126 İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır

İngilizce Dersi

4 İngilizce Dersi Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
126 İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

Güneş Ceylan

Güneş Ceylan

İstanbul / Maltepe

Maltepe Üniversitesi Psikoloji lisans mezunuyum. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi'nde Çocuk Gelişimi eğitimime devam ediyorum. Bütün kariyer planım çocuklar üzerine. 4 sene bir özel eğitim kurumunda gönüllü stajyerlik yaptım. Okulumun zorunlu stajını Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tamamladım. Tüm bunların yanında Sokakta Yaşayan ve Çalışan Çocuklar (SOYAÇ) Projesinde gönüllü olarak çalışmalar yapıyorum. Öğrencilik hayatımda 3 özel gereksinimli öğrenciye ve 2 normal gelişim gösteren öğrenciye İngilizce özel ders verdim. Gönüllü gittiğim özel eğitim kurumunda da gelişimini birebir takip ettiğim 2 öğrencim vardı ve kardeşim gibiydiler. Çocuklarla iletişimime güvendiğim için..


EC

Eda Can

İstanbul / Kadıköy

Merhabalar. Lisans hayatını %100 İngilizce eğitimle tamamlamış ve yurt dışında da eğitim almış biri olarak akademik/günlük İngilizceye hakimim. Daha önce İngilizce özel dersleri veriyordum. Pandemi sürecinde de güncel olarak A1-A2-B1-B2 seviyelerinde Online İngilizce konuşma pratiği vermekteyim.


AD

Ahmet Debbağ

Ankara / Çankaya

İngilizceyi anadili gibi konuşmak, iletişim kurabilmek, günlük hayatta kullanmak isteyenler için ayrıca İngilizceyi toplum önünde nasıl konuşulacağına dair tüm teknikleri sunmaktayım


ZA

Zine Arık

Hatay / İskenderun

C1 seviyesine kadar ingilizce eğitimi sağlayabilirim.


SE

Selen E

İstanbul / Kadıköy

Küçük yaş grupları ile deneyim


Mutlu Müşteriler
Tuğçe N.

İngilizce Dersi 15/07/2022

İngilizce dersi için bu siteden bulup anlaştığım Feride hocadan ders aldım. İlk başta zorlansam da daha sonra anlamaya başladım ve verdiği ödevler çok işe yaradı. Yavaş yavaş öğrenmeye başladığımı anlayınca daha çok üstüne düşmeye..

Halime E.

İngilizce Dersi 30/06/2022

Zar zor Bülent hocam sayesinde İngilizceyi çözdüm ve şuan yavaş yavaş dersleri anlamaya başladım. Verdiği ödevler yaptığı uygulamalar beni dersi sevdirtti ve alıştırdı. Kendisiyle daha uzun ömürlü ingilizce derslere devam edeceğim..

Zilan E.

İngilizce Dersi 22/06/2022

İngilizce dersi için Mukaddes hocadan ders aldım. İlk başta fazla öğretemez diye düşünceye girerken ilk günden bile bir şeyler kattı. Bu kadar faydalı geçeceğini düşünmemiştim. Artık hafta sonları bile ders olmadığı halde İngilizc..

Cengiz T.

İngilizce Dersi 16/06/2022

Daha İngilizce dersinde kendimi dahi tanıtamıyordum. Merve hoca sayesimde şuan ilerleme kat ettim. Artık yavaş yavaş İngilizce konuştuğu zaman anlayabiliyorum ve İngilizce karşılık verebiliyorum. Kendisiyle beraber profesyonel bir..

Aybüke İ.

İngilizce Dersi 07/06/2022

İngilizce dersinde daha kendimi bile tanıtlamıyordum. Dilim heyecandan dönmüyordu. Sevgi hocam sayesinde şuan İngilizce de baya bir yol kat ettim. Şuan sınavlarını bile rahatça yapabiliyorum ve aynı zamanda birisini hemen hemen an..

İngilizce Dersi Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İş Hayatına Katkı Sunan İngilizce Dersi

İngilizce, günümüzün iş dünyası içerisinde herkesin standart olarak bilmesi gereken Türkçe sonrasındaki ikinci dil seçeneğidir. Aslında günümüz iş dünyası içerisinde İngilizce bir yabancı dil olarak dahi görülmemekle birlikte mesleki ve sektörel diller arasında bulunmaktadır. Bu nedenle iş dünyası içerisinde daha yüksek bir noktaya ulaşmak isteyen herkesin İngilizce özel ders imkanları ile kendini geliştirmesi ve daha iyi bir noktaya gelmesi gerekir. Bu açıdan da yeterli maddi imkanlara sahip olan herkes, uzman sistemimiz içerisinde bulunduğu il ve ilçeye uygun bir şekilde eğitmenlere ulaşabilir.

Uzman Deposu bugün almak istediğiniz İngilizce eğitimleri için size farklı kademelerde eğitim kapasiteleri sağlayan kişi ve kurumları sunmaktadır. Kimi zaman özel bir eğitim ile karşılıklı olarak alabileceğiniz dersler kimi zaman bir kurs üzerinden alabileceğiniz özel dersler sayesinde İngilizce konusunda sizde daha ileri bir noktaya hedefleyebilirsiniz. Bu anlamda sistemimiz üzerinde yapacağınız aramalarda belirli kriterleri göz önünde bulundurarak, sizin için en iyi eğitmenler ile görüşmeyi seçebilirsiniz.

İngilizce Dersi Seviyeleri Nelerdir?

Bir dilin, o dili ana dili olarak konuşmayan kişi tarafından öğrenilmesi sırasında belirli kademeler yani belirli seviyeler ile o dil öğrenilebilir. Bilindiği üzere İngilizcede de okul çağından itibaren öğrencilere amatör seviyeden profesyonel seviyeye kadar farklı kademelerde eğitimler verilir. Bu nedenle uzman sistemimiz içerisinde Özel İngilizce öğretmeni arayışları gerçekleştirirken de hangi seviyede eğitim almak istediğinizi göz önünde bulundurmanız gerekecektir. 

Çağdaş eğitim sistemi içerisinde İngilizce kursları genellikle A1 başlangıç seviyesinden C2 ileri seviyesine kadar farklı 6 kademe ile eğitim verilir. Çünkü bir İngilizce programı kimya dersi ile gayet farklı bir yapıya sahip olarak, okuma-yazma-dinleme-konuşma gibi farklı kademelerde daha kapsamlı bir yapı sağlamaktadır. Bazen anne-babalar çocuklarının küçük yaşlarında dans kursu kayıtlarını gerçekleştirirken, İngilizce programlarına da bu yaşta başlamayı seçmektedir. Bu nedenle Uzman Deposu her seviyede alabileceğiniz İngilizce eğitimleri için size en doğru eğitmenleri ve eğitim kurumlarını sağlayabilmek yarısından İngilizce öğretmenleri alternatiflerini sunmaktadır.

İngilizce Dersi Nasıl Takip Edilir?

Uzman Deposu aradığınız birçok farklı konuda eğitmenlere ulaşabildiğiniz gibi istediğiniz noktada size bir yazılımcı konusunda da yardımcı olabilecek bir yapıya sahiptir. Bu konuda hem bir öğrenci hem bir yetişkin kendini geliştirmek açısından İngilizce eğitimleri almayı seçerek, daha iyi bir kariyer hedefi ilçesinde bulunabilir. Bu noktada gerek sıfırdan başlayarak gerek ilerleyen noktada İngilizce öğrenmek herkesin temel hedefleri arasında yer alacaktır.

Uzman sistemimiz sayesinde ulaştığınız dersler dahilinde bu dersin takip edilmesi açısından da farklı yöntemler tercih edebilirsiniz. Özellikle 2020 yılı sonrasında ülkemizde etki gösteren pandemi koşulları nedeniyle birçok kişi özel İngilizce dersleri için uzaktan eğitim yöntemlerini tercih etmektedir. Ayrıca halen açık durumda bulunan kurumlar sayesinde de birebir olarak İngilizce hocaları ile karşılıklı dersler yapılması da mümkün olmaktadır. Bu açıdan seçimlerinizi mutlaka sağlık durumunuz ve hassasiyetleriniz gibi noktalara göre belirleyebilirsiniz.

İngilizce Ders Fiyatları Ne Kadardır?

Birçok farklı yabancı dil eğitimine göre daha standart bir yapıya sahip olan ve herkesin ihtiyaç duyduğu özel İngilizce dersleri birçok kişinin daha kolay ulaşabilmesi için kısmen daha uygun fiyatlı olmaktadır. Genellikle eğitmenler ve eğitim kurumları hazırladıkları özel programlar ile farklı seviyelerde ve farklı içeriklerde İngilizce kursları sunmaktadır. Bu sayede uzman sistemimiz içerisinde sizde bu alternatifleri teker teker inceleyerek en uygun fiyatlı paketleri seçebilirsiniz.

Genel çerçevede İngilizce öğrenmek için ödemeniz gereken bütçe belirli bir noktada bulunacağı için bu bütçe karşılığında istediğiniz programı hazırlayan eğitmenleri veya kurumları seçme imkanınız yer almaktadır. Mutlak bir şekilde Uzman Deposu üzerinde size sunulan alternatiflerin aldıkları yorumları, puanlarını ve tecrübelerini incelemeniz, alacağınız eğitimin ne kadar başarılı olacağı ve fiyatların ne kadar olacağı konusunda da size fikir verecektir. 

✅ İngilizce Ders Öğretmenleri : Özel Talep veya Fiyat Teklifi
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ İngilizce Ders Eğitimi İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler