103 Haşere İlaçlama Uzmanı hizmet vermeye hazır

Haşere İlaçlama

4 Haşere İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Kararını Ver
103 Haşere İlaçlama Uzmanı hizmet vermeye hazır
Hizmet Verenler

M

Muhammed Ali soylu

İstanbul / Beşiktaş

As ilaçlama olarak İstanbul geneli hizmetimiz vardır Böcek ilaçlama Ev ilaçlama Apartman ilaçlama Kokusuz ilaçlama


IU

Ismail Urhan

İzmir / Dikili

Bağ bahçe ev site ilaçlama işleriniz yapılır kendi özel makinam ile ve ilaçlama belgem mevcuttur..................


E

Eylul_guzeliksalonu

Kahramanmaraş / Türkoğlu

Güzellik ve saç bakım hizmetleri. Sadece bayanlara özel. Eylül Beauty haircare Sultan Tuncer. K.maraş türkoğlu


Fatih Demirel

Fatih Demirel

İstanbul / Esenyurt

30 Yıllık deneyimimiz ve profesyonel ekibimiz ile İstanbul'da Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermekteyiz.


Datcam ev ve bahce ilaclama

Datcam ev ve bahce ilaclama

Muğla / Datça

Datcam ev ve bahce ilaclama 7/24 hizmetinizde.isinin ehli,uzman personelleri ile datcam ilaclama,daima yaninizda...


Sb

Samet bodur

İstanbul / Sarıyer

Her türlü böcek ve haşere ilaclama hizmeti verilir.


Mutlu Müşteriler
Devran D.

Haşere İlaçlama 22/09/2022

Evimiz 1 ay kullanılmadığı için böcekler içerde savaş veriyordu. Hemen haşere ilaçlama firması ile görüştük. Kendileri geldiği gibi evi ilaçladılar. 1 hafta sonra eve girdiğimizde bir böcek dahi kalmamıştı. Sayelerinde evimizde ra..

Ahmet K.

Haşere İlaçlama 02/09/2022

Kerim Usta Evimdeki haşere sorununu titizlikle temizledi ve beni sorunumdan kurtardı, Özverili çalışmaları için çok teşekkür ederim

Nazım H.

Haşere İlaçlama 17/07/2022

Evdeki böceklerden sineklerden artık iş yapamaz oldum. Tam bir yerden bitiyor diyorum tak başka yerden başlıyor. Bu yüzden hemen haşere ilaçlama firması ile anlaştım. Kendileri hemen gelip bizi bu dertten kurtardılar. Eve geri gel..

Suna İ.

Haşere İlaçlama 01/07/2022

Artık evde otururken bile rahat yoktu. Durmadan kaşınıyorduk. Artık psikolojik olarak üstümüzde böcek olduğunu düşünüyorduk. Bu siteden anlaştığımız haşere ilaçlama firması hemen gelip evi ilaçladılar. 1 hafta sonra eve girdiğimiz..

Sümeyye Z.

Haşere İlaçlama 23/06/2022

Evime sıcaktan dolayı galiba böcekler basmıştı. Adım attığım her yer karınca dolu ve sinekler uçuyordu. Bu dertten kurtaracak haşere ilaçlama firması ile görüştüm. Kendileri hızlı bir şekilde gelip bizide çıkarıp ilaçlamaya başlad..

Haşere İlaçlama Hizmeti Veriyorsan Ücretsiz Üye Ol

Haşere kavramı içinde, küçük gözle görülemeyen canlılar, kemirgenler, böcekler ve uçan zararlı olan canlıları kapsar.  Bu haşereler ev, işyeri ve kamusal alanlarda hem sağlığı olumsuz etkiyen hem de yaşam kalitesini düşüren önemli bir sorundur. Ve bu sorun uzman olmayan kişiler tarafından çözülemez. Bu yüzden kesinlikle profesyonel ekip tarafından çözülmesi gereken bir sorundur. Gerek hamam böceği ilaçlama gerek tahtakurusu ilaçlama gerekse pire ilaçlama gibi haşere ilaçlamalarda, sağlıklı bir şekilde kısa sürede kalıcı bir çözüm için ilaçlama standartları profesyonel olan firmalara başvurmak gerekir. Bu konuda sitemizden size en yakın olan, işin uzmanı, güvenilir firmalarla iletişime geçebilirsiniz.  Faaliyet gösterdiğimiz şehirler;  İstanbul böcek ilaçlama, İzmir böcek ilaçlama.

Haşere ve Böcek İlaçlama Firmaları

Haşere sorunundan sağlıklı bir şekilde kökten kurtulmak için profesyonel bir destek almak çok önemli ve gereklidir. 

Uzman Deposu olarak bu sektörün uzmanlarını sizin yerinize araştırıp test ettik ve sitemizde hepsini bir araya topladık.  İlaçlama standartlarını detaylı olarak inceleyebileceğiniz sitemizden ilaçlama fiyatları konusunda teklif alabilirsiniz. Ayrıca bu konuda sağlık standartlarını karşılayan güvenebileceğiniz bir hizmette sunuyoruz.

Böcek İlaçlaması Nasıl Yapılmalıdır?
 

Böcek ilaçlaması nasıl yapılır sorusunu cevaplamadan önce bilmelisiniz ki haşere ilaçlama konusunda gerekli eğitimleri alıp uzman olmadıysanız; önlem almadan, gerekli tetkikleri yapmadan yapacağınız ilaçlamalar hayati sonuçlara neden olabilecek riskli bir iştir.  Buradaki amacımız ilaçlama kriterlerini göstermek ve bu işin uzmanı firmalardan neleri talep etmeniz gerektiğini anlatmaktır.

Böcek ilaçlamada dikkat edilmesi ve bilinmesi gerekenler şöyle:

 • Haşere türü belirlendikten sonra kullanılacak ilaçlamada seçici olmayanlar değil seçici olanlar yani sistematik haşere öldürücüler, haşere kovucular tercih edilmelidir. Çünkü birinden kurtulayım derken hem düşmanı olan popülasyonu dengeleyen canlıyı hem de zararsız ve yararlı olan canlıyı yok etmiş olursunuz. Buda daha kötü sonuçlar doğurabilir.
 • Yine haşere türüne ve bulunduğu yere göre doğru ilacı seçmek. Burada bulunduğu yerden kasıt ev ilaçlama, hastane, pastane, bahçe veya tarla ilaçlama; haşere türünün iyi bilinmesi bazı zehirler bazılarını iyileştirirken bazılarına da zarar verebilir.
 • Yılın doğru zamanında ilaçlama yapmak çok önemlidir. İlaçlama yaptığınız zamanda sorun yaratan böcek türü yumurtlama dönemindeyse bir faydası olmayacaktır veya yağmurlu havaların yoğun yaşandığı bir dönemde bahçe, tarla ilaçlama yapmak fayda etmez ve akarsuları, nehirleri ve toprağı kirletir, zarar verir. 
 • İlaçlamada aşırıya kaçmak başarılı bir böcek ilaçlama uygulaması değildir. Aşırı böcek ilacı kullanmak ve önlem almadan çalışmak demek daha büyük felaketlere yol açacak demektir.

Ev ilaçlama fiyatları ne kadar?

Sitemizde yer alan firmaların hepsi Bakanlık onaylı insan ve çevre sağlığı standartlarını karşılayan firmalardır. Ayrıca çalıştığımız firmalar başarılı ve müşteri memnuniyeti garantisi sunan firmalardır. 

Bulunduğunuz, yaşadığınız bölgelerde haşere sorunun türünü iletişime geçtiğiniz firmalara belirterek hizmet bedelini öğrenebilirsiniz.

Ayrıca haşere sorunun kesin çözümü için firmayı detaylı olarak bilgilendirip kendiniz yönlendirebilirsiniz.

Böcek ilaçlama fiyatları konusunda net bir ücret almak için bina ilaçlama olabilir, ofis ilaçlama olabilir, ev için böcek ilaçlama olabilir bunları detaylıca belirtiniz.

Fiyatlarda, gerçek müşteri ve iletişim bilgileri sistemimizde görebilir, müşteri memnuniyeti puanlarına bakarak en uygun firmayı seçebilirsiniz. 

Böcek ilaçlama evde kalınır mı?
 

Ev böcek ilaçlama noktasında öncesi ve sonrası yapılması gereken şöyle:

 • İlaçlamadan sonra temizlikte koltuk gibi temizlenmesi zor olan eşyaların üzeri bir çarşafla kapatılmalı. Özellikle mutfakta açıkta gıda bırakılmamalı. Kuru gıdalar ve baharat gibi ürünler  çöp poşetleriyle ağzı hava almayacak şekilde sıkıca bağlanmalı. 
 • Evde evcil hayvan varsa mutlaka evden çıkarılmalı.
 • İlaçlama esnasında içerde kimse bulunmamalı. İçerde bir şey unuttuysanız direk içeriye katiyen girmeyin.
 • İlaçlama sonrası 2-3 saat kapalı tutulan ortama herhangi bir sağlık sorunu olmayan kişi içeri girip havalandırma için bütün kapı ve pencereler hızlıca açıp dışarı çıkmalıdır. İlacın kokusuz olması zararsız olduğu anlamına gelmez; havada bulunan partiküller ciğerlerinize inerek nefes almanızı zorlaştırır. 
 • Havalandırmadan sonra ilaçlama temizliği zorunludur. İlaçlama temizliği için gerekli hazırlıklar yapılmalı. Temizlik sırasında elinize mutlaka uzun kollu eldiven giymelisiniz. El, kol, yüz gibi vücudun hassas yerleri ilaçlı bölgeler temizlenmeden değmemeli.  Alerji reaksiyonlara, kızarıklara neden olabilir. Sağlık sorunu olan varsa özellikle astım hastaları temizlik bittikten sonra ortama girmelidir.   
 • Mutfak dolapları, mutfak eşyaları, gıda konulan, el değen her yer deterjanlı su ile güzelce yıkanarak ilaç kalıntıları giderilmeli. İlaçlama öncesi eşyaların üzerine serilen çarşaflar asla kullanılmamalı dikkatli bir şekilde toplayım direk çamaşır makinesine atılarak yıkanmalı.
 • İlaçlama temizliği bittikten sonra gönül rahatlığıyla eviniz kullanabilirsiniz.

Haşere İlaçlama Hizmeti Nasıl Alınır?

Seçtiğiniz firma önce inceleme için yaşadığınız bölgeye bir ekip gönderir, yapılan keşifle haşere türleri ve ortaya çıktıkları kaynak tespit edilir. Daha sonra kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemlerinden hangisinin daha etkili olacağı belirlenir ve harekete geçilir. İlaçlamadan sonra ilacın türüne göre 3-4 saat beklenir. İlaçlanan yer iyice havalandırdıktan sonra ilaçlama temizliğine başlanır.

✅ Haşere İlaçlama Hizmet Veren : Liste veya Teklif
✅ Hizmet Veren Yorum ve Puan : Onaylı Kurumsal
✅ Hizmet Veren Fiyat Teklifi : Güncel ve Rekabetçi
✅ Haşere İlaçlama İl İlçe : Tüm İl ve İlçeler
Hizmet verilen Şehirler
Uzmanlarımızın hizmet verdiği iller.