104 Uzman İç Mimar hizmet vermeye hazır

Hizmet Verenler

EA

Ebru Artar

İstanbul / Tuzla

Eğitim almış olduğum iç mimarlık mesleğiyle ilgili yüksek azmim, isteğim ve merakımla ve iş hayatında edindiğim deneyimle birlikte mesleğimde oldukça iyi bir yol katettim. Devam eden süreçte de bünyesine katıldığım kuruma elimden gelen performansın en iyisiyle katılım göstermek ve fayda sağlamak hem de kendi yolumda daha da gelişerek ilerlemek istemekteyim. İş Tanımım; -Müşteri istek ve beklentisi doğrultusunda projelendirme yaparak tasarım desteği sunmak, -Müşterilere beklentileri doğrultusunda danışmanlık sağlayarak gerekli sunumları yapmak, -Keşif yapmak ve rölöve almak, -2D ve 3D çizimlerini gerekli programlar üzerinden gerçekleştirmek, -Yapılan proje için teklif hazırlamak ve iş t..


İhsan AYDIN

İhsan AYDIN

Diyarbakır / Bismil

2 yıldır piyasada dekorasyon alanında çalışan bir mimar olarak iyi bir 3Ds Max kullanıcısıyım. Kişisel zevklerinize uygun olarak tercihlerinizi mevcut yapılara uygulayarak ya da yapılmamış yapıları planlanan şekilde modelleyerek vizyon kazandırmaya yardımcı oluyoruz. İç mekan ya da dış mekan(dış cephe) modellme ve render hizmetleriyle şirketlerin, büroların ve değerli müşterilerimizin projeye göre değişen ihtiyaçlarını gidermeye yardımcı oluyoruz.


TB

Tuba Baş

İstanbul / Başakşehir

Merhabalar, almış olduğum eğitim ve 10 yıllık çeşitli bölümlerdeki deneyimlerimle size en iyi hizmeti verebilmek için buradayım. Çalışma prensibim önce sizi dinleyerek ihtiyaç ve istek analizi yapıp, ardından tüm ihtiyaç ve isteklerinize yönelik fonksiyonel ve estetik tasarımlar yaparak siz müşterilerimi memnun etmektir. Tasarımın her aşamasında sizlerle bilgi alışverişi yaparak ilerlerim.


Sibel Soysal

Sibel Soysal

İstanbul / Şişli

Ev mobilya seçim desteği, ev, ofis, cafe, dukkan gibi bir çok yere tasarım desteği. 2d çizim ve 3d gerçekçi görseller ile hatasız eksiksiz teslim. Autocad çizim, 3d modelleme, Render, Fikir, Tasarım desteği


İ

İrem Ecem Kirazlı

Antalya / Konyaaltı

Merhaba ben İrem Ecem Kirazlı Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezunum, çeşitli şirketlerde iş tecrübem oldu. Minimal, loft ve bauhaus akımlarından yola çıkarak tasarım yapmaktayım


fa

feyzanur azar

Samsun / Bafra

Merhabalar değerli müşterimiz, 2020 yılında Freelancer olarak çalışmaya başladım. FAA Design Office olarak hizmet vermekteyim. İç mekan ve mobilya tasarım ve danışmanlığı yapmaktayım. Teşekkürler,


Uğur Çelik

İzmir / Konak

Ev, ofis, kafe ve çeşitli mekanlarda tasarım ve uygulama danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Bir çok referans ve devam eden şantiyelerimiz olmakla birlikte çeşitli yarışmalarda ödüllerimiz de bulunmaktadır.


H

Hilal Keser Beyoğlu

İzmir / Karşıyaka

Merhabalar Archimad Mimarlık konut ve ticari işletmelerin uygulamaları, proje çözümleri,uygulama danışmanlığı ve tasarım alanlarında 2018 yılından beri kurumsal olarak hizmet vermektedir.


Zeynep Efe

Zeynep Efe

Antalya / Konyaaltı

Yaşam alanınızı görseller sunarak tasarlıyorum, istek doğrultusunda kendi ekibim ile uygulama gerçekleştiriyorum


RK

Rubar Kaya

İzmir / Bornova

Huzurlu ve sıcak bir yaşam alanı için


BD

Büşra Darendeli

İstanbul / Ümraniye

İstediğiniz her şey sizin için


Şahin Konuk

Şahin Konuk

Batman / Kozluk

Dekorasyon


Mutlu Müşteriler
Hafize C.

İç Mimar 05/12/2021

Kendisinden oğlumun odası için mimarlık hizmeti aldım. İşinin ehli olmasının yanı sıra işine verdiği özen, nezaket, süreç boyunca işin her aşamasında ve her dakika esirgemediği yardım ve destekleri gerçekten takdire şayan. Özellik..

Okay S.

İç Mimar 27/11/2021

Konuştuğumuz iç mimar Büşra Hanım anaokulumuzu baştan sona yeniledi, her şeyi kendisine bıraktık ve sonuçtan çok memnun kaldık. Hiç bir düşüncemizi almadan bu kadar güzel yapması bizi çok sevdirdi ve doğru iç mimarı seçtiğimiz içi..

Dirar S.

İç Mimar 20/11/2021

Bu site sayesinde bulduğumuz İç Mimar Ayca Hanim ile çalışmaya karar verdim. Kendisi de sağ olsun benim isimi yapmaya karar verdi ve banyonun yenilenmesi isine başladık. Hem kendisinin hem de çalıştığı ustaların isi sahiplenmeleri..

Terim A.

İç Mimar 11/11/2021

Evimin iç tadilatı için araştırmalarım sırasında teklif veren firmalarla detaylı görüştüm. Birçoğu proje çiziminin ve detaylandırmanın teklif kabulü sonrası olabileceğini söyledi. Böyle bir durumda nasıl bir projeye ödeme yapacağı..

Ayberk T.

İç Mimar 03/11/2021

Korhan Bey sürecin başından sonuna kadar tüm detaylar ile birebir ilgilendi. Malzeme seçimi, tasarım ve işçilikte her şey istediğimiz gibi oldu. Yaptığı yönlendirmeler ile içimize sinen bir çalışma ile sonuçlandırdı. Beklediğimiz..

İç Mimar Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

İSTEDİĞİN HİZMETE
ANINDA ULAŞ

İstediğin Bölgede Yüzlerce Hizmet Kategorisinde
Binlerce Hizmet Veren Tek Bir Portalda.
İşini Şansa Bırakma, Bir Uzmana Bırak.

FİYAT TEKLİFİ AL
TERCİHİNİ YAP

Binlerce Uzman Hizmet Vermek İçin Hazır.
Teklif Al Formunu Doldur İhtiyacın Olan Hizmet Alanı
İle İlgili Gelen Teklifleri Karşılaştır Tercihini Yap.

İç Mimar Ne Yapar?

İç mimar gereksinimi, ev ya da ofisinizin iç kısmının dekore edilmesi ve mimari bir dokunuşun olması için epey önemlidir. Elbette ki herkes kendisi de bir şeyler yapabileceğini düşünür, fakat bu işin okulunu okumuş ve meslek haline getirmiş olan kişilerin bildiği pek çok farklı ayrıntı bulunmaktadır. İç mimarlar bir binanın içerisini yalnızca dekoratif açıdan elverişli hale getirmez, aynı zamanda işlevsel olarak hayal bile edemeyeceğiniz artılar sunar. Mekan tasarımı gibi geniş ölçekli bir hizmet sunan iç mimarlar ile çalışmadan kesinlikle ön yargılı davranmamalısınız. İç mimarlar bir firmaya bağımlı ya da serbest olarak çalışmaktadır. Piyasada çok fazla iç mimar bulunmasına rağmen her iç mimarın tasarım anlayış ve üslubu birbirinden farklı olmaktadır. Bu sebeple araştırma sürecinde iç mimarların portfolyolarına bakarak karar vermeniz daha doğru olacaktır. Eğer işinde kesinlikle profesyonelleşmiş ve yaptığı her işten olumlu yorum alan bir iç mimar ihtiyacı duyuyorsanız, Uzman Deposu 'nda aradığınız kişiyi bulmanız çok kolay! Her bir uzmanı profesyonellik testinden geçirerek müşteri memnuniyetini asla riske atmayan firmamız, aynı zamanda bütçeniz dahilinde size en uygun fiyat garantisini sunmaktadır. İç mimarlardan teklif alabilir ve en fazla uyuştuğunuz iç mimardan randevunuzu kapabilirsiniz!

İç Mimar Nedir? Görevleri Nelerdir?

İç mimarın görev ve sorumlulukları bina gereksinimlerini belirleyerek, renk ve aydınlatma gibi dekoratif açıdan olumlu öğeleri seçip, iç mekanı tasarlamaktır. Dekoratif açıdan göze hoş görünmesinin yanı sıra iç mekan işlevsel ve güvenli de olmalıdır. İç mimarın görevi genel olarak budur. Kişiler iç mimarları ev ya da ofis gibi ortamları daha fazla göze hitap eden bir yer haline getirmesi için tutmaktadır.
Bunun yanı sıra işlevsel olmayan bir alanı daha rahat ve ferah bir şekilde kullanabilmek adına da yine bir iç mimara ihtiyaç duyulmaktadır.

İç Mimar Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Piyasada çok fazla iç mimar bulunmaktadır, fakat şöyle bir göz attığınız zaman çoğunun yapılacak işlemler için uçuk fiyatlar talep ettiğini görebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu kesimin bir kısmı almış olduğu para ile yapmış olduğu işlemi aynı oranda tutmamaktadır. Özetle müşteriler genellikle bilmediği firmalar ya da kişiler ile çalıştığı için hem maddi hem de manevi zarara uğramaktadır. Eğer siz de bu gibi durumlar ile yüzleşmekten korkuyorsanız, platformumuzda yer alan ve her biri uzmanlık testinden geçmiş olan profesyonel iç mimarlar ile tanışabilirsiniz. Yapılacak her bir işlemde müşterilerine danışan ve fikirlerini alan iç mimarlar ile tüm evinizi ya da ufak bir odanızı dekore ettirebilir veya yalnızca mobilya danışmanlığı talep edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Profesyonel Ekibe Bir Adım Daha Yaklaşın!

Firmamız, uygun fiyat politikasını benimsemiş bir platform olmaktadır. Müşteri yaptıracağı işe göre iç mimarlardan fiyat teklifi almaktadır. İstediğiniz hizmet ve dilediğiniz detayları iç mimarlara aktardıktan sonra bir bütçe belirleyebilirsiniz. Bu fiyat aralığında hizmet veren iç mimarların özgeçmişlerini inceledikten sonra fiyat teklifi alma seçeneği ile görüşmelere başlayabilirsiniz. Anlaşma sağladığınız iç mimardan dilediğiniz gün ve saat için randevu alabilirsiniz. Firmamız, asla uyumayan bir platformdur. Buradan 7 gün gün 24 saat fiyat teklifi alabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz. Üstelik işlem gününden 24 saat öncesine kadar hiçbir ekstra ücret ödemeden randevunuzu iptal ettirebilir ya da ileri bir tarihe ertelettirebilirsiniz. Platformumuz ve profesyonel iç mimarlar ile bu gibi durumları bir sıkıntı olarak görmekten vazgeçebilirsiniz. Platformumuz, her türlü durumda müşterilerinin yanında olacaktır.

Yalnızca Profesyonel İç Mimarlar ile Kaliteli İş Anlayışını Deneyimleyin!

Firmamız, kurmuş olduğu platformda yalnızca bu işe yıllarını vermiş ve belirli bir bilgi birikimi oluşmuş iç mimarlara yer vermektedir. İç mimarlar ne kadar profesyonel olursa olsun firmamız bünyesine katacağı her bir uzmana profesyonellik testi uygulamaktadır. Böylelikle yalnızca işini en mükemmel şekilde yapan iç mimarlar platformumuz aracılığı ile müşterilere ulaşmaktadır.
1

İç Mimarın Sorumlulukları Nelerdir?

· Müşterinin isteklerini belirlemek
· Projede nelere ihtiyaç duyulduğunu saptamak
· Mekanın nasıl kurulacağını belirlemek
· Elektrik vb. gibi düzeneklerinde dahil olduğu bir ön plan tasarlamak
· Sıhhi tesisat gereçleri, varsa duvar kağıtları, boya rengi, döşeme vb. şeyleri belirlemek
· Bilgisayar destekleri program ve el çizim teknikleri ile kat planı, eskiz vs. hazırlayıp müşteriye sunmak
· İç tasarım projesinin gerçekleştirmek için biz zaman çizelgesi oluşturmak
· Malzeme ve işçiliğin baz alındığı bir bütçe oluşturmak
· Projeyi yerinde gözlemlemek ve direktif vererek detayların oluşmasını sağlamak
· Müşteri ile sürekli olarak kontak halinde olmak
· Mimar, müteahhit, ressam, yer döşemecisi, inşaat mühendisi, tesisatçı vb. kişiler ile iş birliği içerisinde çalışmak
· Sektöründe yer alan yenilikleri takip etmek ve gerektiği zaman bunları projesinin içine katmak
2

Bir İç Mimarda Olması Gereken Nitelikler Nelerdir?

· İç mimar mekan tasarımlarını gerçeğe dönüştüren kişidir. Bu sebeple kreatif, yaratıcı ve aynı zamanda pratik olmalıdır.
· Estetik duruşa önem vermelidir.
· Detayları kesinlikle es geçmemelidir.
· Müşteri ilişkilerinde ılıman ve yumuşak yüzlü olmalıdır. Bunun yanı sıra müşterisinin dile getirdiği istekleri uygulamaya sokmalıdır.
· Problem çözme yetenekleri gelişmiş olmalıdır.
· Yaratıcılığın yanı sıra görsel farkındalığı ile ön plana çıkmalıdır.
· Yönetici pozisyonunda yer alabilmeyi başarabilmelidir.
· AutoCAD, SketchUp, 3D Max vb. iç mimarlık programlarında uzman derecesinde olmalıdır.
Bu özellikler bir iç mimarda muhakkak olması gereken özellikleri barındırmaktadır. Her iç mimar bu niteliklere ulaşabilmek için eğitilir, fakat deneyim ve tecrübe bu meslekte daima daha ileri boyutlu işler çıkarmaktadır. Eğer işleri ile kendisini kanıtlamış bir iç mimar arayışınız varsa platformumuz aracılığı ile birbirinden başarılı iç mimar ile tanışabilirsiniz!
3

İç Mimar Hizmetimiz Neleri Kapsamaktadır?

Firmamız üzerinde yer alan iç mimarlar, pek çok farklı işlem için yardımınıza koşabilmektedir.
Platformumuzda bulunan iç mimarlardan;
· Ev ya da oda yenileme
· Ofis yenileme
· Proje çizimi
· Mobilya, stil danışmanlığı gibi çeşitli taleplerde bulunabilirsiniz.
İhtiyacınıza en uygun iç mimarı kolaylıkla platform üzerinden bulabilirsiniz. Mekan tasarımları, firmamızda yer alan profesyonel iç mimarlar tarafından özenle hazırlanır ve iç mimarlar tasarımı muhakkak müşteri onayı aldıktan sonra işleme geçer. Bu da demek oluyor ki eviniz ya da iş yerinizin dekorasyon sürecindeki her bir adımda söz sahibi olabilirsiniz. İç mimarlarımız müşteri memnuniyetine maksimum düzeyde önem vermektedir.