadar süreceğini söyler. Siz de buna göre plan yapma fırsatı bulursunuz. Temizlik sonrası mekânlarınızı gönül rahatlığı ile kullanırsınız. Hizmet kalitemizden emin olarak, en iyi temizlik ürünleri ile hizmetlerimizi sunuyoruz.
1

Profesyonel İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri Nasıl Verilir ?

Profesyonel inşaat sonrası temizlik süreçlerinde Aybars temizlik farkını sizinle paylaşmak isteriz. İnşaat sonrası temizlikte profesyonelliği yansıtan ince temizlik detaylarını şu şekilde açıklayabiliriz;
• Harç ve boya kalıntıları profesyonel ekipman ve tekniklerle çıkartılır
• Fayans ve zeminlerdeki beyaz alçı ve kireç lekeleri özel temizlik malzemeleriyle yok edilir
• Camlar boya, silikon ve harç lekelerinde camları çizmeyen özel jiletle temizlenir
• Buhar makinesiyle camların olukları temizlenir
• Çerçevelerin koruma etiketleri sökülerek pencere önündeki mermerler silinir
• Islak vakum makinesiyle parkeler tozdan arındırılır
• Dolap, kapı, tezgâh gibi alanlardaki toz ve kalıntılar temizlenir
2

İnşaat Sonrası Temizlikten Memnun Kalacağımı Nasıl Bilebilirim?

Profesyonel temizlik hizmeti almak istiyor, ancak sonuçlardan memnun kalıp kalamayacağınız konusunda endişe ediyorsanız daha önce hizmet almış kişilerin gerçek yorumlarını okuyabilirsiniz. Sitemizde inşaat sonrası temizlik hizmeti almış müşterilerin detaylı hizmet yorumları yer alır. Yani daha önce memnun olmuş müşterilerden fikir alma şanısınız.Müşteri memnuniyeti garantili hizmet sistemini hizmet alanların değerlendirmesi üzerinden kuruyoruz. Buradaki firmaların başarılı olup olmadığına hizmet alanlar karar veriyor. Sizin karşınıza sadece konusunda uzman ve memnuniyet garantili hizmet veren firmalar çıkabiliyor. İnşaat sonrası temizliği konusunda güvenilir ve başarılı ekipten profesyonel hizmet alabilirsiniz. Alacağınız hizmetten memnun kalacağınızı garanti ederiz. Daha önce hizmet alanların yorumlarını okuyarak tüm hizmet detaylarını inceleyebilirsiniz.
3

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

İnşaat sonrası temizlik şirketi seçerken bu alanda uzman ekiple çalışacağınızdan emin olmalısınız. Daha önce temizlenmiş yerlerin görüntülerine bakabilir en iyi hizmeti bu şekilde tercih edebilirsiniz. Temizlik işleriniz için tercih ettiğiniz firmanın modern teknikler kullanması da önemlidir. İnşaat sonrası temizlik hizmetleri alırken şunlara dikkat etmelisiniz;
• Temizlik hizmetini talep etmeden önce tüm inşaat işlerinin bittiğinden emin olun
• Kaba inşaat kalıntılarının çıkarılmış olmasına dikkat edin
• Temizlik talep ettiğiniz yerde su ve elektrik olduğundan emin olun
• Nakliye, montaj gibi işlemlerin temizlikle aynı gün yapılmamasına dikkat edin
• Sadece temizlik için en az tam bir gün ayırın
4

İnşaat Sonrası Temizlik Ne Kadar Sürer ?

İnşaat sonrası temizlik süresi mimari alanın büyüklüğü ve tasarımına göre değişir. Siz değerli müşterilerimize en kısa sürede istediğiniz konforu yaşatmak için hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Alan büyüklüğü ve mimari tasarımı belirttikten sonra inşaat sonrasındaki temizliğin ne kadar süreceğini öğrenebilirsiniz. Bazı inşaat kalıntıları ve lekelerinin çıkarılması bir iki gün sürebilir. Uygulanacak teknikler, kullanılacak ekipmanlar mekân keşfinden sonra belirlenebilir. Her mimari yapının inşaat sonrası durumu farklı olur. Genellikle bir gün içinde ev inşaat temizliği bitirilir. Ancak inşaat temizliği hizmeti alırken tüm inşaat işlerinin bittiğinden emin olmalısınız. Sizin belirlediğiniz gün ve saatler içinde Uzman ekibimizle kısa sürede yaşam alanınızı konforlu ve hijyenik hale getiririz.