126 İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

Güneş Ceylan

Güneş Ceylan

İstanbul / Maltepe

Maltepe Üniversitesi Psikoloji lisans mezunuyum. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi'nde Çocuk Gelişimi eğitimime devam ediyorum. Bütün kariyer planım çocuklar üzerine. 4 sene bir özel eğitim kurumunda gönüllü stajyerlik yaptım. Okulumun zorunlu stajını Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tamamladım. Tüm bunların yanında Sokakta Yaşayan ve Çalışan Çocuklar (SOYAÇ) Projesinde gönüllü olarak çalışmalar yapıyorum. Öğrencilik hayatımda 3 özel gereksinimli öğrenciye ve 2 normal gelişim gösteren öğrenciye İngilizce özel ders verdim. Gönüllü gittiğim özel eğitim kurumunda da gelişimini birebir takip ettiğim 2 öğrencim vardı ve kardeşim gibiydiler. Çocuklarla iletişimime güvendiğim için..


EC

Eda Can

İstanbul / Kadıköy

Merhabalar. Lisans hayatını %100 İngilizce eğitimle tamamlamış ve yurt dışında da eğitim almış biri olarak akademik/günlük İngilizceye hakimim. Daha önce İngilizce özel dersleri veriyordum. Pandemi sürecinde de güncel olarak A1-A2-B1-B2 seviyelerinde Online İngilizce konuşma pratiği vermekteyim.


Mutlu Müşteriler
Salih Z.

İngilizce Dersi 16/10/2021

Dünyanın en iyi üniversitelerinde eğitim imkanı sunan İngilizce bilmenin önemi tartışılmaz bir gerçekliktir. Bilgiye erişme fırsatı sunan bu özelliğiyle de hayatımız için vazgeçilmez olan İngilizce; ufku genişletir, hafızayı tazel..

Yasir B.

İngilizce Dersi 10/10/2021

Yazılım mühendisliği için ingilizce öğrenmem gerekiyordu. Bu yüzden ingilizce dili üst seviye olan Demet hocayı seçtim. Kendisinin gerçekten ingilizceyi konuşma sevgisi ve öğretme sevgisi çok başarılı. Bu kadar fayda edeceğini düş..

Alara Y.

İngilizce Dersi 03/10/2021

Hostes olmak için ingilizce eğitimi almak istedim. Tek başına ve herkesin önerdiği Savaş hocadan ders almaya karar verdim. İlk derslerde anladım ki benim için en doğru hoca savaş hocadır. Aradan 1 ay felan geçtikten sonra ingilizc..

Süleyman D.

İngilizce Dersi 26/09/2021

İstediğim iş hayatı için özel ingilizce dersim aldığım Fatma hocaya çok teşekkür ederim. Kendisi çalışma günlerinde dışında bile gelip ekstra ücret almadan ders anlatıyordu. Sayesinde çok şey kaptım istediğim iş hayatına ulaştığım..

Sertap E.

İngilizce Dersi 15/07/2021

Yabancı spiker olmayı çok istiyordum. Spiker olmam için de İngilizce bilmem lazım. Bunun içinde özel İngilizce hocası tutmam lazımdı. Tuttuğum hoca İngilizcesi üst düzey konuşabilen ve üst düzey seviyede öğretebilen bir hocadır. B..

İngilizce Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

İş Hayatına Katkı Sunan İngilizce Dersi

İngilizce, günümüzün iş dünyası içerisinde herkesin standart olarak bilmesi gereken Türkçe sonrasındaki ikinci dil seçeneğidir. Aslında günümüz iş dünyası içerisinde İngilizce bir yabancı dil olarak dahi görülmemekle birlikte mesleki ve sektörel diller arasında bulunmaktadır. Bu nedenle iş dünyası içerisinde daha yüksek bir noktaya ulaşmak isteyen herkesin İngilizce özel ders imkanları ile kendini geliştirmesi ve daha iyi bir noktaya gelmesi gerekir. Bu açıdan da yeterli maddi imkanlara sahip olan herkes, uzman sistemimiz içerisinde bulunduğu il ve ilçeye uygun bir şekilde eğitmenlere ulaşabilir.

Uzman Deposu bugün almak istediğiniz İngilizce eğitimleri için size farklı kademelerde eğitim kapasiteleri sağlayan kişi ve kurumları sunmaktadır. Kimi zaman özel bir eğitim ile karşılıklı olarak alabileceğiniz dersler kimi zaman bir kurs üzerinden alabileceğiniz özel dersler sayesinde İngilizce konusunda sizde daha ileri bir noktaya hedefleyebilirsiniz. Bu anlamda sistemimiz üzerinde yapacağınız aramalarda belirli kriterleri göz önünde bulundurarak, sizin için en iyi eğitmenler ile görüşmeyi seçebilirsiniz.

İngilizce Dersi Seviyeleri Nelerdir?

Bir dilin, o dili ana dili olarak konuşmayan kişi tarafından öğrenilmesi sırasında belirli kademeler yani belirli seviyeler ile o dil öğrenilebilir. Bilindiği üzere İngilizcede de okul çağından itibaren öğrencilere amatör seviyeden profesyonel seviyeye kadar farklı kademelerde eğitimler verilir. Bu nedenle uzman sistemimiz içerisinde Özel İngilizce öğretmeni arayışları gerçekleştirirken de hangi seviyede eğitim almak istediğinizi göz önünde bulundurmanız gerekecektir. 

Çağdaş eğitim sistemi içerisinde İngilizce kursları genellikle A1 başlangıç seviyesinden C2 ileri seviyesine kadar farklı 6 kademe ile eğitim verilir. Çünkü bir İngilizce programı kimya dersi ile gayet farklı bir yapıya sahip olarak, okuma-yazma-dinleme-konuşma gibi farklı kademelerde daha kapsamlı bir yapı sağlamaktadır. Bazen anne-babalar çocuklarının küçük yaşlarında dans kursu kayıtlarını gerçekleştirirken, İngilizce programlarına da bu yaşta başlamayı seçmektedir. Bu nedenle Uzman Deposu her seviyede alabileceğiniz İngilizce eğitimleri için size en doğru eğitmenleri ve eğitim kurumlarını sağlayabilmek yarısından İngilizce öğretmenleri alternatiflerini sunmaktadır.

İngilizce Dersi Nasıl Takip Edilir?

Uzman Deposu aradığınız birçok farklı konuda eğitmenlere ulaşabildiğiniz gibi istediğiniz noktada size bir yazılımcı konusunda da yardımcı olabilecek bir yapıya sahiptir. Bu konuda hem bir öğrenci hem bir yetişkin kendini geliştirmek açısından İngilizce eğitimleri almayı seçerek, daha iyi bir kariyer hedefi ilçesinde bulunabilir. Bu noktada gerek sıfırdan başlayarak gerek ilerleyen noktada İngilizce öğrenmek herkesin temel hedefleri arasında yer alacaktır.

Uzman sistemimiz sayesinde ulaştığınız dersler dahilinde bu dersin takip edilmesi açısından da farklı yöntemler tercih edebilirsiniz. Özellikle 2020 yılı sonrasında ülkemizde etki gösteren pandemi koşulları nedeniyle birçok kişi özel İngilizce dersleri için uzaktan eğitim yöntemlerini tercih etmektedir. Ayrıca halen açık durumda bulunan kurumlar sayesinde de birebir olarak İngilizce hocaları ile karşılıklı dersler yapılması da mümkün olmaktadır. Bu açıdan seçimlerinizi mutlaka sağlık durumunuz ve hassasiyetleriniz gibi noktalara göre belirleyebilirsiniz.

İngilizce Ders Fiyatları Ne Kadardır?

Birçok farklı yabancı dil eğitimine göre daha standart bir yapıya sahip olan ve herkesin ihtiyaç duyduğu özel İngilizce dersleri birçok kişinin daha kolay ulaşabilmesi için kısmen daha uygun fiyatlı olmaktadır. Genellikle eğitmenler ve eğitim kurumları hazırladıkları özel programlar ile farklı seviyelerde ve farklı içeriklerde İngilizce kursları sunmaktadır. Bu sayede uzman sistemimiz içerisinde sizde bu alternatifleri teker teker inceleyerek en uygun fiyatlı paketleri seçebilirsiniz.

Genel çerçevede İngilizce öğrenmek için ödemeniz gereken bütçe belirli bir noktada bulunacağı için bu bütçe karşılığında istediğiniz programı hazırlayan eğitmenleri veya kurumları seçme imkanınız yer almaktadır. Mutlak bir şekilde Uzman Deposu üzerinde size sunulan alternatiflerin aldıkları yorumları, puanlarını ve tecrübelerini incelemeniz, alacağınız eğitimin ne kadar başarılı olacağı ve fiyatların ne kadar olacağı konusunda da size fikir verecektir.