126 İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır

İngilizce Dersi

4 İngilizce Dersi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
126 İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Güneş Ceylan

Güneş Ceylan

İstanbul / Maltepe

Maltepe Üniversitesi Psikoloji lisans mezunuyum. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi'nde Çocuk Gelişimi eğitimime devam ediyorum. Bütün kariyer planım çocuklar üzerine. 4 sene bir özel eğitim kurumunda gönüllü stajyerlik yaptım. Okulumun zorunlu stajını Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tamamladım. Tüm bunların yanında Sokakta Yaşayan ve Çalışan Çocuklar (SOYAÇ) Projesinde gönüllü olarak çalışmalar yapıyorum. Öğrencilik hayatımda 3 özel gereksinimli öğrenciye ve 2 normal gelişim gösteren öğrenciye İngilizce özel ders verdim. Gönüllü gittiğim özel eğitim kurumunda da gelişimini birebir takip ettiğim 2 öğrencim vardı ve kardeşim gibiydiler. Çocuklarla iletişimime güvendiğim için..


EC

Eda Can

İstanbul / Kadıköy

Merhabalar. Lisans hayatını %100 İngilizce eğitimle tamamlamış ve yurt dışında da eğitim almış biri olarak akademik/günlük İngilizceye hakimim. Daha önce İngilizce özel dersleri veriyordum. Pandemi sürecinde de güncel olarak A1-A2-B1-B2 seviyelerinde Online İngilizce konuşma pratiği vermekteyim.


AD

Ahmet Debbağ

Ankara / Çankaya

İngilizceyi anadili gibi konuşmak, iletişim kurabilmek, günlük hayatta kullanmak isteyenler için ayrıca İngilizceyi toplum önünde nasıl konuşulacağına dair tüm teknikleri sunmaktayım


ZR

Zamira Riza

Bursa / İnegöl

Jrjrururevhdjdjjrurururur7f7r7d7f7f8f7fidjsnebbesjns ebenejjdjdifududbfvdjdjdjdjebegusdusgsghsysudevvdjdicufjrhrhudsnvedg


ZA

Zine Arık

Hatay / İskenderun

C1 seviyesine kadar ingilizce eğitimi sağlayabilirim.


SE

Selen E

İstanbul / Kadıköy

Küçük yaş grupları ile deneyim


Mutlu Müşteriler
Tuğçe N.

İngilizce Dersi 15/07/2022

İngilizce dersi için bu siteden bulup anlaştığım Feride hocadan ders aldım. İlk başta zorlansam da daha sonra anlamaya başladım ve verdiği ödevler çok işe yaradı. Yavaş yavaş öğrenmeye başladığımı anlayınca daha çok üstüne düşmeye..

Halime E.

İngilizce Dersi 30/06/2022

Zar zor Bülent hocam sayesinde İngilizceyi çözdüm ve şuan yavaş yavaş dersleri anlamaya başladım. Verdiği ödevler yaptığı uygulamalar beni dersi sevdirtti ve alıştırdı. Kendisiyle daha uzun ömürlü ingilizce derslere devam edeceğim..

Zilan E.

İngilizce Dersi 22/06/2022

İngilizce dersi için Mukaddes hocadan ders aldım. İlk başta fazla öğretemez diye düşünceye girerken ilk günden bile bir şeyler kattı. Bu kadar faydalı geçeceğini düşünmemiştim. Artık hafta sonları bile ders olmadığı halde İngilizc..

Cengiz T.

İngilizce Dersi 16/06/2022

Daha İngilizce dersinde kendimi dahi tanıtamıyordum. Merve hoca sayesimde şuan ilerleme kat ettim. Artık yavaş yavaş İngilizce konuştuğu zaman anlayabiliyorum ve İngilizce karşılık verebiliyorum. Kendisiyle beraber profesyonel bir..

Aybüke İ.

İngilizce Dersi 07/06/2022

İngilizce dersinde daha kendimi bile tanıtlamıyordum. Dilim heyecandan dönmüyordu. Sevgi hocam sayesinde şuan İngilizce de baya bir yol kat ettim. Şuan sınavlarını bile rahatça yapabiliyorum ve aynı zamanda birisini hemen hemen an..

İngilizce Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İngilizce dilinin ne kadar önemli olduğu tüm dünyada tartışılamayacak bir hale geldiğini belirtmekte fayda var. İngilizceyi geliştirmek birçok genç girişimci, öğrenci ve çeşitli gruplardaki insanların kariyerlerini farklı noktalara götürüyor. İngilizce dünyada geçerliliği olan ve tüm ülkelerde konuşulan bir dildir. Ticaret ve bilgi dilidir. Bu yüzden İngilizce öğrenmek isteyen birçok birey vardır. Özel İngilizce dersi veren öğretmenler, çeşitli yöntemlerle bu hizmetleri öğrencilere sunmaktadırlar. Online İngilizce dersi veren birçok öğretmen vardır. 

Öğretmenlerin Online yollardan ders anlatma isteği Pandemi ve sağlık sorunlarından ötürü kaynaklanabiliyor. Online İngilizce dersi konusunda uzmanlardan fiyat alın. İngilizce özel ders ücretleri karşılığında anlaşma yapın. Yabancı dil İngilizce, online İngilizce dersi, profesyonel süreçlerle Uzman Deposu’nda uzmanlar tarafından siz değerli öğrencilere sunuluyor. Sizlerde fırsatlardan yararlanmak için Uzman Deposu’nu ziyaret edin. 

İngilizce özel ders ücretleri uzmanlar tarafından belirlenmektedir. Genellikle saat başı ücret şeklinde çalışan birçok bağımsız öğretmen vardır. İngilizce özel ders fiyatları bazı uzmanlar tarafından belirlenmektedir. 

İngilizce Öğretmeni Özel Ders

İngilizce öğretmeni özel ders hizmetleriyle öğrencilerinin her zaman başarılı olmasına ve hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyor. İngilizce öğretmeni olarak görev veren birçok kişi profesyonel olarak Uzman Deposu üzerinde öğrencilerini beklemektedir. Uzman Deposu alanında uzmanlaşmış profesyonellerin sitesinde hizmet vermesini sağlıyor. Sizlerde İngilizce öğretmeninden yararlanmak istiyorsanız, Uzman Deposu’nu ziyaret edebilirsiniz. İngilizce öğrenmek için sadece bir dershane ya da dil okuluna gitmek gerekmez.

 Online eğitim, yüz yüze eğitim gibi seçenekleri değerlendirerek İngilizce öğrenebilirsiniz. İngilizce kitaplar, uygulamalar üzerinden İngilizce öğrenebilir ve öğretim sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Uzman Deposu platformu üzerinde sayısız eğitim veren İngilizce öğretmenlerini bularak kendinizi geliştirerek, hem yurtdışında hem de ülkemizdeki fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. 

İngilizce Özel Ders Ücretleri

İngilizce özel ders ücretleri genel olarak saatlik ücretler üzerinden değerlendirilmektedir. Bugün bütün uzmanlar bu şekilde çalışırlar. Uzmanlar verdikleri hizmetin karşılığı isterler. Bu da oldukça normali bir durumdur. İngilizce özel ders eğitimi veren profesyoneller ücret konusunda gerçekten ödemeye gücü yetmeyen öğrenciler için uygun fiyatlı hizmet sunmalıdırlar. Platformumuzda özel eğitim fırsatlarını uygun fiyatlara bulabilir ve özel İngilizce ders ücretleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Özel ders ücretleri İngilizce dilinde eğitim veren uzmanların kendi belirlediği serbest piyasa koşullarına göre değişmektedir. Öğrenmek istediğiniz dil seviyesine bağlı olarak fiyatlar değişim göstermektedir. 

Uzman Deposu yüzlerce İngilizce öğretmenini platformu üzerinde ağırlıyor. Özel eğitim veren birçok eğitmen öğrencilerin öğrenmek istediği konuları anlamaları için farklı öğretme teknikleri uyguluyorlar. 

İngilizce Özel Ders İşe Yarar Mı?

İngilizce dünyadaki en yaygın dil olarak bilinmektedir. Bu dilin sunmuş olduğu bazı avantajlar vardır. İngilizce çok zor değil, ancak zaman ayırma ve emek verilmesi gereken bir dildir. İngilizce özel ders veren öğretmenler, öğrencilerin uygun fiyatlara İngilizce öğrenmelerini sağlamaktadır. İngilizce kursu son derece etkilidir. Ülkemizde her yıl 10 binlerce insan Uzman Deposu üzerinde bulduğu öğretmenlerden eğitim alarak kendilerini İngilizce dilinde geliştiriyorlar.

Ders İngilizce Ne Kadar Sürede Öğrenilir?

İngilizce öğrenmesi çok kolay olmasa da, zaman ayırmak ve çalışmak başarıyı kaçınılmaz kılar. İngilizce, yeterli zaman ayrılırsa 6 ay içerisinde öğrenilebilir. Öğrencilerin istekli olması ve özel İngilizce dersi veren öğretmenin öğrencilerini bu konuda teşvik etmesi ve motive etmesi gerekir. Uzman Deposu üzerinde birçok İngilizce öğretmeni bulunuyor. Yukarıda bahsettiğimiz yaklaşımlarla, öğrencilerin kolaylıkla İngilizce öğrenmelerini sağlamaktadırlar. 

✅ İngilizce Ders Öğretmenleri : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ İngilizce Ders Eğitimi İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.