104 Uzman İç Mimar hizmet vermeye hazır

İç Mimar

4 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
104 Uzman İç Mimar hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

EA

Ebru Artar

İstanbul / Tuzla

Eğitim almış olduğum iç mimarlık mesleğiyle ilgili yüksek azmim, isteğim ve merakımla ve iş hayatında edindiğim deneyimle birlikte mesleğimde oldukça iyi bir yol katettim. Devam eden süreçte de bünyesine katıldığım kuruma elimden gelen performansın en iyisiyle katılım göstermek ve fayda sağlamak hem de kendi yolumda daha da gelişerek ilerlemek istemekteyim. İş Tanımım; -Müşteri istek ve beklentisi doğrultusunda projelendirme yaparak tasarım desteği sunmak, -Müşterilere beklentileri doğrultusunda danışmanlık sağlayarak gerekli sunumları yapmak, -Keşif yapmak ve rölöve almak, -2D ve 3D çizimlerini gerekli programlar üzerinden gerçekleştirmek, -Yapılan proje için teklif hazırlamak ve iş t..


İhsan AYDIN

İhsan AYDIN

Diyarbakır / Bismil

2 yıldır piyasada dekorasyon alanında çalışan bir mimar olarak iyi bir 3Ds Max kullanıcısıyım. Kişisel zevklerinize uygun olarak tercihlerinizi mevcut yapılara uygulayarak ya da yapılmamış yapıları planlanan şekilde modelleyerek vizyon kazandırmaya yardımcı oluyoruz. İç mekan ya da dış mekan(dış cephe) modellme ve render hizmetleriyle şirketlerin, büroların ve değerli müşterilerimizin projeye göre değişen ihtiyaçlarını gidermeye yardımcı oluyoruz.


TB

Tuba Baş

İstanbul / Başakşehir

Merhabalar, almış olduğum eğitim ve 10 yıllık çeşitli bölümlerdeki deneyimlerimle size en iyi hizmeti verebilmek için buradayım. Çalışma prensibim önce sizi dinleyerek ihtiyaç ve istek analizi yapıp, ardından tüm ihtiyaç ve isteklerinize yönelik fonksiyonel ve estetik tasarımlar yaparak siz müşterilerimi memnun etmektir. Tasarımın her aşamasında sizlerle bilgi alışverişi yaparak ilerlerim.


BY

Bayrakdar YAPI

İstanbul / Eyüp

Dekorasyon , parke , seramik fanyans, boya badana, mutfak dolabı, banyo tuvelet tadilatı, yatak odası mobilya, ofis Cafe tadilat, banyo dolabı , duşa kabin, iç Montalama, gömme rezervuar, izelosyon çeşitleri , duvar, alçıpan , Kartonpiyer, kapı çeşitleri , çatı yapımı, çatı aktarma, iç ve dış tadilat, montalama, ve inşaat ilgili bütün işleriniz tek elden yapılır


N

No91 içmimarlık Gayrimenkul Değerleme San.Tic. Ltd.Şti

Balıkesir / Ayvalık

2001-2009 yılları arası İstanbul da, 2009 yılı itibari ile Ayvalık'ta devam etmekte olan içmimari hizmeti vermekteyiz. İçmimari proje, detay çözümleri,3boyutlu sunum, mobilya tasarım ve imalat olmak üzere hizmet vermekteyiz. İçmekan tasarımlarımızı hayata geçiriyoruz


Sibel Soysal

Sibel Soysal

İstanbul / Şişli

Ev mobilya seçim desteği, ev, ofis, cafe, dukkan gibi bir çok yere tasarım desteği. 2d çizim ve 3d gerçekçi görseller ile hatasız eksiksiz teslim. Autocad çizim, 3d modelleme, Render, Fikir, Tasarım desteği


İ

İrem Ecem Kirazlı

Antalya / Konyaaltı

Merhaba ben İrem Ecem Kirazlı Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezunum, çeşitli şirketlerde iş tecrübem oldu. Minimal, loft ve bauhaus akımlarından yola çıkarak tasarım yapmaktayım


Uğur Çelik

İzmir / Konak

Ev, ofis, kafe ve çeşitli mekanlarda tasarım ve uygulama danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Bir çok referans ve devam eden şantiyelerimiz olmakla birlikte çeşitli yarışmalarda ödüllerimiz de bulunmaktadır.


H

Hilal Keser Beyoğlu

İzmir / Karşıyaka

Merhabalar Archimad Mimarlık konut ve ticari işletmelerin uygulamaları, proje çözümleri,uygulama danışmanlığı ve tasarım alanlarında 2018 yılından beri kurumsal olarak hizmet vermektedir.


Zeynep Efe

Zeynep Efe

Antalya / Konyaaltı

Yaşam alanınızı görseller sunarak tasarlıyorum, istek doğrultusunda kendi ekibim ile uygulama gerçekleştiriyorum


Ic

Ismail celikoglu

Eskişehir / Tepebaşı

Komple ev banyo mutfak ic mimarlik dizayn tadilat tasarım işleri


Ay

Ayhan yazıcı

İstanbul / Beylikdüzü

35 yılı aşkın deneyim ile sorunlarınızı çözüyoruz.


RK

Rubar Kaya

İzmir / Bornova

Huzurlu ve sıcak bir yaşam alanı için


BD

Büşra Darendeli

İstanbul / Ümraniye

İstediğiniz her şey sizin için


SG

Samet Göden

İstanbul / Avcılar

Tasarım ve tadilat


Şahin Konuk

Şahin Konuk

Batman / Kozluk

Dekorasyon


Mutlu Müşteriler
Canan B.

İç Mimar 17/07/2022

Bahçeli ve havuzlu ev için İç mimar Furkan bey ile görüştüm. Kendisi bana çizimini yaparak göstertti ve anlattı. Bende fikrini beğendim. İş birimi geldiğinde iyi ki bu işi Furkan beye bırakmışım dedim. Teşekkür ederim.

Orkun Ç.

İç Mimar 01/07/2022

Cafemizin daha bir güzel olması için ve insanlar gördüğü zaman beğenip gelsin diye İç mimar Ceyda hanım ile görüştüm. İşi ona bırakmamı istedi ve iyi ki de bırakmışım. Gerçekten tadilat bittikten sonra o kadar beğendim ki helal ol..

Recep E.

İç Mimar 23/06/2022

Yeni açacağım ofisimin iç mimarlığını üstlenen ve en iyi şekilde hazırlayan Hande hanımdan binlerce kez razı olsun. Yani öyle bir yer koordinatı hazırlamış ki dıştan baktığım zaman bile beni burası cezbediyor diye girerdim. Çok iy..

Emrullah T.

İç Mimar 16/06/2022

Çay bahçemizin güzel bir hale gelmesi ve müşterilerimizi teşvikleyici bir hale getirmesi için İç mimar Ece hanım ile görüştük. Kendisi geldiği gibi düzeltmeleri yaptı. Hemen tadilata başladılar ve tadilat bittikten sonra çoğu kişi..

Murat K.

İç Mimar 09/06/2022

İç mimar Hanife hanım cafemizi çok güzel bir şekilde koordine etti. Her şeyi detayına kadar inceledi ve yapıldı. Çok beğendim gerçekten cafe olduğu çok belli oldu.

İç Mimar Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Evinizin iç dekorasyon işlerinizi profesyonel bir şekilde yaptırmak için size en yakın iç mimar firmasından, Uzman Deposu ile hemen teklif alabilirsiniz. Evinizi yenilemek istiyorsunuz ama aradığınız gibi bir iç mimar bulamadınız mı? Ya da fazla seçeneğiniz mi yok? İşte bu noktada Uzman deposu olarak işinin uzmanı olan iç mimarları sizinle buluşturuyoruz. Eviniz için aradığınız ve istediğiniz her şeyi deneyimli iç mimarlar sayesinde yaptırabilirsiniz. Ayrıca bu işi için uzun aramalar yapmanıza da gerek yok. Sitemiz içerisinde bulunan iç mimarlık firmaları sayesinde aradığınız tüm hizmete kolaylık ile ulaşabileceksiniz. 

İÇ MİMARLIK FİRMALARI 

İç mimarlık firmaları eviniz için en uygun dekorasyonu sizlere sunmak için hizmet vermektedirler. İç mimar ne yapar gibi bir düşünceniz var ise cevap çok basit. İç mekân güzelleştirmesi. İşte iç mimarlar ne yapar sorusunun cevabı en kısa şekilde budur. Tabii ki bunu yaparken ne şekilde yaptığı ve deneyimi oldukça önemlidir. Evinize ya da ofisinize uygulayacağı iç mimari tasarım ya da iç mimar dekorasyon fikirleri oldukça önemlidir. Bodrum iç mimar ekibi örneğin sizin bulunduğunuz ortamda huzurlu ve rahat olmanızı sağlayacak fikirleri ile ön plana çıkan firmalardan oluşmaktadır. Ya da bursa iç mimar ekipleri sizi tarihe götürebilecek fikirler sunabilir. Siz sadece hayal edin. Uzman deposu olarak biz en başarılı iç mimar firmaları ile sizleri buluşturduk. Yapmanız gereken isteğiniz doğrultusunda en uygun iç mimar firması ile anlaşmaktır. 

İÇ MİMAR İLE NELER YAPTIRABİLİRİM?

İç mekânınıza ait hemen her şeyi iç mimarlık firmalarına yaptırabilirsiniz. Elektrik düzenlemelerinden duvar kâğıtlarına iç mekâna ait birçok noktada istekleriniz doğrultusunda planlamalar ve uygulamalar yapmaktadırlar. İç mimar fiyatları ise yapılacak işlemlere göre değişiklik göstermektedir. Proje aşamasında iç mimar firmaları sizlere planlamayı anlatırken iç mimar ücretleri hakkında da bilgi verecektir.  

Eviniz ve ofisiniz için daha estetik ve sizleri huzurla buluşturacak dekorasyonlar için uzman deposu olarak seçtiğimiz iç mimarlar ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman olan ve müşterileri tarafından olumlu yorumlar alan iç mimar firmalarını sizler için araştırdık ve en uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturmaktayız. 

EN UYGUN İÇ MİMAR NASIL BULUNUR?

Evinizi güzelleştirmek ve dekorasyon uygulamaları başlı başına zaman alan işlemlerdir. Bu işlemleri yapacak olan en uygun ve en deneyimli iç mimarı bulmak da aynı şekilde zordur. Fazla seçenek olmadan ve bilgi sahibi olmadan yanlış kararlar verebilir ve hem bütçenizden hem de zamanınızdan çalmış olabilirsiniz. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmadan en iyi iç mimar firmalarını tek bir yerde görmek istemez misiniz? Alanında uzman birçok iç mimar firmasını sizler için seçtik. Hemen sitemiz içerisindeki iç mimar firmalarını inceleyebilirsiniz. Bilgi almak için arayabilirsiniz. 

İÇ MİMAR DEKORASYON FİKİRLERİ

Eviniz ya da ofisiniz için isteğiniz doğrultusunda tasarımlar yapan firmalarımız mevcuttur. Peki, iç mimar dekorasyonlarından birkaç örnek ister misiniz? Örneğin; hemen hepimiz yoğun tempolarda çalışıyoruz ya da kalan zamanımızı eve ayırmak istemiyoruz. İşte bu noktada akıllı modüler mobilyalar üretilmeye başladı ve ciddi anlamda ilgi odağı oldular. Küçük evler için de ideal olan bu mobilyalar tek parça ile birden fazla ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Ya da çocuklarınızın odasının hem eğlenceli hem de toplu olmasını istemez misiniz? İşte bu sefer de gizli bölmeleri olan oyuncak dolapları sayesine hem eğlenceli odalar dizayn edilebilir hem de çocuklarınız eğlenirken eşyalarını toplayacaktır. Basit ama etkili dekorasyon fikirleri için iç mimar firmaları ile iletişim kurabilirsiniz. 

İÇ MİMAR TASARIMLARI NASIL SEÇİLİR?

İç mekânların güzelleştirilmesi amaçlanırken aynı zamanda da en iyi şekilde yapılması istenir. İşte bunun için en iyi iç mimarı bulmanızı sağlayacak birkaç püf noktayı sizler için hazırladık. Nedir bu püf noktalar?

  • İç mimar hizmetinin olmazsa olmazı güzel ve farklı tasarımlardır. Eski tasarım örneklerine bakarak iç mimar ya da iç mimar firmaları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. 
  • Kullanımı kolay, ev ya da ofisinizdeki işleri kolaylaştıracak tasarımlar olmalıdır.
  • Kendi hayallerini değil sizin hayallerinizi ve isteklerinizi ön planda tutmalıdır.
  • Eğer ofis için iç mimar tasarımı yaptıracaksanız mutlaka müşteriye yönelik, arzı arttıracak tasarımlara dikkat edilmelidir. 
  • Siz kararsız kaldığınızda ya da hayal edemediğinizde, iç mimar olarak sizi aydınlatmalı ve yedek planlar sunmalıdır.
✅ İç Mimar Hizmet Verenler : Özel Talep veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Teklif : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ İç Mimar İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.